Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (8450 entries)

[ctx: block description]
en: Display the gallery pager.
he_IL: להציג את איתורית הגלריה.

[ctx: block title]
en: Pager
he_IL: איתורית

[ctx: block description]
en: Dispaly next and previous buttons.
he_IL: להציג לחצן 'הבא' ו'הקודם'.

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
he_IL: הלחצנים 'הבא' / 'הקודם'

[ctx: block title]
en: Product Collection (Beta)
he_IL: אוסף מוצרים (ביתא)

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
he_IL: טקסונומיה

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
he_IL: בלוק שמציג שדה טקסונומיה, מאפשר חיפוש, בחירה ויצירה של פריטים חדשים

[ctx: block title]
en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

[ctx: block title]
en: Product Tag
he_IL: תגית מוצר

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
he_IL: דרך חדשה ומהירה יותר למצוא הרחבות וערכות עיצוב לחנות שלך ב-WooCommerce

en: Enable compatibility mode (synchronizes orders to the posts table).
he_IL: לאפשר מצב תאימות (סנכרון הזמנות לטבלת הפוסטים).

note: translators: %d: number of pending orders.
en: %d order pending to be synchronized. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. | %d orders pending to be synchronized. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>.
he_IL[0]: %d הזמנה ממתינה לסנכרון. אפשר להחליף את אחסון נתוני ההזמנות<strong> רק כאשר הפוסטים וטבלאות ההזמנות מסונכרנים</strong>.
he_IL[1]: %d הזמנות ממתינות לסנכרון. אפשר להחליף את אחסון נתוני ההזמנות<strong> רק כאשר הפוסטים וטבלאות ההזמנות מסונכרנים</strong>.

en: High-performance order storage (recommended)
he_IL: אחסון הזמנות עם ביצועים גבוהים (מומלץ)

en: WordPress posts storage (legacy)
he_IL: אחסון פוסטים של WordPress (מדור קודם)

en: Order data storage
he_IL: אחסון נתוני הזמנות

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: %s
he_IL: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: Sync disabled.
he_IL: הסנכרון מושבת.

en: Sync could not be disabled.
he_IL: אי אפשר היה לכבות את הסנכרון.

en: Sync is already disabled.
he_IL: הסנכרון כבר מכובה.

en: HPOS disabled.
he_IL: HPOS מכובה.

en: HPOS could not be disabled.
he_IL: אי אפשר היה לכבות את HPOS.

en: HPOS is already disabled.
he_IL: HPOS כבר מכובה.

en: Running pre-disable checks...
he_IL: מפעיל בדיקות לפני כיבוי...

en: HPOS could not be enabled.
he_IL: אי אפשר היה להפעיל את HPOS.

en: HPOS enabled.
he_IL: HPOS מופעל.

en: HPOS is already enabled.
he_IL: HPOS כבר הופעל.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
he_IL: הבדיקות המוקדמות של HPOS נכשלו, השגיאות מוצגות למעלה

en: Sync enabled.
he_IL: הסנכרון הופעל.

en: Sync is already enabled.
he_IL: הסנכרון כבר פועל.

note: translators: %s is the command to run (wp wc cot sync).
en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
he_IL: [נכשל] יש הזמנות בהמתנה לסנכרון. יש להריץ %s כדי לסכרן את ההזמנות בהמתנה.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
he_IL: [נכשל] טבלת ההזמנות לא קיימת וזו לא חנות חדשה. יש ליצור את הטבלה על ידי מעבר אל WooCommerce > הגדרות > מתקדם > תכונות והפעלת סנכרון.

en: [Failed] Orders table could not be created.
he_IL: [נכשל] לא ניתן היה ליצור טבלת הזמנות.

en: Orders table created.
he_IL: טבלת ההזמנות נוצרה.

en: Orders table does not exist. Creating...
he_IL: טבלת ההזמנות לא קיימת. יוצר...

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
he_IL: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "מקטע אחסון נתוני הזמנות.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
he_IL: [נכשל] זו לא חנות חדשה, אבל נשלח דגל --for-new-shop.

en: Running pre-enable checks...
he_IL: מפעיל בדיקות לפני הפעלה...

en: Orders table does not exist.
he_IL: טבלת ההזמנות לא קיימת.

en: Custom order tables could not be created.
he_IL: לא ניתן היה ליצור טבלאות הזמנות בהתאמה אישית.

en: Custom order tables were created successfully.
he_IL: טבלאות הזמנות בהתאמה אישית נוצרו בהצלחה.

en: Custom order tables does not exist, creating...
he_IL: טבלאות הזמנות בהתאמה אישית לא קיימות, יוצר...

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
he_IL: לפי הגדרות ⁦%2$s⁩החנות שלך⁦%1$s⁩, ניהול המלאי <strong>מושבת</strong>.

en: Shown to customers on the product page.
he_IL: מוצג ללקוחות בדף המוצר.

en: Create new category
he_IL: ליצור קטגוריה חדשה

en: Template for the simple product form
he_IL: תבנית לטופס המוצר הפשוט

en: Simple Product Template
he_IL: תבנית מוצר פשוטה

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
he_IL: אפשר לגלות דרכים להרחיב את החנות בעזרת סיור ב-Woo Marketplace

en: The theme you are currently using is not compatible.
he_IL: ערכת העיצוב שישי לך כרגע אינו תואמת.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
he_IL: באפשרותך לבחור את ערכת העיצוב המתאימה ביותר למראה ולאווירה של המותג שלך, ולערוך בה שינויים כרצונך. ניתן לשנות את הצבעים, להוסיף לוגו וליצור עמודים.

en: Choose your theme
he_IL: לבחור את ערכת העיצוב שלך

en: Request to the Verticals API failed.
he_IL: הבקשה ל-Verticals API נכשלה.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
he_IL: תמונת מציין מיקום עם אווטאר של המשתמש שכותב את העדות.

en: Learn about new products and discounts!
he_IL: מידע על מוצרים חדשים והנחות!

en: Join the community
he_IL: הצטרפות לקהילה

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
he_IL: בוליבר ונצואלה (2008–2018)

en: Limit result set to products with or without price.
he_IL: הגבלת התוצאות למוצרים עם או בלי מחיר.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
he_IL: פרטי חשבון אלו יוצגו בדף התודה על ההזמנה ובאימייל האישור.

en: Select values
he_IL: בחירת ערכים

note: translators: %s: WC_DELIMITER
en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
he_IL: יש להזין טקסט תיאורי. יש להשתמש בסימן "%s" כדי להפריד בין הערכים השונים.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
he_IL: להציג את התמונות הממוזערות של מוצר.

[ctx: block title]
en: Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
he_IL: להציג את התמונה הגדולה של המוצר.

[ctx: block title]
en: Large Image
he_IL: להגדיל תמונה

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
he_IL: מוצרים (ביתא)

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
he_IL: להציג כפתור המאפשר לקונים להציג במהירות את עגלת הקניות שלהם.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
he_IL: עגלת קניות קטנה

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
he_IL: לאפשר ללקוחות להאיץ תהליכים בעזרת אפשרויות תשלום מהירות.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
he_IL: להציג את מספר הביקורות של מוצר

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
he_IL: מונה דירוג מוצרים

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
he_IL: להציג את הדירוג הממוצע של מוצר

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
he_IL: דירוג ממוצע מוצרים (ביתא)

[ctx: block description]
en: The product variations options.
he_IL: אפשרויות סוגי המוצר.

[ctx: block title]
en: Product variations options
he_IL: אפשרויות סוגי מוצר

[ctx: block description]
en: The product variations items.
he_IL: פריטי סוגי המוצר.

[ctx: block title]
en: Product variations items
he_IL: פריטי סוגי מוצר

[ctx: block keyword]
en: password
he_IL: סיסמה

[ctx: block title]
en: Product password
he_IL: סיסמת המוצר

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
he_IL: תיבת סימון ושדה קלט להזנת סיסמה כדי להציג מוצר.

[ctx: block keyword]
en: notice
he_IL: הודעה

[ctx: block description]
en: Notice description
he_IL: תיאור ההודעה

[ctx: block title]
en: Notice
he_IL: הודעה

[ctx: block keyword]
en: catalog
he_IL: קטלוג

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
he_IL: נראות קטלוג המוצרים

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
he_IL: תיבת סימון לניהול נראות הקטלוג של המוצר.

en: Save time on content creation — unlock high-quality blog posts and pages using AI.
he_IL: חוסכים זמן ביצירת תוכן – ליצור פוסטים ודפי בלוג איכותיים בעזרת בינה מלאכותית.

en: Boost content creation with Jetpack AI Assistant
he_IL: לקדם יצירת תוכן בעזרת Jetpack AI Assistant

en: Go to Variations
he_IL: מעבר לסוגים

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's price and other details individually.
he_IL: מוצר זה כולל אפשרויות, כמו גודל או צבע. מעכשיו ניתן לנהל בנפרד את המחיר ופרטים אחרים של כל סוג.

en: Require a password
he_IL: לדרוש סיסמה

en: Hide from search results
he_IL: להסתיר בתוצאות החיפוש

en: Hide in product catalog
he_IL: להסתיר בקטלוג המוצרים

en: Product catalog
he_IL: קטלוג מוצרים

en: Organization
he_IL: ארגון

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> (including WooPay <a href="https://wordpress.com/tos/#more-woopay-specifically" target="_blank">merchant terms</a>) and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
he_IL: השימוש ב-WooPayments מהווה הסכמה מצדך לפעול בכפוף ל<a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">תנאי השימוש</a> (כולל <a href="https://wordpress.com/tos/#more-woopay-specifically" target="_blank">התנאים לסוחר</a> של WooPay), ואישור שקראת את <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">מדיניות הפרטיות</a> שלנו

en: Customize your store
he_IL: להתאים אישית את החנות שלך

en: Speed up your store and improve your SEO with performance-boosting tools from Jetpack. Learn more
he_IL: אפשר להאיץ את החנות ולשפר את ה-SEO בעזרת כלים מקדמי-ביצועים מבית Jetpack‎. למידע נוסף

en: Optimize store performance with Jetpack Boost
he_IL: למטב את ביצועי החנות Jetpack Boost

en: Invalid order ID or key provided.
he_IL: מזהה הזמנה/מפתח לא חוקי.

en: Invalid billing email provided.
he_IL: כתובת אימייל לחיוב לא חוקית.

en: This order belongs to a different customer.
he_IL: הזמנה זאת שייכת ללקוח אחר.

en: Status of the order.
he_IL: מצב ההזמנה.

en: Total tax on items in the order.
he_IL: סכום המס הכולל של הפריטים שבהזמנה.

en: Total price of items in the order.
he_IL: המחיר הכולל של הפריטים שבהזמנה.

en: Total refund applied to the order.
he_IL: ההחזר הכולל שחל על ההזמנה.

en: Total tax applied to the order.
he_IL: המס הכולל שחל על ההזמנה.

en: Subtotal of the order.
he_IL: סכום הביניים של ההזמנה.

en: Order totals.
he_IL: סכומים כוללים של הזמנות.

en: Unique identifier for the fee within the cart
he_IL: המזהה הייחודי של העמלה בעגלת הקניות

en: If the quantity is editable or fixed.
he_IL: אם הכמות בעגלת הקניות ניתנת לעריכה או קבועה.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
he_IL: הכמות המרבית המותרת עבור פריט שורה זה.

en: The minimum quantity allowed for this line item.
he_IL: הכמות המזערית המותרת עבור פריט שורה זה.

en: Quantity of this item.
he_IL: הכמות של פריט זה.

en: The item product or variation ID.
he_IL: מזהה המוצר או הסוג של הפריט.

en: Unique identifier for the item.
he_IL: המזהה הייחודי של הפריט.

en: This order cannot be paid for.
he_IL: לא ניתן לשלם עבור הזמנה זו.

note: translators: %s: product number.
en: %s in cart
he_IL: %s בעגלת הקניות

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
he_IL: בעזרת תבנית עגלת הקניות הקטנה, הקונים יוכלו לראות את הפריטים שבעגלותיהם ולקבל גישה לעמודים 'עגלת קניות' ו'תשלום'.

en: In the end the couch wasn't exactly what I was looking for but my experience with the Burrow team was excellent. First in providing a discount when the couch was delayed, then timely feedback and updates as the...
he_IL: בסופו של דבר הספה לא תאמה במדויק את מה שחיפשתי אבל החוויה שלי עם הצוות של Burrow הייתה מעולה. קודם כל בהנחה שנתנו לי בגלל עיכוב המשלוח, ואחר כך המשוב הזריז והעדכונים בשעה ש...

en: I got the kind sofa. The look and feel is high quality, and I enjoy that it is a medium level of firmness. Assembly took a little longer than I expected, and it came in 4 boxes. I am excited about the time / st…
he_IL: קיבלתי את הספה הנעימה. המראה והתחושה הם של איכות גבוהה ושמחתי לגלות שהיא בדרגת מוצקוּת בינונית. ההרכבה ארכה קצת יותר משציפיתי, והאריזה כללה 4 תיבות. כיף גדול

en: Awesome couch and great buying experience
he_IL: ספה נהדרת וחוויית קנייה מעולה

en: Great couch. color as advertise. seat is nice and firm. Easy to put together. Versatile. Bought one for my mother in law as well. And she loves hers!
he_IL: ספה מצוינת. צבע כמו בפרסום. המושבים מוצקים ונוחים. קלה להרכבה. שימושים רבגוניים. קניתי אחת גם לחמותי. והיא מאוהבת בה!

en: LOVE IT
he_IL: אהבתי

en: In the end the couch wasn't exactly what I was looking for but my experience with the Burrow team was excellent. First in providing a discount when the couch was delayed, then timely feedback and updates as the…
he_IL: בסופו של דבר הספה לא תאמה במדויק את מה שחיפשתי אבל החוויה שלי עם הצוות של Burrow הייתה מעולה. קודם כל בהנחה שנתנו לי בגלל עיכוב המשלוח, ואחר כך המשוב הזריז והעדכונים בשעה ש...

en: Great experience
he_IL: חוויה מעולה

en: Placeholder image used to represent clay pots.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג של סירי/עציצי חרס.

en: About us
he_IL: אודותינו

en: The goods
he_IL: הסחורות

en: Placeholder image used to represent a person making a clay pot.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג של אדם שיוצר סיר/עציץ חרס.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a dining room.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג מוצרים המוצגים כריהוט בפינת אוכל.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a living room with gray sofa.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג מוצרים המוצגים כריהוט בחדר אורחים עם ספה אפורה.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a living room.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג מוצרים המוצגים כריהוט בחדר אורחים.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in an office.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג מוצרים המוצגים כריהוט במשרד.

en: More new products
he_IL: עוד מוצרים חדשים

en: Our newest arrivals
he_IL: החדשים ביותר

en: From bold prints and colors to intricate details and textures, our products are a perfect combination of style and function.
he_IL: מהדפסים בדוגמאות בולטות וצבעים עזים ועד פרטים ומרקמים משוכללים, המוצרים שלנו הם שילוב מושלם בין סגנון ושימושיות.

en: Sustainable Dyes
he_IL: צבעים ידידותיים לסביבה

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
he_IL: המוצרים שלנו עשויים רק מחומרים באיכות הגבוהה ביותר, כדי להבטיח שייראו מצוין ויחזיקו מעמד שנים רבות.

en: Durable Fabric
he_IL: בדים עמידים

en: Our products are made with expert craftsmanship and attention to detail, ensuring that every stitch and seam is perfect.
he_IL: המוצרים שלנו עשויים במומחיות ומתוך תשומת לב לפרטים, כדי להבטיח שכל תפר וכל חיבור מושלמים.

en: Expert Craftsmanship
he_IL: מומחיות בעשייה

en: Never worry about the weather again. Keep yourself dry, warm, and looking stylish.
he_IL: מעכשיו לא צריך עוד לחשוש ממזג האוויר. הגנה מגשם ושמירה על חום הגוף – בלי לוותר על הסגנון.

en: Waterproof Membrane
he_IL: ממברנה עמידה למים

en: With high-quality materials and expert craftsmanship, our products are built to last and exceed your expectations.
he_IL: הודות לחומרים האיכותיים והמומחיות בעשייה, המוצרים שלנו בנויים לעמידות ולשימושיות מעל ומעבר לציפיות שלך.

en: Endless Tee's
he_IL: טישרטס בלי סוף

en: Search our store
he_IL: לחפש בחנות שלנו

note: translators: %s WooCommerce link
en: Built with %s
he_IL: נבנה בעזרת %s

en: from $1.49
he_IL: מ-1.49 $

en: Russet Organic Potatoes
he_IL: תפוחי אדמה ראסֶט, אורגני

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Russet Organic Potatoes.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג של מוצר שמוצג כ'תפוחי אדמה ראסֶט, אורגני'.

en: from $0.99
he_IL: מ-0.99 $

en: Fresh Lettuce (Washed)
he_IL: חסה טרייה (רחוצה)

en: from $2.99
he_IL: מ-2.99 $

en: Fresh Organic Tomatoes
he_IL: עגבניות טריות, אורגני

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Fresh Organic Tomatoes.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג של מוצר שמוצג כ'עגבניות אורגניות טריות'.

en: from $1.99
he_IL: מ-1.99 $

en: Sweet Organic Lemons
he_IL: לימונים מתוקים, אורגני

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Sweet organic Lemons.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג של מוצר שמוצג כ'לימונים מתוקים, אורגני'.

en: Fresh &amp; tasty goods
he_IL: מוצרים טריים וטעימים

en: Shop All
he_IL: כל המוצרים

en: Shop new arrivals
he_IL: מוצרים חדשים בחנות

en: Warm Bread
he_IL: לחם חם מהתנור

en: Sweet Danish
he_IL: מאפה דניש מתוק

en: Shop Now
he_IL: לרכישה כעת

en: Cupcakes
he_IL: עוגות קפקייק

note: translators: %s database error.
en: Unable to claim actions. Database error: %s.
he_IL: אין אפשרות לייחס פעולות. שגיאת מסד נתונים: %s.

[ctx: database error]
en: unknown
he_IL: לא ידוע

note: translators: 1: action ID 2: exception message.
en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
he_IL: נכשל ניסיון מחיקת הפעולה ⁦%1$d⁩ במתזמן הפעולות. סיבה: ⁦%2$s⁩

en: Post password.
he_IL: לפרסם סיסמה.

en: Deletes unused variations.
he_IL: למחיקה של סוגים שאינם בשימוש.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
he_IL: תאריך ההתקנה של אפליקציית WooCommerce לנייד.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
he_IL: להציג את התמונות ופרטי המדיה הרלוונטיים עבור המוצרים שלך.

[ctx: block title]
en: Product Gallery
he_IL: גלריית מוצרים

[ctx: block keyword]
en: My Account
he_IL: החשבון שלי

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
he_IL: להציג את הדירוג הממוצע של המוצר באמצעות כוכבים

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
he_IL: דירוג כוכבים למוצר

[ctx: block keyword]
en: variations
he_IL: סוגים

[ctx: block description]
en: The product variations.
he_IL: סוגי המוצר.

[ctx: block title]
en: Product variations fields
he_IL: שדות של סוגי מוצר

note: translators: %1$s opening link tag %2$s closing link tag.
en: %1$sView and manage%2$s
he_IL: ⁦%1$s⁩להציג ולנהל⁦%2$s⁩

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names, %3\$d = plugins count
en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
he_IL[0]: ⚠ זוהו תוספים לא תואמים (⁦%1$s⁩, ⁦%2$s⁩ ועוד ⁦%3$d⁩ נוסף).
he_IL[1]: ⚠ זוהו תוספים לא תואמים (⁦%1$s⁩, ⁦%2$s⁩ ועוד ⁦%3$d⁩ נוספים).

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names
en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
he_IL: ⚠ זוהו שני תוספים לא תואמים (⁦%1$s⁩ ו-⁦%2$s⁩).

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
he_IL: ⚠ זוהה תוסף אחד לא תואם (%s).

en: High-Performance Order Storage
he_IL: אחסון להזמנה עם ביצועים גבוהים

note: translators: %d: number of pending orders.
en: Currently syncing orders... %d pending
he_IL: אנחנו מסנכרנים כעת את ההזמנות... %d בהמתנה

en: Get paid with WooPayments
he_IL: לקבל תשלומים עם WooPayments

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
he_IL: אפשר להגדיל את קהל הלקוחות ולשמר לקוחות קיימים בעזרת אוטומציה חכמה ויעילה של שיווק באימייל ובהודעות טקסט (SMS) ותצוגה אחידה של האינטראקציה עם הלקוחות.

en: Save big with WooPayments
he_IL: לחסוך בגדול עם WooPayments

en: Payments made simple with WooPayments
he_IL: לבצע תשלומים בקלות עם WooPayments

note: translators: %1$s: Sell your product in multiple variations like size or color. strong opening tag. %2$s: Sell your product in multiple variations like size or color. strong closing tag.
en: %1$sSell your product in multiple variations like size or color.%2$s Get started by adding options for the buyers to choose on the product page.
he_IL: ⁦%1$s⁩למכור סוגים שונים של אותו המוצר, למשל מידה או צבע.⁦%2$s⁩ ניתן להתחיל על ידי הוספת אפשרויות שמהן הקונים יכולים לבחור בעמוד המוצר.

en: Set up WooPayments
he_IL: להגדיר את WooPayments

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
he_IL: לא להציג בסינון תוצאות שבהן השדות שדילגת עליהם נותרו ריקים

en: The Order Confirmation template provides customers with a summary of their completed purchase, including ordered items, shipping details, and order total. It serves as a receipt and confirmation of the successful transaction.
he_IL: התבנית 'אישור הזמנה' מספק ללקוחות סיכום של הרכישה שהשלימו כולל פריטי ההזמנה, פרטי משולח והסכום הכולל של ההזמנה. האישור משמש כקבלה וכאישור על עסקה שבוצעה בהצלחה.

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
he_IL: אישור הזמנה

en: Template used to display the simplified Checkout header.
he_IL: תבנית שמשמשת להצגת כותרת עליונה פשוטה יותר לקופה.

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
he_IL: כותרת עליונה לקופה

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
he_IL: התבנית 'קופה' מדריכה את המשתמשים בביצוע השלבים האחרונים של תהליך הרכישה. היא מאפשרת למשתמשים להזין את פרטי המשלוח והחיוב, לבחור אמצעי תשלום ולבדוק את פרטי ההזמנה.

[ctx: Template name]
en: Checkout
he_IL: קופה

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
he_IL: התבנית 'עגלת קניות' מציגה את הפריטים שנבחרו על ידי המשתמש לצורך רכישה, כולל כמויות, מחירים והנחות. היא מאפשרת למשתמש לבדוק את הפריטים שבחרו לפני ההמשך לתשלום בקופה.

[ctx: Template name]
en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Order Confirmation
he_IL: אישור הזמנה

en: Order number used for display.
he_IL: מספר הזמנה שיופיע בתצוגה.

note: Translators: %s location name.
en: Collection from <strong>%s</strong>:
he_IL: איסוף מהמיקום <strong>%s</strong>:

en: Order confirmation
he_IL: אישור הזמנה

en: This is the URL to the cart page.
he_IL: זוהי כתובת ה-URL של עמוד עגלת הקניות.

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag.
en: The cart template can be %1$s edited here%2$s.
he_IL: ניתן לערוך את התבנית של עגלת הקניות ⁦%1$s⁩ כאן⁦%2$s⁩.

en: This is the URL to the checkout page.
he_IL: זוהי כתובת ה-URL של עמוד הקופה.

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag.
en: The checkout template can be %1$s edited here%2$s.
he_IL: ניתן לערוך את התבנית של הקופה ⁦%1$s⁩ כאן⁦%2$s⁩.

note: translators: %1$s = order ID, %2$s = order id, %3$s = error message. translators: %1$d = peoperty name, %2$d = order ID, %3$s = error message.
en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
he_IL: שגיאה בהגדרת המאפיין '⁦%1$s⁩' להזמנה ⁦%2$d⁩: %3$s

note: translators: %d user ID.
en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
he_IL: המשתמש מס' %d נמחק על ידי WooCommerce בהתאם להגדרות השמירה של נתונים אישיים באתר. כל תוכן ששייך למשתמש הזה נשמר אך ההקצאה אליו בוטלה.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
he_IL: תצוגת רשת של המוצרים המובילים שלך.

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
he_IL: מוצרים בעלי דירוגים מובילים

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
he_IL: התבנית כוללת אלמנטים של בלוקים שמשמשים לעיבוד מוצרים.

[ctx: block title]
en: Product Template
he_IL: תבנית מוצר

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
he_IL: תצוגת רשת של המוצרים החדשים ביותר שלך.

[ctx: block title]
en: Newest Products
he_IL: המוצרים החדשים ביותר

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
he_IL: תצוגה של אוסף מוצרים מהחנות שלך.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
he_IL: להציג את הדירוג הממוצע של המוצר.

[ctx: block title]
en: Product Rating
he_IL: דירוג מוצר

note: translators: %s: Taxonomy name.
en: Invalid taxonomy: %s.
he_IL: טקסונומיה לא תקנית: %s.

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
he_IL: לחשב באופן אוטומטי את שיעור מיסי המכירה שצריך לגבות – לפי עיר, ארץ או מדינה.

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
he_IL: לקבל שיעורי מיסים באופן אוטומטי עם שירות המס של WooCommerce

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
he_IL: להגיע למיליוני קונים פעילים ברחבי Google עם מודעות ופרסומות על מוצרים בחינם.

en: Drive sales with Google Listings & Ads
he_IL: לקדם את המכירות עם Google Listings & Ads

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
he_IL: ליצור קמפיינים של פרסומות ולקבל חשיפה למיליארד משתמשים ברחבי העולם.

en: Create ad campaigns with TikTok
he_IL: ליצור קמפיינים של מודעות עם TikTok

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
he_IL: ולשלוח אימיילים לעדכונים אחרי רכישה, ניוזלטרים וקמפיינים שיווקיים.

en: Reach your customers with MailPoet
he_IL: להגיע ללקוחות עם MailPoet

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
he_IL: לחשוף את המוצרים שלך בפני קהל מעורב מאוד.

en: Showcase your products with Pinterest
he_IL: להציג לראווה את המוצרים שלך עם Pinterest

en: Print USPS and DHL labels directly from your dashboard and save on shipping.
he_IL: להדפיס תוויות USPS ו-DHL ישירות מלוח הבקרה שלך ולחסוך כסף על המשלוח.

en: Print shipping labels with WooCommerce Shipping
he_IL: להדפיס תווית משלוח עם WooCommerce Shipping

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
he_IL: לקבל תשלומים באופן מאובטח ולנהל את פעילות התשלומים ישירות מלוח הבקרה של החנות

note: translators: %s is the name of an order type.
en: %s is not a valid order type.
he_IL: %s אינו סוג הזמנה תקין.

note: translators: %s is the name of a function.
en: %s must be called after the current_screen action.
he_IL: יש לקרוא לפונקציה %s לאחר הפעולה current_screen.

note: translators: 1: The label for an order type 2: The title of the order 3: The name of the website.
en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
he_IL: %1$s #%2$s ‹ %3$s — WordPress

note: translators: 1: The label for an order type 2: The name of the website.
en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
he_IL: %1$s ‹ %2$s — WordPress

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
he_IL[0]: שגיאה ⁦%1$d⁩ נמצאה: ⁦%2$s⁩ בזמן העברה מחדש של הזמנה. יש לבדוק את השגיאה שמופיעה למעלה.
he_IL[1]: ⁦%1$d⁩ שגיאות נמצאו: ⁦%2$s⁩ בזמן העברה מחדש של הזמנות. יש לבדוק את השגיאות שמופיעות למעלה.

en: Attempting to remigrate...
he_IL: מנסים להעביר מחדש...

en: Sorry, you cannot view these options, please remember to update the option permissions in Options API to allow viewing these options in non-production environments.
he_IL: מצטערים, אין לך אפשרות להציג את האפשרויות האלו. להזכירך, יש לעדכן את הרשאות האפשרות ב-API של אפשרויות כדי לאפשר הצגה של האפשרויות בסביבות שאינן סביבות הפקה.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
he_IL: אם בוצע דילוג על שלב התוספים של בונה הפרופילים בליבה או לא.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
he_IL: %s לא זמינים בהזמנה הזו – יש לבחור אמצעי תשלום שונה

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery as a main image
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה בגלריית מוצרים כתמונה ראשית

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 3 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה בגלריית מוצרים. תמונה משנית – 3 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 2 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה בגלריית מוצרים. תמונה משנית – 2 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 1 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה בגלריית מוצרים. תמונה משנית – 1 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 3 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה בבאנר פרטים של מוצר. 3 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 2 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה בבאנר פרטים של מוצר. 2 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 1 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה בבאנר פרטים של מוצר. 1 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Fresh Lettuce Washed.
he_IL: תמונה של מציין מיקום המשמשת לייצוג של מוצר שמוצג כ'חסה טרייה (רחוצה)'

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 2 out of 2.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בצד הימני של באנר. 2 מתוך 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 1 out of 2.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בצד הימני של באנר. 1 מתוך 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 2 out of 2.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בצד השמאלי של באנר. 2 מתוך 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 1 out of 2.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בצד השמאלי של באנר. 1 מתוך 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה במקטע hero. ‏2 מתוך 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה במקטע hero. ‏1 מתוך 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצר שמוצג לראווה במקטע hero.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בבאנר קטגוריות מומלצות. 3 מתוך 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בבאנר קטגוריות מומלצות. 2 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בבאנר קטגוריות מומלצות. 1 מתוך 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a featured category section.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה במקטע קטגוריה מומלצת.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
he_IL: תמונה של מציין מיקום שמשמשת להציג מוצרים שמוצגים לראווה בבאנר.

note: translators: 1: provided value 2: provided type.
en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
he_IL: מספר שלם היה אמור להתקבל, אבל "⁦%1$s⁩" (⁦%2$s⁩) התקבל.

note: translators: %d refers to the total number of actions deleted
en: %d action deleted. | %d actions deleted.
he_IL[0]: פעולה %d נמחקה.
he_IL[1]: %d פעולות נמחקו.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error deleting an action: %s
he_IL: אירעה שגיאה בעת מחיקת פעולה: %s

note: translators: %d refers to the total number of batches processed
en: %d batch processed. | %d batches processed.
he_IL[0]: אצווה %d עובדה.
he_IL[1]: %d אצווה עובדו.

note: translators: 1: action ID. 2: status slug.
en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
he_IL: לא ניתן לעדכן את מצב הפעולה ⁦%1$d⁩ אל ⁦%2$s⁩.

note: Translators: %s is the exception message.
en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
he_IL: לא ניתן היה לקבוע זמן חיתוך תקף: %s.

[ctx: status labels]
en: Past-due
he_IL: פעולות שכבר היו אמורות להתבצע

[ctx: status labels]
en: All
he_IL: הכול

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
he_IL: האם ברצונך למחוק את אמצעי המשלוח הזה?

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
he_IL: לא ניתן להסיר את אמצעי המשלוח. כדאי לנסות שוב.

en: Trinity Palmetto Point
he_IL: טריניטי פלמטו פוינט

en: Saint Thomas Middle Island
he_IL: סנט תומאס מידל איילנד

en: Saint Thomas Lowland
he_IL: סנט תומאס לואולנד

en: Saint Peter Basseterre
he_IL: סנט פיטר באסטר

en: Saint Paul Charlestown
he_IL: סנט פול צ'ארלסטאון

en: Saint Paul Capisterre
he_IL: סנט פול קפיסטר

en: Saint Mary Cayon
he_IL: סנט מרי קיון

en: Saint John Figtree
he_IL: סנט ג'ון פיגטרי

en: Saint John Capisterre
he_IL: סנט ג'ון קפיסטר

en: Saint James Windward
he_IL: סנט ג'יימס וינדווארד

en: Saint George Gingerland
he_IL: סנט ג'ורג' ג'ינג'רלנד

en: Saint George Basseterre
he_IL: סנט ג'ורג באסטר

en: Saint Anne Sandy Point
he_IL: סנט אן סנדי פוינט

en: Christ Church Nichola Town
he_IL: כרייסט צ'רץ' ניקולה טאון

en: Nevis
he_IL: נוויס

en: Saint Kitts
he_IL: סנט קיטס

en: Verify
he_IL: אימות

note: translators: 1: opening login link 2: closing login link
en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
he_IL: כדי להציג את העמוד, עליך ⁦%1$s⁩להתחבר⁦%2$s⁩ לחשבונך או לאמת את כתובת האימייל שמשויכת להזמנה.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
he_IL: לא הצלחנו לאמת את כתובת האימייל שסיפקת. יש לנסות שוב.

en: Please log in to your account to view this order.
he_IL: עליך להתחבר לחשבונך כדי להציג את ההזמנה הזאת.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
he_IL: להציג SKU, קטגוריות, תגיות של מוצר ועוד.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews.
he_IL: להציג תיאור, מאפיינים וביקורות על מוצר.

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
he_IL: להוסיף לעגלת הקניות עם אפשרויות

[ctx: block description]
en: The product toggle.
he_IL: כפתור להפעלה/השבתה של המוצר.

[ctx: block title]
en: Product toggle control
he_IL: פקד של כפתור להפעלה/השבתה של המוצר

[ctx: block title]
en: Product sale price
he_IL: מחיר מבצע של המוצר

[ctx: block title]
en: Product regular price
he_IL: מחיר רגיל של המוצר

[ctx: block keyword]
en: quantity
he_IL: כמות

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
he_IL: כמות זמינה של המוצר.

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
he_IL: כמות זמינה במלאי של המוצר

[ctx: block keyword]
en: description
he_IL: תיאור

[ctx: block description]
en: The product description.
he_IL: תיאור המוצר.

[ctx: block title]
en: Product description
he_IL: תיאור המוצר

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
he_IL: שדה לבחירת קטגוריות מוצרים.

[ctx: block keyword]
en: attributes
he_IL: מאפיינים

[ctx: block description]
en: The product attributes.
he_IL: מאפייני המוצר.

[ctx: block title]
en: Product attributes
he_IL: מאפייני המוצר

note: translators: 1 = url of the WooCommerce webhooks settings page
en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
he_IL: לאחר מכן, ניתן להקצות אותם מחדש למשתמש מחובר על ידי מעבר אל <a href="%1$s">עמוד ההגדרות של פריטי Webhooks של WooCommerce</a> ושמירתם מחדש.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
he_IL: פריטי Webhooks של WooCommerce המושפעים <b>לא</b> יימחקו וייוחסו למזהה משתמש 0.<br/>

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
he_IL: אם האפשרות 'למחוק את כל התוכן' נבחרת, פריטי Webhooks של WooCommerce המושפעים <b>לא</b> יימחקו וייוחסו למזהה משתמש 0.<br/>

[ctx: user webhook count]
note: translators: 1 = user id, 2 = user login, 3 = webhooks count
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
he_IL[0]: מספר משתמש⁦%1$s⁩ ⁦%2$s⁩ יצר ⁦%3$d⁩ WooCommerce webhook.
he_IL[1]: מספר משתמש⁦%1$s⁩ ⁦%2$s⁩ יצר ⁦%3$d⁩ WooCommerce webhooks.

en: ⚠ This feature is compatible with WordPress version 6.2 or higher.
he_IL: ⚠ כלי זה מותאם לגרסת WordPress 6.2 ומעלה.

note: translators: %s is an order ID.
en: Order %s is locked.
he_IL: הזמנה %s נעולה.

en: Take over
he_IL: השתלטות

note: translators: %s is a user's name.
en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
he_IL: ההזמנה נערכת כעת על ידי %s. האם ברצונך להשתלט?

en: Go back
he_IL: חזרה

note: translators: %s is a user's name.
en: %s has taken over and is currently editing.
he_IL: בוצעה השתלטות על ידי %s וכעת מתבצעת עריכה.

note: Translators: %s is the comma seperated list of order types.
en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
he_IL: סוג ההזמנה שעברה לא מתאימה לסוגי הזמנות רשומים. סוגי ההזמנות הבאים רשומים: %s

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a time in minutes, %2$s is a list of products and quantities.
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
he_IL: השהיית מלאי של ⁦%1$s⁩ דקות חלה על: ⁦%2$s⁩

[ctx: held stock note]
note: translators: %d is the remaining order items count.
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
he_IL[0]: - ...ועוד פריט %d.
he_IL[1]: - ...ועוד %d פריטים.

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a product's formatted name, %2$d: is the quantity of said product to which the stock hold applied.
en: - %1$s &times; %2$d
he_IL: - %1$s × %2$d

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
he_IL: מה הופך את המוצר הזה לייחודי? מהן התכונות העיקריות שלו? אפשר להעשיר את עמוד המוצר על ידי הוספת תוכן עשיר באמצעות בלוקים.

note: translators: PricingTab: This is a link tag to the pricing tab.
en: Manage more settings in <PricingTab>Pricing.</PricingTab>
he_IL: ניתן לנהל הגדרות נוספות במקטע <PricingTab>תמחור.</PricingTab>

en: Invalid product slug.
he_IL: המזהה לכתובת של המוצר לא תקף.

en: Slug of the resource.
he_IL: מזהה לכתובת של המשאב.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים עם מזהים ספציפיים לכתובת. שימוש בפסיקים כמפרידים.

en: Not available when using WooCommerce Blocks Local Pickup
he_IL: לא זמין במהלך שימוש באיסוף מקומי של בלוקים של WooCommerce

note: translators: %s is referring to the total of reviews for a product
en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
he_IL[0]: (ביקורת %s מלקוח)
he_IL[1]: (%s ביקורות מלקוחות)

en: This week's popular products
he_IL: המוצרים הפופולריים של השבוע

en: Get cozy this fall with knit sweaters
he_IL: סוודרים סרוגים לעונת הסתיו הקרירה.

note: translators: 1: WordPress link, 2: WooCommerce link translators: Footer powered by text. %1$s being WordPress, %2$s being WooCommerce
en: Powered by %1$s with %2$s
he_IL: מופעל על ידי %s באמצעות %s

[ctx: Name of credit card]
en: Diners
he_IL: דיינרס

[ctx: Name of credit card]
en: Discover
he_IL: היכרות

[ctx: Name of credit card]
en: Visa
he_IL: ויזה

en: Log out
he_IL: התנתקות

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
he_IL: למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר

note: translators: %d: products count
en: %s variations imported | %s variations imported
he_IL[0]: %s סוגים יובאו
he_IL[1]: %s סוגים יובאו

en: Adding new attribute failed.
he_IL: הוספת המאפיין החדש נכשלה.

en: %qty% variations added
he_IL: %qty% סוגים נוספו

[ctx: block description]
en: Display a single product.
he_IL: להציג מוצר יחיד.

[ctx: block title]
en: Single Product
he_IL: מוצר יחיד

[ctx: block style label]
en: Outline
he_IL: מתאר

[ctx: block style label]
en: Fill
he_IL: מילוי

[ctx: block description]
en: A block that shows the reviews for a product.
he_IL: בלוק שמציג את הביקורות עבור מוצר מסוים.

[ctx: block title]
en: Product Reviews
he_IL: ביקורות על מוצר

[ctx: block keyword]
en: tab
he_IL: לשונית

[ctx: block description]
en: The product tab.
he_IL: לשונית המוצר.

[ctx: block title]
en: Product tab
he_IL: תגית המוצר

[ctx: block keyword]
en: excerpt
he_IL: תקציר

[ctx: block keyword]
en: summary
he_IL: סיכום

[ctx: block description]
en: The product summary.
he_IL: סיכום המוצר.

[ctx: block title]
en: Product summary
he_IL: סיכום המוצר

[ctx: block keyword]
en: group
he_IL: קבוצה

[ctx: block keyword]
en: section
he_IL: מקטע

[ctx: block description]
en: The product section.
he_IL: מקטע המוצר.

[ctx: block title]
en: Product section
he_IL: מקטע המוצר

[ctx: block keyword]
en: price
he_IL: מחיר

[ctx: block title]
en: Product pricing
he_IL: מחיר המוצר

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
he_IL: בלוק המחיר של המוצר עם תצוגה של המטבע.

[ctx: block keyword]
en: title
he_IL: כותרת

[ctx: block keyword]
en: name
he_IL: שם

[ctx: block description]
en: The product name.
he_IL: שם המוצר.

[ctx: block title]
en: Product name
he_IL: שם המוצר

[ctx: block keyword]
en: gallery
he_IL: גלריה

[ctx: block keyword]
en: images
he_IL: תמונות

[ctx: block keyword]
en: image
he_IL: תמונה

[ctx: block description]
en: The product images.
he_IL: תמונות המוצר.

[ctx: block title]
en: Product images
he_IL: תמונות המוצר

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
he_IL: מכל עם בלוקים פנימיים שניתן להרחיב.

[ctx: block title]
en: Collapsible
he_IL: ניתן להרחבה.

[ctx: block keyword]
en: class
he_IL: מעקב

[ctx: block description]
en: The product sku.
he_IL: SKU של המוצר.

[ctx: block title]
en: Product text control
he_IL: פקד של טקסט המוצר

[ctx: block keyword]
en: tag
he_IL: עמלה

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
he_IL: שדות עמלת המשלוח של המוצר.

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
he_IL: שדות עמלת המשלוח של המוצר

[ctx: block keyword]
en: dimensions
he_IL: ממדים

[ctx: block keyword]
en: shipping
he_IL: משלוח

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
he_IL: שדות ממדי המשלוח של המוצר.

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
he_IL: שדות ממדי המשלוח של המוצר

[ctx: block keyword]
en: sale
he_IL: מבצע

[ctx: block keyword]
en: schedule
he_IL: לוח זמנים

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
he_IL: שדות לוח הזמנים של המבצע על המוצר.

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
he_IL: שדות לוח הזמנים של המבצע על המוצר

[ctx: block keyword]
en: radio
he_IL: בחירה

[ctx: block description]
en: The product radio.
he_IL: בחירת המוצר.

[ctx: block title]
en: Product radio control
he_IL: פקד הבחירה של המוצר

[ctx: block keyword]
en: minimum
he_IL: מינימום

[ctx: block keyword]
en: email
he_IL: אימייל

[ctx: block keyword]
en: inventory
he_IL: מלאי

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
he_IL: הכמות המינימלית של ניהול המלאי.

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
he_IL: הרף של המלאי

[ctx: block keyword]
en: input
he_IL: קלט

[ctx: block keyword]
en: checkbox
he_IL: תיבת סימון

[ctx: block keyword]
en: products
he_IL: מוצרים

[ctx: block description]
en: The product checkbox.
he_IL: תיבת הסימון של המוצר.

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
he_IL: פקד של תיבת סימון המוצר

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
he_IL: מכל לעיבוד של בלוקים פנימיים לפי תנאי בלבד.

[ctx: block title]
en: Conditional
he_IL: לפי תנאי

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
he_IL: לאפשר ללקוחות שלך לשלם במועד מאוחר יותר ללא ריבית כדי לשפר את שיעורי המכירה.

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
he_IL: Zip Co – לקנות עכשיו, לשלם אחר כך

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
he_IL: הפלטפורמה של Payoneer Checkout היא פלטפורמת עיבוד תשלומים מתקדמת שמספקת לסוחרים ברחבי העולם את הפתרונות וההסברים שדרושים להם כדי להצליח בשוק הגלובלי התחרותי של ימינו.

en: The following problems were found:
he_IL: הבעיות הבאות נמצאו:

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
he_IL: רשימת מזהים של אמצעי תשלום שבהם אפשר להשתמש כדי לעבד את ההזמנה.

note: translators: %s: Category name
en: Visit product category %1$s
he_IL: לעבור לקטגוריית המוצר ⁦%1$s⁩

en: Is HPOS sync enabled?
he_IL: האם הסנכרון עם HPOS מופעל?

en: Order datastore.
he_IL: חנות הנתונים של ההזמנה.

en: Enforce approved download directories?
he_IL: האם לאכוף ספריות הורדה מאושרות?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
he_IL: האם החנות מחוברת ל-WooCommerce.com?

note: translators: %1$s: How to get started? link opening tag. %2$s: How to get started? link closing tag.
en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s.
he_IL: יש להגדיר עלויות משלוח ולהזין את הממדים כדי לקבל חישוב תעריף מדויק. ⁦%1$s⁩איך מומלץ להתחיל?⁦%2$s⁩

en: Fees & dimensions
he_IL: עמלות וממדים

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
he_IL: כאשר האפשרות מסומנת, ללקוחות תהיה אפשרות לרכוש פריט אחד בלבד בהזמנה אחת. הפעולה שימושית במיוחד לגבי פריטים שזמינים בכמות מצומצמת, כמו אמנות או מוצרים מלאכת יד.

note: translators: %1$s: Inventory settings link opening tag. %2$s: Inventory settings link closing tag.
en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
he_IL: להגדיר ולנהל את המלאי של המוצר, כולל סטטוס וכמות זמינה. ⁦%1$s⁩לנהל את הגדרות המלאי של החנות⁦%2$s⁩

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s.
he_IL: להחיל תעריף מס אם המוצר זכאי להפחתה במס או להחרגה ממס. ⁦%1$s⁩למידע נוסף⁦%2$s⁩.

note: translators: %1$s: Images guide link opening tag. %2$s: Images guide link closing tag.
en: Set a competitive price, put the product on sale, and manage tax calculations. %1$sHow to price your product?%2$s
he_IL: להגדיר מחיר תחרותי, לשים מוצר במבצע ולנהל את חישובי המיסים. ⁦%1$s⁩איך לתמחר את המוצר שלך?⁦%2$s⁩

en: Is HPOS enabled?
he_IL: האם HPOS מופעל?

en: HPOS enabled:
he_IL: HPOS מופעל:

en: Is HPOS feature screen enabled?
he_IL: האם מסך האפשרויות של HPOS מופעל?

en: HPOS feature screen enabled:
he_IL: מסך האפשרויות של HPOS מופעל:

en: Download for support
he_IL: להוריד לתמיכה

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
he_IL: אין עדיין סוגים למוצר. ניתן ליצור את הסוגים מכל המאפיינים שנוספו או להוסיף סוג חדש באופן ידני.

en: Generate variations
he_IL: ליצור סוגים

note: translators: %1$s: url for attributes tab, %2$s: url for variable product documentation
en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
he_IL: יש להוסיף מאפיינים בלשונית <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">מאפיינים</a> כדי ליצור את הסוגים. עליך לוודא שסימנת את התיבה <b>להשתמש ליצירת סוגים</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">למידע נוסף</a>

en: Add existing
he_IL: להוסיף קיים

en: Create value
he_IL: ליצור ערך

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
he_IL: אם המאפיין הזה יוסר, ללקוחות לא תהיה עוד אפשרות לרכוש חלק מהסוגים של המוצר הזה.

en: New attribute
he_IL: מאפיין חדש

[ctx: block description]
en: Display related products.
he_IL: להציג מוצגים קשורים.

[ctx: block title]
en: Related Products
he_IL: מוצרים קשורים

[ctx: block title]
en: Product Meta
he_IL: תיאור המוצר

[ctx: block title]
en: Product Details
he_IL: פרטי המוצר

[ctx: block description]
en: Display a button so the customer can add a product to their cart. Options will also be displayed depending on product type. e.g. quantity, variation.
he_IL: ניתן להציג כפתור כדי לאפשר ללקוחות להוסיף מוצר לעגלת הקניות שלהם. האפשרויות יוצגו גם בהתאם למאפייני המוצר, למשל הכמות או הסוג.

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
he_IL: טופס 'להוסיף לעגלת הקניות'

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon applied: "%s".
he_IL: הקופון שהוחל: "%s".

en: Optimize for faster checkout
he_IL: למטב לתהליך תשלום מהיר יותר בקופה

en: Cart & Checkout Blocks
he_IL: בלוקים לעגלת קניות ולקופה

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
he_IL: כדי לחסוך זמן וכסף, אפשר להדפיס את תוויות המשלוח ישירות מהמחשב בעזרת WooCommerce Shipping. לנסות את WooCommerce Shipping בחינם.

en: Available layouts -- single, dual, or both
he_IL: פריסות זמינות – מוצר יחיד, שני מוצרים או שתי האפשרויות

en: Learn more link .
he_IL: קישור למידע נוסף.

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
he_IL: לחזור להצעות שותפי המשלוח בברירת מחדל כאשר האפשרות woocommerce_show_marketplace_suggestions הוגדרה ל-No (לא)

en: Array of transaction processors and their images.
he_IL: מערך של מעבדי עסקאות והתמונות שלהם.

en: Shop
he_IL: חנות

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
he_IL: לחפש מוצרים...

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
he_IL: לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

en: Basic details
he_IL: פרטים בסיסיים

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon removed: "%s".
he_IL: הקופון שהוסר: "%s".

note: translators: %s: url for store settings
en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
he_IL: האפשרות מושבתת <a href="%s" aria-label="stock management store settings">בהגדרות החנות</a>.

en: Stock management disabled in store settings
he_IL: ניהול המלאי הושבת בהגדרות החנות

en: Track stock quantity for this product
he_IL: לעקוב אחרי הכמות של המוצר במלאי

en: Stock management
he_IL: ניהול מלאי

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
he_IL: ההגדרות למטה חלות על כל הסוגים שבהם לא הופעל ניהול המלאי הידני.

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
he_IL: יש להזין אפשרויות שמהן לקוחות יכולים לבחור, למשל "כחול" או "מדיום". יש להשתמש בסימן "%s" כדי להפריד בין האפשרויות.

en: f.e. size or color
he_IL: למשל מידה או צבע

en: Autodetect
he_IL: זיהוי אוטומטי

en: Character encoding of the file
he_IL: קידוד התווים בקובץ

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
he_IL: יש לוודא שהזנת את השם והערכים עבור כל מאפיין.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
he_IL: להציג הודעות שמוצגות לקונים שנוצרות על ידי WooCommerce או הרחבות.

[ctx: block title]
en: Store Notices
he_IL: הודעות בחנות

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
he_IL: להציג את מספר המוצרים בעמוד הארכיון או את עמוד תוצאת החיפוש.

[ctx: block title]
en: Product Results Count
he_IL: ספירת תוצאות למוצר

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
he_IL: לאפשר ללקוחות לשנות את סדר המיון של מוצרים.

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
he_IL: מיון קטלוג

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
he_IL: לאפשר ללקוחות לעקוב אחרי המיקום שלהם בתוך החנות ולנווט חזרה לעמודי האב.

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
he_IL: שביל ניווט של חנות

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
he_IL: להציג את תמונות המוצר.

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
he_IL: גלריה של תמונות המוצר

en: Powerful yet easy-to-use solution:
he_IL: פתרון עוצמתי אך קל לשימוש:

en: 30-days free trial
he_IL: תקופת ניסיון בחינם למשך 30 ימים

en: Advance automated workflows
he_IL: תהליכי עבודה אוטומטיים מתקדמים

en: Connect selling channels easily
he_IL: לחבר ערוצי מכירות בקלות

en: Shop for the best rates, in real-time
he_IL: לקנות בתעריפים הטובים ביותר, בזמן אמת

en: Print labels from Royal Mail, Parcel Force, DPD, and many more
he_IL: להדפיס תוויות מ-Royal Mail, ‏Parcel Force, ‏DPD ועוד

en: Optimize your full shipping process:
he_IL: לשפר את תהליך המשלוח המלא שלך:

en: Free shipping platform
he_IL: פלטפורמה למשלוחים בחינם

en: Quickly bulk print labels
he_IL: להדפיס תוויות בקבוצה ובמהירות

en: Access competitive shipping prices
he_IL: גישה למחירי משלוח תחרותיים

en: Direct access to leading carriers
he_IL: גישה ישירה לספקי משלוח מובילים

en: Automated, real-time order import
he_IL: ייבוא הזמנות אוטומטי בזמן אמת

en: All-in-one shipping tool:
he_IL: כלי משלוחים בסגנון 'הכול כלול':

en: Start with a free plan
he_IL: להתחיל עם תוכנית בחינם

en: Self-service tracking & returns
he_IL: מעקב והחזרות בשירות עצמי

en: Customize checkout options
he_IL: להתאים אישית אפשרויות תשלום

en: Process orders in just a few clicks
he_IL: לעבד הזמנות במספר לחיצות

en: Print labels from 80+ carriers
he_IL: להדפיס תוויות מ-80 ספקי משלוחים

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
he_IL: לעדכן את הלקוחות שלך בעזרת הודעות מעקב.

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
he_IL: לקנות בתעריפי המשלוח הטובים ביותר ולגשת לתעריפים מוזלים לפני משא ומתן.

en: Save money
he_IL: לחסוך כסף

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
he_IL: לייבא מידע על הזמנות באופן אוטומטי כדי להדפיס במהירות תוויות.

en: Save time
he_IL: לחסוך זמן

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
he_IL: שדה התאריך של בסיס הנתונים שמובא בחשבון בדוחות 'רווחים והזמנות'

en: Date Type
he_IL: סוג תאריך

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
he_IL: חסרים ארגומנטים נחוצים ב'לשונית ProductForm של WooCommerce: ‏⁦%1$s⁩

en: 🌟‎ ‎ Thanks for the feedback. We’ll put it to good use!
he_IL: 🌟‎ ‎ תודה על המשוב. נשתמש בו היטב!

note: translators: %s: List of invalid parameters.
en: Invalid parameter(s): %s
he_IL: פרמטרים לא תקינים: %s

en: Invalid parameter.
he_IL: פרמטר לא תקין.

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Brand”.
he_IL: כדאי להוסיף מידע שמתאר את המוצר כדי לאפשר ללקוחות לחפש את המוצר בחנות שלך לפי המאפיינים האלה, כמו למשל, 'חומר' או 'מותג'.

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
he_IL: בלוק שמאפשר ללקוחות שלך להתחבר ולהתנתק מהחשבונות שלהם בחנות שלך.

[ctx: block title]
en: Customer account
he_IL: חשבון לקוח

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
he_IL: להציג אפשרויות ותעריפים למשלוח עבור חנות שלך.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
he_IL: לבחור בין משלוח או איסוף מקומי.

[ctx: block title]
en: Shipping Method
he_IL: שיטת משלוח

[ctx: block description]
en: Shows local pickup options.
he_IL: להציג אפשרויות לאיסוף מקומי.

[ctx: block title]
en: Pickup Method
he_IL: שיטת איסוף

note: translators: %s is the product name translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Remove %s from cart
he_IL: להסיר את %s מעגלת הקניות

en: Only shipping
he_IL: משלוח בלבד

en: Product and shipping
he_IL: מוצר ומשלוח

en: Charge sales tax on
he_IL: לגבות מס מכירות עבור

note: translators: 1: line break tag.
en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    			             If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
he_IL: ⁦%1$s⁩ בקרוב הניווט הזה לא יהיה זמין עקב שיפורים נחוצים שאנחנו מבצעים במערכת.
    			             אם ברצונך לכבות אותו כעת, לא תהיה לך אפשרות להפעילו בחזרה.

note: translators: 1: line break tag.
en: %1$s The development of this feature is currently on hold.
he_IL: ⁦%1$s⁩ פיתוח האפשרות הזאת הושהה לעת עתה.

en: Try the new product editor (Beta)
he_IL: לנסות את עורך המוצרים החדש (גרסת ביתא)

en: New product editor
he_IL: עורך המוצרים החדש

note: translators: 1: child product ID 2: parent product ID.
en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
he_IL: אין אפשרות להעלות את המוצר הבן ⁦%1$d⁩ במהלך התאמת הרשאות ההורדה למוצר ⁦%2$d⁩.

note: translators: %s is a meta_query key.
en: Invalid meta_query clause key: %s.
he_IL: מפתח המשפט meta_query לא חוקי: %s.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
he_IL: חסרים ארגומנטים נחוצים ב'מקטע ProductForm של WooCommerce': ‏⁦%1$s⁩

note: translators: 1: Item type 2: Duplicate registered item id.
en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
he_IL: ניסית לרשום טופס משוכפל ⁦%1$s⁩ באמצעות WooCommerce Form: ‏⁦%2$s⁩

note: translators: 1: missing class name.
en: %1$s class does not exist.
he_IL: הסיווג ⁦%1$s⁩ לא קיים.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
he_IL: חסרים ארגומנטים נחוצים ב'שדה ProductForm של WooCommerce': ‏⁦%1$s⁩

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
he_IL: לא ניתן לרשום את ערוץ השיווק מאחר שכבר קיים ערוץ שרשום עם אותו מזהה כתובת!

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאה למשוך נתונים מטופס המוצר.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
he_IL: הקטגוריה שצוינה עבור ההמלצות אינה חוקית. הערכים המותרים: "channels" (ערוצים), "extensions" (הרחבות).

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאות להציג ערוצי שיווק.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
he_IL: מספר בעיות/שגיאות לגבי הערוץ (לדוגמה, שגיאות שקשורות לחשבון, בעיות בסנכרון המוצרים וכו').

en: Status of the marketing channel's product listings.
he_IL: מצב רשומות המוצר בערוץ השיווק.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
he_IL: כתובת ה-URL אל עמוד ההגדרות או הקישור להשלמה של ההגדרה/ההקמה אם הערוץ טרם הוגדר.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
he_IL: האם ערוץ השיווק כבר הוגדר.

en: Path to the channel icon.
he_IL: נתיב לסמל של הערוץ.

en: Description of the marketing channel.
he_IL: התיאור של ערוץ השיווק.

en: Name of the marketing channel.
he_IL: השם של ערוץ השיווק.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
he_IL: מחרוזת עם מזהה ייחודי עבור הסיומת של ערוץ השיווק, מוכר גם בשם 'מזהה לכתובת של התוסף'.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
he_IL: כתובת ה-URL של תמונה/סמל לסוג הקמפיין.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
he_IL: כתובת ה-URL ליצירת עמוד הקמפיין לסוג הקמפיין הזה.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
he_IL: השם של ערוץ השיווק שאליו סוג הקמפיין הזה שייך.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
he_IL: המזהה הייחודי של ערוץ השיווק שאליו סוג הקמפיין הזה שייך.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
he_IL: ערוץ השיווק שאליו סוג הקמפיין הזה שייך.

en: Description of the marketing campaign type.
he_IL: התיאור של סוג קמפיין השיווק.

en: Name of the marketing campaign type.
he_IL: השם של סוג קמפיין השיווק.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
he_IL: המזהה הייחודי של סוג קמפיין השיווק.

en: Cost of the marketing campaign.
he_IL: העלות של קמפיין השיווק.

en: URL to the campaign management page.
he_IL: כתובת URL לעמוד הניהול של הקמפיין.

en: Title of the marketing campaign.
he_IL: הכותרת של קמפיין השיווק.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
he_IL: המזהה הייחודי לערוץ השיווק שאליו סוג הקמפיין הזה שייך.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
he_IL: המזהה הייחודי של קמפיין השיווק.

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
he_IL: משלוח 1

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipment %d
he_IL: משלוח %d

en: Invalid Rate ID.
he_IL: מזהה תעריף לא חוקי.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
he_IL: המזהה של החבילה למשלוח. יש להשאיר את השדה ריק כדי להחיל את האפשרות על כל החבילות.

en: Optional cost to charge for local pickup.
he_IL: עלות אופציונלית כדי לחייב עבור איסוף עצמי.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
he_IL: אם הוגדרה עלות, האפשרות הזאת תקבע אם חלים עליה מיסים.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
he_IL: אם האפשרות מופעלת, האמצעי הזה יופיע בקופה מבוססת בלוקים.

en: Pickup address
he_IL: כתובת לאיסוף

en: Pickup location
he_IL: מיקום לאיסוף

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
he_IL: לאפשר ללקוחות לבחור מיקום לאיסוף מקומי במהלך התשלום בקופה.

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: Unable to release actions from claim id %d.
he_IL: לא ניתן לשחרר פעולות ממזהה הטענה %d.

en: Unknown partial args matching value.
he_IL: ערך לא מוכר להתאמת ארגומנטים חלקיים.

note: translators: %s: provided value type
en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
he_IL: אין תמיכה בסוג הערך עבור התאמה חלקית של JSON. חייב להיות מספר שלם, ערך בוליאני, כפולה או מחרוזת. הסוג שצוין הוא %s.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
he_IL: אין תמיכה בהתאמה חלקית של JSON בסביבה שלך. יש לבדוק את הגרסה של MySQL/MariaDB שנמצאת אצלך בשימוש.

note: translators: 1) is the number of affected actions, 2) is a link to an admin screen.
en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
he_IL[0]: <strong>מתזמן פעולות:</strong> ⁦%1$d⁩ נמצאה <a href="%2$s">פעולה שכבר הייתה אמורה להתבצע</a>, ייתכן שמשהו השתמש. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">לקריאת התיעוד »</a>
he_IL[1]: <strong>מתזמן פעולות:</strong> ⁦%1$d⁩ נמצאו <a href="%2$s">פעולות שכבר היו אמורות להתבצע</a>, ייתכן שמשהו השתמש. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">לקריאת התיעוד »</a>

note: translators: 1: action hook.
en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
he_IL: הפעולה שתוזמנה עבור ⁦%1$s⁩ לא תבוצע מאחר שלא נרשמו התקשרויות חוזרות.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
he_IL: נראה שהפעולה הזאת נכשלת באופן עקבי. לא יתוזמן מקרה חדש.

en: Slug automatically generated from the product name.
he_IL: המזהה נוצר באופן אוטומטי משם המוצר.

en: Permalink template for the product.
he_IL: תבנית הקישור הקבוע עבור המוצר.

note: translators: %s is file path.
en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
he_IL: לא ניתן ליצור או לכתוב אל %s במהלך ייצוא של CSV. יש לבדוק את הרשאות הקובץ.

[ctx: shipping country prefix]
en: to
he_IL: אל

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
he_IL: אל

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
he_IL: פקדי מסננים פעילים

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
he_IL: תודה על הזמנתך. ההזמנה בהמתנה עד שנאשר שהתשלום התקבל.

note: translators: %1$d order ID.
en: Unable to load the post record for order %1$d
he_IL: לא ניתן לטעון את רשומת הפוסט עבור הזמנה ⁦%1$d⁩

note: translators: 1: method name.
en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
he_IL: בוצעה קריאה אל ⁦%1$s⁩, אבל לא נרשמו סוגי הזמנות: ייתכן שהקריאה בוצעה מוקדם מדי.

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
he_IL: הפעולה הזאת תמחק את הטבלאות של ההזמנות המותאמות. כדי ליצור אותן שוב, יש להפעיל את הכלי 'אחסון הזמנה עם ביצועים גבוהים' (דרך 'הגדרות' > 'מתקדם' > 'כלים').

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
he_IL: הפעולה הזאת תמחק את הטבלאות של ההזמנות המותאמות. ניתן למחוק את הטבלאות רק אם הכלי 'אחסון הזמנה עם ביצועים גבוהים' מושבת (דרך 'הגדרות' > 'מתקדם' > 'כלים').

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce.
he_IL: למכור ב-Amazon, ב-eBay, ב-Walmart ועוד ישירות מ-WooCommerce.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce with  %1$sCodisto%2$s
he_IL: למכור ב-Amazon, ב-eBay, ב-Walmart ועוד ישירות מ-WooCommerce עם  %1$sCodisto%2$s

en: Codisto for WooCommerce
he_IL: Codisto ל-WooCommerce

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
he_IL: להציג את המוצרים שלך לעיני משתמשי Pinterest המחפשים רעיונות מה לקנות.

note: translators: %s is a custom order type.
en: Invalid order type: %s.
he_IL: סדר מיון לא חוקי: %s.

note: translators: %d order ID.
en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
he_IL: בוצע ניסיון לערוך את כתובת ה-URL עבור הזמנה %d, אולם ההזמנה לא קיימת.

en: Order type mismatch.
he_IL: אי-התאמה של סוג ההזמנה.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
he_IL: הפונקציונליות של מאפייני המוצר עונה על הצרכים שלי.

en: Product attributes are easy to use.
he_IL: מאפייני המוצרים קלים לשימוש.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
he_IL: הפונקציונליות של מסך ההגדרות עונה על הצרכים שלי.

en: The settings screen is easy to use.
he_IL: מסך ההגדרות קל לשימוש.

en: The product import process meets my needs.
he_IL: תהליך ייבוא המוצרים עונה על הצרכים שלי.

en: The product import process is easy to complete.
he_IL: קל להשלים את תהליך ייבוא המוצרים.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
he_IL: הפונקציונליות של מסך הפרטים של תגיות המוצרים עונה על הצרכים שלי.

en: The product tag details screen is easy to use.
he_IL: מסך הפרטים של תגיות המוצרים קל לשימוש.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
he_IL: הפונקציונליות של מסך הפרטים של קטגוריית המוצרים עונה על הצרכים שלי.

en: The product category details screen is easy to use.
he_IL: מסך הפרטים של קטגוריית המוצרים קל לשימוש.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
he_IL: הפונקציונליות של מסך פרטי ההזמנות עונה על הצרכים שלי.

en: The order details screen is easy to use.
he_IL: מסך פרטי ההזמנות קל לשימוש.

en: The product update process meets my needs.
he_IL: תהליך עדכון המוצרים עונה על הצרכים שלי.

en: The product update process is easy to complete.
he_IL: קל להשלים את תהליך עדכון המוצרים.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
he_IL: הפונקציונליות של מסך יצירת המוצרים עונה על הצרכים שלי.

en: The product creation screen is easy to use.
he_IL: מסך יצירת המוצרים קל לשימוש.

en: The search's functionality meets my needs.
he_IL: פונקציונליות החיפוש עונה על הצרכים שלי.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
he_IL: כלי החיפוש ב-WooCommerce קל לשימוש.

en: Displays products filtered by an attribute.
he_IL: מציג מוצרים שמסוננים לפי מאפיין.

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
he_IL: מוצרים לפי מאפיין

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
he_IL: אנחנו מתמחים בקולקציות ייחודיות של כלי אוכל בעבודת יד. אנחנו משתפים פעולה עם מסעדות ובתי קפה כדי ליצור פריטים ייחודיים שמשתלבים בצורה מושלמת עם כל תפריט. אפשר ליצור איתנו קשר למידע נוסף על התהליך והמחירים שלנו.

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery
he_IL: 'מארל' הוא סטודיו עצמאי וגלריית אומנים

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
he_IL: פריטים ייחודיים ובלעדיים.

en: Enduring quality.
he_IL: איכות עמידה.

en: Earthy, organic feel.
he_IL: הרגשה עוצמתית ואורגנית.

en: Timeless style.
he_IL: סגנון שתמיד באופנה.

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
he_IL: כל הפריטים נעשו בעבודת יד מלאה, באמצעות האובניים או טכניקות מסורתיות.

en: Created with love and care in Australia
he_IL: נוצר באהבה ובאכפתיות באוסטרליה

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
he_IL: 42% קופרו 34% פשתן 24% ויסקוזה

en: Normal Fit
he_IL: התאמה רגילה

en: Button-down front for any type of mood or look.
he_IL: חולצה עם כפתורים בצווארון לכל סוג של מצב רוח או מראה.

en: Versatile
he_IL: ורסטילי

en: Half tuck into your pants or layer over.
he_IL: חצי בתוך המכנסיים או שכבה מעליהם.

en: Fits your wardrobe
he_IL: מתאים למלתחה שלך

en: Reflect your fashionable style.
he_IL: לשקף את הסגנון האופנתי שלך.

en: 100% Woolen
he_IL: %100 צמר

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
he_IL: מושלם לכל סגנון, התאמה מרווחת במידות בינוניות.

en: The Eden Jacket
he_IL: ג'קט עדן

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product published. %1$sView Product%2$s
he_IL: המוצר פורסם. ⁦%1$s⁩להציג את המוצר⁦%2$s⁩

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product updated. %1$sView Product%2$s
he_IL: המוצר עודכן. ⁦%1$s⁩להציג את המוצר⁦%2$s⁩

note: translators: %1$s: maximum file size
en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
he_IL: לתוצאות הטובות ביותר, כדאי להשתמש בקובצי JPEG בגודל 1000 x‏ 1000 ומעלה. גודל קובץ מקסימלי: %1$s.

en: Chernihivshchyna
he_IL: מחוז צ'רניהיב

en: Cherkashchyna
he_IL: מחוז צ'רקאסי

en: Khmelnychchyna
he_IL: מחוז חמלניצקי

en: Khersonshchyna
he_IL: מחוז חרסון

en: Kharkivshchyna
he_IL: מחוז חרקיב

en: Ternopilshchyna
he_IL: מחוז טרנופול

en: Sumshchyna
he_IL: מחוז סומי

en: Rivnenshchyna
he_IL: מחוז רובנו

en: Poltavshchyna
he_IL: מחוז פולטבה

en: Odeshchyna
he_IL: מחוז אודסה

en: Mykolayivschyna
he_IL: מחוז מיקולאייב

en: Lvivshchyna
he_IL: מחוז לבוב

en: Crimea
he_IL: קרים

en: Sevastopol
he_IL: סבסטופול

en: Kirovohradschyna
he_IL: מחוז קירובוהראד

en: Kyivshchyna
he_IL: מחוז קייב

en: Kyiv
he_IL: קייב

en: Prykarpattia
he_IL: פריקרפטיה

en: Zaporizhzhya
he_IL: זפוריז'יה

en: Zakarpattia
he_IL: זקרפטיה

en: Zhytomyrshchyna
he_IL: מחוז ז'יטומיר

en: Donechchyna
he_IL: מחוז דונצק

en: Dnipropetrovshchyna
he_IL: מחוז דניפרו

en: Luhanshchyna
he_IL: מחוז לוהנסק

en: Volyn
he_IL: מחוז ווהלין

en: Vinnychchyna
he_IL: מחוז ויניצה

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
he_IL: סינון לפי פקדי דירוג

en: Restrictions
he_IL: הגבלות

en: Don't allow purchases
he_IL: לא לאפשר רכישות

en: Allow purchases, but notify customers
he_IL: לאפשר רכישות, אבל להודיע ללקוחות

en: Allow purchases
he_IL: לאפשר רכישות

en: When out of stock
he_IL: כאשר פריט לא במלאי

en: Learn more here
he_IL: מידע נוסף זמין כאן

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
he_IL: לאחרונה שאלנו אותך אם ברצונך לקבל מידע נוסף על WooCommerce Payments. לנהל את העסק ואת התשלומים במקום אחד בעזרת הפתרון שנבנה ונתמך על ידי WooCommerce.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
he_IL: רשימת תכונות (מונחי טקסונומיה) שמוקצות למוצר. עבור מוצרים משתנים, אלו ממופים לסוגים (ניתן לראות את השדה 'סוגים').

en: Add price
he_IL: להוסיף מחיר

en: Is data sync enabled for HPOS?
he_IL: האם סנכרון הנתונים מופעל עבור HPOS?

en: HPOS data sync enabled:
he_IL: סנכרון הנתונים של HPOS מופעל:

en: Datastore currently in use for orders.
he_IL: חנות הנתונים נמצאת בשימוש כעת עבור הזמנות.

en: Order datastore:
he_IL: חנות הנתונים של ההזמנה:

en: Add prices
he_IL: להוסיף מחירים

en: Add price to all variations that don't have a price
he_IL: להוסיף מחיר לכל הסוגים שאין להם מחיר

en:  says
he_IL:  מודיע/ה

en: Ziguinchor
he_IL: זיגינשור

en: Thiès
he_IL: טיאס

en: Tambacounda
he_IL: טמבאקונדה

en: Saint-Louis
he_IL: סן-לואי

en: Sédhiou
he_IL: סדהיו

en: Matam
he_IL: מטאם

en: Louga
he_IL: לוגה

en: Kaolack
he_IL: קאולק

en: Kédougou
he_IL: קדוגו

en: Kolda
he_IL: קולדה

en: Kaffrine
he_IL: קפרין

en: Fatick
he_IL: פאטיק

en: Dakar
he_IL: דקר

en: Diourbel
he_IL: דיורבל

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
he_IL: פקדים של סינון לפי מלאי

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
he_IL: לאפשר ללקוחות לסנן את תצוגת הרשת לפי דירוג.

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
he_IL: פקדים של סינון לפי מחיר

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
he_IL: האפשרות מציגה מוצרים של מכירות משלימות.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
he_IL: עגלת קניות עם מוצרים של מכירות משלימות

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
he_IL: האפשרות מציגה בלוק של מכירות משלימות.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
he_IL: עגלת קניות של מכירות משלימות

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
he_IL: פקדים של סינון לפי מאפיין

en: Filter by rating
he_IL: סינון לפי דירוג

en: You may be interested in…
he_IL: אולי הפריטים הבאים יעניינו אותך...

en: Product quantity
he_IL: כמות המוצר

note: translators: %s = name of a WooCommerce feature
en: Incompatible with '%s'
he_IL: לא תואם לאפשרות '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
he_IL: לא תואם לאפשרויות של WooCommerce

en: Manage WooCommerce features
he_IL: לנהל אפשרויות של WooCommerce

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
he_IL: ⚠ התוסף הזה לא תואם לאפשרויות '⁦%1$s⁩', '⁦%2$s⁩' ולעוד ⁦%3$d⁩ אפשרויות נוספות של WooCommerce שהופעלו ולכן אין להפעיל אותו.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
he_IL: ⚠ התוסף הזה לא תואם לאפשרויות '⁦%1$s⁩' ו-'⁦%2$s⁩' של WooCommerce שהופעלו ולכן אין להפעיל אותו.

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
he_IL: ⚠ התוסף הזה לא תואם לאפשרות '%s' של WooCommerce שהופעלה ולכן אין להפעיל אותו.

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
he_IL: <a href='%1$s'>להציג את כל התוספים</a> – <a href='%2$s'>לנהל אפשרויות של WooCommerce</a>

note: translators: %s is a feature name.
en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
he_IL: כאן מוצגים תוספים פעילים שלא תואמים לאפשרות '%s'.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
he_IL: כאן מוצגים תוספים פעילים שלא תואמים לאפשרויות של WooCommerce שמופעלות כרגע.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
he_IL: השירות של WooCommerce זיהה שחלק מהתוספים שהפעלת לא תואמים לאפשרויות של WooCommerce שפועלות כרגע. יש <a>לעיין בפרטים</a>.

en: WooCommerce Admin has been disabled
he_IL: השירות של WooCommerce Admin הושבת

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
he_IL: האפשרויות האלה ניסיוניות או חלקיות, ההפעלה שלהן היא על אחריותך בלבד!

en: Experimental features
he_IL: אפשרויות ניסיוניות

note: translators: 1: class::method 2: before_woocommerce_init
en: %1$s should be called inside the %2$s action.
he_IL: הערך ⁦%1$s⁩ צריך לקבל קריאה בתוך הפעולה ⁦%2$s⁩.

en: High-Performance Order Storage (HPOS)
he_IL: אחסון הזמנה עם ביצועים גבוהים (COT)

en: Missing table info for query arg.
he_IL: חסר מידע בטבלה לארגומנט של השאילתה.

note: translators: %s = URL of the custom data stores settings page
en: <a href='%s'>Manage orders synchronization</a>
he_IL: <a href='%s'>לנהל את הסנכרון של ההזמנות</a>

en: ⚠ There's one order pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
he_IL[0]: ⚠ קיימת הזמנה אחת שממתינות לסנכרון מטבלת הפוסטים לטבלת ההזמנות. אין להשבית את האפשרות עד שההזמנה תסונכרן.
he_IL[1]: ⚠ קיימות %1$d⁩ הזמנות שממתינות לסנכרון מטבלת הפוסטים לטבלת ההזמנות. אין להשבית את האפשרות עד שההזמנות יסונכרנו.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
he_IL: ליצור קמפיינים של פרסומות ולקבל חשיפה למיליארדי משתמשים ברחבי העולם עם ⁦%1$s⁩TikTok for WooCommerce%2$s

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
he_IL: הפקודה 'Migrate' הוצאה משימוש. יש להשתמש בפקודה `sync` במקום זאת.

en: Sync completed.
he_IL: הסנכרון הושלם.

en: No orders were synced.
he_IL: לא סונכרנו הזמנות.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
he_IL: לאפשר ללקוחות לסנן את תצוגת הרשת לפי סטטוס המלאי של המוצרים.

[ctx: block title]
en: Filter Block
he_IL: סינון לפי מלאי

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
he_IL: לאפשר ללקוחות לסנן את רשת המוצרים לפי בחירה של טווח מחירים.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
he_IL: להדגיש מוצר או סוג.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
he_IL: לאפשר ללקוחות לסנן את רשת המוצרים לפי בחירה של מאפיין אחד או יותר, למשל צבע.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
he_IL: להציג את המסננים שפעילים כרגע.

en: List price
he_IL: מחיר פרסום

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
he_IL: לנהל את ההזמנות שלך מכל מקום. ⁦%1$s⁩להורדת האפליקציה⁦%2$s⁩.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sManage the order%2$s with the app.
he_IL: ⁦%1$s⁩לנהל את ההזמנה⁦%2$s⁩ דרך האפליקציה.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
he_IL: ⁦%1$s⁩לגבות תשלומים בקלות⁦%2$s⁩ מלקוחות מכל מקום דרך האפליקציה שלנו לנייד.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
he_IL: משהו השתבש במהלך הניסיון לשחזר את ההזמנה %d מהפח. לא ניתן היה לשחזר את ההזמנה.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
he_IL: הסטטוס הקודם של ההזמנה ⁦%1$d⁩ ("⁦%2$s⁩") לא תקין. לא ניתן היה לשחזר את ההזמנה.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
he_IL: הסטטוס הקודם של ההזמנה ⁦%1$d⁩ ("⁦%2$s⁩") לא תקין. ההזמנה שוחזרה לסטטוס "בהמתנה" במקום זאת.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
he_IL: לא ניתן לשחזר את ההזמנה ⁦%1$d⁩ מהפח: היא כבר שוחזרה לסטטוס "⁦%2$s⁩".

en: Get the free WooCommerce mobile app
he_IL: להוריד את האפליקציה החינמית של WooCommerce לנייד

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
he_IL: האם הארץ של החנות הזאת מוגדרת דרך בונה הפרופיל.

en: Registers whether the note is read or not
he_IL: הפעולה רושמת אם ההערה נקראה או לא

en: Jetpack is not connected.
he_IL: שירות Jetpack לא מחובר.

en: “New Account” emails are sent when a customer signs up via the checkout flow.
he_IL: הודעות 'חשבון חדש' נשלחות באימייל כאשר לקוח נרשם במהלך התשלום בקופה.

en: The WooCommerce Blocks plugin requires a more recent version of WooCommerce and has been deactivated. Please update to the latest version of WooCommerce.
he_IL: לתוסף של WooCommerce Blocks נדרשת גרסה מתקדמת יותר של WooCommerce ולכן פעילותו הושהתה. עליך לעדכן לגרסה האחרונה של WooCommerce.

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
he_IL: לוודא שהערך meta_data לא כולל מפתחות מסוימים.

en: Limit meta_data to specific keys.
he_IL: להגביל את הערך meta_data למפתחות מסוימים.

en: Unsupported argument type provided as value.
he_IL: סוג ארגומנט לא נתמך צוין בתור ערך.

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Invalid password. Generate a new one from %s.
he_IL: סיסמה לא תקפה. ליצור סיסמה חדשה דרך %s.

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Connection password:
he_IL: סיסמה להתחברות:

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
he_IL: אם אין לך סיסמה לאפליקציה (לא הסיסמה לחשבון שלך), יש ליצור סיסמה דרך %s

en: Your store is already connected.
he_IL: החנות שלך כבר מחוברת.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
he_IL: האם ברצונך לנתק את החנות שלך מ-WooCommerce.com?

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
he_IL: החנות שלך לא מחוברת ל-WooCommerce.com. להריץ את הפקודה 'wp wc com connect'.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
he_IL: לקוחות עדיין יכולים לשמור את הקובץ למכשיר שלהם אבל, כברירת מחדל, תתבצע פתיחה של הקובץ במקום הורדה שלו (לא עובד בניתוב מחדש).

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
he_IL: לפתוח קבצים שניתנים להורדה בדפדפן במקום שמירתם על המכשיר.

en: Open in browser
he_IL: פתיחה בדפדפן

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
he_IL: יש לסכם את המוצר במשפט קצר אחד או שניים. אנחנו נציג את הסיכום במעלה העמוד.

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
he_IL: יש לתאר את המוצר. מה מייחד אותו? מהן התכונות העיקריות שלו?

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
he_IL: סוגי מוצרים מגדירים את הפרטים והמאפיינים של המוצר, כגון קבצים שניתנים להורדה וואריאציות. אנחנו משתמשים בהם גם לנתונים אנליטיים ולניהול מלאי.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
he_IL: <b>סוג –</b> מוצר עם וריאציות, כל אחת עם מאפיינים אחרים של SKU, מחיר, מניות וכו'. לדוגמה, חולצה שזמינה בצבעים שונים ו/או במידות שונות.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
he_IL: <b>חיצוני או ממומן –</b> מוצר שפרסמת ותיארת באתר שלך אבל הוא נמכר במקום אחר.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
he_IL: <b>בקבוצה –</b> אוסף של מוצרים קשורים, כל אחד מאלו ניתן לרכישה בנפרד, אשר מכיל רק מוצרים פשוטים. לדוגמה, סט של שש כוסות שתייה.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
he_IL: <b>פשוט –</b> כולל את רוב סוגי המוצרים שמוצעים למכירה בחנות. מוצרים פשוטים הם מוצרים שניתנים לשליחה ואין להם אפשרויות. לדוגמה, ספר.

en: Sofia District
he_IL: מחוז סופיה

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
he_IL: להציג מוצרים מהחנות שלך בתצוגת רשת.

[ctx: block title]
en: All Products
he_IL: כל המוצרים

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
he_IL: תצוגת רשת של מוצרים מהקטגוריות שבחרת.

[ctx: block title]
en: Products by Category
he_IL: מוצרים לפי קטגוריה

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
he_IL: להציג את כל קטגוריות המוצרים כרשימה בתפריט נפתח.

[ctx: block title]
en: Product Categories List
he_IL: רשימה של קטגוריות מוצרים

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
he_IL: תצוגת רשת של המוצרים הנמכרים ביותר שלך בכל הזמנים.

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
he_IL: המוצרים הנמכרים ביותר בכל הזמנים

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he_IL: לא ניתן לערוך את הפריט הזה מאחר שהוא נמצא בפח. יש לשחזר את הפריט ולנסות שוב.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
he_IL: המידע הזה יוצג בעמוד המוצר, בעמודי קטגוריה, ברשתות החברתיות ובתוצאות החיפוש.

en: Buy one of this item
he_IL: לרכוש פריט אחד כזה

en: Postcode / ZIP:
he_IL: מיקוד:

en: City:
he_IL: עיר:

en: Country / region:
he_IL: מדינה / אזור:

en: Thumbnail image
he_IL: תמונה ממוזערת

note: Translators: %s is a table identifier.
en: Invalid table id: %s.
he_IL: מזהה לא תקף של הטבלה: %s.

note: translators: %s is a table name.
en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
he_IL: לא ניתן היה להשתמש שוב בכינוי הטבלה "%s" ב-OrdersTableQuery.

note: translators: %s is a table name.
en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
he_IL: לא ניתן היה להשתמש ב-%s בתור כינוי לטבלה ב-OrdersTableQuery

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
he_IL: מזהי הזמנה לא תקפים בקריאה של read_multiple()‎

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
he_IL: יש לפרסם מוצרים כדי ליצור פרסומות בפייסבוק ובאינסטגרם.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
he_IL: יש לפרסם מוצרים כדי ליצור פרסומות בפייסבוק ובאינסטגרם עם <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>

en: You don't have permission to create a new order
he_IL: אין לך הרשאה ליצור הזמנה חדשה

en: You do not have permission to edit this order
he_IL: אין לך הרשאה לערוך את ההזמנה הזאת

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
he_IL: ניסית לערוך הזמנה שלא קיימת. ייתכן שהוא נמחק?

en: Key
he_IL: מקש

en: Add Custom Field
he_IL: להוסיף שדה מיוחד

en: Enter new
he_IL: חדש

en: &mdash; Select &mdash;
he_IL: – לבחירה –

en: Value
he_IL: ערך

en: Add New Custom Field:
he_IL: שדה מיוחד חדש:

note: translators: 1: opening documentation tag 2: closing documentation tag.
en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
he_IL: ניתן להשתמש בשדות מותאמים כדי להוסיף תיאור נוסף להזמנה ישירות ⁦%1$s⁩בערכת העיצוב שלך⁦%2$s⁩.

en: Custom Fields
he_IL: שדות מותאמים

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
he_IL: עם WooCommerce Payments ניתן לקבל בצורה בטוחה את הכרטיסים המובילים, Apple Pay ותשלומים ביותר מ-100 מטבעות – ללא עלויות הקמה או תשלומים חודשיים – ואפשר כעת גם לקבל תשלומים באופן אישי עם האפליקציה של WooCommerce לנייד.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
he_IL: עם WooCommerce Payments ניתן לקבל בצורה בטוחה את הכרטיסים המובילים, Apple Pay ותשלומים ביותר מ-100 מטבעות. לעקוב אחר תזרים ההכנסות ולנהל רווחים חוזרים ישירות מלוח הבקרה של החנות שלך – ללא עלויות הקמה או תשלומים חודשיים.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
he_IL: לחזור להצעות התשלום בברירת מחדל כאשר האפשרויות woocommerce_show_marketplace_suggestions ו-woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden הוגדרו ל-No (לא)

en: Displays search results for your store.
he_IL: האפשרות מציגה תוצאות חיפוש לחנות שלך.

en: Displays products filtered by a tag.
he_IL: האפשרות מציגה מוצרים שמסוננים לפי תגית.

en: Displays products filtered by a category.
he_IL: האפשרות מציגה מוצרים שמסוננים לפי קטגוריה.

en: Displays your products.
he_IL: האפשרות מציגה את המוצרים שלך.

en: Displays a single product.
he_IL: האפשרות מציגה מוצר בודד.

en: List of cross-sells items related to cart items.
he_IL: רשימה של פריטים במכירות משלימות שקשורים לפריטים בעגלת הקניות.

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
he_IL: לא ניתן היה לרשום את הקובץ "%s" בתור מקבץ בלוקים (השדה 'כותרת' חסר)

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
he_IL: לא ניתן היה לרשום את הקובץ "⁦%1$s⁩" בתור מקבץ בלוקים ("⁦%2$s⁩" הוא מזהה לא תקין לכתובת)

note: translators: %s: file name.
en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
he_IL: לא ניתן היה לרשום את הקובץ "%s" בתור מקבץ בלוקים (השדה 'מזהה לכתובת' חסר)

note: translators: %d is an order ID.
en: Could not find classname for order ID %d
he_IL: לא ניתן היה למצוא נתון classname למזהה ההזמנה %d

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
he_IL: התאריך, השעה, הדקה ו/או השנייה של ההזמנה חסרים.

en: Payment method is missing.
he_IL: אמצעי התשלום חסר.

en: Order status is missing.
he_IL: סטטוס ההזמנה חסר.

en: Add New (MVP)
he_IL: להוסיף חדש (MVP)

note: translators: %s: Total count of terms available for the attribute
en: %s terms
he_IL: %s מונחים

en: 1 term
he_IL: מונח אחד

note: translators: 1: Comma-separated terms list, 2: how many terms are hidden
en: %1$s... (%2$s more)
he_IL: ⁦%1$s⁩... (עוד ⁦%2$s⁩)

en: Wow your shoppers
he_IL: להרשים את הקונים שלך

en: Access discounted shipping rates with DHL and USPS.
he_IL: גישה לתעריפי משלוח מוזלים עם DHL ו-USPS.

en: Discounted rates
he_IL: תעריפים מוזלים

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
he_IL: לאסוף הזמנה ולאחר מכן פשוט לשלם, להדפיס, לארוז ולשלוח בדואר.

en: Print at home
he_IL: להדפיס בבית

en: No need to wonder where that stampbook went.
he_IL: לא צריך לתהות לאן נעלם ספר הבולים.

en: Buy postage when you need it
he_IL: לקנות דמי דואר בשעת הצורך

note: translators: %s is a table name.
en: Could not persist order to database table "%s".
he_IL: לא הייתה אפשרות להעביר את הסדר הזה אל טבלת בסיס הנתונים "%s".

en: Could not create order in posts table.
he_IL: לא הצלחנו ליצור סדר בטבלת הפוסטים.

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
he_IL[0]: סטטוס הזמנה %s השתנה.
he_IL[1]: %s סטטוסי הזמנה השתנו.

en: Order status changed by bulk edit.
he_IL: סטטוס ההזמנה השתנה לפי עריכה קבוצתית.

note: translators: %s: is referring to the plugin's name.
en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
he_IL: התוסף ⁦%1$s⁩ הושבת כי השיפורים האחרונים כלולים עכשיו בתוסף ⁦%2$s⁩.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the number of processed orders and %3$d is the execution time in seconds.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
he_IL: אצווה ⁦%1$d⁩ (‏⁦%2$d⁩ הזמנות) הושלמה תוך ⁦%3$d⁩ שניות

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
he_IL: השימוש ב-WooCommerce Payments מהווה את הסכמתך לפעול בכפוף <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">לתנאי השימוש</a>, ומאשר שקראת את <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">מדיניות הפרטיות</a> שלנו

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
he_IL: תבנית שמשמשת להצגת המגירה של עגלת קניות קטנה.

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
he_IL: תוצאות חיפוש של מוצרים

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
he_IL: מוצרים לפי תגית

[ctx: Template name]
en: Products by Category
he_IL: מוצרים לפי קטגוריה

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
he_IL: קטלוג מוצרים

[ctx: Template name]
en: Single Product
he_IL: מוצר יחיד

en: A valid prop name must be specified
he_IL: יש לציין שם נכס תקף

en: A valid event name must be specified.
he_IL: יש לציין שם אירוע תקף.

en: Discover other payment providers
he_IL: לגלות ספקי תשלום אחרים

en: Discover additional payment providers
he_IL: לגלות ספקי תשלום נוספים

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Finish set up
he_IL: להשלים את ההגדרה

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
he_IL: כדי לקבל סוג שכבר נבחר כשמשתמש או משתמשת מבקרים באתר המוצר, יש לבחור ערך טופס בברירת מחדל.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
he_IL: יש לסמן כדי לאפשר ללקוחות לרכוש פריט אחד בלבד בהזמנה אחת. הפעולה שימושית במיוחד לגבי פריטים שזמינים בכמות מצומצמת, כמו אמנות או מוצרים מלאכת יד.

en: Limit purchases to 1 item per order
he_IL: הגבלת רכישות לפריט אחד להזמנה

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
he_IL: להציג מוצרים עם המאפיינים שנבחרו בתצוגת רשת.

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
he_IL: מוצרים לפי מאפיין

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
he_IL: להציג מוצרים עם התגיות שנבחרו בתצוגת רשת.

[ctx: block title]
en: Products by Tag
he_IL: מוצרים לפי תגית

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
he_IL: תצוגה של מוצרים שנבחרו בקפידה בפריסה של רשת.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
he_IL: מוצרים שנבחרו בקפידה

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
he_IL: מוצרים שנבחרו בקפידה

en: No pending reviews
he_IL: אין ביקורות בהמתנה

en: No approved reviews
he_IL: אין ביקורות מאושרות

en: No reviews
he_IL: אין ביקורות

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s pending review | %s pending reviews
he_IL[0]: ביקורת %s בהמתנה
he_IL[1]: %s ביקורות בהמתנה

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s approved review | %s approved reviews
he_IL[0]: ביקורת %s אושרה
he_IL[1]: %s ביקורות אושרו

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s review | %s reviews
he_IL[0]: ביקורת %s
he_IL[1]: %s ביקורות

note: translators: %s: Star rating (1-5).
en: %s-star rating
he_IL: דירוג כוכבים של %s

en: Filter by review rating
he_IL: לסנן לפי דירוג הביקורת

en: All ratings
he_IL: כל הדירוגים

en: Filter by review type
he_IL: לסנן לפי סוג הביקורת

en: Replies
he_IL: תשובות

en: All types
he_IL: כל הסוגים

en: Empty Spam
he_IL: למחוק תגובות זבל

note: translators: 1: number representing a rating
en: %1$d out of 5
he_IL: ⁦%1$d⁩ מתוך 5

note: translators: %s: Parent review link with review author name.
en: In reply to %s.
he_IL: בתגובה על %s.

en: Select review
he_IL: לבחור ביקורת

en: No reviews found.
he_IL: לא נמצאו ביקורות.

en: No reviews awaiting moderation.
he_IL: אין ביקורות שממתינות לאישור.

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: להעביר לפח <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: להעביר לפח <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: לסמן כתגובת זבל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: לסמן כתגובת זבל <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: אושרו <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: אושרו <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: בהמתנה <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: בהמתנה <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הכול <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הכול <span class="count">(%s)</span>

[ctx: review]
en: Not spam
he_IL: לא תגובת זבל

[ctx: review]
en: Mark as spam
he_IL: לסמן כתגובת זבל

[ctx: column name]
en: Submitted on
he_IL: נשלח בתאריך

[ctx: column name]
en: Review
he_IL: ביקורת

en: Author
he_IL: מחבר

[ctx: review type]
en: Type
he_IL: סוג

en: Reply
he_IL: תשובה

en: Reply to this review
he_IL: להשיב על הביקורת

en: Quick Edit
he_IL: עריכה מהירה

en: Quick edit this review inline
he_IL: לערוך מהר את הביקורת בתוך השורה

en: Edit this review
he_IL: לערוך את הביקורת

[ctx: verb]
en: Trash
he_IL: להעביר לפח

en: Delete Permanently
he_IL: למחוק לצמיתות

[ctx: review]
en: Not Spam
he_IL: לא תגובת זבל

en: Restore this review from the spam
he_IL: לשחזר את הביקורת מתגובות זבל

[ctx: verb]
note: translators: "Mark as spam" link.
en: Spam
he_IL: תגובת זבל

en: Mark this review as spam
he_IL: לסמן את הביקורת כתגובת זבל

en: Approve this review
he_IL: לאשר את הביקורת

en: Unapprove
he_IL: לבטל את האישור

en: Unapprove this review
he_IL: לבטל את האישור של הביקורת

en: Visit new location
he_IL: לבקר במיקום החדש

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
he_IL: עכשיו אפשר לנהל את ביקורות המוצרים דרך 'מוצרים' > 'ביקורות'.

en: Product reviews have moved!
he_IL: ביקורות המוצרים עברו מקום!

en: Search Reviews
he_IL: לחפש ביקורות

en: Moderate Review
he_IL: לאשר ביקורות

en: Moderate Review Reply
he_IL: לאשר תשובות על ביקורות

en: Edit Review
he_IL: לערוך ביקורת

en: Edit Review Reply
he_IL: לערוך תשובה על ביקורת

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
he_IL[0]: ביקורת %s נמחקה לצמיתות
he_IL[1]: %s ביקורות נמחקו לצמיתות

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
he_IL[0]: ביקורת %s שוחזרה מהפח
he_IL[1]: %s ביקורות שוחזרו מהפח

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
he_IL[0]: ביקורת %s הועברה לפח.
he_IL[1]: %s ביקורות הועברו לפח.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
he_IL[0]: ביקורת %s שוחזרה מתגובות הזבל
he_IL[1]: %s ביקורות שוחזרו מתגובות הזבל

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
he_IL[0]: ביקורת %s סומנה כתגובת זבל.
he_IL[1]: %s ביקורות סומנו כתגובת זבל.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
he_IL[0]: בוטל האישור של ביקורת %s
he_IL[1]: בוטל האישור של %s ביקורות

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review approved | %s reviews approved
he_IL[0]: ביקורת %s אושרה
he_IL[1]: %s ביקורות אושרו

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
he_IL[0]: ביקורת %s בתהליך אישור
he_IL[1]: %s ביקורות בתהליך אישור

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review | %s Reviews
he_IL[0]: ביקורת %s
he_IL[1]: %s ביקורות

en: Error: Please type your reply text.
he_IL: שגיאה: יש להקליד את הטקסט של התשובה.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
he_IL: מצטערים, עליך להתחבר למערכת כדי להשיב על הביקורת.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
he_IL: שגיאה: אין אפשרות להשיב על הביקורת במוצר שמוגדר כטיוטה.

en: Error: Please type your review text.
he_IL: שגיאה: יש להקליד את הטקסט של הביקורת.

en: All dates
he_IL: כל התאריכים

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
he_IL[0]: נמצאה שגיאה ⁦%1$d⁩: %2$s. יש לבדוק את השגיאה שמופיעה למעלה.
he_IL[1]: נמצאו ⁦%1$d⁩ שגיאות: ⁦%2$s⁩. יש לבדוק את השגיאות שמופיעות למעלה.

en: Set up tax rates
he_IL: להגדיר שיעורי מיסים

note: translators: %1$s: a purchaseable product name, %2$d the number of other products to purchase
en: Add %1$s and %2$d more product to my store | Add %1$s and %2$d more products to my store
he_IL[0]: להוסיף את ⁦%1$s⁩ ועוד מוצר ⁦%2$d⁩ לחנות שלי
he_IL[1]: להוסיף את ⁦%1$s⁩ ועוד ⁦%2$d⁩ מוצרים לחנות שלי

note: translators: %1$s: a purchased product name, %2$d the number of other products purchased
en: You added %1$s and %2$d other product | You added %1$s and %2$d other products
he_IL[0]: הוספת את ⁦%1$s⁩ ועוד מוצר ⁦%2$d⁩ אחר
he_IL[1]: הוספת את ⁦%1$s⁩ ועוד ⁦%2$d⁩ מוצרים אחרים

note: translators: %1$s: a purchased product name
en: You added %1$s
he_IL: הוספת את ⁦%1$s⁩

en: Limit result to items with specified user ids.
he_IL: להגביל את התוצאות לפריטים עם מזהי משתמש מסוימים בלבד.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
he_IL: לכפות אחזור של נתונים חדשים במקום נתונים מהמטמון.

en: You have WooCommerce Blocks installed, but the WooCommerce bundled version is running because it is more up-to-date. This may cause unexpected compatibility issues. Please update the WooCommerce Blocks plugin.
he_IL: כבר התקנת את WooCommerce Blocks, אבל גרסת החבילה של WooCommerce מופעלת מאחר שהיא עדכנית יותר. המצב הזה עלול לגרום לבעיות לא צפויות בתאימות. יש לעדכן את התוסף של WooCommerce Blocks.

note: translators: %s is the name of the hook to be cancelled.
en: Caught exception while cancelling action: %s
he_IL: אירוע חריג זוהה במהלך ביטול פעולה: %s

note: translators: %s refers to the schema name
en: Registered schema for %s
he_IL: סכמה רשומה עבור %s

note: translators: %s: amount of time
en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
he_IL: הפעולה סומנה כ'נכשלה' לאחר %s שניות. אירעה שגיאה לא ידועה. יש לבדוק את יומני השגיאות של השרת, PHP ובסיס הנתונים כדי לאתר את הגורם לבעיה.

en: Enable guided mode
he_IL: להפעיל מצב מודרך

[ctx: block title]
en: Featured Product
he_IL: מוצר נבחר

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
he_IL: אפשר ליצור הדגשה חזותית של קטגוריית מוצר כדי לעודד פעולות מיידיות.

[ctx: block title]
en: Featured Category
he_IL: קטגוריה נבחרת

en: String processors must be an array of valid callbacks.
he_IL: מעבד המחרוזות חייב להיות מערך של התקשרויות חוזרות תקפות.

en: Was onboarding completed or skipped?
he_IL: האם סיימת את תהליך ההצטרפות או דילגת עליו?

en: Onboarding
he_IL: הצטרפות

en: How many notes in the database?
he_IL: כמה הערות יש בבסיס הנתונים?

en: Notes
he_IL: הערות

en: Not all expected
he_IL: לא את כל הצפויים

en: Do the important options return expected values?
he_IL: האם האפשרויות החשובות החזירו את הערכים הצפויים?

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Not scheduled
he_IL: לא מתוזמן

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
he_IL: אם משימת ה-Cron היומית פעילה, מתי ההפעלה הבאה שלה?

en: Daily Cron
he_IL: משימת Cron יומית

en: Which features are disabled?
he_IL: אילו אפשרויות מושבתות?

en: Disabled Features
he_IL: אפשרויות מושבתות

en: Which features are enabled?
he_IL: אילו אפשרויות מופעלות?

en: Enabled Features
he_IL: אפשרויות מופעלות

en: This section shows details of WC Admin.
he_IL: המקטע הזה מציג את הפרטים של WC Admin.

en: Admin
he_IL: מנהל מערכת

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
he_IL: אפשר להרחיב את המכירות המקוונות שלך אמצעות קידום המוצרים ב-TikTok למעל מיליארד משתמשים פעילים בחודש מסביב לעולם.

en: TikTok for WooCommerce
he_IL: TikTok ל-WooCommerce

note: Translators: %1$d is the number of orders to be verified.
en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
he_IL[0]: יש לאמת הזמנה ⁦%1$d⁩.
he_IL[1]: יש לאמת ⁦%1$d⁩ הזמנות.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is time taken. Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
he_IL[0]: הזמנה ⁦%1$d⁩ אומתה תוך ⁦%2$f⁩ שניות
he_IL[1]: ⁦%1$d⁩ הזמנות אומתו תוך ⁦%2$f⁩ שניות

en: Verification completed.
he_IL: תהליך האימות הושלם.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
he_IL: זוהה רצף אינסופי, מבטל את הפעולה. לא נמצאו שגיאות.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the batch size.
en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
he_IL: מתחיל אימות לאצווה ‎#⁦%1$d⁩‎ (‏⁦%2$d⁩ הזמנות לאצווה).

en: There are no orders to verify, aborting.
he_IL: אין הזמנות לאימות, מבטל את הפעולה.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
he_IL[0]: הזמנה ⁦%1$d⁩ הועברה תוך ⁦%2$f⁩ שניות
he_IL[1]: ⁦%1$d⁩ הזמנות הועברו תוך ⁦%2$f⁩ שניות

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is time taken to process batch.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
he_IL: אצווה ⁦%1$d⁩ (‏⁦%2$d⁩ הזמנות) הושלמה תוך ⁦%3$f⁩ שניות

note: Translators: %1$d is the batch number and %2$d is the batch size.
en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
he_IL: מתחיל אצווה ‎#⁦%1$d⁩‎ (‏⁦%2$d⁩ הזמנות לאצווה).

en: There are no orders to sync, aborting.
he_IL: אין הזמנות להעברה, מבטל את הפעולה.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be synced.
en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
he_IL[0]: קיימת הזמנה ⁦%1$d⁩ להעברה.
he_IL[1]: קיימות ⁦%1$d⁩ הזמנות להעברה.

note: translators: %s - link to testing instructions webpage.
en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
he_IL: השימוש בטבלאות הזמנה מותאמות לא מופעל. אם ברצונך לבצע בדיקות, אפשר להפעיל את השימוש לפי ההוראות לבדיקות במקטע %s

[ctx: Admin menu name]
en: Home
he_IL: עמוד הבית

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string.
he_IL: להגביל את התוצאות לתוצאות עם מזהה SKU בעל התאמות חלקיות למחרוזת.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
he_IL: אם להזמנה נדרש עיבוד לפני השלמתה.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
he_IL: אם להזמנה נדרש תשלום לפי הסטטוס והסכום הכולל של ההזמנה.

en: Whether an order can be edited.
he_IL: אם ניתן לערוך את ההזמנה.

en: Properties of the main product image.
he_IL: הגדרות של תמונת המוצר המרכזית.

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
he_IL: לא הצלחנו להתחיל את WC_Filesystem API במהלך הניסיון לעדכן את בסיס הנתונים של MaxMind Geolocation.

en: PIN Code
he_IL: קוד PIN

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
he_IL: מציג את הפריטים בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Cart Items
he_IL: עגלת קניות – פריטים

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
he_IL: מציג את שורת המיסים בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Taxes
he_IL: מיסים

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
he_IL: מציג את שורת סכום הביניים בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Subtotal
he_IL: סכום ביניים

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
he_IL: מציג את שורת המשלוח בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Shipping
he_IL: משלוח

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
he_IL: מציג את שורת הכותרת.

[ctx: block title]
en: Heading
he_IL: כותרת

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
he_IL: מציג את שורת העמלה בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Fees
he_IL: עמלות

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
he_IL: מציג את שורת ההנחה בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Discount
he_IL: הנחה

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
he_IL: מציג את טופס מימוש הקופון.

[ctx: block title]
en: Coupon Form
he_IL: טופס קופון

note: translators: %s is the URL.
en: %s is not a valid URL.
he_IL: %s לא כתובת URL תקפה.

note: translators: %s is a URL, %d is a product ID.
en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
he_IL: העברה של הורדת מוצר: לא ניתן להוסיף את ⁦%1$s⁩ (עבור מוצר ⁦%1$d⁩) לרשימת ספריות ההורדה המאושרות.

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
he_IL: כתובת אינטרנט לא תקפה

note: translators: %1$d is the current batch in the synchronization task, %2$d is the percent complete.
en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
he_IL: סנכרון ספריות הורדה מאושרות: אצווה ⁦%1$d⁩ הושלמה (⁦%2$d⁩%% הושלמו).

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
he_IL: סנכרון ספריות הורדה מאושרות: הסריקה הושלמה!

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
he_IL: סנכרון ספריות הורדה מאושרות: נקבע מועד חדש לסריקה.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
he_IL: הסנכרון של ספריות הורדת מוצרים מאושרות כבר בתהליך.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
he_IL: לא ניתן לסנכרן ספריות הורדה בעקבות העדכון האחרון.

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
he_IL: אורך כתובת URL של ספרייה מאושרת אינו יכול לחרוג מ-256 תווים.

en: URL could not be updated (probable database error).
he_IL: לא ניתן לעדכן את כתובת ה-URL (כנראה שגיאת בסיס נתונים).

en: URL could not be added (probable database error).
he_IL: לא ניתן להוסיף את כתובת ה-URL (כנראה שגיאת בסיס נתונים).

note: translators: %s is the submitted URL.
en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
he_IL: לא ניתן לשמור את "%s". יש לבדוק ולוודא שזו כתובת URL תקפה ולנסות שוב.

en: URL was successfully updated.
he_IL: כתובת ה-URL עודכנה בהצלחה.

en: URL was successfully added.
he_IL: כתובת ה-URL הוספה בהצלחה.

note: translators: %d: count
en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
he_IL[0]: לא ניתן היה לעדכן כתובת URL %d.
he_IL[1]: לא ניתן היה לעדכן %d כתובות URL.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
he_IL[0]: הושבתה כתובת URL %d של ספרייה מאושרת.
he_IL[1]: הושבתו %d כתובות URL של ספריות מאושרות.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
he_IL[0]: הופעלה כתובת URL %d של ספרייה מאושרת.
he_IL[1]: הופעלו %d כתובות URL של ספריות מאושרות.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
he_IL[0]: נמחקה כתובת URL %d של ספרייה מאושרת.
he_IL[1]: נמחקו %d כתובות URL של ספריות מאושרות.

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
he_IL: ספריית כתובות URL

en: Add New Approved Directory
he_IL: להוסיף ספרייה מאושרת חדשה

en: Edit Approved Directory
he_IL: לערוך ספרייה מאושרת

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
he_IL: מספר ID שסופק אינו תקף.

en: Approved Download Directories
he_IL: ספריות הורדה מאושרות

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
he_IL: להתחיל לאכוף כללים

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
he_IL: להפסיק לאכוף כללים

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
he_IL: חיפוש

en: Approved download directories
he_IL: ספריות הורדה מאושרות

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
he_IL: להשבית הכול

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
he_IL: להפעיל הכול

en: Disable rule
he_IL: להשבית כלל

en: Enable rule
he_IL: להפעיל כלל

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
he_IL: למחוק לצמיתות

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
he_IL: לערוך

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
he_IL: מופעל

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
he_IL: כתובת URL

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of disabled directory list entries.
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: מושבתות <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: מושבתות <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of enabled approved directory list entries.
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: פעילות <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: פעילות <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of approved directory list entries.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: כל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: כל <span class="count">(%s)</span>

en: No approved directory URLs found.
he_IL: לא נמצאו כתובות URL של ספריות מאושרות.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
he_IL: אין לך הרשאה לשנות את רשימת הספריות המאושרות להורדת מוצרים.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
he_IL: סנכרון ספריות הורדה מאושרות: הסריקה בוטלה.

note: translators: %d is an integer between 0-100 representing the percentage complete of the current scan.
en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
he_IL: רשימת הספריות המאושרות להורדת מוצרים עוברת כעת סנכרון עם קטלוג המוצרים (%d%% הושלמו). במידת הצורך, אפשר לבטל.

en: Cancel synchronization of approved directories
he_IL: לבטל סנכרון של ספריות מאושרות

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
he_IL: מסיר את כל הרשומות הקיימות מרשימת הספריות המאושרות להורדת מוצרים.

en: Empty the approved download directories list
he_IL: לרוקן רשימת ספריות ההורדה המאושרות

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
he_IL: מסנכרן את רשימת הספריות המאושרות של הורדת מוצרים. לתשומת ליבך, הפעלת כלי זה אינה משפיעה על ההשבתה או ההפעלה של רשימת ספריות ההורדה המאושרות.

en: Synchronize approved download directories
he_IL: לסנכרן ספריות הורדה מאושרות

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
he_IL: להציג את המוצרים שלך לעיני משתמשי Pinterest המחפשים רעיונות מה לקנות. מתחילים כאן עם Pinterest ומאפשרים לעיין בכל קטלוג המוצרים שלך.

en: Pinterest for WooCommerce
he_IL: Pinterest ל-WooCommerce

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
he_IL: תוכניות Affirm בהתאמה אישית מאפשרות לקנות עכשיו ולשלם מאוחר יותר, מנטרלות את מחסום המחיר, הופכות מתעניינים לקונים, מגדילות את ערך ההזמנה הממוצע ומרחיבות את בסיס הלקוחות שלך.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
he_IL: מאפשר תשלום מהיר עבור מאות מיליוני לקוחות פעילים של Amazonברחבי העולם.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
he_IL: השירות Afterpay מאפשר ללקוחות לקבל מוצרים באופן מיידי ולשלם עבור רכישות בארבעה תשלומים ויותר, תמיד ללא ריבית.

en: You added tax rates
he_IL: הוספת שיעורי מס

en: You added store details
he_IL: הוספת את פרטי החנות

note: translators: Store name
en: You created %s
he_IL: יצרת את %s

en: You added shipping costs
he_IL: הוספת עלויות משלוח

en: You added products
he_IL: הוספת מוצרים

en: You set up payments
he_IL: הגדרת תשלומים

en: You added sales channels
he_IL: הוספת ערוצי מכירה

en: Gateway title.
he_IL: כותרת פותחת.

en: Priority of recommendation.
he_IL: עדיפות ההמלצה.

en: Array of plugin slugs.
he_IL: מערך מזהים לכתובת של התוסף.

en: Suggestion visibility.
he_IL: נראות ההצעה.

en: Gateway image.
he_IL: תמונת הכניסה.

en: Suggestion ID.
he_IL: מספר ID של ההצעה.

en: Suggestion description.
he_IL: תיאור ההצעה.

en: Sorry, experiment_name is required.
he_IL: מצטערים, נדרש experiment_name

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
he_IL: להציג רק תיאור שאמור להיות מוצג עבור הזמנה.

note: translators: %1$s is the downloadable file path, %2$s is an opening link tag, %3%s is a closing link tag.
en: The downloadable file %1$s cannot be used: it is not located in an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
he_IL: אי אפשר להשתמש בקובץ להורדה ⁦%1$s⁩: הוא לא ממוקם בספרייה מאושרת. יש ליצור קשר עם מנהל האתר לקבלת עזרה. ⁦%2$s⁩למידע נוסף.⁦%3$s⁩

note: translators: %s: Downloadable file.
en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
he_IL: אי אפשר להשתמש בקובץ להורדה %s כי הוא מושבת.

en: Headers already sent when generating download error message.
he_IL: כותרות עליונות כבר נשלחות בעת היצירה של הודעת שגיאה להורדה.

note: translators: %1$s and %3$s are HTML (opening link tags). %2$s is also HTML (closing link tag).
en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
he_IL: ⁦%1$s⁩רשימת הספריות המאושרות להורדת מוצרים⁦%2$s⁩ עודכנה. כדי להגן על האתר, יש לעיין ברשימה ולערוך כל שינוי שיידרש. אפשר לעיין ⁦%3$s⁩במדריך הזה⁦%2$s⁩ לקבלת מידע נוסף.

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
he_IL: האם האתר שלך אוכף שימוש בספריות מאושרות של הורדת מוצרים?

en: Enforce Approved Product Download Directories
he_IL: אכיפת ספריות מאושרות של הורדת מוצרים

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing link tag.
en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
he_IL: ההורדות שצוינו הושבתו (מיקום או סוג קובץ לא תקפים –⁦%1$s⁩למידע נוסף⁦%2$s⁩).

en: Are you sure you wish to delete this item?
he_IL: האם ברצונך למחוק פריט זה?

note: translators: Error code
en: Our request to the search API got response code %s.
he_IL: הבקשה שלנו ל-API של החיפוש קיבלה קוד תגובה %s.

note: translators: 1: Order ID or "(no ID)" if not known.
en: Error saving order ID %1$s.
he_IL: שגיאה בשמירת ההזמנה – מספר מזהה ⁦%1$s⁩.

en: (no ID)
he_IL: (מספר מזהה חסר)

en: Eswatini
he_IL: אסוואטיני

en: How easy was it to edit your product?
he_IL: כמה קל היה לערוך את המוצר?

en: Custom orders tables have been deleted.
he_IL: נמחקו טבלאות של הזמנות מותאמות.

en: Delete the custom orders tables
he_IL: למחוק את הטבלאות של ההזמנות המותאמות

en: Nonce is invalid.
he_IL: רכיב Nonce לא תקף.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
he_IL: חסרה כותרת לרכיב Nonce. לנקודת הקצה נדרש רכיב Nonce תקף.

en: Plugin activation has been scheduled.
he_IL: הפעלת התוסף תוזמנה.

en: Plugin installation has been scheduled.
he_IL: התקנת התוסף תוזמנה.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
he_IL: פרמטר אופציונלי כדי לקבל רק רשימות של משימות ספציפיות לפי מזהה.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
he_IL: מוצג רק אם יש להגדיר את המוצר לפני שניתן לרכוש אותו.

en: Order payment URL.
he_IL: כתובת ה-URL של התשלום להזמנה.

note: Translators: %s amount.
en: The minimum quantity that can be added to the cart is %s
he_IL: הכמות המינימלית שניתן להוסיף לעגלת הקניות היא %s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
he_IL: הכמות המקסימלית שניתן להוסיף לעגלת הקניות.

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
he_IL: הכמות המינימלית שניתן להוסיף לעגלת הקניות.

note: translators: 1: email address, 2: order ID .
en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
he_IL: קיבלת הודעת PDT עבור חשבון אחר: ⁦%1$s⁩. מזהה הזמנה: ⁦%2$d⁩.

note: translators: 1: order ID, 2: order ID.
en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
he_IL: קיבלת הודעת PDT עבור הזמנה ⁦%1$d⁩ בנקודת קצה עבור הזמנה ⁦%2$d⁩.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
he_IL: להציג טופס קופה כדי לאפשר ללקוחות שלך לבצע הזמנות.

[ctx: block title]
en: Checkout
he_IL: תשלום בקופה

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
he_IL: פריטים של עגלת קניות קטנה

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
he_IL: כלומר, הטבלה כנראה במצב לא עקבי. מומלץ להפעיל תהליך חדש ליצירה מחדש או להמשיך את התהליך שהופסק (מצב – כלים – יצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר/המשך היצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר) לפני הפעלת השימוש בטבלה.

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
he_IL: אזהרה: התהליך ליצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר בוטל.

en: Resume
he_IL: המשך

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
he_IL: התהליך ליצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר חודש.

note: translators: %1$s = count of products already processed.
en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
he_IL: כלי זה ימשיך את היצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר בנקודה שבה הוא הופסק (⁦%1$s⁩ מוצרים כבר היו בתהליך).

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
he_IL: להמשיך את היצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
he_IL: התהליך ליצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר הופסק.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
he_IL: כלי זה יפסיק את היצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר. לאחר ביצוע פעולה זו, ניתן להתחיל את התהליך מחדש או לחדש אותו כדי להמשיך מהנקודה שבה הוא נעצר.

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
he_IL: להפסיק את היצירה מחדש של טבלת החיפוש של מאפייני המוצר

note: Translators: %s amount.
en: The quantity added to the cart must be a multiple of %s
he_IL: הכמות שנוספה לעגלת הקניות חייבת להיות כפולה של %s

en: This item is already in the cart and its quantity cannot be edited
he_IL: פריט זה כבר בעגלת הקניות, ולא ניתן לערוך את הכמות שלו

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
he_IL: הסכום שכמויות גדלות לפיו. הכמות חייבת להיות כפולה של ערך זה.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
he_IL: איך ניתן לשלוט בכמות של פריט זה, לדוגמה, כל הגבלה קיימת.

en: Quantity of this item to add to the cart.
he_IL: הכמות של פריט זה שיש להוסיף אל סל הקניות.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
he_IL: ההחלפה בין פלטפורמות נראית כמו משימה ענקית ומאיימת, אך למעשה, ההעברה של המוצרים, הלקוחות וההזמנות שלך ל-WooCommerce היא פעולה פשוטה מהצפוי. המאמר הזה יעזור לך להשלים את התהליך בהצלחה.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
he_IL: איך להעביר מ-Magento אל WooCommerce

en: When creating an account, send the new user a link to set their password
he_IL: במהלך יצירת חשבון, יש לשלוח למשתמש חדש קישור להגדרת הסיסמה שלו

en: Thuringia
he_IL: תורינגיה

en: Schleswig-Holstein
he_IL: שלזוויג-הולשטיין

en: Saxony-Anhalt
he_IL: סקסוניה-אנהלט

en: Saxony
he_IL: סקסוניה

en: Saarland
he_IL: זארלנד

en: Rhineland-Palatinate
he_IL: ריינלנד-פפאלץ

en: North Rhine-Westphalia
he_IL: נורדריין-וסטפאליה

en: Lower Saxony
he_IL: סקסוניה התחתונה

en: Mecklenburg-Vorpommern
he_IL: מקלנבורג-פורפומרן

en: Hesse
he_IL: הסן

en: Hamburg
he_IL: המבורג

en: Bremen
he_IL: ברמן

en: Brandenburg
he_IL: ברנדנבורג

en: Berlin
he_IL: ברלין

en: Bavaria
he_IL: בוואריה

en: Baden-Württemberg
he_IL: באדן-וירטמברג

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
he_IL: טבלת מוצרים של 'עגלת קניות קטנה'

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
he_IL: הכותרת התחתונה של 'עגלת קניות קטנה'

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
he_IL: אין תכנים בעגלת הקניות הקטנה

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
he_IL: הנחה של 800 $ על עמלות באמצעות ניהול עסקאות באמצעות WooCommerce Payments. עם WooCommerce Payments ניתן לקבל בצורה בטוחה את הכרטיסים המובילים, Apple Pay ותשלומים ביותר מ-100 מטבעות.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
he_IL: לקבל כרטיסי אשראי ואמצעי תשלום פופולריים אחרים עם ⁦%1$s⁩WooCommerce Payments%2$s

en: Please provide a valid promo note name.
he_IL: יש להזין שם מבצע תקין.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
he_IL: הסטטוס של הקופון. צריך להיות תמיד 'טיוטה', 'פורסם' או 'ממתין לביקורת'

en: Dismiss the gateway
he_IL: לבטל את השער

en: Task is not a subclass of `Task`
he_IL: המשימה הזו אינה סיווג משנה של 'Task'

en: Number of employees of the store.
he_IL: מספר העובדים בחנות.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code> to build and minify assets.
he_IL: אפשר להתקין גרסה לפיתוח של WooCommerce, עבורה נדרשת בנייה של קבצים וגרסה ממוזערת. לפעילות של ספריית התוספים, יש להפעיל את <code>pnpm install</code> ולאחר מכן את <code>pnpm nx build woocommerce-legacy-assets</code> לבנייה ולמזעור של נכסים.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
he_IL: גרסת בסיס הנתונים של WooCommerce. גרסה זו צריכה להיות זהה לגרסת WooCommerce שלך.

en: Shop country/region
he_IL: הארץ/האזור של החנות

note: translators: a url
en: To start growing your business, head over to <a href="%s">WooCommerce.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
he_IL: כדי להתחיל לבנות את העסק, כדאי לעבור אל <a href="%s">WooCommerce.com</a>, שם אפשר למצוא את ההרחבות הפופולריות ביותר של WooCommerce.

en: Oh no! We're having trouble connecting to the extensions catalog right now.
he_IL: אוי! יש לנו בעיה בהתחברות לקטלוג ההרחבות כרגע.

en: Our request to the search API got a malformed response.
he_IL: הבקשה שלנו ל-API של החיפוש קיבלה תגובה פגומה.

en: Our request to the featured API got a malformed response.
he_IL: הבקשה שלנו ל-API הנבחר קיבלה תגובה פגומה.

note: translators: Error code
en: Our request to the featured API got error code %d.
he_IL: הבקשה שלנו ל-API הנבחר קיבלה את קוד השגיאה %d.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
he_IL: נתקלנו בשגיאת SSL. עליך לוודא שהאתר שלך תומך ב-TLS גרסת 1.2 ומעלה.

en: La Guaira (Vargas)
he_IL: לה גואירה (ורגאס)

en: Treinta y Tres
he_IL: טריינטה אי טרס

en: Tacuarembó
he_IL: טקוארמבו

en: Soriano
he_IL: סוריאנו

en: Salto
he_IL: סלטו

en: Rocha
he_IL: רוצ'ה

en: Rivera
he_IL: ריברה

en: Paysandú
he_IL: פאיסנדו

en: Montevideo
he_IL: מונטווידאו

en: Maldonado
he_IL: מלדונדו

en: Lavalleja
he_IL: לבז'חה

en: Flores
he_IL: פלורס

en: Durazno
he_IL: דורסנו

en: Colonia
he_IL: קולוניה

en: Cerro Largo
he_IL: סרו לרגו

en: Canelones
he_IL: קנלונס

en: Artigas
he_IL: ארטיגס

en: Usulután
he_IL: אוסולוטאן

en: La Unión
he_IL: לה אוניון

en: San Vicente
he_IL: סן ויסנטה

en: San Salvador
he_IL: סן סלוודור

en: Sonsonate
he_IL: סונסונטה

en: San Miguel
he_IL: סן מיגל

en: Santa Ana
he_IL: סנטה אנה

en: Morazán
he_IL: מורסאן

en: Cuscatlán
he_IL: קוסקטלאן

en: Chalatenango
he_IL: צ'לטננגו

en: Cabañas
he_IL: קבניאס

en: Ahuachapán
he_IL: אווצ'פאן

en: Ngöbe-Buglé
he_IL: נגובה בוגלה

en: Guna Yala
he_IL: גונה יאלה

en: Emberá
he_IL: אמברה

en: West Panamá
he_IL: מערב פנמה

en: Veraguas
he_IL: ורגואס

en: Panamá
he_IL: פנמה

en: Los Santos
he_IL: לוס סנטוס

en: Herrera
he_IL: אררה

en: Darién
he_IL: דריין

en: Chiriquí
he_IL: צ'יריקי

en: Coclé
he_IL: קוקלה

en: Bocas del Toro
he_IL: בוקאס דל טורו

en: Río San Juan
he_IL: ריו סן חואן

en: Rivas
he_IL: ריבס

en: Nueva Segovia
he_IL: נואבה סגוביה

en: Matagalpa
he_IL: מטגלפה

en: Masaya
he_IL: מסאיה

en: Managua
he_IL: מנגואה

en: Madriz
he_IL: מדריס

en: Jinotega
he_IL: חינוטגה

en: Estelí
he_IL: אסטלי

en: Chontales
he_IL: צ'ונטלס

en: Chinandega
he_IL: צ'יננדגה

en: Carazo
he_IL: קראסו

en: Boaco
he_IL: בואקו

en: Atlántico Sur
he_IL: האזור הדרום אטלנטי

en: Atlántico Norte
he_IL: האזור הצפון אטלנטי

en: Yoro
he_IL: יורו

en: Santa Bárbara
he_IL: סנטה ברברה

en: Olancho
he_IL: אולנצ'ו

en: Ocotepeque
he_IL: אוקטופקה

en: Lempira
he_IL: למפירה

en: Intibucá
he_IL: אינטיבוקה

en: Gracias a Dios
he_IL: גרסיאס א דיוס

en: Francisco Morazán
he_IL: פרנסיסקו מורסאן

en: El Paraíso
he_IL: אל פאראיסו

en: Cortés
he_IL: קורטס

en: Copán
he_IL: קופאן

en: Comayagua
he_IL: קומאיאגואה

en: Colón
he_IL: קולון

en: Choluteca
he_IL: צ'ולוטקה

en: Bay Islands
he_IL: איי באיה

en: Atlántida
he_IL: אטלנטידה

en: Zamora-Chinchipe
he_IL: זמורה-צ'ינציפה

en: Tungurahua
he_IL: טונגוראווה

en: Sucumbíos
he_IL: סוקומביוס

en: Santo Domingo de los Tsáchilas
he_IL: סנטה דומינגו דה לוס טסאצ'ילס

en: Santa Elena
he_IL: סנטה אלנה

en: Pichincha
he_IL: פיצ'ינצ'ה

en: Pastaza
he_IL: פסטסה

en: Orellana
he_IL: אוריאנה

en: Napo
he_IL: נפו

en: Morona-Santiago
he_IL: מורונה-סנטיאגו

en: Manabí
he_IL: מנבי

en: Loja
he_IL: לוחה

en: Imbabura
he_IL: אימבבורה

en: Guayas
he_IL: גואייס

en: Galápagos
he_IL: גלאפגוס

en: Esmeraldas
he_IL: אסמרלדס

en: El Oro
he_IL: אל אורו

en: Cotopaxi
he_IL: קוטופקסי

en: Chimborazo
he_IL: צ'ימבורסו

en: Carchi
he_IL: קארצ'י

en: Cañar
he_IL: קניאר

en: Azuay
he_IL: אסואי

en: Yuma
he_IL: יומה

en: Valdesia
he_IL: ואלדסיה

en: Ozama
he_IL: אוסאמה

en: Higüamo
he_IL: האיגואמו

en: Enriquillo
he_IL: אנריקיו

en: El Valle
he_IL: אל וייאה

en: Cibao Sur
he_IL: דרום סיבאו

en: Cibao Norte
he_IL: צפון סיבאו

en: Cibao Noroeste
he_IL: צפון מערב סיבאו

en: Cibao Nordeste
he_IL: צפון מזרח סיבאו

en: San José
he_IL: סן חוסה

en: Puntarenas
he_IL: פונטרנס

en: Limón
he_IL: לימון

en: Heredia
he_IL: ארדיה

en: Guanacaste
he_IL: גואנאקסטה

en: Cartago
he_IL: קרטגו

en: Alajuela
he_IL: אלחואלה

en: Vichada
he_IL: ויצ'דה

en: Vaupés
he_IL: ואופס

en: Valle del Cauca
he_IL: ואיה דל קאוקה

en: Tolima
he_IL: טולימה

en: San Andrés & Providencia
he_IL: סן אנדרס ופרובידנסיה

en: Santander
he_IL: סנטנדר

en: Risaralda
he_IL: ריסרלדה

en: Quindío
he_IL: קינדיו

en: Putumayo
he_IL: פוטומאיו

en: Norte de Santander
he_IL: נורטה דה סנטנדר

en: Nariño
he_IL: נריניו

en: Meta
he_IL: מטה

en: Magdalena
he_IL: מגדלנה

en: La Guajira
he_IL: לה גואחירה

en: Huila
he_IL: וילה

en: Guaviare
he_IL: גואביארה

en: Guainía
he_IL: גואאיניה

en: Capital District
he_IL: מחוז הבירה

en: Cundinamarca
he_IL: קונדינמרקה

en: Chocó
he_IL: צ'וקו

en: Cesar
he_IL: ססאר

en: Cauca
he_IL: דל קאוקה

en: Casanare
he_IL: קסנרה

en: Caquetá
he_IL: קקטה

en: Caldas
he_IL: קלדס

en: Boyacá
he_IL: בויאקה

en: Atlántico
he_IL: אטלאנטיקו

en: Arauca
he_IL: אראוקה

en: Antioquia
he_IL: אנטיוקיה

en: Vlorë
he_IL: ולורה

en: Tirana
he_IL: טירנה

en: Shkodër
he_IL: שקודרה

en: Lezhë
he_IL: לז'ה

en: Kukës
he_IL: קוקס

en: Korçë
he_IL: קורצ'ה

en: Gjirokastër
he_IL: ג'ירוקסטרה

en: Fier
he_IL: פייר

en: Elbasan
he_IL: אלבסן

en: Durrës
he_IL: דורס

en: Dibër
he_IL: דיבר

en: Berat
he_IL: בראט

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
he_IL: להציג אמצעי תשלום מקובלים.

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
he_IL: אמצעי תשלום מקובלים

en: Get more sales
he_IL: להרחיב את היקף המכירות

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
he_IL: קישור להגדרה של סיסמה חדשה יישלח לכתובת האימייל שלך.

en: No theme is defined for this template.
he_IL: לא הוגדרה ערכת עיצוב לתבנית הזאת.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Drive sales with %1$sGoogle Listings and Ads%2$s
he_IL: למכור עוד בעזרת ⁦%1$s⁩מודעות ופרסומות של Google%2$s

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
he_IL: מסנן הרשימה של משימות מורחבות שהוצאו משימוש מצד הלקוח.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
he_IL: זאת הודעה שכוללת פרטי הזמנה שנשלחת ללקוחות לאחר שההזמנה מושהית מסטטוס 'בהמתנה', 'מבוטל' או 'נכשל'.

en: Use `array_key_exists` to check for meta_data on WC_Shipping_Rate to get the correct result.
he_IL: יש להשתמש בנתון `array_key_exists` כדי לבדוק את meta_data במקטע WC_Shipping_Rate על מנת לקבל את התוצאה המתאימה.

en: Product Reviews
he_IL: ביקורות על מוצר

en: There was an error generating your API Key.
he_IL: אירעה שגיאה בעת היצירה של מפתח ה-API שלך.

en: Browse categories
he_IL: לעיון בקטגוריות

en: Valparaíso
he_IL: ולפראיסו

en: Tarapacá
he_IL: טרפקה

en: Región Metropolitana de Santiago
he_IL: מטרופולין סנטיאגו

en: Ñuble
he_IL: ניובלה

en: Maule
he_IL: מאולה

en: Magallanes
he_IL: מגאיאנס

en: Los Ríos
he_IL: לוס ריוס

en: Los Lagos
he_IL: לוס לאגוס

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
he_IL: או'היגינס

en: Coquimbo
he_IL: קוקימבו

en: Biobío
he_IL: ביוביו

en: Atacama
he_IL: אטקמה

en: La Araucanía
he_IL: אראוקניה

en: Arica y Parinacota
he_IL: אריקה ופרינאקוטה

en: Antofagasta
he_IL: אנטופגסטה

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
he_IL: טור שמכיל את הסכומים הכוללים בקופה.

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
he_IL: סכומים כוללים בקופה

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
he_IL: יש לוודא שהלקוחות מסכימים לתנאים ולהתניות ולמדיניות הפרטיות שלך.

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
he_IL: תנאים והתניות

[ctx: block title]
en: Shipping Options
he_IL: אפשרויות משלוח

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
he_IL: לקבל את הכתובת למשלוח של הלקוח.

[ctx: block title]
en: Shipping Address
he_IL: כתובת משלוח

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
he_IL: אפשרויות תשלום לחנות שלך.

[ctx: block title]
en: Payment Options
he_IL: אפשרויות תשלום

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
he_IL: לאפשר ללקוחות להוסיף הערה בהזמנה שלהם.

[ctx: block title]
en: Order Note
he_IL: הערות הזמנה

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
he_IL: עמודה המכילה שדות כתובת של התשלום בקופה.

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
he_IL: השדות של התשלום בקופה

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
he_IL: לקבל את הפרטים ליצירת קשר עם הלקוח.

[ctx: block title]
en: Contact Information
he_IL: פרטים ליצירת קשר

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
he_IL: לקבל את הכתובת לחיוב של הלקוח.

[ctx: block title]
en: Billing Address
he_IL: כתובת לחיוב

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
he_IL: לאפשר ללקוחות לבצע הזמנה.

[ctx: block title]
en: Actions
he_IL: פעולות

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
he_IL: לאפשר ללקוחות להמשיך לעמוד התשלום.

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
he_IL: להמשיך לעמוד התשלום

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
he_IL: מכיל בלוקים שמוצגים כאשר עגלת הקניות מכילה מוצרים.

[ctx: block title]
en: Filled Cart
he_IL: עגלת הקניות מלאה

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
he_IL: מכיל בלוקים שמוצגים כאשר עגלת הקניות ריקה.

[ctx: block title]
en: Empty Cart
he_IL: עגלת הקניות ריקה

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
he_IL: טור שמכיל את הסכומים הכוללים של עגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Cart Totals
he_IL: סכומים כוללים של עגלת הקניות

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
he_IL: להציג ללקוחות סיכום של ההזמנה.

[ctx: block title]
en: Order Summary
he_IL: סיכום הזמנה

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
he_IL: בלוק המכיל את פריטי השורה הנוכחיים בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
he_IL: פריטי שורה בעגלת הקניות

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
he_IL: עמודה המכילה את הפריטים בעגלת הקניות.

[ctx: block title]
en: Express Checkout
he_IL: תשלום מהיר בקופה

en: Sorry, this order requires a shipping option.
he_IL: מצטערים, להזמנה זו נדרשת אפשרות למשלוח.

en: If this is a default attribute
he_IL: אם זוהי תכונת ברירת מחדל

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
he_IL: אפשר להגיע לקונים רבים יותר ולהגדיל את המכירות בחנות שלך. אפשר ליצור שילוב עם Google כדי להציג את המוצרים שלך בחינם ולהשיק קמפיינים לפרסום בתשלום.

en: Google Listings & Ads
he_IL: מודעות ופרסומות של Google

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
he_IL: ההרחבה Eway ב-WooCommerce מאפשרת לך לגבות תשלומים באמצעות כרטיס אשראי והעברות אלקטרוניות ללא הפנייה של הלקוחות שלך לאתר של צד שלישי לביצוע התשלום.

en: Task list ID does not exist
he_IL: מזהה רשימת המשימות לא קיים

en: Task list ID already exists
he_IL: מזהה רשימת המשימות כבר קיים

en: Sorry, that task list was not found
he_IL: מצטערים, מזהה רשימת המשימות לא נמצא

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאה להסתיר רשימות של משימות.

en: Platform version to track.
he_IL: גרסת פלטפורמה למעקב.

en: Platform to track.
he_IL: פלטפורמה למעקב.

en: Sorry, you post telemetry data.
he_IL: מצטערים, פרסמת נתוני טלמטריה.

en: Sorry, could not find anything. Try searching again using a different term.
he_IL: מצטערים, לא מצאנו כלום. כדאי לנסות לחפש שוב באמצעות מונח אחר.

note: translators: %s vendor link
en: Developed by %s
he_IL: פותח על ידי %s

en: See more
he_IL: עוד

en: Returns number of products with each stock status.
he_IL: הפעולה מחזירה את מספר המוצרים בכל סטטוס של מלאי.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
he_IL: אם מוגדר בתור 'true' (אמת), החישוב יציג את ספירות המלאי למוצרים שבאוסף.

en: Sorry, no task with that ID was found.
he_IL: מצטערים, לא נמצאה משימה מושהית עם המזהה הזה.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
he_IL: מצטערים, לא נמצאה משימה שניתנת להשהיה עם המזהה הזה.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
he_IL: מצטערים, לא נמצאה משימה שניתנת לביטול עם המזהה הזה.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאה להשהות משימות לתחילת עבודה.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאה למשוך משימות לתחילת עבודה.

en: Optional parameter to query specific task list.
he_IL: פרמטר אופציונלי לשליחת שאילתה על רשימת משימות ספציפית.

en: Time period to snooze the task.
he_IL: תקופת ההשהיה של המשימה.

en: Store email address.
he_IL: כתובת האימייל של החנות.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
he_IL: האם החנות הסכימה לקבל תוכן שיווקי מ-WooCommerce.com או לא.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
he_IL: האם להחשיב תאריכי פרסום לפי GMT (שעון גריניץ') כאשר התגובות מוגבלות לפי תאריך פרסום או תאריך שינוי.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
he_IL: להגביל את התגובה למשאבים ששונו לפני תאריך תאימות ל-ISO8601 נתון.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
he_IL: להגביל את התגובה למשאבים ששונו אחרי תאריך תאימות ל-ISO8601 נתון.

en: This is where you can browse products in this store.
he_IL: כאן אפשר לעיין במוצרים שבחנות.

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
he_IL: אם ברצונך להסיר את המשלוח שנבחר?

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
he_IL: האם ברצונך להסיר את העמלות שנבחרו?

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
he_IL: להוסיף כלי שיווק מומלצים כדי להגיע ללקוחות חדשים ולאפשר לעסק שלך לצמוח

en: Set up marketing tools
he_IL: להגדיר כלי שיווק

en: Locations outside all other zones
he_IL: מיקומים מחוץ לכל האזורים האחרים

en: International
he_IL: בינלאומי

note: translators: %1$s is an open anchor tag (<a>) and %2$s is a close link tag (</a>).
en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
he_IL: %1$1sאפשר לעיין במסמכים שלנו%2$2s לפרטים נוספים או פשוט להתחיל כעת!

en: Reach out to customers
he_IL: ליצור קשר עם לקוחות

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Level up your email marketing with %1$sMailPoet%2$s
he_IL: לשפר את השיווק שלך באימייל עם ⁦%1$s⁩MailPoet%2$s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
he_IL: לשפר את המהירות והאבטחה עם ⁦%1$s⁩Jetpack%2$s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
he_IL: לחשב את מס המכירות באופן אוטומטי עם ⁦%1$s⁩WooCommerce Tax%2$s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
he_IL: להדפיס תווית משלוח עם ⁦%1$s⁩WooCommerce Shipping%2$s

en: ZIP Code
he_IL: מיקוד

en: View details
he_IL: להציג פרטים

en: per year
he_IL: לשנה

en: Search for extensions
he_IL: לחפש הרחבות

en: Grow your business with hundreds of free and paid WooCommerce extensions.
he_IL: לאפשר לעסק שלך לצמוח עם מאות הרחבות של WooCommerce שזמינות בחינם או בתשלום.

en: Browse Categories
he_IL: לעיון בקטגוריות

note: translators: %s: WooCommerce.com Subscriptions tab count HTML.
en: My Subscriptions %s
he_IL: רשימת התפוצה שלי %s

en: Chernivtsi Oblast
he_IL: מחוז צ'רנוביץ

note: translators: 1: opening analytics docs link tag. 2: closing link tag
en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
he_IL: נמצאו קבצים שאולי כוללים דוחות ⁦%1$s⁩לניתוח סטטיסטי של החנות⁦%2$s⁩ בספריית ההעלאות שלך – אנחנו ממליצים לבדוק כל קובץ כזה ולמחוק אותו.

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
he_IL: נמצאו קבצים שאולי אינם מאובטחים בתיקיית ההעלאות שלך

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
he_IL: לעדכן את הטבלה ישירות בעת שינויים במוצר, במקום לתזמן עדכון דחוי.

en: Direct updates
he_IL: עדכונים ישירים

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
he_IL: להשתמש בטבלת החיפוש של מאפייני המוצר לצורך סינון הקטלוג.

en: Enable table usage
he_IL: הפעלת השימוש בטבלה

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
he_IL: הגדרות אלה אינן זמינות כאשר מתבצע ייצור מחדש של טבלת החיפוש.

en: Product attributes lookup table
he_IL: טבלת החיפוש של מאפייני המוצר

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
he_IL: לבחור מוצר שעבורו ייוצרו מחדש הנתונים, או להשאיר ריק לצורך ייצור מחדש של הטבלה כולה:

en: Additional data to pass to the extension
he_IL: נתונים נוספים להעברה להרחבה

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
he_IL: שם ההרחבה - ישמש כדי לוודא שהנתונים בבקשה נותבו כראוי.

en: N. Revenue (formatted)
he_IL: הכנסות נקיות (מפורמט)

en: Net total revenue (formatted).
he_IL: סה"כ הכנסות נקיות (מפורמט).

en: When true, refunded items are restocked.
he_IL: כאשר הערך הוא true, מחודש המלאי של הפריטים שעבורם הונפק החזר כספי.

en: Shipping Phone Number
he_IL: מספר הטלפון למשלוח

en: Billing Phone Number
he_IL: מספר הטלפון לחיוב

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
he_IL: מדיניות החזרים כספיים והחזרות

note: translators: 1: last access date 2: last access time 3: last access timezone abbreviation
en: %1$s at %2$s %3$s
he_IL: ⁦%1$s⁩ בשעה ⁦%2$s⁩ %3$s

en: Edit page
he_IL: לערוך את העמוד

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
he_IL: יצרנו עבורך עמוד טיוטה פשוט של מדיניות החזרים כספיים והחזרות. כדאי לעיין בו ולעדכנו כדי שיתאים לחנות שלך.

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
he_IL: הגדרת עמוד מדיניות החזרים כספיים והחזרות לחיזוק האמינות של החנות שלך.

en: Print discounted USPS and DHL labels straight from your WooCommerce dashboard and save on shipping.
he_IL: להדפיס תוויות USPS ו-DHL בהנחה מלוח הבקרה שלך ב-Woocommerce ולחסוך כסף על המשלוח.

en: Save time and money with WooCommerce Shipping
he_IL: כדאי לחסוך זמן וכסף עם WooCommerce Shipping

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
he_IL: להגביל את סט התוצאות למוצרים שיש להם מלאי מוגבל או שאינם במלאי. (הוצא משימוש)

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
he_IL: לא ניתן לשרת את ⁦%1$s⁩ באמצעו שיטת הורדה כפויה. במקום זאת נעשה שימוש בניתוב מחדש.

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
he_IL: לא ניתן לשרת את ⁦%1$s⁩ באמצעו שיטת X-Accel-Redirect/X-Sendfile. במקום זאת נעשה שימוש בהורדה כפויה.

note: translators: %1$s is a link to the WooCommerce documentation.
en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
he_IL: אם שיטת ההורדה "הורדה כפויה" או "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" נבחרה אך היא לא פועלת, המערכת תשתמש בשיטת "ניתוב מחדש" כמוצא אחרון. <a href="%1$s">ניתן לעיין במדריך זה</a> לקבלת פרטים נוספים.

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
he_IL: אפשר את השימוש במצב ניתוב מחדש (לא מאובטח) כמוצא אחרון

en: Set your store location and where you'll ship to.
he_IL: להגדיר את המיקום של החנות והמיקומים למשלוח.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
he_IL: לבחור ספקי תשלום ולאפשר אמצעי תשלום בקופה.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
he_IL: עוד שלב אחד ותהיה לך אפשרות לקבל תשלומים. עליך לאמת את פרטי העסק כדי להתחיל לנהל עסקאות עם WooCommerce Payments.

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
he_IL: מומלץ להתחיל מהוספת הפריט הראשון לחנות שלך. אפשר להוסיף את המוצרים באופן ידני, דרך CSV או לייבא אותם משירות אחר.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
he_IL: הכתובת של החנות שלך נדרשת כדי להגדיר את מדינת המוצא למשלוחים, את המטבעות ואת אפשרויות התשלום.

en: Good news! WooCommerce Services and Jetpack can automate your sales tax calculations for you.
he_IL: חדשות טובות! השירותים של WooCommerce ו-Jetpack יכולים לחשב את מס המכירות שלך באופן אוטומטי.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
he_IL: להגדיר את המיקום של החנות ואת שיעור המס.

note: translators: %1$s: list of product names comma separated, %2%s the last product name
en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
he_IL: בחירה נהדרת! בחרת להוסיף את ⁦%1$s⁩ ואת ⁦%2$s⁩ לחנות שלך.

en: Grow your store
he_IL: להגדיל את החנות שלך

en: The rate at which tax is applied.
he_IL: השיעור שבו חל המס.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
he_IL: הפתקים לא זמינים מאחר שלא היה ניתן לטעון את אחסון הנתונים "admin-note".

en: Get backups
he_IL: לקבל גיבויים

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
he_IL: השבתה של אתר החנות עלולה לגרום לאובדן של מכירות. ניתן לשחזר את האתר בלחיצה אחת כדי לחזור למצב מקוון במהירות אם משהו משתבש.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
he_IL: להגן על החנות שלך ב-WooCommerce עם Jetpack Backup.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
he_IL: ההרחבה PayFast ב-WooCommerce מאפשרת לך לגבות תשלומים באמצעות כרטיס אשראי והעברות אלקטרוניות דרך אחד משירותי התשלומים הפופולריים ביותר בדרום אפריקה. ללא דמי הקמה או עלויות עבור מינוי חודשי.  בחירה בהרחבה זאת תגדיר בחנות שלך שימוש בראנד דרום-אפריקאי בתור המטבע הנבחר.

en: Number of variation items sold.
he_IL: מספר של פריטים עם סוגים שנמכרו.

en: Variations Sold
he_IL: סוגים שנמכרו

en: Number of product items sold.
he_IL: מספר של פריטי מוצר שנמכרו.

en: Products sold
he_IL: מוצרים שנמכרו

en: Source of note.
he_IL: מקור הפתק.

en: Data store:
he_IL: אחסון נתונים:

en: This section shows details of Action Scheduler.
he_IL: המקטע מציג את הפרטים של מתזמן הפעולות.

en: Products by Rating list
he_IL: רשימה של מוצרים לפי דירוג

en: Recently Viewed Products list
he_IL: רשימה של מוצרים שנצפו לאחרונה

en: Change status to cancelled
he_IL: עדכון סטטוס ל"בוטל"

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d ID
he_IL: להוריד מזהה %d

en: Things to do next
he_IL: דברים שכדאי לעשות בשלב הבא

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
he_IL: לנהל עסקאות ישירות מלוח הבקרה של WordPress. רק באמצעות WooCommerce Payments.

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
he_IL: ליצור ולשלוח אימיילים לעדכונים אחרי רכישה, ניוזלטרים וקמפיינים שיווקיים ישירות מלוח הבקרה שלך.

en: Invalid path provided.
he_IL: הנתיב שסופק לא תקין.

en: How easy was it to add a product tag?
he_IL: כמה קל היה להוסיף את תגית המוצר?

en: A link to a product.
he_IL: קישור למוצר.

en: Product Link
he_IL: קישור למוצר

en: A link to a product tag.
he_IL: קישור לתגית המוצר.

en: Product Tag Link
he_IL: קישור לתגית מוצר

en: A link to a product category.
he_IL: קישור לקטגוריה של המוצר.

en: Product Category Link
he_IL: קישור לקטגוריה של המוצר

note: translators: %1$s: Link to WP Mail Logging plugin, %2$s: Link to Email FAQ support page.
en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
he_IL: כדי לוודא שההודעות של החנות שלך מגיעות אל תיבות הדואר שלך ושל הלקוחות שלך, אנחנו ממליצים לחבר את כתובת האימייל שלך לדומיין ולהגדיר שרת SMTP ייעודי. אם נראה שמשהו לא נשלח בצורה תקינה, יש להתקין את <a href="%1$s">התוסף WP Mail Logging</a> או לעיין <a href="%2$s">בעמוד השאלות הנפוצות לגבי אימייל</a>.

en: Delta Amacuro
he_IL: דלתא אמקורו

en: Federal Dependencies
he_IL: הדפנדנסיות הפדרליות של ונצואלה

en: Zulia
he_IL: זוליה

en: Yaracuy
he_IL: יאראקוי

en: Trujillo
he_IL: טרוחיו

en: Táchira
he_IL: טאצ'ירה

en: Sucre
he_IL: סוקר

en: Portuguesa
he_IL: פורטוגזה

en: Nueva Esparta
he_IL: נואבה אספרטה

en: Monagas
he_IL: מונאגס

en: Miranda
he_IL: מירנדה

en: Mérida
he_IL: מרידה

en: Lara
he_IL: לרה

en: Guárico
he_IL: גואריקו

en: Falcón
he_IL: פלקון

en: Cojedes
he_IL: קוחדס

en: Carabobo
he_IL: קרבובו

en: Bolívar
he_IL: בוליבר

en: Barinas
he_IL: ברינאס

en: Aragua
he_IL: ארגואה

en: Apure
he_IL: אפורה

en: Anzoátegui
he_IL: אנסואטגי

en: Capital
he_IL: מחוז הבירה

note: translators: %d: How many products have been processed so far.
en: Filling in progress (%d)
he_IL: מילוי הנתונים בתהליך (%d)

en: Product attributes lookup table data is regenerating
he_IL: אנחנו יוצרים מחדש את טבלת החיפוש של מאפייני המוצר

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
he_IL: הכלי הזה יצור מחדש את נתוני טבלת החיפוש של מאפייני המוצר באמצעות נתוני המוצר הקיימים. התהליך עשוי להימשך זמן מה.

en: Regenerate the product attributes lookup table
he_IL: ליצור מחדש את טבלת החיפוש של מאפייני המוצר

en: Accept credit and debit cards, offline (cash or bank transfer) and logged-in payments with money in Mercado Pago. Safe and secure payments with the leading payment processor in LATAM.
he_IL: לקבל כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, תשלומים לא מקוונים (מזומן או העברה בנקאית) או רשומים באמצעות יתרה ב-Mercado Pago. תהליך בטוח ומאובטח לתשלומים עם השירות המוביל לעיבוד תשלומים, LATAM.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
he_IL: השירות של Paystack עוזר לסוחרים אפריקנים לקבל תשלומים חד פעמיים או תשלומים חוזרים בצורה מקוונת באמצעות שער תשלום מודרני, בטוח ומאובטח.

note: translators: the title of the payment gateway
en: %s connected successfully
he_IL: %s התחבר בהצלחה

en: How easy was it to add a product attribute?
he_IL: כמה קל היה להוסיף מאפיין למוצר?

en: How easy was it to add product category?
he_IL: כמה קל היה להוסיף קטגוריה למוצר?

en: How easy was it to use search?
he_IL: כמה קל היה להשתמש בחיפוש?

note: translators: %s: line break
en: Nice one; you've created a WooCommerce store! Now it's time to add your first product and get ready to start selling.%s
he_IL: Nice one; יצרת חנות ב-WooCommerce! כעת אפשר להוסיף את המוצר הראשון שלך ולהתכונן למכירה הראשונה.%s

en: Hi there,
he_IL: שלום לך,

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
he_IL: אפשר להפעיל את התוסף הבלעדי של PayU ב-WooCommerce כדי להתחיל לקבל תשלומים במעל 100 אמצעי תשלום שונים בהודו, כולל כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב, UPI ועוד!

en: PayU for WooCommerce
he_IL: PayU ל-WooCommerce

en: Get ready to start selling
he_IL: עוד מעט אפשר להתחיל למכור

en: Add tax rates
he_IL: להוסיף שיעורי מס

en: Block name is required.
he_IL: יש לציין את שם הבלוק.

note: translators: 1: The first n-1 items of a list 2: the last item in the list.
en: %1$s and %2$s
he_IL: ⁦%1$s⁩ ובנוסף ⁦%2$s⁩

note: translators: %s: Integration name.
en: Integration "%s" is not registered.
he_IL: השילוב "%s" לא רשום.

note: translators: %s: Integration name.
en: "%s" is already registered.
he_IL: השילוב "%s" כבר רשום.

en: Integration registry requires an identifier.
he_IL: לרישום השילוב נדרש מזהה.

en: There was an error with an item in your cart.
he_IL: אירעה שגיאה בפריט שבעגלת הקניות שלך.

note: translators: %s: product names.
en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
he_IL: אין מספיק %s במלאי. עליך לצמצם את הכמויות בעגלת הקניות שלך.

note: translators: %s: product names.
en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
he_IL: אין מספיק %s במלאי. עליך לצמצם את הכמות בעגלת הקניות שלך.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
he_IL: יש יותר מדי %s בעגלת הקניות. ניתן לרכוש רק אחד מכל פריט. עליך לצמצם את הכמויות בעגלת הקניות שלך.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
he_IL: יש יותר מדי %s בעגלת הקניות. ניתן לרכוש פריט אחד בלבד. עליך לצמצם את הכמות בעגלת הקניות שלך.

note: translators: %s: product names.
en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
he_IL: לא ניתן לרכוש את %s. עליך להסיר את הפריטים מעגלת הקניות.

note: translators: %s: product name.
en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
he_IL: לא ניתן לרכוש את %s. עליך להסיר את הפריט מעגלת הקניות.

note: translators: %s: product names.
en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
he_IL: הפריטים '%s' לא זמינים במלאי ולא ניתן לרכוש אותם. עליך להסיר את הפריטים מעגלת הקניות.

note: translators: %s: product name.
en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
he_IL: הפריט '%s' לא זמין במלאי ולא ניתן לרכוש אותו. עליך להסיר את הפריט מעגלת הקניות.

en: Invalid user_id provided
he_IL: הערך user_id שסופק אינו תקין

en: Favorite item not found
he_IL: פריט מועדף לא נמצא

en: Favorite already exists
he_IL: הפריט המועדף כבר קיים

en: Adds the new WooCommerce settings UI.
he_IL: האפשרות מוסיפה את ממשק המשתמש החדש להגדרות של WooCommerce.

en: Tax class slug is invalid
he_IL: מזהה הכתובת של סיווג המס לא תקין

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
he_IL: השדה 'City name' (שם עיר) לא תומך במספר ערכים. האפשרות הוצאה משימוש החל מגרסת WooCommerce 5.3, יש להשתמש בערך 'cities' (ערים) במקום.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
he_IL: השדה 'PostcodeZIP' (מיקוד) לא תומך במספר ערכים. האפשרות הוצאה משימוש החל מגרסת WooCommerce 5.3, יש להשתמש בערך 'postcodes' (מיקודים) במקום.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
he_IL: רשימה של שמות ערים. נכנסה לשימוש בגרסת WooCommerce 5.3.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
he_IL: רשימה של מספרי מיקוד . נכנסה לשימוש בגרסת WooCommerce 5.3.

en: Amount that will be refunded for this tax.
he_IL: הסכום שיוחזר עבור מס זה.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
he_IL: הסכום שיוחזר עבור פריט שורה זה (לא כולל מיסים).

en: Low Stock amount for the variation.
he_IL: כמות של מלאי מועט לסוג זה.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
he_IL: הגבלת תוצאות למשאבים עם אב מסוים. ההגדרה חלה על טקסונומיות הירארכיות בלבד.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
he_IL: יש להסיט את קבוצת התוצאות במספר פריטים ספציפי. ההגדרה חלה על טקסונומיות הירארכיות בלבד.

en: Low Stock amount for the product.
he_IL: כמות של מלאי מועט למוצר זה.

en: Coupon item ID is readonly.
he_IL: המזהה של פריט הקופון הוא לקריאה בלבד.

en: Search for a page&hellip;
he_IL: לחפש עמוד...

note: translators: 1: tax class name 2: error message
en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
he_IL: לא ניתן היה לשמור את סיווג המס הנוסף, "⁦%1$s⁩". %2$s.

en: Start selling
he_IL: להתחיל למכור

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
he_IL: כמעט סיימת! לאחר שהגדרת החנות תושלם, אפשר להתחיל לקבל הזמנות.

en: of
he_IL: מתוך

en: Step
he_IL: שלב

en: WooCommerce Setup
he_IL: הגדרת WooCommerce

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
he_IL: כאשר המלאי של הסוג יגיע לכמות הזאת, אנחנו ניידע אותך באימייל. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > מוצרים > מלאי.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Parent product's threshold (%d)
he_IL: סף של מוצר האב (%d)

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
he_IL: כאשר מלאי המוצר יגיע לכמות הזאת, אנחנו ניידע אותך באימייל. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > מוצרים > מלאי.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Store-wide threshold (%d)
he_IL: סף גלובלי לחנות (%d)

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
he_IL: המוצר שנבחר אינו סוג של ⁦%2$s⁩, עליך לבחור באפשרויות המוצר בעמוד <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

note: translators: 1: page name 2: page ID
en: %1$s (ID: %2$s)
he_IL: ⁦%1$s⁩ (מזהה: ⁦%2$s⁩)

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
he_IL: גביית תשלומים קלה עם Mollie: להציג אמצעי תשלום גלובליים ומקומיים, להקים חשבון תוך דקות ולקבל תמיכה בשפה שלך.

en: PayPal Payments
he_IL: תשלומים באמצעות ב-PayPal

en: Add manually
he_IL: להוסיף ידנית

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
he_IL: ניתן לבחור איך ערך התיאור יוצגו למשתמש.

en: Value of the metadata.
he_IL: ערך התיאור.

en: Name of the metadata.
he_IL: שם התיאור.

en: Metadata related to the item
he_IL: מטא-נתונים שקשורים לפריט

en: List of required payment gateway features to process the order.
he_IL: רשימה של אפשרויות שערים לתשלום אשר נדרשות כדי לעבד את ההזמנה.

en: List of cart fees.
he_IL: רשימה של עמלות בעגלת הקניות.

en: The provided postcode / ZIP is not valid
he_IL: המיקוד שסופק לא תקין

note: translators: %1$s given state, %2$s valid states
en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
he_IL: המדינה שסופקה לא תקינה. יש לבחור אפשרות אחת מאלו: %s

note: translators: %s valid country codes
en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
he_IL: סופק קוד מדינה לא תקין. יש לבחור אפשרות אחת מאלו: %s

en: Total tax amount for this fee.
he_IL: סכום המיסים הכולל בעמלה זו.

en: Total amount for this fee.
he_IL: הסכום הכולל בעמלה זו.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: הסכומים הכוללים לעמלות שסופקו ביחידת המטבע הקטנה ביותר.

en: The provided phone number is not valid
he_IL: מספר הטלפון שסופק לא תקין

en: The provided email address is not valid
he_IL: כתובת האימייל שסופקה לא תקינה

note: translators: %s Field label.
en: %s is required
he_IL: '%s' הוא שדה חובה

en: billing address
he_IL: כתובת לחיוב

en: shipping address
he_IL: כתובת למשלוח

note: translators: %s Address type.
en: There was a problem with the provided %s:
he_IL: הייתה בעיה בפרטים שסופקו עבור %s:

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
he_IL: מצטערים, אנחנו לא מאפשרים הזמנות לארץ שסופקה (%s)

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
he_IL: מצטערים, אנחנו לא שולחים הזמנות לארץ שסופקה (%s)

note: translators: %s provided email.
en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
he_IL: כתובת האימייל שסופקה (%s) לא תקינה – עליך לספק כתובת אימייל תקינה

en: A valid email address is required
he_IL: יש להזין כתובת אימייל תקינה

note: translators: %s file handle name.
en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
he_IL: לקובץ Script עם התיאור %s הייתה תלות בעצמו ולכן הוא הוסר. זהו סימן שהקוד JS שלך כולל תלות מעגלית שעלולה לגרום לבאגים.

note: translators: %s is template name
en: Sorry, creating the product with template failed.
he_IL: מצטערים, יצירת המוצר עם התבנית נכשלה.

en: Product template name.
he_IL: שם התבנית של המוצר.

en: Extended task List
he_IL: רשימת משימות מורחבת

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
he_IL: כדאי ליצור קטלוג מוצרים ותמונות מוצר שנראים נהדר ומתאימים למותג שלך. המדריך הזה מספק את כל העצות שחשוב לדעת כדי להציג את המוצרים שלך בצורה מושכת בחנות.

en: How to customize your product catalog
he_IL: איך להתאים אישית את קטלוג המוצרים שלך

en: Zacapa
he_IL: סקאפה

en: Totonicapán
he_IL: טוטוניקפאן

en: Suchitepéquez
he_IL: סוצ'יטפקס

en: Sololá
he_IL: סולולה

en: Santa Rosa
he_IL: סנטה רוסה

en: San Marcos
he_IL: סן מרקוס

en: Sacatepéquez
he_IL: סקאטאפקס

en: Retalhuleu
he_IL: רטאלולאו

en: Quiché
he_IL: קיצ'ה

en: Quetzaltenango
he_IL: קצאלטננגו

en: Petén
he_IL: פטן

en: Jutiapa
he_IL: חוטיאפה

en: Jalapa
he_IL: חלפה

en: Izabal
he_IL: איסבאל

en: Huehuetenango
he_IL: וֶוֶוטננגו

en: Escuintla
he_IL: אסקואינטלה

en: El Progreso
he_IL: אל פרוגרסו

en: Chiquimula
he_IL: צ'יקימולה

en: Chimaltenango
he_IL: צ'ימלטננגו

en: Baja Verapaz
he_IL: באחה וראפאס

en: Alta Verapaz
he_IL: אלטה וראפאס

note: translators: ISO 3166-1 alpha-2 country code
en: '%s' is not a valid country code.
he_IL: '%s' הוא לא קוד מדינה תקין.

en: Generated at
he_IL: נוצר במועד

en: This section shows information about this status report.
he_IL: במקטע זה מוצג מידע על דוח הסטטוס.

en: Status report information
he_IL: פרטים של דוח הסטטוס

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
he_IL: העמוד לא מכיל את השורטקוד ⁦%1$s⁩ או את הבלוק ⁦%2$s⁩.

en: Get the basics
he_IL: האפשרויות הבסיסיות

en: There are three ways to add your products: you can <strong>create products manually, import them at once via CSV file</strong>, or <strong>migrate them from another service</strong>.<br/><br/>
he_IL: קיימות שלוש דרכים להוסיף מוצרים: אפשר <strong>ליצור את המוצרים באופן ידני, לייבא מספר מוצרים במקביל דרך קובץ CSV‏</strong> או <strong>להעביר אותם משירות אחר</strong>.<br/><br/>

en: Visit the theme marketplace
he_IL: מעבר לחנות של ערכות העיצוב

en: Check out the themes that are compatible with WooCommerce and choose one aligned with your brand and business needs.
he_IL: כדאי לעיין בערכות העיצוב שתואמות ל-WooCommerce ולבחור ערכת עיצוב שמתאימה לצרכים של המותג והעסק שלך.

en: Choosing a theme?
he_IL: רוצה לבחור ערכת עיצוב?

en: You're invited to share your experience
he_IL: אנחנו מזמינים אותך לשתף את החוויה שלך

en: No product attribute with that slug was found.
he_IL: לא נמצאו מאפייני מוצר עם המזהה לכתובת.

en: Search by similar attribute name.
he_IL: לחפש לפי שם מאפיין דומה.

en: Slug identifier for the resource.
he_IL: מזהה לכתובת עבור המשאב.

note: translators: 1: line break tag, 2: open link to WordPress update link, 3: close link tag.
en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
he_IL: %1$s ⁦%2$s⁩לעדכן את WordPress כדי להפעיל את הניווט החדש⁦%3$s⁩

en: Odisha
he_IL: אוריסה

en: Santo Domingo
he_IL: סנטו דומינגו

en: San José de Ocoa
he_IL: סן חוסה דה אוקואה

en: Hato Mayor
he_IL: אטו מאיור

en: Monte Plata
he_IL: מונטה פלטה

en: Monseñor Nouel
he_IL: מונסניור נואל

en: Valverde
he_IL: ולוורדה

en: Santiago Rodríguez
he_IL: סנטיאגו רודריגס

en: Santiago
he_IL: סנטיאגו

en: Sánchez Ramírez
he_IL: סנצ'ס רמירס

en: San Pedro de Macorís
he_IL: סן פדרו דה מקוריס

en: San Cristóbal
he_IL: סן קריסטובל

en: Samaná
he_IL: סמנה

en: Hermanas Mirabal
he_IL: ארמנאס מירבל

en: Puerto Plata
he_IL: פוארטו פלטה

en: Peravia
he_IL: פרביה

en: Pedernales
he_IL: פדרנלס

en: Monte Cristi
he_IL: מונטה כריסטי

en: María Trinidad Sánchez
he_IL: מריה טרינידד סנצ'ס

en: La Vega
he_IL: לה וגה

en: La Romana
he_IL: לה רומנה

en: La Altagracia
he_IL: לה אלטגרסיה

en: Independencia
he_IL: אינדפנדסיה

en: Espaillat
he_IL: אספאייאט

en: El Seibo
he_IL: אל סייבו

en: Elías Piña
he_IL: אליאס פיניה

en: Duarte
he_IL: דוארטה

en: Dajabón
he_IL: דחבון

en: Barahona
he_IL: בראונה

en: Baoruco
he_IL: באורוקו

en: Azua
he_IL: אסואה

en: Distrito Nacional
he_IL: מחוז עיר הבירה

en: I don't know how to get a date from a %s
he_IL: אין לי מושג איך לקבוע עם %s

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
he_IL: לקבל הודעות אימייל עם הדרכה נוספת כדי להשלים את ההגדרות הבסיסיות של החנות ולקבל תובנות מועילות

en: Enable email insights
he_IL: להפעיל את התובנות באימייל

en: Store management insights
he_IL: תובנות לגבי ניהול החנות

note: translators: 1: Link URL
en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
he_IL: בגרסה של WooCommerce 4.0, הדוחות האלה מוחלפים. יצרנו מקטע חדש ומשופר לניתוח הסטטיסטי שזמין למשתמשים עם WordPress בגרסת 5.3 ומעלה. אפשר לעבור אל <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> או ללמוד עוד על החוויה החדשה <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">בתיעוד של WooCommerce Analytics</a>.

en: Department
he_IL: מחלקה

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
he_IL: אנחנו ממליצים בחום ליצור גיבוי של האתר שלך לפני העדכון.

en: Are you sure you're ready?
he_IL: האם הכול מוכן?

note: translators: %1$s: a purchaseable product name
en: Add %s to my store
he_IL: להוסיף את %s לחנות שלי

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
he_IL: ההרחבה הרשמית של Razorpay ל-WooCommerce מאפשרת לך לקבל תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב, חיובים בנקאיים מקוונים, Wallet ו-UPI.

note: translators: %s: extension namespace
en: Extension data registered by %s
he_IL: נתוני ההרחבה נרשמו על ידי %s

en: Whether the product is visible in the catalog
he_IL: האם המוצר יוצג בקטלוג

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
he_IL: סכום המס הכולל על המשלוח. אם המשלוח לא מחושב, תשלח תשובה ריקה.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
he_IL: המחיר הכולל למשלוח. אם המשלוח לא מחושב, תשלח תשובה ריקה.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
he_IL: 'אמת' אם עגלת הקניות עונה על הקריטריונים להצגת עלויות משלוח ואם התעריפים חושבו ונוספו לסכומים הכוללים.

en: Current set billing address for the customer.
he_IL: כתובת החיוב המוגדרת כעת ללקוח.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
he_IL: סוג ההנחה של הקופון (לדוגמה, אחוזים או סכום נתון)

en: The coupon's unique code.
he_IL: הקוד הייחודי של הקופון.

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
he_IL: כבר קיים חשבון שרשום עם כתובת האימייל שלך. יש להתחבר לפני המשך הפעולה.

en: Unable to create order
he_IL: אין אפשרות ליצור הזמנה

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
he_IL: תאריך הביצוע של ההזמנה האחרונה למוצר זה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
he_IL: להגביל את סט התוצאות להזמנות עם הנתון הספציפי של customer_type

en: Alias for customer_type (deprecated).
he_IL: כינוי של customer_type (הוצא משימוש).

note: translators: 1: Duplicate menu item path.
en: The item ID %1$s attempted to register using an invalid option. The arguments `menuId` and `parent` are not allowed for add_setting_item()
he_IL: מזהה הפריט ⁦%1$s⁩ ניסה להירשם באמצעות אפשרות שאינה חוקית. הארגומנטים `menuId` ו-`parent` לא מורשים לשימוש בנתון add_setting_item()‎

note: translators: 1: Duplicate menu item path.
en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
he_IL: ניסית לרשום פריט משוכפל עם WooCommerce Navigation: ⁦%1$s⁩

en: How easy was it to update your settings?
he_IL: כמה קלה הייתה פעולת העדכון של ההגדרות שלך?

en: How easy was it to update an order?
he_IL: כמה קלה הייתה פעולת העדכון של ההזמנות?

en: Thank you for your feedback!
he_IL: תודה ששלחת את המשוב!

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
he_IL: הגעת למגבלת הכמות לשימוש בקופונים. יש להמתין מעט ולנסות שוב או ליצור איתנו קשר לעזרה.

note: translators: %s: myaccount page link.
en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
he_IL: הגעת למגבלת הכמות לשימוש בקופונים. אם השתמשת בקופון הזה כעת אבל ההזמנה לא הושלמה, אפשר לנסות שוב או לבטל את ההזמנה דרך <a href="%s">העמוד 'החשבון שלי'</a>.

en: Create on-brand store campaigns, fast email promotions and customer retargeting with Creative Mail.
he_IL: קמפיינים ממותגים לחנות, קידומי מכירות מהירים באימייל ופנייה מחודשת לקוחות באמצעות Creative Mail.

en: Creative Mail for WooCommerce
he_IL: Creative Mail ל-WooCommerce

en: Saint Catherine
he_IL: סנט קת'רין

en: Clarendon
he_IL: קלרנדון

en: Manchester
he_IL: מנצ'סטר

en: Saint Elizabeth
he_IL: סנט אליזבת'

en: Westmoreland
he_IL: וסטרמורלנד

en: Hanover
he_IL: הנובר

en: Saint James
he_IL: סנט ג'יימס

en: Trelawny
he_IL: טרלוני

en: Saint Ann
he_IL: סנט אן

en: Saint Mary
he_IL: סנט מרי

en: Portland
he_IL: פורטלנד

en: Saint Thomas
he_IL: סנט תומס

en: Saint Andrew
he_IL: סנט אנדרו

en: Kingston
he_IL: קינגסטון

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
he_IL: כלי זה יאפס את הערכים המאוחסנים במטמון שבהם השתמשנו בניתוח הסטטיסטי של WooCommerce. אם משהו במספרים לא נראה תקין, כדאי לנסות ⁦%1$s⁩לייבא מחדש נתונים היסטוריים⁦%2$s⁩.

en: WooCommerce Home
he_IL: עמוד הבית של WooCommerce

en: How easy was it to add a product?
he_IL: כמה קל היה לערוך את המוצר?

en: How easy was it to import products?
he_IL: כמה קל היה לייבא מוצרים?

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
he_IL: באפליקציה אפשר לחפש הזמנות ומידע על לקוחות ולעבד החזרים כספיים בלחיצה אחת על האפליקציה של WooCommerce.

en: Manage your orders on the go
he_IL: לנהל את ההזמנות שלך מכל מקום

en: Stats about variations.
he_IL: נתונים סטטיסטיים על סוגים.

en: Variations detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים על הסוגים.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
he_IL: להגביל את קבוצת התוצאות לפריטים שלא כוללים הקצאה של הסוגים המצוינים.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
he_IL: להגביל את קבוצת התוצאות לפריטים שכוללים הקצאה של הסוגים המצוינים.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
he_IL: להקביל את קבוצת התוצאות לסוגים בקטגוריות שצוינו.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
he_IL: להקביל את קבוצת התוצאות לסוגים שלא כוללים את המאפיינים שצוינו.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
he_IL: להקביל את קבוצת התוצאות לסוגים שכוללים את המאפיינים שצוינו.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
he_IL: להוסיף מידע על כל סוג בדוח.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
he_IL: להקביל את קבוצת התוצאות לפריטים שלא כוללים את מוצרי האב שצוינו.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
he_IL: להקביל את קבוצת התוצאות לפריטים שכוללים את מוצרי האב שצוינו.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
he_IL: להקביל את קבוצת התוצאות לסוגים שלא מופיעים בקטגוריות שצוינו.

en: Add the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
he_IL: מוסיף את חוויית הניווט החדשה ב-WooCommerce ללוח הבקרה

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Securely accept cards in your store. See payments, track cash flow into your bank account, and stay on top of disputes – right from your dashboard.
he_IL: לקבל כרטיסים באופן בטוח בחנות שלך. באפשרותך להציג תשלומים, לעקוב אחר תזרים המזומנים לחשבון ולהתעדכן בכל המחלוקות, ישירות מלוח הבקרה.

en: Payments made simple, with no monthly fees &mdash; exclusively for WooCommerce stores.
he_IL: ביצוע תשלומים בקלות, בלי עמלות חודשיות &mdash; בלעדי לחנויות של WooCommerce.

note: translators: 1: tax amount 2: country name
en: (includes %1$s estimated for %2$s)
he_IL: (כולל ⁦%1$s⁩ משוער למדינה ⁦%2$s⁩)

en: Parish
he_IL: קהילה

en: Town / City / Post Office
he_IL: עיירה / עיר / סניף דואר

en: Tags deleted.
he_IL: התגיות נמחקו.

en: Categories deleted.
he_IL: הקטגוריות נמחקו.

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
he_IL: יש לבחור אפשרויות מוצר בכתובת <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Click here to set your new password.
he_IL: יש ללחוץ כאן כדי להגדיר את הסיסמה החדשה שלך.

note: translators: %s: Customer username
en: Hello %s,
he_IL: שלום %s,

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
he_IL: האם ליצור חשבון משתמש חדש במסגרת עיבוד ההזמנה.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
he_IL: ההקלקה על 'מתחילים כאן' מהווה הסכמה מצידך ל⁦%1$s⁩תנאי השימוש⁦%2$s⁩ שלנו

en: The slug for the resource.
he_IL: מזהה לכתובת עבור המשאב.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
he_IL: מפתח איפוס סיסמה זה מיועד לחשבון משתמש אחר. יש להתנתק ולנסות שוב.

en: Set password
he_IL: להגדיר סיסמה

en: Meta value for UI display.
he_IL: ערך תיאור לתצוגת ממשק משתמש.

en: Meta key for UI display.
he_IL: מפתח תיאור לתצוגת ממשק משתמש.

en: Parent product name if the product is a variation.
he_IL: שם מוצר האב, במידה שהמוצר הוא סוג.

[ctx: district]
en: Vojvodina
he_IL: וויבודינה

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
he_IL: קוסובו-מטוחיה

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
he_IL: קוסובו-פומוראביה

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
he_IL: קוסובסקה מיטרובציה

[ctx: district]
en: Prizren
he_IL: פריזרן

[ctx: district]
en: Peć
he_IL: פץ'

[ctx: district]
en: Kosovo
he_IL: קוסובו

[ctx: district]
en: Zlatibor
he_IL: זלטיבור

[ctx: district]
en: Zaječar
he_IL: זאייצ'אר

[ctx: district]
en: West Bačka
he_IL: מערב באצ'קה

[ctx: district]
en: Toplica
he_IL: טופליצה

[ctx: district]
en: Šumadija
he_IL: שומאדיה

[ctx: district]
en: Srem
he_IL: סרם

[ctx: district]
en: South Banat
he_IL: דרום באנאט

[ctx: district]
en: South Bačka
he_IL: דרום באצ'קה

[ctx: district]
en: Raška
he_IL: ראשקה

[ctx: district]
en: Rasina
he_IL: ראסינה

[ctx: district]
en: Pomoravlje
he_IL: פומוראביה

[ctx: district]
en: Pirot
he_IL: פירוט

[ctx: district]
en: Pčinja
he_IL: פצ'יניה

[ctx: district]
en: North Banat
he_IL: צפון באנאט

[ctx: district]
en: North Bačka
he_IL: צפון באצ'קה

[ctx: district]
en: Nišava
he_IL: נישאבה

[ctx: district]
en: Morava
he_IL: מוראבה

[ctx: district]
en: Mačva
he_IL: מאצ'בה

[ctx: district]
en: Kolubara
he_IL: קולובארה

[ctx: district]
en: Jablanica
he_IL: יאבלניצה

[ctx: district]
en: Danube
he_IL: דנובה

[ctx: district]
en: Central Banat
he_IL: מרכז באנאט

[ctx: district]
en: Braničevo
he_IL: בראניצ'בו

[ctx: district]
en: Bor
he_IL: בור

[ctx: district]
en: Belgrade
he_IL: בלגרד

en: Let's go
he_IL: קדימה

en: Abort
he_IL: לבטל

note: translators: %1$s is referring to a php constant name, %2$s is referring to the wp-config.php file.
en: WooCommerce Blocks development mode requires the %1$s constant to be defined and true in your %2$s file. Otherwise you are loading the blocks package from WooCommerce core.
he_IL: למצב הפיתוח של הבלוקים של WooCommerce יש להגדיר את הקבוע ⁦%1$s⁩ למצב 'אמת' בקובץ ⁦%2$s⁩. אחרת, טעינת החבילה של הבלוקים תבוצע מהליבה של WooCommerce.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
he_IL: ניתן לחפש לפי שם מוצר דומה, SKU או ערך מאפיין.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
he_IL: עליך לספק מערך של מזהים דרך הפרמטרים של noteId.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
he_IL: יש להגביל את אוסף התוצאות להזמנות שלא כוללות את המוצרים עם המאפיינים שצוינו.

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
he_IL: יש להגביל את אוסף התוצאות להזמנות שכוללות את המוצרים עם המאפיינים שצוינו.

en: Export ID.
he_IL: לייצא מזהה.

en: Export status message.
he_IL: לייצא הודעת סטטוס.

en: Export status.
he_IL: לייצא סטטוס.

en: Setup Wizard
he_IL: אשף ההתקנה

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
he_IL: הקורסים המקוונים הם פתרון מצוין לכל עסק שיכול ללמד כישורים חדשים. מאחר שהקורסים לא כוללים פיתוח או משלוח של מוצר פיזי, המחיר שלהם נוח, ניתן ליצור אותם במהירות ואפשר לייצר הכנסה פסיבית למשך שנים. במאמר זה נספק מידע נוסף על מכירת קורסים באמצעות WooCommerce.

en: Do you want to sell online courses?
he_IL: רוצה למכור קורסים מקוונים?

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
he_IL: לעקוב אחר המכירות והמוצרים עם הביצועים הטובים ביותר בעזרת האפליקציה של WooCommerce.

en: Track your store performance on mobile
he_IL: לעקוב אחר הביצועים של החנות שלך מהנייד

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
he_IL: לערוך מוצרים וליצור מוצרים חדשים מהמכשירים הניידים שלך באמצעות האפליקציה של WooCommerce

en: Edit products on the move
he_IL: לערוך מוצרים מכל מקום

en: Csongrád-Csanád
he_IL: קסונגרד-צ'ונאד

en: Biscay
he_IL: ויזקאיה

en: New Valley
he_IL: ניו ואלי

en: Suez
he_IL: סואץ

en: North Sinai
he_IL: צפון סיני

en: Al Sharqia
he_IL: שרקיה

en: Sohag
he_IL: סוהאג

en: Port Said
he_IL: פורט סעיד

en: Matrouh
he_IL: מאטרו

en: Monufia
he_IL: מינופייה

en: Minya
he_IL: מיניה

en: Luxor
he_IL: לוקסור

en: Qena
he_IL: קינה

en: Kafr el-Sheikh
he_IL: כפר א-שיח'

en: Qalyubia
he_IL: קליובייה

en: South Sinai
he_IL: דרום סיני

en: Ismailia
he_IL: איסמעיליה

en: Giza
he_IL: גיזה

en: Gharbia
he_IL: גרבייה

en: Faiyum
he_IL: פעיון

en: Damietta
he_IL: דמיאט

en: Dakahlia
he_IL: דקהילייה

en: Cairo
he_IL: קהיר

en: Beni Suef
he_IL: בני סואף

en: Beheira
he_IL: אל-בחירה

en: Red Sea
he_IL: ים סוף

en: Asyut
he_IL: אסיוט

en: Aswan
he_IL: אסוואן

en: Alexandria
he_IL: אלכסנדרייה

en: Zou
he_IL: זו

en: Ouémé
he_IL: אואם

en: Mono
he_IL: מונו

en: Littoral
he_IL: ליטורל

en: Donga
he_IL: דונגה

en: Kouffo
he_IL: קופו

en: Collines
he_IL: קולין

en: Borgou
he_IL: בורגו

en: Atlantique
he_IL: אטלנטיק

en: Atakora
he_IL: אטקורה

en: Alibori
he_IL: אליבורי

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
he_IL: השלב ההתחלתי מתוחזק על ידי מנהל המערכת של WooCommerce.

en: Åland Islands
he_IL: איי אולנד

en: Düzce
he_IL: דיזג'ה

en: Karabük
he_IL: קרביק

en: Iğdır
he_IL: אדיר

en: Bartın
he_IL: ברטיו

en: Şırnak
he_IL: שרנק

en: Kırıkkale
he_IL: קרקקלה

en: Uşak
he_IL: אושק

en: Tekirdağ
he_IL: טקירדא

en: Niğde
he_IL: נידה

en: Nevşehir
he_IL: נבשהיר

en: Muş
he_IL: מוש

en: Muğla
he_IL: מולה

en: Kahramanmaraş
he_IL: קרמאנמרש

en: Kütahya
he_IL: קיטהיה

en: Kırşehir
he_IL: קרשהיר

en: Kırklareli
he_IL: קרקלרלי

en: İzmir
he_IL: איזמיר

en: İstanbul
he_IL: איסטנבול

en: İçel
he_IL: איצ'ל

en: Gümüşhane
he_IL: גימישהנה

en: Eskişehir
he_IL: אסקישהיר

en: Elazığ
he_IL: אלזי

en: Diyarbakır
he_IL: דיארבקיר

en: Çorum
he_IL: צ'ורום

en: Çankırı
he_IL: צ'נקירי

en: Çanakkale
he_IL: צ'נקלה

en: Bingöl
he_IL: בינגל

en: Balıkesir
he_IL: בלקסיר

en: Aydın
he_IL: איידן

en: Ağrı
he_IL: אארי

en: Adıyaman
he_IL: אדיאמן

en: Iași
he_IL: יאשי

en: Dâmbovița
he_IL: דמבוביצה

en: Boquerón
he_IL: בוקרון

en: Canindeyú
he_IL: קנינדיו

en: Ñeembucú
he_IL: נייאמבוקו

en: Alto Paraná
he_IL: אלטו פרנה

en: Paraguarí
he_IL: פרגוארי

en: Itapúa
he_IL: איטפואה

en: Caazapá
he_IL: קאאספה

en: Caaguazú
he_IL: קאאגואסו

en: Guairá
he_IL:  גואירה

en: Concepción
he_IL: קונספסיון

en: Asunción
he_IL: אסונסיון

en: San Martín
he_IL: סן מרטין

en: Junín
he_IL: חונין

en: Huánuco
he_IL: ואנוקו

en: Apurímac
he_IL: אפורימק

en: Hawke’s Bay
he_IL: הוקס ביי

en: Estado de México
he_IL: מדינת מקסיקו

en: Ciudad de México
he_IL: מקסיקו סיטי

en: Telenești
he_IL: טלנשטי

en: Ștefan Vodă
he_IL: שטפאן וודה

en: Șoldănești
he_IL: שולדנשט

en: Strășeni
he_IL: סטרשני

en: Sîngerei
he_IL: סינג'רי

en: Rîșcani
he_IL: רישקאן

en: Ocnița
he_IL: אוקניצה

en: Hîncești
he_IL: חינצ'שט

en: UTA Găgăuzia
he_IL: גגאוזיה

en: Florești
he_IL: פלורשטי

en: Fălești
he_IL: פלשטי

en: Edineț
he_IL: אדינץ

en: Dubăsari
he_IL: דובסרי

en: Dondușeni
he_IL: דונדושני

en: Cimișlia
he_IL: צ'ימישליה

en: Căușeni
he_IL: קאושני

en: Călărași
he_IL: קלרש

en: Bălți
he_IL: בלץ

en: Chișinău
he_IL: קישינב

en: Málaga
he_IL: מלאגה

en: León
he_IL: לאון

en: Jaén
he_IL: ג'ן

en: Castellón
he_IL: קסטיון

en: Cádiz
he_IL: קדיז

en: Cáceres
he_IL: קסרס

en: Ávila
he_IL: אבילה

en: Almería
he_IL: אלמריה

en: Araba/Álava
he_IL: ערבה/אלבה

en: A Coruña
he_IL: לה קורוניה

en: Ghardaïa
he_IL: ע'רדאיה

en: Aïn Témouchent
he_IL: עין תמושנת

en: Aïn Defla
he_IL: עין א-דפלה

en: Boumerdès
he_IL: בומרדס

en: Bordj Bou Arréridj
he_IL: בורג' בועריריג'

en: M’Sila
he_IL: אל-מסילה

en: Médéa
he_IL: אל-מדיה

en: Sidi Bel Abbès
he_IL: סידי בלעבאס

en: Saïda
he_IL: סעידה

en: Sétif
he_IL: סטיף

en: Tébessa
he_IL: תבסה

en: Béchar
he_IL: בשאר

en: Béjaïa
he_IL: בג'איה

en: Xinjiang / 新疆
he_IL: שינג'יאנג / 新疆

en: Tibet / 西藏
he_IL: טיבט / 西藏

en: Macao / 澳门
he_IL: מקאו / 澳门

en: Ningxia Hui / 宁夏
he_IL: נינגשיה / 宁夏

en: Qinghai / 青海
he_IL: צ'ינגהאי / 青海

en: Gansu / 甘肃
he_IL: גאנסו / 甘肃

en: Shaanxi / 陕西
he_IL: שאנשי / 陕西

en: Guizhou / 贵州
he_IL: גוויג'ואו / 贵州

en: Sichuan / 四川
he_IL: סצ'ואן / 四川

en: Chongqing / 重庆
he_IL: צ'ונגצ'ינג / 重庆

en: Hainan / 海南
he_IL: האינאן / 海南

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
he_IL: גואנגשי / 广西壮族

en: Guangdong / 广东
he_IL: גואנגדונג / 广东

en: Hunan / 湖南
he_IL: חונאן / 湖南

en: Hubei / 湖北
he_IL: חוביי / 湖北

en: Henan / 河南
he_IL: חנאן / 河南

en: Shandong / 山东
he_IL: שאנדונג / 山东

en: Jiangxi / 江西
he_IL: ג'יאנגשי / 江西

en: Fujian / 福建
he_IL: פוג'יין / 福建

en: Anhui / 安徽
he_IL: אנחווי / 安徽

en: Zhejiang / 浙江
he_IL: ג'ג'יאנג / 浙江

en: Jiangsu / 江苏
he_IL: ג'יאנגסו / 江苏

en: Shanghai / 上海
he_IL: שאנגחאי / 上海

en: Heilongjiang / 黑龙江
he_IL: חיילונגג'יאנג / 黑龙江

en: Jilin / 吉林
he_IL: ג'ילין / 吉林

en: Liaoning / 辽宁
he_IL: ליאונינג / 辽宁

en: Inner Mongolia / 內蒙古
he_IL: מונגוליה הפנימית / 內蒙古

en: Shanxi / 山西
he_IL: שאאנשי / 山西

en: Hebei / 河北
he_IL: חביי / 河北

en: Tianjin / 天津
he_IL: טיינג'ין / 天津

en: Beijing / 北京
he_IL: בייג'ינג / 北京

en: Yunnan / 云南
he_IL: יונאן / 云南

en: Zürich
he_IL: ציריך

en: Neuchâtel
he_IL: נשאטל

en: Graubünden
he_IL: גראובינדן

en: São Paulo
he_IL: סאו פאולו

en: Rondônia
he_IL: רונדוניה

en: Piauí
he_IL: פיאאוי

en: Paraná
he_IL: פרנה

en: Paraíba
he_IL: פרייבה

en: Pará
he_IL: פארה

en: Maranhão
he_IL: מרנאו

en: Goiás
he_IL: גויאס

en: Espírito Santo
he_IL: אספיריטו סאנטו

en: Ceará
he_IL: סיארה

en: Amapá
he_IL: אמאפה

en: Tucumán
he_IL: טוקומאן

en: Río Negro
he_IL: ריו נגרו

en: Neuquén
he_IL: נאוקן

en: Entre Ríos
he_IL: אנטרה ריוס

en: Córdoba
he_IL: קורדובה

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
he_IL: בואנוס איירס

en: Test checkout
he_IL: לבדוק את התשלום בקופה

en: Don't forget to test your checkout
he_IL: חשוב לבדוק את התשלום בקופה

en: Make sure that your checkout is working properly before you launch your store. Go through your checkout process in its entirety: from adding a product to your cart, choosing a shipping location, and making a payment.
he_IL: יש לוודא שהתשלום בקופה עובד בצורה תקינה לפני השקת החנות שלך. יש לעבור על תהליך התשלום בקופה במלואו: מהוספת מוצר לעגלת הקניות, בחירת מיקום למשלוח ועד לביצוע התשלום.

en: Zambezi
he_IL: זמבזי

en: Otjozondjupa
he_IL: אוצוזונדג'ופה

en: Oshikoto
he_IL: אושיקוטו

en: Oshana
he_IL: אושנה

en: Omusati
he_IL: אומוסטי

en: Omaheke
he_IL: אומחקה

en: Ohangwena
he_IL: אואנבגנה

en: Kunene
he_IL: קוננה

en: Khomas
he_IL: קומס

en: Kavango West
he_IL: קבנגו מערב

en: Kavango East
he_IL: קבנגו מזרח

en: Karas
he_IL: קרס

en: Hardap
he_IL: חרדף

en: Erongo
he_IL: ארונגו

en: Crete
he_IL: כרתים

en: South Aegean
he_IL: דרום הים האגאי

en: North Aegean
he_IL: צפון הים האגאי

en: Peloponnese
he_IL: פלופונסוס

en: Central Greece
he_IL: מרכז יוון

en: West Greece
he_IL: מערב יוון

en: Ionian Islands
he_IL: האיים היוניים

en: Thessaly
he_IL: תסליה

en: Epirus
he_IL: אפירוס

en: West Macedonia
he_IL: מערב מקדוניה

en: Central Macedonia
he_IL: מרכז מקדוניה

en: East Macedonia and Thrace
he_IL: מזרח מקדוניה ותראקיה

en: Attica
he_IL: אטיקה

en: Relizane
he_IL: רליזאנה

en: Naama
he_IL: א-נעאמה

en: Mila
he_IL: מילה

en: Tipasa
he_IL: תיבאזה

en: Souk Ahras
he_IL: סוק אחרס

en: Khenchela
he_IL: ח'נשלה

en: El Oued
he_IL: אל-ואד

en: Tissemsilt
he_IL: תסמסילת

en: Tindouf
he_IL: טינדוף

en: El Tarf
he_IL: א-טארף

en: Illizi
he_IL: איליזי

en: El Bayadh
he_IL: אל-ביד

en: Oran
he_IL: אוראן

en: Ouargla
he_IL: אוראגלה

en: Mascara
he_IL: מעסכר

en: Mostaganem
he_IL: מוסתע'אנם

en: Constantine
he_IL: קונסטנטין

en: Guelma
he_IL: גלמה

en: Annaba
he_IL: ענאבה

en: Skikda
he_IL: סכיכדה

en: Jijel
he_IL: ג'יג'ל

en: Djelfa
he_IL: אל-ג'לפה

en: Algiers
he_IL: אלג'יר

en: Tizi Ouzou
he_IL: תיזי וזו

en: Tiaret
he_IL: תיארת

en: Tlemcen
he_IL: תלמסאן

en: Tamanghasset
he_IL: תאמאנראסט

en: Bouira
he_IL: בווירה

en: Blida
he_IL: אל-בלידה

en: Biskra
he_IL: ביסכרה

en: Batna
he_IL: בטנה

en: Oum El Bouaghi
he_IL: אום-אל-בואג'י

en: Laghouat
he_IL: לאגוואט

en: Chlef
he_IL:  א-שלף

en: Adrar
he_IL: אדראר

en: This will change the stock status of all variations.
he_IL: פעולה לא תשנה את סטטוס המלאי של כל הסוגים.

en: Are you sure you want to run this tool?
he_IL: האם ברצונך להפעיל את הכלי הזה?

en: Net Payment
he_IL: תשלום נטו

note: translators: 1: payment date. 2: payment method
en: %1$s via %2$s
he_IL: ⁦%1$s⁩ דרך ⁦%2$s⁩

en: Paid
he_IL: שולם

note: translators: %s: File name
en: File uploaded: %s
he_IL: הקובץ הועלה: %s

en: The ID for the resource.
he_IL: המזהה למשאב.

en: Instance ID.
he_IL: מזהה המקרה.

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not updated
he_IL: %s לא עודכן

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not added
he_IL: %s לא התווסף

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s updated
he_IL: %s עודכן

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s deleted
he_IL: %s נמחק

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s added
he_IL: %s נוסף

en: Tag not updated.
he_IL: תגית לא עודכנה.

en: Tag not added.
he_IL: תגית לא נוספה.

en: Tag updated.
he_IL: תגית עודכנה.

en: Tag deleted.
he_IL: תגית נמחקה.

en: Tag added.
he_IL: תגית התווספה.

en: Category not updated.
he_IL: קטגוריה לא עודכנה.

en: Category not added.
he_IL: קטגוריה לא התווספה.

en: Category updated.
he_IL: קטגוריה עודכנה.

en: Category deleted.
he_IL: קטגוריה נמחקה.

en: Category added.
he_IL: קטגוריה התווספה.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
he_IL: תצוגת מוצר

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
he_IL: סוג מוצר

en: Community support
he_IL: תמיכה מהקהילה

en: Visit community forums
he_IL: לבקר בפורומים הקהילתיים

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
he_IL: נמצא כבר חשבון שרשום עם כתובת האימייל שלך <a href="#" class="showlogin">להתחברות לחשבונך.</a>

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
he_IL: המיסים על תעריף המשלוח מחושבים לפי יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: True if the product is on backorder.
he_IL: 'אמת' אם המוצר הוזמן מראש.

en: The attribute taxonomy name.
he_IL: שם הטקסונומיה של התכונה.

en: Add to cart URL.
he_IL: להוסיף כתובת URL של עגלת הקניות.

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
he_IL: האם המוצר הוזמן מראש מהמלאי? האפשרות תחזיר 'שקר' אם ההודעות של ההזמנה מראש לא מופעלות.

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
he_IL: האם למוצר יש אפשרויות נוספות לפני שאפשר להוסיף אותו לעגלת הקניות?

en: The assigned attribute.
he_IL: התכונה שנרשמה.

en: List of variation attributes.
he_IL: רשימה של תכונות הסוג.

en: The term slug.
he_IL: מזהה הכתובת של המונח.

en: The term name.
he_IL: שם המונח.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
he_IL: מזהה המונח או 0 אם התכונה אינה תכונה גלובלית.

en: List of assigned attribute terms.
he_IL: רשימה של מונחי התכונות שהוקצו.

en: True if this attribute is used by product variations.
he_IL: 'אמת' אם התכונה נמצאת בשימוש של סוגי מוצרים.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
he_IL: הטקסונומיה של התכונה או 'null' אם התכונה לא מבוססת על טקסונומיה.

en: The attribute name.
he_IL: שם התכונה.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
he_IL: מזהה התכונה או 0 אם התכונה לא מבוססת על טקסונומיה.

en: Tag link
he_IL: קישור לתגית

en: Tag slug
he_IL: מזהה הכתובת של התגית

en: Tag name
he_IL: שם התגית

en: Tag ID
he_IL: המזהה של התגית

en: List of tags, if applicable.
he_IL: רשימה של תגיות, אם רלוונטי.

en: Category link
he_IL: קישור לקטגוריה

en: Category slug
he_IL: מזהה הכתובת של הקטגוריה

en: Category name
he_IL: שם קטגוריה

en: Category ID
he_IL: מזהה הקטגוריה

en: List of categories, if applicable.
he_IL: רשימה של קטגוריות, אם רלוונטי.

en: Total distinct customers.
he_IL: סך כל הלקוחות הייחודיים.

en: Whether or not the profile was skipped.
he_IL: אם בוצע דילוג על הפרופיל או לא.

en: Analytics cache cleared.
he_IL: המטמון של הניתוח האנליטי נמחק.

en: Clear analytics cache
he_IL: לנקות את המטמון של הניתוח האנליטי.

en: Customizable products
he_IL: מוצרים שניתנים להתאמה

en: Bundles
he_IL: חבילות

en: Education and learning
he_IL: חינוך והשכלה

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
he_IL: בעזרת הבלוקים שלנו, אפשר לבחור ולהציג מוצרים, קטגוריות, מסננים ואפשרויות נוספות בכל מקום כמעט באתר – לא צריך להשתמש בשורטקוד או לערוך שורות של קודים. למידע נוסף על אופן השימוש בכל אחד מהבלוקים.

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
he_IL: להתאים אישית את החנות שלך עם הבלוקים של WooCommerce

en: Ready to launch your store?
he_IL: רוצה להשיק חנות משלך?

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
he_IL: כדי להימנע מתחושה שפספסת משהו, הרכבנו עבורך רשימה של משימות שכדאי לבצע לפני ההשקה.

en: Set up additional payment options
he_IL: להגדה של ספקי תשלום נוספים

note: translators: 1: Orders URL 2: Address URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
he_IL: מלוח הבקרה של החשבון ניתן לראות את ה<a href="%1$s">הזמנות האחרונות</a>, לנהל את <a href="%2$s">כתובות החיוב</a>, ו<a href="%3$s">לערוך את הסיסמה ופרטי החשבון</a>.

en: Invalid admin note
he_IL: פתק לא חוקי של מנהל מערכת

en: Browse store
he_IL: לסייר בחנות

en: New in store
he_IL: חדש בחנות

en: Your cart is currently empty!
he_IL: עגלת הקניות שלך ריקה כעת!

en: Remove item
he_IL: להסיר פריט

en: Variation options
he_IL: אפשרויות סוג

note: translators: %d is number of items in stock for product translators: %d stock amount (number of items in stock for product)
en: %d left in stock
he_IL: %d נותרו במלאי

en: Country/Region
he_IL: ארץ/אזור

en: Add store details
he_IL: לערוך את פרטי החנות

en: 1 minute per product
he_IL: דקה למוצר

en: Add my products
he_IL: להוסיף את המוצרים שלי

en: 1 minute
he_IL: דקה אחת

en: 2 minutes
he_IL: שתי דקות

en: 4 minutes
he_IL: ארבע דקות

en: Store details
he_IL: פרטי החנות

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: Undo
he_IL: ביטול

[ctx: Order status]
en: Draft
he_IL: טיוטה

[ctx: Word count type. Do not translate!]
note: translators: If your word count is based on single characters (e.g. East Asian characters), enter 'characters_excluding_spaces' or 'characters_including_spaces'. Otherwise, enter 'words'. Do not translate into your own language.
en: words
he_IL: מילים

en: Line total tax.
he_IL: להתאים את המס הכולל.

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
he_IL: הסכום הכולל של השורה (המחיר של המוצר אחרי ההחלה של הנחות הקופונים).

en: Line subtotal tax.
he_IL: שורה של סכום הביניים של המס.

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
he_IL: סכום הביניים של השורה (המחיר של המוצר לפני ההחלה של הנחות הקופונים).

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: הסכום הכולל של הפריטים מחושב באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: Decimal precision of the returned prices.
he_IL: יחידות הדיוק העשרוניות של המחירים שמוחזרים.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
he_IL: החישובים נעשים לפי המחירים הגולמיים של המוצרים ללא עיגול. החישובים נעשים לפי יחידת הדיוק שגבוהה מהמטבע.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: נתוני המחיר של המוצר בפריט של השורה הנוכחית, כולל או לא כולל מיסים בהתאם להגדרה של 'להציג את המחירים בעגלת הקניות או במהלך התשלום בקופה'. מחושב באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
he_IL: אם 'אמת', ניתן להוסיף רק פריט אחד מהמוצר לרכישה בהזמנה מסוימת.

en: True if backorders are allowed past stock availability.
he_IL: 'אמת' אם ניתן לבצע הזמנות משלימות מעבר לכמות שזמינה במלאי.

note: Translators: %s amount.
en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
he_IL: הכמות המרבית שניתן להוסיף לעגלת הקניות בכל פעם.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
he_IL: 'אמת' אם התעריף נבחר כעת בעגלת הקניות של הלקוח.

en: Meta data attached to the shipping rate.
he_IL: מטה-נתונים שמצורפים לתעריף המשלוח.

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
he_IL: מזהה המקרה של שיטת המשלוח שבאמצעותה מחושב התעריף.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
he_IL: המזהה של שיטת המשלוח שבאמצעותה מחושב התעריף.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
he_IL: המחיר של תעריף המשלוח מחושב באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
he_IL: תיאור מילולי של זמני המשלוח המשוערים, לדוגמה: 5-3 ימי עסקים.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
he_IL: התיאור של תעריף המשלוח, לדוגמה: שילוח באמצעות USPS.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
he_IL: השם של תעריף המשלוח, לדוגמה: משלוח אקספרס.

en: ID of the shipping rate.
he_IL: המזהה של תעריף המשלוח.

en: List of shipping rates.
he_IL: רשימה של תעריפי המשלוח.

en: Quantity of the item in the current package.
he_IL: הכמות של הפריט בחבילה הנוכחית.

en: Name of the item.
he_IL: שם הפריט.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
he_IL: רשימה של הפריטים בעגלת הקניות שאליהם משויכים תעריפי המשלוח.

en: Shipping destination address.
he_IL: כתובת היעד למשלוח.

en: Name of the package.
he_IL: שם החבילה.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
he_IL: המזהה של החבילה שאליה משויכים תעריפי המשלוח.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
he_IL: רשימה של שגיאות פריטים בעגלת הקניות, לדוגמה, פריטים בעגלת הקניות שלא נמצאים במלאי.

en: The amount of tax charged.
he_IL: סכום המס שיחויב.

en: The name of the tax.
he_IL: שם המס.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
he_IL: שורות למיסים שחלים על הפריטים והמשלוח.

en: Total tax applied to items and shipping.
he_IL: סכום המס הכולל שחל על הפריטים והמשלוח.

en: Total price the customer will pay.
he_IL: המחיר הכולל שהלקוח ישלם.

en: Total price of shipping.
he_IL: המחיר הכולל למשלוח.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
he_IL: סכום המס הכולל שהוסר בעקבות ההנחה מהקופונים שנוספו.

en: Total discount from applied coupons.
he_IL: סכום ההנחה הכולל על הקופונים שנוספו.

en: Total tax on fees.
he_IL: סכום המס הכולל על העמלות.

en: Total price of any applied fees.
he_IL: הסכום הכולל של כל העמלות שנוספו.

en: Total tax on items in the cart.
he_IL: סכום המס הכולל של הפריטים בעגלת הקניות.

en: Total price of items in the cart.
he_IL: המחיר הכולל של הפריטים בעגלת הקניות.

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: הסכום הכולל של עגלת הקניות מחושב באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
he_IL: 'אמת' אם נדרש תשלום על עגלת הקניות. 'שקר' לעגלות קניות שמכילות רק מוצרים בחינם ללא עלויות משלוח.

en: Current set shipping address for the customer.
he_IL: הכתובת הנוכחית למשלוח שמוגדרת אצל הלקוח.

en: List of available shipping rates for the cart.
he_IL: רשימה של תעריפי משלוחים זמינים לעגלת הקניות.

en: List of applied cart coupons.
he_IL: רשימה של קופונים שנוספו לסל.

en: Error message
he_IL: הודעת שגיאה

en: Error code
he_IL: קוד שגיאה

en: Number of reviews for products in this category.
he_IL: מספר הביקורות למוצרים בקטגוריה הזאת.

en: Category image.
he_IL: תמונת קטגוריה.

en: Returns number of products within attribute terms.
he_IL: מחזיר את מספר המוצרים עם מונחי התכונה.

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: מחירי מינימום ומקסימום שנמצאים באוסף מוצרים, מחושבים באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

note: translators: Placeholders are class and method names
en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
he_IL: יש להוסיף ל-⁦%1$s⁩ מקרה של ⁦%2$s⁩ או ⁦%3$s⁩ לכתובת

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
he_IL: קוד המדינה/האזור בפורמט ISO 3166-1 alpha-2.

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
he_IL: קוד המדינה/הארץ או שם המדינה, הארץ, האזור או המחוז.

en: Apartment, suite, etc.
he_IL: דירה, סוויטה וכו'.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
he_IL: הסמל המקדים למחיר שבו ניתן להשתמש בעיצוב של המחירים שמוחזרים.

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
he_IL: מפריד האלפים למטבע שבו ניתן להשתמש בעיצוב של המחירים שמוחזרים.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
he_IL: מפריד הספרות העשרוניות למטבע שבו ניתן להשתמש בעיצוב של המחירים שמוחזרים.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
he_IL: יחידת המטבע הנמוכה (מספר הספרות אחרי הנקודה העשרונית) למחירים שמוחזרים.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
he_IL: סמל המטבע שבו ניתן להשתמש בעיצוב של המחירים שמוחזרים.

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
he_IL: קוד מטבע (בפורמט ISO) למחירים שמחוזרים.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
he_IL: סכום המס הכולל שהוסר בעקבות ההנחה שחלה באמצעות הקופון.

en: Total discount applied by this coupon.
he_IL: סכום ההנחה הכולל שחל באמצעות הקופון.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: הסכומים הכוללים מחושבים באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: The coupons unique code.
he_IL: הקוד הייחודי של הקופונים.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
he_IL: כתובת URL לניתוב מחדש של הלקוח לאחר התשלום בקופה. הכתובת יכולה להיות, לדוגמה, קישור לאתר של השירות לעיבוד התשלום.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
he_IL: מערך של נתונים שמוחזרים משער התשלום.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
he_IL: סטטוס התשלום שמוחזר על ידי השער. סטטוס של הצלחה, המתנה, כשל, שגיאה.

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
he_IL: התוצאה של עיבוד התשלום או 'שקר' אם העיבוד טרם בוצע.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
he_IL: המזהה של אמצעי התשלום שמשתמשים בו במהלך עיבוד התשלום.

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
he_IL: מזהה הלקוח, אם רשום. יחזיר 0 במקרה של אורח.

en: Note added to the order by the customer during checkout.
he_IL: הלקוח הוסיף הערה להזמנה במהלך התשלום בקופה.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
he_IL: מפתח ההזמנה שבו יש להשתמש לבדיקת החוקיות או להגנה על נתוני הזמנה מסוימים.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
he_IL: סטטוס ההזמנה. ספקי התשלומים יעדכנו את הערך לאחר התשלום.

en: The order ID to process during checkout.
he_IL: מזהה ההזמנה לעיבוד במהלך התשלום בקופה.

en: Parent term ID, if applicable.
he_IL: מזהה מונח הורה, אם רלוונטי.

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
he_IL: הכמות שנותרה במלאי אם המלאי נמוך או להשאיר את השדה ריק אם לא רלוונטי.

en: List of variation IDs, if applicable.
he_IL: רשימה של מזהי סוגים, אם רלוונטי.

en: Price string formatted as HTML.
he_IL: המחרוזת של המחיר בפורמט של HTML.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: נתוני המחיר מחושבים לפי יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: Product full description in HTML format.
he_IL: התיאור המלא של המוצר בפורמט של HTML.

en: Product short description in HTML format.
he_IL: תיאור קצר של המוצר בפורמט של HTML.

en: ID of the parent product, if applicable.
he_IL: מזהה של המוצר ההורה, אם רלוונטי.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
he_IL: הפריט 412&quot;%s&quot; לא זמין לרכישה.

note: translators: %1$s coupon code, %2$s reason.
en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
he_IL: הקופון "⁦%1$s⁩" הוסר מעגלת הקניות שלך: ⁦%2$s⁩

note: translators: %s: coupon code
en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
he_IL: הפריט "%s" כבר הוחל ולא ניתן להשתמש בו בשילוב עם קופונים אחרים.

note: translators: %s coupon code
en: Coupon code "%s" has already been applied.
he_IL: קוד הקופון "%s" כבר הוחל.

note: translators: %s coupon code
en: "%s" is an invalid coupon code.
he_IL: הערך "%s" אינו קוד קופון חוקי.

en: Cart item is invalid.
he_IL: הפריט בעגלת הקניות לא חוקי.

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
he_IL: קופונים לא חוקיים הוסרו מעגלת הקניות: "%s"

en: Cannot create order from empty cart.
he_IL: לא ניתן ליצור הזמנה מעגלת קניות ריקה.

en: The chosen rate ID for the package.
he_IL: המזהה של התעריף שנבחר לחבילה.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
he_IL: הגבלת תוצאות שמוגדרות לביקורות ממזהי מוצרים מסוימים.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
he_IL: להגביל את התוצאות שמוגדרות לביקורות ממזהי קטגוריות מסוימים.

en: Method not implemented
he_IL: השיטה לא יושמה

en: New quantity of the item in the cart.
he_IL: הכמות החדשה של הפריט בעגלת הקניות.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
he_IL: מזהה ייחודי (מפתח) לפריט בעגלת הקניות שיש לעדכן.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: The %s payment gateway is not available.
he_IL: שער התשלום לא זמין.

en: No payment method provided.
he_IL: לא סופק אמצעי תשלום.

en: Invalid payment result received from payment method.
he_IL: התקבלה תוצאת תשלום לא חוקית מאמצעי התשלום.

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
he_IL: הנתונים שיש להעביר לאמצעי התשלום בעת עיבוד התשלום.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
he_IL: הפריט בעגלת הקניות לא קיים עוד או שאינו חוקי.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
he_IL: מזהה ייחודי (מפתח) לפריט בעגלת הקניות.

en: If true, empty terms will not be returned.
he_IL: אם 'אמת', מונחים ריקים לא יוחזרו.

en: Sort by term property.
he_IL: למיין לפי הגדרת המונח.

en: Sort ascending or descending.
he_IL: למיין לפי סדר עולה או יורד.

en: Coupon does not exist in the cart.
he_IL: הקופון לא קיים בעגלת הקניות.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
he_IL: לא ניתן להסיר את הקופון מכיוון שהוא לא נוסף עדיין לעגלת הקניות.

en: Invalid coupon code.
he_IL: קוד הקופון לא חוקי.

en: Coupons are disabled.
he_IL: הקופונים הושבתו.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
he_IL: מזהה ייחודי לקופון בעגלת הקניות.

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
he_IL: קוד ISO של הארץ בכתובת למשלוח.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
he_IL: המיקוד בכתובת למשלוח.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
he_IL: קוד ה-ISO או השם של המדינה, האזור או המחוז בכתובת למשלוח.

en: City of the address being shipped to.
he_IL: העיר בכתובת למשלוח.

en: Second line of the address being shipped to.
he_IL: השורה השנייה בכתובת למשלוח.

en: First line of the address being shipped to.
he_IL: השורה הראשונה בכתובת למשלוח.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: להגביל את ערכת התוצאות למוצרים לפי מחיר מקסימום שמחושב באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
he_IL: להגביל את ערכת התוצאות למוצרים לפי מחיר מינימום שמחושב באמצעות יחידת המטבע הנמוכה ביותר.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
he_IL: מספר הפריטים המרבי שיוחזר בערכת התוצאות. ברירת המחדל המוגדרת היא ללא מגבלה אם השדה נותר ריק.

en: Invalid category ID.
he_IL: מזהה קטגוריה לא חוקי.

note: translators: %1$s table name, %2$s database user, %3$s database name.
en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
he_IL: נכשלה יצירה של טבלת ⁦%1$s⁩ של WooCommerce. האם למשתמש ⁦%2$s⁩ יש הרשאות יצירה (CREATE) בבסיס הנתונים ⁦%3$s⁩?

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
he_IL: מאמת את בסיס הנתונים... חסרה טבלה אחת לפחות:

en: Database verified successfully.
he_IL: בסיס הנתונים אומת בהצלחה.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
he_IL: עליך להתקין את WooCommerce 4.2 ומעלה כדי להפעיל את הכלי הזה.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
he_IL: הגרסה הפעילה של WooCommerce לא תומכת במחיקה של מטמון התבנית.

en: Template cache cleared.
he_IL: המטמון של התבנית נמחק.

en: Verify if all base database tables are present.
he_IL: לאמת שכל הטבלאות הבסיסיות של בסיס הנתונים קיימות.

en: Verify database
he_IL: לאמת את בסיס הנתונים

en: Verify base database tables
he_IL: לאמת את הטבלאות של בסיס הנתונים

en: This tool will empty the template cache.
he_IL: הכלי הזה ירוקן את המטמון של התבנית.

en: Clear template cache
he_IL: למחוק את מטמון התבנית

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
he_IL: לגבות ולאמת מספרי מע"מ של האיחוד האירופי במהלך התשלום בקופה.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
he_IL: אם החנות שלך ממוקמת באיחוד האירופי, אנחנו ממליצים להשתמש בהרחבה של מספר מע"מ של האיחוד האירופי בנוסף למיסים האוטומטיים. ההרחבה מוסיפה שדה במהלך התשלום בקופה שבו ניתן להזין ולבדוק את מספר המע"מ של הלקוח באיחוד האירופי, אם קיים.

en: Get real-time order alerts anywhere
he_IL: לקבל התראות על הזמנות בזמן אמת ובכל מקום

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
he_IL: לקבל התראות על הפעילות בחנות, כולל הזמנות חדשות וביקורות על מוצרים, ישירות למכשירים הניידים באמצעות האפליקציה של Woo.

en: First order received
he_IL: ההזמנה הראשונה התקבלה

en: Remove legacy coupon menu
he_IL: להסיר תפריט של קופונים ישנים

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
he_IL: ניתן כעת לנהל את הקופונים מהמקטע 'שיווק' > 'קופונים'. יש ללחוץ על הכפתור למטה כדי להסיר את פריט התפריט הישן במקטע WooCommerce > 'קופונים'.

en: Coupon management has moved!
he_IL: ניהול הקופונים הועבר!

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
he_IL: סרטון ההדרכה הזה יעזור לך להוסיף את המוצר הראשון שלך ב-WooCommerce בהצלחה.

en: Do you need help with adding your first product?
he_IL: נדרשת לך עזרה בהוספת המוצר הראשון שלך?

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
he_IL: להקים אתר בתחום האופנה זו משימה מרגשת אך עלולה להיות מאתגרת לפעמים. במאמר זה, אנחנו נדריך אותך בתהליך ההגדרות, נלמד כיצד ליצור רשומות מוצר מוצלחות ונראה לך כיצד לשווק לקהל היעד האידאלי שלך.

en: Start your online clothing store
he_IL: לפתוח חנות בגדים מקוונת משלך

en: The admin note layout has a wrong prop value.
he_IL: פריסת ההערה של מנהל המערכת כוללת ערך prop שגוי.

en: Watch tutorial
he_IL: כדאי לצפות בהדרכה

en: Share feedback
he_IL: כדאי לשלוח משוב

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
he_IL: כעת, לאחר שבחרת בנו לשותפים, המטרה שלנו היא לוודא שאנחנו מספקים לך את הכלים שעונים על הדרישות שלך. נשמח לקבל ממך משוב על חוויית השימוש במהלך ההגדרה של החנות שלך כדי שנוכל לשפר אותה בעתיד.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
he_IL: ההחלפה בין פלטפורמות של מסחר אלקטרוני נראית כמו משימה ענקית ומאיימת אך למעשה, ההעברה של המוצרים, הלקוחות וההזמנות שלך ל-WooCommerce היא פעולה פשוטה מהצפוי. המאמר הזה יעזור לך להשלים את התהליך בהצלחה.

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
he_IL: אם ברצונך להעביר את השירותים שלך מ-Shopify ל-WooCommerce?

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
he_IL: המינויים של WooCommerce מאפשרים לך להוסיף מגוון רחב של מינויים למוצרים ולשירותים פיזיים ווירטואליים. ניתן ליצור מועדוני לקוחות של מוצר חודשי, מינויים לשירות שבועי או אפילו חבילות חיוב שנתיות לתוכנה. להוסיף עמלות הרשמה, להציע גרסאות ניסיון בחינם או להגדיר תאריכים לסיום תוקף.

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
he_IL: רוצה לקבל מידע נוסף על המינויים של WooCommerce?

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
he_IL: הייתה בעיה בהפעלה של כמה מהתוספים המבוקשים.

en: Plugins were successfully activated.
he_IL: התוספים הופעלו בהצלחה.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
he_IL: התוסף המבוקש '%s' טרם הותקן.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
he_IL: הייתה בעיה בהתקנה של כמה מהתוספים המבוקשים.

en: Plugins were successfully installed.
he_IL: התוספים הותקנו בהצלחה.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
he_IL: לא ניתן להתקין את התוסף המבוקש '%s'.  נכשלה ההתקנה של אשף השדרוג.

en: Plugins must be a non-empty array.
he_IL: התוספים חייבים להיות מערך שאינו ריק.

en: Registers whether the note is deleted or not
he_IL: הפעולה רושמת אם ההערה נמחקה או לא.

en: The image of the note, if any.
he_IL: התמונה של ההערה, אם קיימת.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
he_IL: הפריסה של ההערה (לדוגמה, באנר, תמונה ממוזערת, טקסט פשוט).

en: Sorry, there is no note with that ID.
he_IL: מצטערים, לא קיימת הערה עם המזהה הזה.

en: Views
he_IL: צפיות

en: Visitors
he_IL: מבקרים

note: translators: %s: product name
en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
he_IL: אין מספיק יחידות של %s במלאי כדי להשלים את ההזמנה הזאת.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
he_IL: הפריט "%s" לא זמין במלאי ולא ניתן לרכוש אותו.

en: West Pokot
he_IL: פוקוט מערב

en: Wajir
he_IL: ואג'יר

en: Vihiga
he_IL: ויהיגה

en: Uasin Gishu
he_IL: אואסין גישו

en: Turkana
he_IL: טורקנה

en: Trans Nzoia
he_IL: טרנס נזויה

en: Tharaka-Nithi
he_IL: טחארקה-ניטחי

en: Tana River
he_IL: נהר טנה

en: Taita-Taveta
he_IL:  טייטה-טאבתה

en: Siaya
he_IL: סיאיה

en: Samburu
he_IL: סאמבורו

en: Nyeri
he_IL: ניירי

en: Nyandarua
he_IL: נואנדרוע

en: Nyamira
he_IL: ניאמירה

en: Narok
he_IL: נרוק

en: Nandi
he_IL: ננדי

en: Nakuru
he_IL: נקורו

en: Nairobi County
he_IL: מחוז ניירובי

en: Murang’a
he_IL: מורנגה

en: Mombasa
he_IL: מומבסה

en: Migori
he_IL: מיגורי

en: Meru
he_IL: מרו

en: Marsabit
he_IL: מרסאביט

en: Mandera
he_IL: מנדרה

en: Makueni
he_IL: מקואני

en: Machakos
he_IL: מצ'אקוס

en: Lamu
he_IL: למו

en: Laikipia
he_IL: לאיקיפיה

en: Kwale
he_IL: קוולה

en: Kitui
he_IL: קיטוי

en: Kisumu
he_IL: קיסומו

en: Kisii
he_IL: קיסי

en: Kirinyaga
he_IL: קיריניאגה

en: Kilifi
he_IL: קיליפה

en: Kiambu
he_IL: קיאמבו

en: Kericho
he_IL: קריחו

en: Kakamega
he_IL: קקאמגה

en: Kajiado
he_IL: קאיאדו

en: Isiolo
he_IL: איסולו

en: Homa Bay
he_IL: חומה ביי

en: Garissa
he_IL: גאריסה

en: Embu
he_IL: אמבו

en: Elgeyo-Marakwet
he_IL: אלגיו-מראקבט

en: Bungoma
he_IL: בונגומה

en: Bomet
he_IL: בומט

en: Baringo
he_IL: ברינגו

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
he_IL: באפשרותך להתחיל להשתמש בתכונות שאנחנו מפרסמים בהדרגה כדי לשפר את חויית הניהול של החנות שלך.

en: Features
he_IL: תכונות

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",")
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
he_IL: חסרה לפחות טבלה נוספת אחת שנדרשת לפעילות של WooCommerce, חלק מהתכונות עלולות לעבוד באופן בלתי צפוי. טבלאות חסרות: ⁦%1$s⁩.

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",") %2$s: Link to check again
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
he_IL: בבסיס הנתונים חסרה טבלה אחת או יותר הנחוצות לווקומרס. יתכן והמערכת לא תפעל כראוי. הטבלאות החסרות:  %1$s. <a href="%2$s">לבדוק שוב.</a>

en: Database tables missing
he_IL: חסרות טבלאות של בסיס-נתונים

note: translators: Comma separated list of missing tables.
en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
he_IL: טבלאות בסיסיות חסרות: %s. חלק מהפעולות של WooCommerce עלולות לעבוד באופן בלתי צפוי.

en: Home
he_IL: ראשי

en: Utilities
he_IL: תוכניות שירות

en: Import / Export
he_IL: יבוא / יצוא

en: Marketplace
he_IL: שוק

en: Overview
he_IL: סקירה

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
he_IL: לגבות תשלומים באמצעות הספק שמתאים לך – ניתן לבחור בין מעל 100 ספקי תשלום שונים ב-WooCommerce.

en: Start accepting payments on your store!
he_IL: להתחיל לקבל תשלומים בחנות שלך!

en: Install plugins
he_IL: להתקין תוספים

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
he_IL: אוי לא... הייתה בעיה במהלך ההתקנה של Jetpack ושירותי המשלוח והמס של WooCommerce. יש לנסות שוב.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
he_IL: שמנו לב שהייתה בעיה במהלך ההתקנה של  Jetpack ושירותי המשלוח והמס של WooCommerce. יש לנסות שוב כדי ליהנות מהיתרונות של התוספים שמחוברים לחנות שלך! אנחנו מתנצלים על אי-הנוחות. התוספים של Jetpack והמס והמשלוח של WooCommerce יותקנו ויופעלו בחינם.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
he_IL: נתונים של אסימונים לתשלום ב-WooCommerce של המשתמש.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
he_IL: גישה ל-WooCommerce של המשתמש לנתוני ההורדות שנרכשו.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
he_IL: נתוני ההורדות שנרכשו ב-WooCommerce של המשתמש.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
he_IL: נתוני ההזמנות ב-WooCommerce של המשתמש.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
he_IL: נתוני הלקוח ב-WooCommerce של המשתמש.

en: Zambézia
he_IL: זמבזיה

en: Tete
he_IL: טטה

en: Sofala
he_IL: סופלה

en: Niassa
he_IL: ניאסה

en: Nampula
he_IL: נמפולה

en: Maputo
he_IL: מפוטו

en: Maputo Province
he_IL: מחוז מפוטו

en: Manica
he_IL: מניקה

en: Inhambane
he_IL: איניאמבנה

en: Gaza
he_IL: גזה

en: Cabo Delgado
he_IL: קבו דלגדו

en: Western North
he_IL: צפון מערבי

en: Volta
he_IL: וולטה

en: Upper West
he_IL: המערב העליון

en: Upper East
he_IL: המזרח העליון

en: Savannah
he_IL: סוואנה

en: Oti
he_IL: אוטי

en: North East
he_IL: צפון מזרח

en: Greater Accra
he_IL: אקרה רבתי

en: Bono East
he_IL: מזרח בונו

en: Bono
he_IL: בונו

en: Brong-Ahafo
he_IL: ברונג-אהאפו

en: Ashanti
he_IL: אשנטי

en: Ahafo
he_IL: אחפו

note: translators: 1: uploads directory URL 2: documentation URL
en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
he_IL: ספריית ההורדות של החנות שלך <a href="%1$s">זמינה לצפייה דרך הדפדפן</a>. אנחנו ממליצים בחום <a href="%2$s">להגדיר את שרת האינטרנט שלך כדי למנוע את הוספת הספרייה לאינדקס</a>.

note: translators: %s function name.
en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
he_IL: הפעולה %s() נקראה לפני שחנות הנתונים של מתזמן הפעולות התחילה לפעול

en: Finish setup
he_IL: להשלים את ההגדרה

en: Take payments via bank transfer.
he_IL: לקבל תשלומים באמצעות העברה בנקאית.

en: Take payments in cash upon delivery.
he_IL: לקבל תשלומים במזומן בזמן המשלוח.

en: Payfast
he_IL: PayFast

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
he_IL: אם האפשרות מסומנת, הזמינות של המשלוח בחינם תהיה בהתאם לסכום ההזמנה שלפני ההנחה.

en: Apply minimum order rule before coupon discount
he_IL: להחיל כלל של סכום מינימלי להזמנה לפני הנחת הקופון

en: Coupons discounts
he_IL: הנחות קופונים

note: translators: %s: URL of WooCommerce.com subscriptions tab.
en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
he_IL: ניתן לבקר <a href="%s" target="_blank">בעמוד המינויים</a> ולחדש כדי להמשיך לקבל את העדכונים.

en: WooCommerce.com support
he_IL: התמיכה של WooCommerce.com

note: translators: %s: Forum URL
en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
he_IL: לעזרה נוספת עם שירותי הליבה של WooCommerce, ניתן לבקר <a href="%1$s">בפורומים של הקהילה</a>. לעזרה עם הרחבות פרימיום שנמכרות ב-WooCommerce.com, <a href="%2$s">יש לפתוח קריאה לתמיכה ב-WooCommerce.com</a>.

note: translators: %s: version
en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
he_IL: הגרסה המתוקנת לא נבדקה עם הגרסה הפעילה של WooCommerce %s

note: translators: 1: current version. 2: latest version
en: %1$s (update to version %2$s is available)
he_IL: %1$s (העדכון לגרסה %2$s זמין)

note: translators: %1$s: link to docs
en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
he_IL: מומלץ לבקר ב-WooCommerce.com למידע נוסף <a href="%1$s" target="_blank">על השלבים ההתחלתיים</a>.

en: The plugin could not be activated.
he_IL: אין אפשרות להפעיל את התוסף.

en: Limit stats fields to the specified items.
he_IL: להגביל את השדות של הנתונים הסטטיסטיים לפריטים מסוימים.

en: Name of other platform used to sell (not listed).
he_IL: שם הפלטפורמה הנוספת שמשמשת למכירות (לא רשומה).

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
he_IL: אירעה שגיאה בתקשורת מול התוסף WooCommerce Payments.

en: Shipping Label
he_IL: תווית משלוח

en: Personalize homepage
he_IL: עמוד בית מותאם אישית

en: Personalize your store's homepage
he_IL: להתאים את עמוד הבית של החנות שלך כרצונך

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
he_IL: עמוד הבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר כשנכנסים לחנות שלך. כאשר הוא מעוצב בצורה טובה, הוא יכול להוביל להמרה ולהתעניינות גבוהות יותר. מומלץ להתאים אישית את עמוד הבית שיצרנו לחנות שלך במהלך ההקמה.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
he_IL: לקבל באופן מאובטח תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי וחיוב באתר שלך. לנהל עסקאות ישירות מלוח הבקרה של WordPress. רק עם <strong>WooCommerce Payments</strong>.

en: Try the new way to get paid
he_IL: לנסות קבלה של תשלומים בדרך חדשה

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
he_IL: נראה שחסרה לפחות טבלה אחת של בסיס נתונים. מנסה ליצור מחדש את הטבלאות החסרות.

note: translators: %s: Link to settings page.
en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
he_IL: תצורת החנות שלך מוגדרת לשרת מוצרים דיגיטליים באמצעות השיטה 'ניתוב מחדש בלבד'. שיטה זו הוצאה משימוש, <a href="%s">יש להחליף לשיטה אחרת במקום זאת.</a><br><em>אם משתמשים בשרת מרוחק לקבצים שניתנים להורדה (כגון Google Drive,‏ Dropbox,‏ Amazon S3), ניתן לבחור "לאפשר שימוש בהפניות מחדש כמוצא אחרון". הפעלה או בחירה של אחת מהאפשרויות האחרות תעלים הודעה זו.</em>

en: Get started
he_IL: מתחילים כאן

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
he_IL: לשלוח קמפיינים פרסומיים לקהל יעד מסוים, לשחזר סלי קניות שננטשו ואפשרויות רבות אחרות עם MailChimp

en: Set up payments
he_IL: להגדיר את התשלומים

en: Set up shipping
he_IL: להגדיר את המשלוח

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
he_IL: לאפשר קבלה מאובטחת של תשלומים בכרטיסי אשראי ובכרטיסי חיוב בתעריף נמוך אחד וללא עמלות נסתרות (תעריפים מיוחדים זמינים). למכור באינטרנט ובחנות ולעקוב אחר מכירות ומלאי ממקום אחד.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
he_IL: יש לבחור את התשלום הרצוי – ביצוע התשלום באופן מיידי, ביצוע התשלום בשלב מאוחר יותר או חלוקה לתשלומים. ללא מספרים של כרטיסי אשראי, ללא סיסמאות, ללא דאגות.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
he_IL: לאפשר קבלת כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב במעל 135 מטבעות מקומיים, אמצעי תשלום מגוונים כגון Alipay ותשלום בנגיעה עם Apple Pay.

en: Store connected successfully.
he_IL: החיבור ל-Stripe בוצע בהצלחה.

en: Purchase & install now
he_IL: לרכישה ולהתקנה כעת

en: Edit Product
he_IL: עריכת מוצר

en: Edit Coupon
he_IL: עריכת קופון

en: Edit Order
he_IL: עריכת הזמנה

note: translators: %s: report name
en: Download your %s Report
he_IL: להורדת הדוח %s

note: translators: %1$s: report name, %2$s: download URL
en: Download your %1$s Report: %2$s
he_IL: להורדת הדוח %1$s: %2$s

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
he_IL: יש לקרוא לאחזור העמוד הנוכחי במהלך הפעולה של רכיב ה-Hook‏ 'current_screen' או אחריה.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
he_IL: אם צריך להפעיל או להשבית את רשימת המשימות, אפשר ללחוץ על הכפתור שלמטה.

en: Task List
he_IL: רשימת משימות

en: Disable
he_IL: להשבית

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
he_IL: אם צריך להפעיל או להשבית את רשימת המשימות המורחבת, אפשר ללחוץ על הכפתור שלמטה.

en: Profile Setup Wizard
he_IL: אשף ההתקנה של הפרופיל

en: WooCommerce Onboarding
he_IL: היכרות עם WooCommerce

en: Bookings
he_IL: הזמנות

en: Memberships
he_IL: חברויות מועדון

en: Physical products
he_IL: מוצרים פיזיים

en: CBD and other hemp-derived products
he_IL: CBD ומוצרים אחרים שמבוססים על קנבוס

en: Home, furniture, and garden
he_IL: בית, ריהוט וגינה

en: Food and drink
he_IL: אוכל ומשקאות

en: Electronics and computers
he_IL: מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים

en: Health and beauty
he_IL: בריאות וקוסמטיקה

en: Fashion, apparel, and accessories
he_IL: אופנה, לבוש ואביזרים

en: Analytics
he_IL: נתונים אנליטיים

en: [deleted]
he_IL: [נמחק]

en: IP address.
he_IL: כתובת IP.

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
he_IL: ניתן להעביר כתובת IP חלקית ויוחזרו תוצאות תואמות.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
he_IL: בקשה לא חוקית. יש להעביר את הפרמטר של ההתאמה.

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
he_IL: פעולות שיש להשלים כדי להתחבר ל-Jetpack.

en: Plugin status.
he_IL: סטטוס תוסף.

en: Plugin name.
he_IL: שם תוסף.

en: Plugin slug.
he_IL: מזהה לכתובת של התוסף.

en: There was an error connecting to Square.
he_IL: אירעה שגיאה במהלך ההתחברות אל Square.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה במהלך ההתחברות אל WooCommerce.com. יש לנסות שוב.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
he_IL: אירעה שגיאה בעת הטעינה של הממשק WooCommerce.com Helper API.

en: Jetpack is not installed or active.
he_IL: השירות של Jetpack לא מותקן או פעיל.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be activated.
he_IL: לא ניתן להפעיל את התוסף המבוקש '%s'.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed.
he_IL: לא ניתן היה להתקין את התוסף המבוקש '%s'.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services). translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
he_IL: לא ניתן היה להתקין את התוסף המבוקש '%s'. נכשלה ההתקשרות של ממשק ה-API של התוסף.

en: Invalid plugin.
he_IL: תוסף לא תקין.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
he_IL: מצטערים, אין לך אפשרות לנהל תוספים.

en: Theme status.
he_IL: סטטוס של ערכת העיצוב.

en: Theme slug.
he_IL: מזהה לכתובת של ערכת העיצוב.

en: The requested theme could not be activated.
he_IL: לא ניתן להפעיל את ערכת העיצוב המבוקשת.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: Invalid theme %s.
he_IL: ערכת עיצוב לא חוקית %s.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed.
he_IL: לא ניתן להתקין את ערכת העיצוב המבוקשת `%s`.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
he_IL: לא ניתן להתקין את ערכת העיצוב המבוקשת `%s`. נכשלה ההתקשרות של ממשק ה-API של ערכת העיצוב.

en: Invalid theme.
he_IL: ערכת עיצוב לא חוקית.

en: Sorry, you cannot manage themes.
he_IL: מצטערים, אין לך אפשרות לנהל ערכות עיצוב.

en: Product parent name.
he_IL: שם אב של מוצר.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
he_IL: האם החנות חוברה או לא חוברה ל-WooCommerce.com במהלך תהליך העבודה של ההרחבה.

en: Whether or not this store was setup for a client.
he_IL: האם החנות הזאת הוגדרה או לא הוגדרה עבור לקוח.

en: Selected store theme.
he_IL: ערכת העיצוב שנבחרה לחנות.

en: Extra business extensions to install.
he_IL: הרחבות נוספות לעסקים שניתן להתקין.

en: Name of other platform used to sell.
he_IL: שם הפלטפורמה הנוספת שמשמשת למכירות.

en: Current annual revenue of the store.
he_IL: הרווח השנתי הנוכחי של החנות.

en: Other places the store is selling products.
he_IL: מקומות אחרים שבהם החנות מוכרת את מוצריה.

en: Number of products to be added.
he_IL: מספר המוצרים להוספה.

en: Types of products sold.
he_IL: סוג המוצרים שנמכר.

en: Industry.
he_IL: תעשייה.

en: Whether or not the profile was completed.
he_IL: האם הפרופיל הושלם או לא הושלם.

en: Onboarding profile data has been updated.
he_IL: הנתונים של פרופיל ההקמה עודכנו.

en: An array of actions, if any, for the note.
he_IL: מערך של פעולות לפתק, אם קיימות.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
he_IL: האם משתמש יכול או לא יכול לבקש לקבל תזכורת לגבי פתק.

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
he_IL: התאריך שלאחריו המשתמש צריך לקבל תזכורת לפתק, אם רלוונטי (לפי שעון גריניץ' – GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
he_IL: התאריך שלאחריו המשתמש צריך לקבל תזכורת לפתק, אם רלוונטי.

en: Date the note was created (GMT).
he_IL: תאריך היצירה של הפתק (לפי שעון גריניץ' – GMT).

en: Date the note was created.
he_IL: תאריך היצירה של הפתק.

en: Source of the note.
he_IL: המקור של הפתק.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
he_IL: הסטטוס של הפתק (לדוגמה, לא דורש פעולה, דורש פעולה).

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
he_IL: נתוני התוכן של הפתק. מחרוזת JSON. זמין לתרגום מחדש.

en: Content of the note.
he_IL: תוכן הפתק.

en: Title of the note.
he_IL: כותרת הפתק.

en: Locale used for the note title and content.
he_IL: השפות שמופיעות בכותרת ובתוכן של הפתק.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
he_IL: הסוג של הפתק (לדוגמה, שגיאה, אזהרה וכו').

en: Name of the note.
he_IL: שם הפתק.

en: ID of the note record.
he_IL: המזהה של רשומת הדוח.

en: Status of note.
he_IL: סטטוס הפתק.

en: Type of note.
he_IL: סוג הפתק.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 valid dates.
he_IL: %s חייב לכלול שני תאריכים חוקיים.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 numbers.
he_IL: %s חייב לכלול שני מספרים.

note: translators: 1: parameter name
en: %1$s is not a numerically indexed array.
he_IL: %1$s אינו מערך עם אינדקס מספרי.

en: Average AOV per customer.
he_IL: ערך הזמנות ממוצע לפי לקוח.

en: Average total spend per customer.
he_IL: הוצאה כוללת ממוצעת לפי לקוח.

en: Average number of orders.
he_IL: מספר הזמנות ממוצע.

en: Number of customers.
he_IL: מספר הלקוחות.

en: Postal Code
he_IL: מיקוד

en: AOV
he_IL: ערך הזמנות ממוצע

en: Sign Up
he_IL: הרשמה

en: Last Active
he_IL: מועד פעילות אחרון

en: Limit result to items with specified customer ids.
he_IL: להגביל את התוצאה לפריטים עם מזהי לקוחות מסוימים.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם ההזמנה האחרונה לאחר (או במהלך) תאריך וזמן נתונים בתקן ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם ההזמנה האחרונה לפני (או במהלך) תאריך וזמן נתונים בתקן ISO8601.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם הוצאה ממוצעת להזמנה בין שני מספרים נתונים.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם הוצאה ממוצעת להזמנה נמוכה ממספר נתון או שווה לו.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם הוצאה ממוצעת להזמנה גבוהה ממספר נתון או שווה לו.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם הוצאה כוללת להזמנה בין שני מספרים נתונים.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם הוצאה כוללת להזמנה נמוכה ממספר נתון או שווה לו.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם הוצאה כוללת להזמנה גבוהה ממספר נתון או שווה לו.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם ספירת הזמנות בין שני מספרים שלמים נתונים.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם ספירת הזמנות נמוכה ממספר שלם נתון או שווה לו.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם ספירת הזמנות גבוהה ממספר שלם נתון או שווה לו.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שהיו פעילים לאחרונה בין שני מועדי תאריך וזמן נתונים בתקן ISO8601.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שהיו פעילים לאחרונה לאחר (או במהלך) תאריך וזמן נתונים בתקן ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שהיו פעילים לאחרונה לפני (או במהלך) תאריך וזמן נתונים בתקן ISO8601.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שלא כוללים מדינות מסוימות.

en: Limit response to objects with specific countries.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם מדינות מסוימות.

en: Limit response to objects excluding emails.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שלא כוללים כתובות אימייל מסוימות.

en: Limit response to objects including emails.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שכוללים כתובות אימייל מסוימות.

en: Limit response to objects with specific usernames.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם שמות משתמש מסוימים.

en: Limit response to objects with specific names.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם שמות מסוימים.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים עם שדה לקוח שכולל את מונח החיפוש. חיפוש לפי השדה שהוזן ב-'searchby'.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שנרשמו לאחר (או במהלך) תאריך וזמן נתונים בתקן ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שנרשמו לפני (או במהלך) תאריך וזמן נתונים בתקן ISO8601.

en: Avg order value.
he_IL: ערך הזמנות ממוצע.

en: Total spend.
he_IL: הוצאה כוללת.

en: Order count.
he_IL: ספירת ההזמנות.

en: Date last active GMT.
he_IL: תאריך הפעילות האחרונה לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Date last active.
he_IL: תאריך הפעילות האחרונה.

en: Date registered GMT.
he_IL: תאריך הרישום לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Date registered.
he_IL: תאריך הרישום.

en: Region.
he_IL: אזור.

en: City.
he_IL: עיר.

en: Username.
he_IL: שם משתמש.

en: Name.
he_IL: שם.

en: User ID.
he_IL: מזהה משתמש.

note: translators: %s is product name
en: (Deleted)
he_IL: (נמחק)

note: translators: %s is product name
en: %s (Deleted)
he_IL: %s (נמחק)

en: Human readable segment label, either product or variation name.
he_IL: תווית מקטע שניתנת לקריאה על ידי אדם, שם מוצר או שם וריאציה.

en: Limit result to items from the specified categories.
he_IL: להגביל את התוצאה לפריטים מקטגוריות מסוימות.

en: Product variations IDs.
he_IL: מזהי וריאציות של המוצר.

en: Product category IDs.
he_IL: מזהים של קטגוריות מוצרים.

en: Number of distinct products sold.
he_IL: מספר המוצרים הייחודיים שנמכרו.

en: Average items per order
he_IL: ממוצע פריטים בהזמנה

en: Average order value.
he_IL: ערך הזמנה ממוצע.

en: Product(s)
he_IL: מוצרים

en: Limit result set to specific types of refunds.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לסוגי החזרים כספיים ספציפיים.

en: Limit result set to returning or new customers.
he_IL: להגביל את סט התוצאות ללקוחות חוזרים או ללקוחות חדשים.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שלא הוקצו להם שיעורי מיסים ספציפיים.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שהוקצו להם שיעורי מיסים ספציפיים.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שלא הוקצו להם הקופונים הספציפיים.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שהוקצו להם הקופונים הספציפיים.

en: Order customer information.
he_IL: פרטי לקוח לפי הזמנה.

en: List of order coupons.
he_IL: רשימת קופונים של הזמנות.

en: List of order product IDs, names, quantities.
he_IL: רשימה של מזהים, שמות וכמויות של מוצרים בהזמנות.

en: Returning or new customer.
he_IL: לקוח חוזר או לקוח חדש.

en: Net total revenue.
he_IL: הכנסה כוללת נטו.

en: Date the order was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת ההזמנה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Date the order was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת ההזמנה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
he_IL: כל פעולות היבוא בהמתנה ובתהליך בוטלו.

en: Skip importing existing order data.
he_IL: דילוג על יבוא של נתוני הזמנות קיימים.

en: Number of days to import.
he_IL: מספר הימים ליבוא.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
he_IL: מצטערים, הבאת נתוני ההורדות נכשלה.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שאין להם את מזהי הלקוחות הספציפיים.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שיש להם את מזהי הלקוחות הספציפיים.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
he_IL: הנתון משקף אם כל התנאים צריכים להיות נכונים בסט התוצאות או אם כל אחד מהתנאים מספיק. ההתאמה משפיעה על הפרמטרים הבאים: status_is, ‏status_is_not, ‏product_includes, ‏product_excludes, ‏coupon_includes, ‏coupon_excludes, ‏customer, ‏categories

en: Number of downloads.
he_IL: מספר ההורדות.

en: IP
he_IL: כתובת IP

en: User Name
he_IL: שם משתמש

en: Order #
he_IL: הזמנה מספר

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שאין להם כתובת IP ספציפית.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שיש להם כתובת IP הספציפית.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שאין להם את מזהי המשתמשים הספציפיים.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
he_IL: להגביל את התגובה לאובייקטים שיש להם את מזהי המשתמשים הספציפיים.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שאין להם את מזהי ההזמנות הספציפיים.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שיש להם את מזהי ההזמנות הספציפיים.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שלא הוקצו להם המוצרים הספציפיים.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שהוקצו להם המוצרים הספציפיים.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
he_IL: הנתון משקף אם כל התנאים צריכים להיות נכונים בסט התוצאות או אם כל אחד מהתנאים מספיק. ההתאמה משפיעה על הפרמטרים הבאים: products, ‏orders, ‏username, ‏ip_address.

en: IP address for the downloader.
he_IL: כתובת IP של המוריד.

en: User name of the downloader.
he_IL: שם משתמש של המוריד.

en: User ID for the downloader.
he_IL: מזהה משתמש של המוריד.

en: Order Number.
he_IL: מספר ההזמנה.

en: The date of the download, as GMT.
he_IL: תאריך ההורדה לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date of the download, in the site's timezone.
he_IL: תאריך ההורדה לפי אזור הזמן של האתר.

note: translators: Stock status. Example: "Number of low stock products
en: Number of %s products.
he_IL: מספר המוצרים מסוג '%s'.

en: Number of low stock products.
he_IL: מספר המוצרים מסוג 'מלאי מוגבל'.

en: Product / Variation
he_IL: מוצר / סוג

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
he_IL: להגביל את התוצאה לפריטים שהוקצו להם סוג דוח מלאי.

en: Manage stock.
he_IL: ניהול מלאי.

en: Stock status.
he_IL: סטטוס מלאי.

note: translators: Allowed values is a list of stat endpoints.
en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
he_IL: להגביל את התגובה לנתונים סטטיסטיים ספציפיים. ערכים מותרים: %s.

en: There was an issue loading the report endpoints
he_IL: אירעה בעיה במהלך טעינת נקודות הקצה של הדוח

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
he_IL: הערך של הנתונים הסטטיסטיים. מחזיר ערך ריק אם הנתונים הסטטיסטיים לא קיימים או שלא ניתן לטעון אותם.

en: Format of the stat.
he_IL: פורמט הנתונים הסטטיסטיים.

en: Human readable label for the stat.
he_IL: תווית שניתנת לקריאה על ידי אדם עבור הנתונים הסטטיסטיים.

en: The specific chart this stat referrers to.
he_IL: התרשים הספציפי שאליו מתייחסים הנתונים הסטטיסטיים.

en: A list of stats to query must be provided.
he_IL: יש לספק רשימה של כל הנתונים הסטטיסטיים לשאילתה.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
he_IL: מצטערים, הבאת סמני הביצועים נכשלה.

en: N. Revenue
he_IL: N. הכנסה

en: Product / Variation title
he_IL: מוצר / כותרת סוג

en: Add additional piece of info about each product to the report.
he_IL: ניתן להוסיף לדוח פריטי מידע נוספים לגבי כל מוצר.

en: Limit result to items with specified variation ids.
he_IL: להגביל את התוצאה לפריטים עם מזהי סוגים ספציפיים.

en: Limit result to items with specified product ids.
he_IL: להגביל את התוצאה לפריטים עם מזהי מוצרים ספציפיים.

en: Product inventory threshold for low stock.
he_IL: סף מלאי המוצרים למלאי מוגבל.

en: Product inventory quantity.
he_IL: כמות של מלאי המוצרים.

en: Product inventory status.
he_IL: סטטוס של מלאי המוצרים.

en: Product attributes.
he_IL: מאפייני מוצר.

en: Product link.
he_IL: קישור למוצר.

en: Product image.
he_IL: תמונת מוצר.

en: Number of orders product appeared in.
he_IL: מספר ההזמנות שבהן המוצר הופיע.

en: Total Net sales of all items sold.
he_IL: סכום המכירות הכולל נטו של כל הפריטים שנמכרו.

en: Number of items sold.
he_IL: מספר הפריטים שנמכרו.

en: Sorry, fetching tax data failed.
he_IL: מצטערים, הבאת נתוני המיסים נכשלה.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לכל הפריטים שהוקצה להם המונח הספציפי בטקסונומיה של המיסים.

en: Amount of tax codes.
he_IL: הסכום של קודי המיסים.

en: Shipping tax
he_IL: מיסי משלוח

en: Order tax
he_IL: מיסי הזמנה

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שהוקצה להם שיעור מס אחד או יותר.

en: Shipping tax.
he_IL: מס משלוח.

en: Order tax.
he_IL: מס הזמנה.

en: Total tax.
he_IL: סה"כ מס.

en: Priority.
he_IL: עדיפות.

en: State.
he_IL: מדינה.

en: Country / Region.
he_IL: מדינה / אזור.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
he_IL: מצטערים, הבאת נתוני ההכנסה נכשלה.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
he_IL: ניתן להוסיף לדוח פריטי מידע נוספים לגבי כל קטגוריה.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לכל הפריטים שהוקצה להם המונח הספציפי בטקסונומיה של הקטגוריות.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שאין להם את סטטוס ההזמנות הספציפי.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שיש להם את סטטוס ההזמנות הספציפי.

en: Amount of items sold.
he_IL: סכום הפריטים שנמכרו.

en: Invalid response from data store.
he_IL: תגובה לא חוקית מאחסון הנתונים.

en: Net Revenue
he_IL: הכנסה נטו

en: Products sold.
he_IL: מוצרים שנמכרו.

en: Items sold.
he_IL: פריטים שנמכרו.

en: Total of returns.
he_IL: סך כל ההחזרות.

en: Returns
he_IL: החזרות

en: Total of taxes.
he_IL: סכום מיסים כולל.

en: Total of shipping.
he_IL: סה"כ משלוח.

en: Unique coupons count.
he_IL: ספירת הקופונים הייחודיים.

en: Amount discounted by coupons.
he_IL: סכום ההנחה שניתנה מקופונים.

en: Net sales.
he_IL: סכום מכירות נטו.

en: Total sales.
he_IL: סך כל המכירות.

en: Sorry, there is no export with that ID.
he_IL: מצטערים, אין יצוא עם מזהה זה.

en: Your report file is being generated.
he_IL: קובץ הדוח שלך נוצר.

en: There is no data to export for the given request.
he_IL: אין נתונים ליצוא עבור הבקשה הנתונה.

en: Export download URL.
he_IL: יצוא כתובת ה-URL להורדה.

en: Percentage complete.
he_IL: אחוז ההשלמה.

en: Regenerate data message.
he_IL: יצירה מחדש של הודעת הנתונים.

en: Regeneration status.
he_IL: סטטוס יצירה מחדש.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
he_IL: כשערך זה נכון, יש לשלוח הודעת אימייל למשתמש המבקש עם קישור להורדת היצוא.

en: Parameters to pass on to the exported report.
he_IL: פרמטרים להעברה לדוח המיוצא.

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
he_IL: הפרמטר product_includes צריך לציין בדיוק מוצר אחד בזמן חלוקה למקטעים לפי סוג.

en: Segment the response by additional constraint.
he_IL: ניתן לחלק את התגובה למקטעים לפי הגבלה נוספת.

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
he_IL: מרווח זמן לשימוש בסלים בנתונים המוחזרים.

en: The date the report end, as GMT.
he_IL: תאריך סיום הדוח, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the report end, in the site's timezone.
he_IL: תאריך סיום הדוח, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the report start, as GMT.
he_IL: תאריך התחלת הדוח, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the report start, in the site's timezone.
he_IL: תאריך התחלת הדוח, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Type of interval.
he_IL: סוג המרווח.

en: Reports data grouped by intervals.
he_IL: נתוני דוחות מקובצים לפי מרווחים.

en: Totals data.
he_IL: נתוני הסכומים הכוללים.

en: Interval subtotals.
he_IL: סכומים כוללים של מרווחים.

en: Segment identificator.
he_IL: מזהה מקטע.

en: Reports data grouped by segment condition.
he_IL: נתוני דוחות מקובצים לפי תנאי מקטע.

en: Number of discounted orders.
he_IL: מספר ההזמנות המוזלות.

en: Discounted orders
he_IL: הזמנות בהנחה

en: Number of coupons.
he_IL: מספר הקופונים.

en: Created
he_IL: נוצר

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
he_IL: ניתן להוסיף לדוח פריטי מידע נוספים לגבי כל קופון.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לקופונים שהוקצו להם מזהי קופונים ספציפיים.

en: Coupon discount type.
he_IL: סוג הנחת הקופון.

en: Coupon expiration date in GMT.
he_IL: תאריך התפוגה של הקופון לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Coupon expiration date.
he_IL: תאריך התפוגה של הקופון.

en: Coupon creation date in GMT.
he_IL: תאריך היצירה של הקופון לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Coupon creation date.
he_IL: תאריך היצירה של הקופון.

en: Net discount amount.
he_IL: סכום הנחה נטו.

en: Coupon ID.
he_IL: מזהה קופון.

en: API path.
he_IL: נתיב API.

en: Customers detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים של לקוחות.

en: Stats about product downloads.
he_IL: סטטוס לגבי הורדות מוצרים.

en: Product download files detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים לגבי קובצי הורדה של מוצרים.

en: Product downloads detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים של הורדות מוצרים.

en: Stats about taxes.
he_IL: נתונים סטטיסטיים לגבי מיסים.

en: Taxes detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים של מיסים.

en: Stats about coupons.
he_IL: נתונים סטטיסטיים לגבי קופונים.

en: Coupons detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים של קופונים.

en: Stats about product categories.
he_IL: נתונים סטטיסטיים לגבי קטגוריות מוצרים.

en: Product categories detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים של קטגוריות מוצרים.

en: Stats about products.
he_IL: נתונים סטטיסטיים לגבי מוצרים.

en: Products detailed reports.
he_IL: דוחות מפורטים של מוצרים.

en: Stats about orders.
he_IL: נתונים סטטיסטיים לגבי הזמנות.

en: Stats about revenue.
he_IL: נתונים סטטיסטיים לגבי הכנסה.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
he_IL: נקודת קצה של אצווה עבור קבלת סמני ביצועים ספציפיים מנקודות קצה של 'נתונים סטטיסטיים'.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
he_IL: מצטערים, אין משאב עם מזהה זה.

en: Unique ID for the Note Action.
he_IL: מזהה ייחודי עבור פעולת הפתק.

en: Unique ID for the Note.
he_IL: מזהה ייחודי עבור הפתק.

en: Table cell value.
he_IL: ערך תא בטבלה.

en: Table cell display.
he_IL: תצוגת תא בטבלה.

en: Table rows.
he_IL: שורות הטבלה.

en: Table column header.
he_IL: כותרת העמודה בטבלה.

en: Table headers.
he_IL: כותרות הטבלה.

en: Displayed title for the leaderboard.
he_IL: הכותרת המופיעה עבור הבאנר המלבני.

en: Leaderboard ID.
he_IL: מזהה של באנר מלבני.

en: URL query to persist across links.
he_IL: שאילתה של כתובת URL שתישמר בכל הקישורים.

en: Total Spend
he_IL: הוצאה כוללת

en: Customer Name
he_IL: שם הלקוח

en: Top Customers - Total Spend
he_IL: לקוחות מובילים – הוצאה כוללת

en: Top Coupons - Number of Orders
he_IL: קופונים מובילים – מספר ההזמנות

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
he_IL: להגביל תוצאות לקופונים עם קודים שמתאימים למחרוזת נתונה.

en: Array of options with associated values.
he_IL: מערך אפשרויות עם ערכים מקושרים.

en: Sorry, you cannot manage these options.
he_IL: מצטערים, אין לך אפשרות לנהל את האפשרויות האלו.

en: You must supply an array of options and values.
he_IL: עליך לספק מערך אפשרויות עם ערכים.

en: Sorry, you cannot view these options.
he_IL: מצטערים, אין לך אפשרות להציג את האפשרויות האלו.

en: You must supply an array of options.
he_IL: עליך לספק מערך אפשרויות.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
he_IL: קובץ ה-zip של ערכת העיצוב שיש להעלות.

en: Uploaded theme.
he_IL: ערכת העיצוב שהועלתה.

en: Theme installation message.
he_IL: הודעת ההתקנה של ערכת העיצוב.

en: Theme installation status.
he_IL: סטטוס ההתקנה של ערכת העיצוב.

en: Specified file failed upload test.
he_IL: הקובץ שצוין נכשל בבדיקת ההעלאה.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
he_IL: מצטערים אין לך הרשאות להתקין ערכות עיצוב באתר זה.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
he_IL: להגביל את סט התוצאות לפריטים שהוקצו להם מזהים של שיעורים ספציפיים.

en: Search by similar tax code.
he_IL: לחפש לפי קוד מס דומה.

en: Homepage created
he_IL: עמוד הבית נוצר

en: Homepage
he_IL: עמוד הבית

en: New Products
he_IL: מוצרים חדשים

en: Best Sellers
he_IL: הנמכרים ביותר

en: On Sale
he_IL: במבצע

en: Fan Favorites
he_IL: המועדפים של המעריצים

en: New In
he_IL: חדש הקטגוריה

en: Shop by Category
he_IL: לרכוש לפי קטגוריה

en: Content…
he_IL: תוכן...

en: Go shopping
he_IL: לצאת קניות

en: Write a short welcome message here
he_IL: יש לכתוב כאן ברכת שלום קצרה

en: Welcome to the store
he_IL: ברוכים הבאים לחנות

en: Write title…
he_IL: לכתוב כותרת…

en: Sorry, the sample products data file was not found.
he_IL: מצטערים, קובץ הנתונים של המוצרים לדוגמה לא נמצא.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאה ליצור עמודים חדשים.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
he_IL: נקודת קצה המשמשת לחיפוש יומני הורדה עבור כתובת IP ספציפית.

en: Search by similar product name or sku.
he_IL: ניתן לחפש לפי שם מוצר דומה או לפי SKU.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
he_IL: להגביל את סט התוצאות להזמנות שתואמות לחלק ממספר ההזמנה.

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
he_IL: [{site_title}]: ההורדה של הדוח של {report_name} מוכנה כעת

en: Your Report Download
he_IL: הורדת הדוח שלך

en: Revenue
he_IL: הכנסה

en: Renew Subscription
he_IL: לחדש את המינוי

note: translators: date the subscription expired, e.g. Jun 7th 2018
en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
he_IL: תוקף המינוי שלך פג בתאריך %s באפשרותך לרכוש מינוי חדש כדי להמשיך לקבל עדכונים וגישה לתמיכה.

note: translators: name of the extension subscription that expired
en: %s subscription expired
he_IL: פג תוקפו של המינוי על %s

en: Enable Autorenew
he_IL: להפעיל את החידוש האוטומטי

note: translators: number of days until the subscription expires
en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
he_IL: תוקפו של המינוי שלך יפוג בעוד %d ימים. יש לאפשר את החידוש האוטומטי כדי להימנע מאובדן עדכונים וגישה לתמיכה.

note: translators: name of the extension subscription expiring soon
en: %s subscription expiring soon
he_IL: תוקפו של המינוי על %s יפוג בקרוב

en: Connect to get important product notifications and updates.
he_IL: יש להתחבר כדי לקבל הודעות ועדכונים חשובים לגבי המוצרים.

en: Connect to WooCommerce.com
he_IL: התחברות אל WooCommerce.com

en: Install Woo mobile app
he_IL: להתקין את האפליקציה של Woo לנייד

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
he_IL: כדאי להתקין את האפליקציה של WooCommerce לנייד כדי לנהל הזמנות, לקבל הודעות על מכירות ולהציג מדדים חשובים – בכל מקום.

en: New sales record!
he_IL: הישג מכירות חדש!

note: translators: 1 and 4: Date (e.g. October 16th), 2 and 3: Amount (e.g. $160.00)
en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
he_IL: איזה כיף, בתאריך %1$s שברת שיא במכירות! סכום הנטו של המכירות היה %2$s ושבר את השיא הקודם של %3$s, שנקבע בתאריך %4$s.

en: Review your orders
he_IL: לבדוק את ההזמנות שלך

en: Browse
he_IL: לעיין

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
he_IL: הגעת לעוד הישג בהזמנות! כדאי להסתכל על דוח ההזמנות שלך ולבדוק את ההזמנות שבוצעו עד היום.

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
he_IL: הגעת להישג של 10 הזמנות! הישג מרשים מאוד. כדאי לעיין בכמה סיפורי הצלחה של WooCommerce כדי לקבל השראה.

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
he_IL: ברכותינו על קבלת ההזמנה הראשונה שלך ! זה זמן מצוין ללמוד כיצד לנהל את ההזמנות שלך.

note: translators: Number of orders processed.
en: Congratulations on processing %s orders!
he_IL: ברכותינו על עיבוד של %s הזמנות!

en: Review
he_IL: ביקורת

en: Activate usage tracking
he_IL: להפעיל מעקב אחר שימוש

note: translators: 1: open link to WooCommerce.com settings, 2: open link to WooCommerce.com tracking documentation, 3: close link tag.
en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
he_IL: איסוף של נתוני השימוש מאפשר לנו לשפר את WooCommerce. אנחנו נתחשב בנתונים של החנות שלך בבדיקה של תכונות חדשות ונוכל לבדוק את איכות העדכונים ואת היעילות של שיפורים חדשים. תמיד אפשר לבקר במקטע %1$sהגדרות%3$s ולהספיק את שיתוף הנתונים. %2$sלמידע נוסף%3$s על הנתונים שאנחנו אוספים.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין התגית של פעולת הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין השם של פעולת הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: The admin note date prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין התאריך של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: The admin note source prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין המקור של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

note: translators: %s: admin note status property.
en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
he_IL: מאפיין הסטטוס של הפתק של מנהל המערכת (%s) אינו בסטטוסים הנתמכים.

en: The admin note status prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין הסטטוס של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
he_IL: המאפיין content_data של הפתק של מנהל המערכת חייב להיות מופע של stdClass.

en: The admin note content prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין התוכן של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: The admin note title prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין הכותרת של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין השפה של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

note: translators: %s: admin note type.
en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
he_IL: מאפיין הסוג של הפתק של מנהל המערכת (%s) אינו בסוגים הנתמכים.

en: The admin note type prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין הסוג של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: The admin note name prop cannot be empty.
he_IL: מאפיין השם של הפתק של מנהל המערכת לא יכול להיות ריק.

en: Add a product
he_IL: להוסיף מוצר

en: Add your first product
he_IL: להוסיף את המוצר הראשון שלך

en: Report table data is being deleted.
he_IL: נתוני הטבלה של הדוח נמחקים.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
he_IL: נתוני הטבלה של הדוח נבנים מחדש. יש להמתין קצת כדי שהנתונים יאוכלסו מחדש.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
he_IL: כבר קיים יבוא בתהליך. יש לאפשר ליבוא הקודם להסתיים לפני התחלה של יבוא חדש.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
he_IL: המתזמנים של סנכרון הדוחות צריכים להיות נגזרים של הסיווג Automattic\WooCommerce\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Default Date Range
he_IL: טווח תאריכים בברירת מחדל

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
he_IL: סטטוסים שדורשים פעולות נוספות מטעם מנהל המערכת של החנות.

en: Actionable order statuses
he_IL: סטטוסי הזמנה שדורשים פעולה

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
he_IL: סטטוסים שאין לכלול בחישוב הסיכומים של הדוחות.

en: Excluded report order statuses
he_IL: סטטוסי הזמנה שיש להסיר מהדוחות

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
he_IL: הגדרות לדיווח של מנהל המערכת של WooCommerce.

note: translators: %1$s: updated title, %2$s: blog info name
en: %1$s &lsaquo; %2$s
he_IL: ‏%1$s ‎‹‎ %2$s

note: translators: %d: amount of time
en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
he_IL[0]: הפסקנו את הטירוף למשך שנייה %d
he_IL[1]: הפסקנו את הטירוף למשך %d שניות

note: translators: %d: seconds
en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
he_IL: תהליך העיבוד של התור הבא יתחיל בעוד כ-%d שניות.

note: translators: %s: process URL
en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
he_IL: תהליך העיבוד של תור חדש התחיל. <a href="%s">להציג את הפעולות שנמצאות בתהליך »</a>

en: Unknown status found for action.
he_IL: נמצא סטטוס לא ידוע בפעולה.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
he_IL: ערך לא תקין עבור הבחירה או הפרמטר של הספירה. אין אפשרות לפתוח שאילתה לפעולות.

en: Database error.
he_IL: שגיאה בבסיס הנתונים.

note: translators: %s is the error message
en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
he_IL: %s התמיכה במחרוזות ארוכות מאלו יוסרו בגרסאות הבאות.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
he_IL: הערך של ActionScheduler_Action::$args ארוך מדי. כדי להבטיח שהטור args יוסף לאינדקס, הערך 'action args' חייב להיות %d תווים לכל היותר כאשר מקודד בתור JSON.

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
he_IL: נכשלה קביעת לוח הזמנים של המופע הבא של הפעולה הזאת: %s

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure fetching this action: %s
he_IL: הבאת הפעולה הזאת נכשלה: %s

note: translators: %s: context
en: action ignored via %s
he_IL: התעלמת מהפעולה דרך %s

note: translators: 1: context 2: exception message
en: action failed via %1$s: %2$s
he_IL: הפעולה נכשלה דרך %1$s: %2$s

note: translators: %s: context
en: action complete via %s
he_IL: הפעולה הושלמה דרך %s

note: translators: %s: context
en: action started via %s
he_IL: הפעולה התחילה דרך %s

note: translators: 1: action ID 2: schedule
en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
he_IL: לפעולה [%1$s] יש לוח זמנים לא תקף: %2$s

en: Activity log for the action.
he_IL: יומן הפעילות של הפעולה.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
he_IL: התאריך / הזמן של הפעולה הינו / היה מתוזמן לפעול.

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן

en: The action's schedule frequency.
he_IL: התדירות של לוח הזמנים של הפעולה.

en: Optional action group.
he_IL: קבוצת פעולה אופציונלית.

en: Optional data array passed to the action hook.
he_IL: מערך הנתונים האופציונלי הועבר לרכיב Hook של הפעולה.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
he_IL: הסטטוסים של הפעולות הם בהמתנה, הושלמה, בוטלה, נכשלה

en: Name of the action hook that will be triggered.
he_IL: יש לציין שם עבור רכיב Hook של הפעולה שיופעל.

en: Scheduled Action Columns
he_IL: טורי פעולה מתוזמנים

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
he_IL: מתזמן הפעולות הוא תור של משימות שניתן להתאים ולזהות במקבצים גדולים של פעולות עיבוד שעובדות ברקע. מתזמן הפעולות עובד על ידי הפעלה של רכיב Hook של פעולה שמופעל במועד מסוים בעתיד. ניתן לתזמן פעולות מתוזמנות להפעלה גם בלוח זמנים קבוע.

en: About Action Scheduler %s
he_IL: אודות מתזמן הפעולות %s

en: About
he_IL: אודות

note: translators: 1: source action ID 2: source store class 3: destination action ID 4: destination store class
en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
he_IL: פעולה שהועבר עם המזהה %1$d ב-%2$s אל המזהה %3$d ב-%4$s

note: translators: %d: amount of actions
en: Migrating %d action | Migrating %d actions
he_IL[0]: מעביר פעולה %d
he_IL[1]: מעביר %d פעולות

en: Unable to remove source migrated action %s
he_IL: אין אפשרות להסיר פעולה שהועברה מהמקור %s

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
he_IL: ההעברה של מתזמן הפעולות נמצאת בתהליך. הרשימה של הפעולות המתוזמנות עשויה להיות חלקית.

en: Destination logger must be configured before running a migration
he_IL: יש להגדיר את התצורה של מתעד היעד לפני הפעלת ההעברה

en: Destination store must be configured before running a migration
he_IL: יש להגדיר את התצורה של חנות היעד לפני הפעלת ההעברה

en: Source logger must be configured before running a migration
he_IL: יש להגדיר את התצורה של מתעד המקור לפני הפעלת ההעברה

en: Source store must be configured before running a migration
he_IL: יש להגדיר את התצורה של חנות המקור לפני הפעלת ההעברה

en: Invalid action - must be a recurring action.
he_IL: פעולה לא חוקית – הפעולה חייבת להיות פעולה חוזרת.

en: Version:
he_IL: גרסה:

note: translators: 1: next cleanup message 2: github issue URL
en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
he_IL: מתזמן הפעולות העביר נתונים לטבלאות מותאמות. עם זאת, קיימות הזנות יומן יתומות בטבלת התגובות של WordPress. %1$s <a href="%2$s">למידע נוסף »</a>

note: translators: %s: date interval
en: This data will be deleted in %s.
he_IL: הנתונים האלה יימחקו ב-%s.

en: Update country / region
he_IL: יש לעדכן את המדינה / האזור

en: MaxMind Geolocation
he_IL: המיקום הגיאוגרפי של MaxMind

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
he_IL: לא ניתן לאתר את חבילת מתזמן הפעולות.

en: Action Scheduler package running on your site.
he_IL: חבילת מתזמן הפעולות פועלת באתר שלך.

en: Action Scheduler package
he_IL: חבילת מתזמן הפעולות

en: Unable to detect the Blocks package.
he_IL: לא ניתן לאתר את חבילת הבלוקים.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
he_IL: חבילת הבלוקים של WooCommerce פועלת באתר שלך.

en: WooCommerce Blocks package
he_IL: חבילת הבלוקים של WooCommerce

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
he_IL: לא נדרש אם ספריית ההורדות שלך מוגנת. <a href='%s'>ניתן לעיין במדריך זה</a> לקבלת פרטים נוספים. קבצים שכבר הועלו לא יושפעו מהמהלך.

en: Append a unique string to filename for security
he_IL: ניתן להוסיף מחרוזת ייחודית לשם הקובץ למטרות אבטחה

en: Filename
he_IL: שם הקובץ

en: Redirect only (Insecure)
he_IL: ניתוב מחדש בלבד (לא בטוח)

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
he_IL: אם בחרת להשתמש בשיטת הורדה של X-Accel-Redirect עם שרת של NGINX, עליך לוודא שהחלת את ההגדרות בהתאם למפורט במדריך <a href='%s'>טיפול במוצר דיגיטלי / שניתן להורדה</a>.

en: Choose countries / regions&hellip;
he_IL: יש לבחור מדינות / אזורים…

en: Choose a country / region&hellip;
he_IL: יש לבחור מדינה / אזור…

en: Fees:
he_IL: עמלות:

en: Coupon(s):
he_IL: קופונים:

en: Items Subtotal:
he_IL: סכום ביניים של הפריטים:

en: Country / Region
he_IL: מדינה / אזור

en: WooCommerce database update done
he_IL: העדכון של בסיס הנתונים של WooCommerce בוצע

en: WooCommerce database update in progress
he_IL: העדכון של בסיס הנתונים של WooCommerce נמצא בתהליך

en: View progress →
he_IL: הצגת ההתקדמות ←

en: Shipping Country / Region
he_IL: מדינה / אזור למשלוח

en: Billing Country / Region
he_IL: מדינה / אזור לחיוב

en: Select a country / region&hellip;
he_IL: יש לבחור מדינה / אזור…

en: Product on sale
he_IL: מוצרים במבצע

en: List of categories with their product counts
he_IL: רשימת קטגוריות עם כמות המוצרים שלהם

en: List of categories
he_IL: רשימת קטגוריות

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
he_IL: התשלום שלך מתבצע עבור הזמנה של אורח. יש להמשיך בביצוע התשלום רק אם הזמנה זו מוכרת לך.

en: Filter by attribute
he_IL: לסנן לפי תכונה

en: Thumbnail sizes for responsive images.
he_IL: גדלים לתמונות ממוזערות עבור תמונות ריספונסיביות.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
he_IL: רכיבי srcset לתמונות ממוזערות עבור תמונות ריספונסיביות.

en: Thumbnail URL.
he_IL: כתובת URL של התמונה הממוזערת.

en: Full size image URL.
he_IL: כתובת URL של התמונה בגודלה המלא.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
he_IL: המזהה הייחודי של העמלה בעגלת הקניות.

en: Button description.
he_IL: תיאור כפתור.

en: Button text.
he_IL: טקסט כפתור.

en: Add to cart button parameters.
he_IL: להוסיף למאפיינים של הכפתור בסל הקניות.

en: Is the product in stock?
he_IL: האם המוצר הזה במלאי?

en: Is the product purchasable?
he_IL: האם ניתן לרכוש את המוצר הזה?

en: Price amount.
he_IL: סכום המחיר.

en: Price range, if applicable.
he_IL: טווח המחירים, אם רלוונטי.

en: Sale product price, if applicable.
he_IL: מחיר מבצע למוצר, אם רלוונטי.

en: Regular product price.
he_IL: מחיר המוצר הרגיל.

en: Is the product on sale?
he_IL: האם יש מבצע על המוצר?

en: If this attribute has term archive pages.
he_IL: אם לתכונה הזאת יש דפי ארכיון למונח.

en: How terms in this attribute are sorted by default.
he_IL: כיצד המונחים בתכונה זאת ממוינים כברירת מחדל.

en: Attribute type.
he_IL: סוג התכונה.

en: Variation attribute value.
he_IL: ערך התכונה של הסוג.

en: Variation attribute name.
he_IL: שם התכונה של הסוג.

en: Chosen attributes (for variations).
he_IL: התכונות שנבחרו (לסוגים).

en: Stock keeping unit, if applicable.
he_IL: יחידה למעקב אחר מלאי, אם רלוונטי.

en: The cart item product or variation ID.
he_IL: מזהה הפריט או הסוג של המוצר בסל הקניות.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
he_IL: סך המשקל (בגרמים) של כל המוצרים בסל הקניות.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
he_IL: רלוונטי אם נדרש משלוח למוצרים בסל הקניות. לא רלוונטי אם סל הקניות כוללת רק סחורות דיגיטליות ללא הגדרה של שיטת משלוח.

en: List of cart items.
he_IL: רשימה של פריטים בסל הקניות.

en: Number of items in the cart.
he_IL: מספר הפריטים בסל הקניות.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
he_IL: מספר האובייקטים (פוסטים מכל סוג) שמוקצים למונח זה.

en: Term description.
he_IL: תיאור מונח.

en: String based identifier for the term.
he_IL: מזהה מבוסס-מחרוזת של המונח.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
he_IL: להגביל את התוצאות למוצרים עם דירוג ממוצע מסוים.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
he_IL: היחסים הלוגיים בין התכונות כאשר מוסיפים מספר מסננים במקביל.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
he_IL: רשימה של מזהי כתובות של התכונות. אם מזהה המונח צוין, נתעלם מהנתון הזה.

en: List of attribute term IDs.
he_IL: רשימה של מזהי המונח של התכונות.

en: Attribute taxonomy name.
he_IL: שם הטקסונומיה של התכונה.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
he_IL: להגביל את התוצאות למוצרים עם התכונות הגלובליות שנבחרו.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
he_IL: כאשר מגבילים את התגובה באמצעות 'לפני/אחרי', איזו עמודת תאריך נקבעת לצורך השוואה.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
he_IL: להגביל את התגובה למשאבים שנוצרים לפני תאריך תאימות ל-ISO8601 נתון.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
he_IL: אם רלוונטי, הנתון מחשב את ספירות הדירוג של המוצרים באוסף.

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
he_IL: סוג השאילתה שמבוצעת ושעלולה להשפיע על הספירות. ערכים חוקיים כוללים את "and" (ו-) ואת "or" (או).

en: Taxonomy name.
he_IL: שם טקסונומיה.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
he_IL: אם נדרש, הנתון מחשב את הספירות של מונח התכונה של המוצרים באוסף.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
he_IL: אם רלוונטי, הנתון מחשב מחירי המוצרים המינימליים והמרביים של המוצרים באוסף.

en: Returns number of products with each average rating.
he_IL: מחזיר את מספר המוצרים עבור כל דירוג ממוצע.

en: Number of products.
he_IL: מספר המוצרים.

en: Max price found in collection of products.
he_IL: המחיר המרבי שנמצא באוסף המוצרים.

en: Min price found in collection of products.
he_IL: המחיר המינימלי שנמצא באוסף המוצרים.

en: Invalid attribute ID.
he_IL: מזהה תכונה לא חוקי.

en: Cannot create an existing cart item.
he_IL: לא ניתן ליצור פריט קיים בסל הקניות.

en: Cart item does not exist.
he_IL: הפריט בסל הקניות לא קיים.

en: Unique identifier for the item within the cart.
he_IL: מזהה ייחודי לפריט בסל הקניות.

en: Unable to retrieve cart.
he_IL: אין אפשרות לאחזר את סל הקניות.

en: Attribute does not exist.
he_IL: התכונה לא קיימת.

en: Unique identifier for the attribute.
he_IL: מזהה ייחודי של התכונה.

en: No matching variation found.
he_IL: לא נמצא סוג תואם.

note: translators: %s: Attribute name.
en: Missing variation data for variable product.
he_IL: נתוני הסוג חסרים למוצר שונה.

note: translators: %1$s: Attribute name, %2$s: Allowed values.
en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
he_IL: ערך לא חוקי פורסם עבור %1$s. ערכים מותרים: %2$s

en: This product cannot be added to the cart.
he_IL: לא ניתן להוסיף את המוצר הזה לסל הקניות.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
he_IL: לתוסף האפשרות של WooCommerce Blocks נדרשת גרסה מתקדמת יותר של WordPress ולכן פעילותו הושהתה. עליך לעדכן את WordPress כדי להמשיך ליהנות מ-WooCommerce Blocks.

en: Total post count.
he_IL: ספירה כוללת של כל הפוסטים.

en: Xaisomboun
he_IL: סייסומבאון

en: Xiangkhouang
he_IL: סיינקהואנג

en: Sekong
he_IL: סקונג

en: Sainyabuli
he_IL: סייניאבולי

en: Vientiane
he_IL: ויינטיאן

en: Vientiane Province
he_IL: מחוז ויינטיאן

en: Savannakhet
he_IL: סבנקט

en: Salavan
he_IL: סלבן

en: Phongsaly
he_IL: פונגסאלי

en: Oudomxay
he_IL: אודומסאין

en: Luang Prabang
he_IL: לואנג פרבאנג

en: Luang Namtha
he_IL: לואנג נמטהה

en: Khammouane
he_IL: קאמואן

en: Houaphanh
he_IL: חואופן

en: Champasak
he_IL: צ'אמפסאק

en: Bolikhamsai
he_IL: בוליקמסאי

en: Bokeo
he_IL: בוקאו

en: Attapeu
he_IL: אטופו

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
he_IL: חיוב %s

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
he_IL: משלוח %s

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
he_IL: תודה ששילמת. העסקה שלך הושלמה ונשלחה אליך לאימייל קבלה עבור הרכישה. יש להתחבר אל החשבון שלך ב-PayPal כדי להציג את הפרטים של העסקה.

note: translators: %d number of seconds
en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
he_IL[0]: לא ניתן להוסיף אמצעי תשלום חדש זמן קצר כל כך לאחר הוספה של הקודם. יש להמתין שנייה %d.
he_IL[1]: לא ניתן להוסיף אמצעי תשלום חדש זמן קצר כל כך לאחר הוספה של הקודם. יש להמתין %d שניות.

note: translators: 1: wc_get_product 2: woocommerce_init 3: woocommerce_after_register_taxonomy 4: woocommerce_after_register_post_type
en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
he_IL: אין צורך לקרוא לפעולה %1$s, לפני שבוצעו הפעולות %2$s, %3$s ו-%4$s.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
he_IL: סוג מוצר לא חוקי: המזהה שהועבר לא תואם את סוג המוצר.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
he_IL: המיקום שבו יש לאחסן את בסיס הנתונים של MaxMind. כברירת מחדל, השילוב ישמור את בסיס הנתונים באופן אוטומטי כאן.

en: Database File Path
he_IL: נתיב הקובץ של בסיס הנתונים

note: translators: %1$s: Documentation URL
en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
he_IL: המפתח שיופעל בשילוב עם שירות המיקום הגיאוגרפי של MaxMind. אפשר לקרוא על אופן היצירה של המפתח <a href="%1$s">בתיעוד לגבי השילוב הגיאוגרפי של MaxMind</a>.

en: MaxMind License Key
he_IL: מפתח רישיון של MaxMind

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
he_IL: שילוב כדי לאפשר ל-MaxMind לבצע חיפושים לפי מיקום גיאוגרפי. לתשומת ליבך, בשילוב הזה ניתן לבצע רק חיפוש של מדינות.

en: Missing MaxMind Reader library!
he_IL: ספריית ה-Reader של MaxMind חסרה!

en: Failed to download the MaxMind database.
he_IL: כשל בהורדה של בסיס הנתונים של MaxMind.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
he_IL: מפתח הרישיון של MaxMind לא חוקי. אם יצרת את המפתח הזה לאחרונה, ייתכן שעליך להמתין עד שהמפתח יהיה פעיל.

note: translators: search keyword. translators: %s: search query
en: Search results for "%s"
he_IL: תוצאות חיפוש עבור "%s"

note: translators: Actual coupon code.
en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
he_IL: השתמשת בקופון %s בעסקה אחרת במהלך התשלום בקופה והגעת למספר השימושים המותר בקופון. יש להסיר את הקופון ולנסות שוב.

note: translators: Actual coupon code.
en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
he_IL: נעשה שימוש בקופון %s בעסקה אחרת במהלך התשלום בקופה והגעת למספר השימושים המותר בקופון. יש להסיר את הקופון ולנסות שוב.

note: translators: Actual coupon code.
en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה בעת החלת הקופון %s.

note: translators: %s: decimal
en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
he_IL: יש להזין עם נקודה עשרונית אחת (%s) ללא מפריד אלפים.

note: translators: %1$s: usage tracking help link
en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
he_IL: ניתן לקרוא מידע נוסף אודות המעקב אחרי השימוש וכיצד באפשרותך לעזור <a href="%1$s" target="_blank">בתיעוד של מעקב אחר שימוש</a>.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
he_IL: התוסף "מנהל המערכת של WooCommerce" יותקן ויופעל

en: Yes please
he_IL: כן, בבקשה

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
he_IL: להגדיר ולהפעיל את החנות שלך מהר יותר בעזרת חוויית ההתקנה החדשה והמשופרת שלנו

en: Welcome to
he_IL: ברוכים הבאים אל

note: translators: %1%s: integration page %2$s: general settings page
en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
he_IL: עליך להזין מפתח רישיון חוקי <a href="%1$s">בעמוד ההגדרות של השילוב עם MaxMind</a> כדי להשתמש בשירות של המיקום הגיאוגרפי. אם אין לך צורך במיקום גיאוגרפי לצורך משלוח או מיסים, כדאי לשנות את מיקום הלקוח שמוגדר כברירת מחדל <a href="%2$s">בעמוד ההגדרות הכללי</a>.

en: Geolocation has not been configured.
he_IL: המיקום הגיאוגרפי לא הוגדר.

en: Every 15 Days
he_IL: כל 15 ימים

note: translators: %s product name
en: %s is a variable product parent and cannot be added.
he_IL: המוצר '%s' הוא מוצר הורה של מוצר שונה ולא ניתן להוסיף אותו.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
he_IL: עלויות המשלוח מחושבות במהלך התשלום בקופה.

en: Search products…
he_IL: לחפש מוצרים...

en: Image of the product that the review belongs to.
he_IL: תמונת המוצר שאליו שייכת הביקורת.

en: Permalink of the product that the review belongs to.
he_IL: קישור קבוע למוצר שאליו שייכת הביקורת.

en: Name of the product that the review belongs to.
he_IL: שם המוצר שאליו שייכת הביקורת.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
he_IL: תאריך יצירת הביקורת, לפי אזור הזמן של האתר בפורמט קריא.

en: Amount of reviews that the product has.
he_IL: מספר הביקורות שיש למוצר.

note: translators: %s: Requirements unmet.
en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
he_IL: אין עמידה בדרישות לשרת, הדרישות שחסרות: %s.

en: Jetpack logo
he_IL: הלוגו של Jetpack

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
he_IL: ניתן לאפשר את המעקב אחרי השימוש כדי לעזור לנו לשפר את WooCommerce

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
he_IL: ניתן לעזור לנו לשפר את WooCommerce על ידי מעקב אחרי השימוש

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
he_IL: הקופון יפוג בשעה 00:00:00 בתאריך זה.

note: translators: %s: shipping zone name.
en: Customer matched zone "%s"
he_IL: הלקוח תואם לאזור "%s"

en: Muchinga
he_IL: מוצ'ינגה

en: Lusaka
he_IL: לוסאקה

en: Copperbelt
he_IL: קופרבלט

en: Southern
he_IL: דרומי

en: North-Western
he_IL: צפון-מערבי

en: Northern
he_IL: צפוני

en: Luapula
he_IL: לאופולה

en: Eastern
he_IL: מזרחי

en: Western
he_IL: מערבי

en: Midway Atoll
he_IL: אטול מידוויי

en: Macao
he_IL: מקאו

en: Browse products
he_IL: לעיין במוצרים

en: Go to category
he_IL: מעבר אל הקטגוריה

en: Shop now
he_IL: לרכישה כעת

en: 1 variation
he_IL: סוג %d

en: Columns
he_IL: טורים

en: Product title
he_IL: כותרת מוצר

note: translators: 1: is a link to a support document. 2: closing link
en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
he_IL: ההתקנה של WooCommerce לא הושלמה. אם התקנת את WooCommerce מ-GitHub, עליך %1$sלעיין במסמך הזה%2$s כדי להגדיר את סביבת הפיתוח שלך.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
he_IL: ההתקנה של WooCommerce לא הושלמה. אם התקנת את WooCommerce מ-GitHub, עליך לעיין במסמך הזה כדי להגדיר את סביבת הפיתוח שלך: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

note: Translators: %s package name.
en: Missing the WooCommerce %s package
he_IL: החבילה '%s' של WooCommerce חסרה

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
he_IL[0]: מציג %1$d–%2$d מתוך תוצאה %3$d
he_IL[1]: מציג %1$d–%2$d מתוך %3$d תוצאות

en: Zombo
he_IL: זומבו

en: Yumbe
he_IL: יומבה

en: Wakiso
he_IL: וואקיסו

en: Tororo
he_IL: טורוטו

en: Soroti
he_IL: סורוטי

en: Sironko
he_IL: סירונקו

en: Sheema
he_IL: שימה

en: Serere
he_IL: סררה

en: Sembabule
he_IL: סמבאבולה

en: Rukungiri
he_IL: רוקונגירי

en: Rukiga
he_IL: רוקיגה

en: Rubirizi
he_IL: רוביריזי

en: Rubanda
he_IL: רובנדה

en: Rakai
he_IL: רקאי

en: Pallisa
he_IL: פאליסה

en: Pakwach
he_IL: פאקוואץ'

en: Pader
he_IL: פאדר

en: Oyam
he_IL: אויאם

en: Otuke
he_IL: אוטוקה

en: Omoro
he_IL: אומורו

en: Nwoya
he_IL: נוואיה

en: Ntungamo
he_IL: נטוגאמו

en: Ntoroko
he_IL: נטורוקו

en: Ngora
he_IL: נגורה

en: Nebbi
he_IL: נבי

en: Napak
he_IL: נפאק

en: Namutumba
he_IL: נמוטומבה

en: Namisindwa
he_IL: נאמיסינדווה

en: Namayingo
he_IL: נאמאיינגו

en: Nakasongola
he_IL: נקאסונגולה

en: Nakaseke
he_IL: נקאסקה

en: Nakapiripirit
he_IL: נקאפיריפירית

en: Nabilatuk
he_IL: נאבילטוק

en: Mukono
he_IL: מוקונו

en: Mubende
he_IL: מובנדה

en: Mpigi
he_IL: מפיגי

en: Moyo
he_IL: מויו

en: Moroto
he_IL: מורוטו

en: Mityana
he_IL: מיטיאנה

en: Mitooma
he_IL: מיטומה

en: Mbarara
he_IL: מברארה

en: Mbale
he_IL: מבאלה

en: Mayuge
he_IL: מיונגה

en: Masindi
he_IL: מסינדי

en: Masaka
he_IL: מסאקה

en: Maracha
he_IL: מראצ'ה

en: Manafwa
he_IL: מאנפווא

en: Lyantonde
he_IL: ליאנטונדה

en: Lwengo
he_IL: לוונגו

en: Luwero
he_IL: לוורו

en: Luuka
he_IL: לויוקה

en: Lira
he_IL: לירה

en: Lamwo
he_IL: לאמוו

en: Kyotera
he_IL: קיוטרה

en: Kyenjojo
he_IL: קיינג'וג'ו

en: Kyegegwa
he_IL: קייג'גווא

en: Kyankwanzi
he_IL: קיאנקוואנזי

en: Kween
he_IL: קווין

en: Kwania
he_IL: קוואנייה

en: Kumi
he_IL: קומי

en: Kotido
he_IL: קוטידו

en: Kole
he_IL: קולה

en: Koboko
he_IL: קובוקו

en: Kitgum
he_IL: קיטגום

en: Kisoro
he_IL: קיסורו

en: Kiryandongo
he_IL: קיריאנדונגו

en: Kiruhura
he_IL: קירוהורה

en: Kikuube
he_IL: קיקויובה

en: Kibuku
he_IL: קיבוקו

en: Kiboga
he_IL: קיבוגה

en: Kibaale
he_IL: קיבאאלה

en: Kayunga
he_IL: קאיונגה

en: Katakwi
he_IL: קאטאקווי

en: Kasese
he_IL: קאססה

en: Kasanda
he_IL: קאסנדה

en: Kapelebyong
he_IL: קפלביונג

en: Kapchorwa
he_IL: קאפצ'ורווה

en: Kanungu
he_IL: קאנונגו

en: Kamwenge
he_IL: קאמוונגה

en: Kamuli
he_IL: קאמולי

en: Kampala
he_IL: קמפלה

en: Kalungu
he_IL: קאלונגו

en: Kaliro
he_IL: קאלירו

en: Kalangala
he_IL: קלאנגאלה

en: Kakumiro
he_IL: קאקומירו

en: Kagadi
he_IL: קאגאדי

en: Kaberamaido
he_IL: קבראמאידו

en: Kabarole
he_IL: קבארולה

en: Kabale
he_IL: קבאלה

en: Kaabong
he_IL: קאאבונג

en: Jinja
he_IL: ג'ינג'ה

en: Isingiro
he_IL: איסינגירו

en: Iganga
he_IL: איגאנגה

en: Ibanda
he_IL: איבנדה

en: Hoima
he_IL: הוימה

en: Gulu
he_IL: גולו

en: Gomba
he_IL: גומבה

en: Dokolo
he_IL: דוקולו

en: Buyende
he_IL: בויינדה

en: Buvuma
he_IL: בוומווה

en: Butebo
he_IL: בוטדו

en: Butambala
he_IL: בוטמבלה

en: Butaleja
he_IL: בוטלג'ה

en: Busia
he_IL: בוסייה

en: Bushenyi
he_IL: בושניי

en: Bunyangabu
he_IL: בוניאגאבו

en: Bundibugyo
he_IL: בונדיבוגיו

en: Buliisa
he_IL: בוליסה

en: Bulambuli
he_IL: בולאמבולי

en: Bukwa
he_IL: בוקווה

en: Bukomansimbi
he_IL: בוקומאנסיבי

en: Bukedea
he_IL: בוקדיאה

en: Buikwe
he_IL: בויקווה

en: Buhweju
he_IL: בו'ווג'ו

en: Bugweri
he_IL: בוגוורי

en: Bugiri
he_IL: בוגירי

en: Bududa
he_IL: בודודה

en: Budaka
he_IL: בודקה

en: Arua
he_IL: ארואה

en: Apac
he_IL: אפאק

en: Amuru
he_IL: אמורו

en: Amuria
he_IL: אמורייה

en: Amudat
he_IL: אמודאת

en: Amolatar
he_IL: אמולטאר

en: Alebtong
he_IL: אלבטונג

en: Agago
he_IL: אגאגו

en: Adjumani
he_IL: אדג'ומאני

en: Abim
he_IL: אבים

en: woocommerce
he_IL: WooCommerce

note: translators: 1: composer command. 2: plugin directory
en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
he_IL: לא הושלמה ההתקנה של תוסף התכונה לבלוק של WooCommerce שהתקנת. יש להפעיל את %1$s בספריה של %2$s.

en: Product variation attributes, if applicable.
he_IL: המאפיינים של סוג המוצר, אם רלוונטי.

en: Operator to compare product tags.
he_IL: להפעיל כדי להשוות בין תגיות מוצר.

en: Category URL.
he_IL: כתובת URL לקטגוריה.

note: translators: %1$s is the install command, %2$s is the build command, %3$s is the watch command.
en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
he_IL: למצב הפיתוח בבלוקים של WooCommerce נדרשת בנייה של קבצים. מספריית התוספים, יש להפעיל את %1$s כדי להתקין יחסי תלות, את %2$s כדי לבנות את הקבצים או את %3$s כדי לבנות את הקבצים ולראות שינויים.

en: Import as meta data
he_IL: לייבא שנתוני תיאור

en: Tags (space separated)
he_IL: תגיות (מופרדות ברווח)

en: Tags (comma separated)
he_IL: תגיות (מופרדות בפסיק)

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
he_IL: סוגים (והמאפיינים שלהם) שלא כוללים מחיר לא יוצגו בחנות שלך.

note: Translators: %d variation count.
en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
he_IL[0]: סוג %d לא כולל מחיר.
he_IL[1]: %d סוגים לא כוללים מחיר.

en: WooCommerce Admin icon
he_IL: הסמל של מנהל המערכת ב-WooCommerce

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
he_IL: באפשרותך לנהל את הדוחות של החנות שלך ולעקוב אחר נתוני מפתח בעזרת השיפורים והחידושים בממשק ובלוח הבקרה.

en: WooCommerce Admin
he_IL: מנהל המערכת של WooCommerce

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
he_IL: מומלץ להשתמש ב-WooCommerce Shipping (מופעל על ידי שירותי WooCommerce ו-Jetpack) כדי לחסוך זמן בדואר ולהדפיס את תוויות המשלוח בבית.

en: Did you know you can print shipping labels at home?
he_IL: ידעת שאפשר להדפיס את תוויות המשלוח בבית?

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
he_IL: ביצירת חשבון, אפשר ליצור באופן אוטומטי שם משתמש בחשבון הלקוח לפי השם הפרטי, שם המשפחה או כתובת האימייל שלו

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
he_IL: אפשר לפרט סיווגי מס נוספים שדרושים לך למטה (אחד בכל שורה, לדוגמה: תעריפים מוזלים). אלו מוצגות בנוסף ל'תעריף הרגיל' שמופיע כברירת מחדל.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
he_IL: אין אפשרות לאחזר את המידע של בסיס הנתונים. בדרך כלל, המידע הזה לא משקף בעיה ורק מציין שההתקנה שביצעת משתמשת בסיווג שמחליף את הסיווג הנוכחי של בסיס הנתונים ב-WordPress (לדוגמה: HyperDB) ולכן ל-WooCommerce אין אפשרות לקבל את המידע מבסיס הנתונים.

en: Database information:
he_IL: מידע של בסיס הנתונים:

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
he_IL: נתונים: %1$.2fMB + אינדקס: %2$.2fMB + מנוע %3$s

en: Unable to detect the REST API package.
he_IL: אין אפשרות לאתר את החבילה של REST API.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
he_IL: חבילת REST API של WooCommerce פועלת באתר שלך.

en: WooCommerce REST API package
he_IL: חבילת REST API של WooCommerce

en: Generate coupon code
he_IL: לייצר את קוד הקופון

en: Drag and drop to set admin attribute order
he_IL: יש לגרור ולשחרר כדי להגדיר את סדר המאפיינים של מנהל המערכת

en: Zero rate
he_IL: תעריף אפסי

en: Reduced rate
he_IL: תעריף מוזל

en: Congratulations on the sale.
he_IL: ברכותינו על המכירה.

en: Thanks for using {site_url}!
he_IL: תודה שהתמשת ב-{site_url}!

en: Text to appear below the main email content.
he_IL: הטקסט שיופיע מתחת לתוכן המייל הראשי.

en: Additional content
he_IL: תוכן נוסף

en: Town / Village
he_IL: עיירה / כפר

en: Postal code
he_IL: מיקוד

en: Invalid field
he_IL: שדה לא חוקי

en: Tax class slug already exists
he_IL: הסיומת של סיווג מס זה כבר קיים

en: Tax class requires a valid name
he_IL: לסיווג המס נדרש שם חוקי

note: translators: 1: URL of WordPress.org Repository 2: URL of the GitHub Repository release page
en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
he_IL: לחלופין, אפשר להוריד גרסה בנויה של התוסף <a href="%1$s">מהספרייה של WordPress.org</a> או <a href="%2$s">בעמוד הגרסאות של ספריית GitHub</a>.

en: Order not editable
he_IL: לא ניתן לערוך את ההזמנה

en: The Rest API is unavailable.
he_IL: הממשק REST API לא זמין.

en: Unknown product filename.
he_IL: שם הקובץ של המוצר לא ידוע.

en: Could not find unpacked path.
he_IL: לא ניתן היה למצוא את הנתיב שנפרק.

en: Could not find download path.
he_IL: לא ניתן היה למצוא את הנתיב שהורד.

en: Could not find download url for the product.
he_IL: לא ניתן היה למצוא את כתובת ה-URL להורדה של המוצר.

en: Could not find product package.
he_IL: לא ניתן היה למצוא את החבילה של המוצר.

en: Missing product subscription
he_IL: תיאור המוצר חסר

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
he_IL: כשל באחזור של פרטי המוצר מ-WooCommerce.com

en: Invalid products in request body.
he_IL: בגוף הבקשה יש מוצרים לא תקפים.

en: Missing products in request body.
he_IL: בגוף הבקשה יש מוצרים חסרים.

en: Learn how to upgrade
he_IL: לקבלת מידע על אופן השדרוג

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
he_IL: המבצע יתחיל בשעה 00:00:00 במועד שצוין בשדה 'מתאריך' ויסתיים בשעה 23:59:59 במועד שצוין בשדה 'עד תאריך'.

en: Order fully refunded.
he_IL: בוצע החזר כספי מלא עבור ההזמנה.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
he_IL: לא ניתן לבצע את התשלום בלי לבחור מדינה או אזור כיעד למכירה. להמשיך בכל זאת?

en: Please enter a valid Eircode.
he_IL: יש להזין Eircode חוקי.

en: There was a failure fetching this action
he_IL: ההבאה של הפעולה נכשלה

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
he_IL: &rarr; חזרה אל התכונות של "%s"

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
he_IL: שימו לב: מנגנון WP CRON הושבת באתר זה והדבר זו עלול למנוע את השלמת העדכון.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
he_IL: ייתכן שחלק מהתצוגות, המיון והדוחות של המוצרים לא יהיו מדויקים עד סיום הפעולה. הפעולה תיארך מספר דקות וההודעה הזו תיעלם כאשר הפעולה תושלם.

en: You can manually run queued updates here.
he_IL: אפשר להפעיל ידנית עדכונים שבהמתנה מכאן.

en: Updating database
he_IL: מעדכן את בסיס הנתונים

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
he_IL: נמצאו %1$d עדכונים (%2$s)

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
he_IL: לא נדרשים עדכונים. הגרסה של בסיס הנתונים היא %s

note: translators: 1: action ID 2: hook name
en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
he_IL: עיבוד הפעולה  %1$s הושלם עם הוק: %2$s

note: translators: %s php class name
en: The %s class can only be run within WP CLI.
he_IL: ניתן להפעיל את הסיווג %s רק בתוך WP CLI.

en: Newest Scheduled Date
he_IL: תאריך התזמון החדש ביותר

en: Oldest Scheduled Date
he_IL: תאריך התזמון הישן ביותר

en: Count
he_IL: כמות

en: Action Status
he_IL: מצב פעולה

en: Action Scheduler
he_IL: מתזמן פעולות

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
he_IL: החשבון שלך נוצר בהצלחה. פרטי הכניסה שלך נשלחו לכתובת האימייל שלך.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
he_IL: החשבון שלך נוצר בהצלחה והסיסמה תישלח לכתובת האימייל שלך.

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
he_IL: מלאי: %d

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
he_IL: %2$s נמחק והמלאי עודכן (%1$s)

en: Invalid items
he_IL: פריטים לא תקפים

en: Invalid rate
he_IL: תעריף לא תקף

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
he_IL: נוספו פריטי השורה: %s

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
he_IL: [{site_title}]: הזמנה מס' {order_number} בוטלה

en: Learn more about updates
he_IL: מידע נוסף על עדכונים

en: Update WooCommerce Database
he_IL: עדכון בסיס הנתונים של WooCommerce

note: translators: %1$s: opening <a> tag %2$s: closing </a> tag translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
he_IL: תהליך העדכון של בסיס הנתונים פועל ברקע ועשוי להימשך זמן מה. אנחנו מודים לך על הסבלנות. לחלופין, משתמשים עם ידע מתקדם יכולים לעדכן דרך %1$sWP CLI%2$s.

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
he_IL: השירות של WooCommerce עודכן! כדי לוודא את הפעולה התקינה של השירות, אנחנו חייבים לעדכן את בסיס הנתונים לגרסה החדשה ביותר.

en: WooCommerce database update required
he_IL: בסיס הנתונים של WooCommerce דורש עדכון

en: Decrease existing stock by:
he_IL: הפחתה של המלאי הקיים לפי:

en: Increase existing stock by:
he_IL: הגדלת המלאי הקיים לפי:

en: View progress &rarr;
he_IL: הצגת ההתקדמות &larr;

en: WooCommerce is updating product data in the background
he_IL: השירות של ווקומרס מעדכן את נתוני המוצר ברקע

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
he_IL: השירות של WooCommerce מעדכן את בסיס הנתונים ברקע. תהליך העדכון של בסיס הנתונים עשוי להימשך זמן מה. אנחנו מודים לך על הסבלנות.

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
he_IL: האם האתר שלך מחובר אל WooCommerce.com?

en: Must Use Plugins
he_IL: עליך להשתמש בתוספים

en: Dropin Plugins
he_IL: תוספי Dropin

en: Inactive plugins
he_IL: תוספים לא פעילים

en: Site address (URL)
he_IL: כתובת אתר (URL)

en: WordPress address (URL)
he_IL: כתובת אתר של WordPress ‏(URL)

en: five star
he_IL: חמישה כוכבים

en: Start Import
he_IL: התחלת הייבוא

en: Create Product
he_IL: יצירת המוצר

en: Dismiss this suggestion
he_IL: דילוג על ההצעה הזאת

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
he_IL: יש להזין קוד קופון כדי להחיל את ההנחה. ההנחות חלות על השורה של המחיר הכולל, לפני מיסים.

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
he_IL: מלאי מותאם: %s

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
he_IL: הוספה של אפשרות למסך ההזמנות להסרה של נתונים אישיים רבים במקביל. לתשומת ליבך, לא ניתן לבטל הסרה של נתונים אישיים.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
he_IL: הפעלת האפשרות למחיקת נתונים אישיים רבים במקביל מהזמנות.

en: Personal data removal
he_IL: הסרה של נתונים אישייים

en: Remove access to downloads on request
he_IL: הסרת הגישה להורדות לפי דרישה

en: Remove personal data from orders on request
he_IL: הסרה של נתונים אישיים מהזמנות לפי דרישה

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
he_IL: אין לסמן את התיבה הזאת אם ברצונך לא לראות הצעות להרחבות.

en: Display suggestions within WooCommerce
he_IL: להציג הצעות ב-Woocommerce

en: Show Suggestions
he_IL: להציג הצעות

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
he_IL: אנחנו נציג הצעות רלוונטיות להרחבות רשמיות שעשויות להועיל לחנות שלך.

en: Marketplace suggestions
he_IL: הצעות לחנות

note: Translators: %s URL to tracking info screen.
en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
he_IL: כדי לבטל, אין לסמן את התיבה הזאת. לא מבוצע מעקב אחר החנות שלך ולא נאסוף עליה נתונים. למידע נוסף על נתוני השימוש שאחריהם אנחנו עוקבים: %s.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
he_IL: הפעלת מעקב אחר השימוש ב-WooCommerce

en: Enable tracking
he_IL: הפעלת המעקב

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
he_IL: איסוף של נתוני השימוש מאפשר לנו לשפר את Woocommerce - אנחנו נתחשב בנתונים של החנות שלך בבדיקה של תכונות חדשות ונוכל לבדוק את איכות העדכונים ואת היעילות של שיפורים חדשים.

en: Usage Tracking
he_IL: מעקב אחר השימוש

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
he_IL: מידע אודות מעקב אחר השימוש ב-WooCommerce.com

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
he_IL: הצגת אפשרויות נוספות

en: Manage suggestions
he_IL: ניהול הצעות

en: Browse the Marketplace
he_IL: עיון בחנות

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
he_IL: הרחבות יכולות להוסיף פונקציונליות חדשה לדפי המוצר שלך ולהבליט את החנות מול המתחרים

en: Enhance your products
he_IL: שיפור המוצרים שלך

en: Facebook for WooCommerce
he_IL: פייסבוק ל-WooCommerce

en: Facebook icon
he_IL: סמל פייסבוק

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
he_IL: ליהנות מכל המוצרים של פייסבוק בהרחבה אחת: מעקב אחר פיקסלים, סנכרון קטלוג, צ'אט ב-Messenger, פונקציונליות לחנויות וקניות ב-Instagram (בקרוב)!

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
he_IL: ביצוע החזר כספי עבור הפריטים לעיל. הפעולה תציג את הסכום הכולל שיוחזר

en: Before discount
he_IL: לפני הנחה

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
he_IL: %s הנחה

en: WooCommerce Status
he_IL: מצב WooCommerce

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
he_IL: מצב ההזמנות מוגדר להחזר כספי. לביצוע החזר כספי ללקוח, עליך להנפיק החזר דרך שירות התשלומים שלך.

en: Sol
he_IL: סול

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
he_IL: אין לדרוס את action_args בעת הקריאה לפריט calling wc_get_template.

en: Lookup tables are regenerating
he_IL: טבלאות החיפוש מופעלות מחדש

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
he_IL: הכלי הזה יפעיל מחדש את הנתונים של טבלאות החיפוש במוצר. התהליך עשוי להימשך זמן מה.

en: Product lookup tables
he_IL: טבלאות החיפוש של המוצר

en: cURL installed but unable to retrieve version.
he_IL: הפריט cURL הותקן אבל אין אפשרות לאחזר את הגרסה.

en: Dropins & MU plugins.
he_IL: תוספים של Dropin ו-MU.

en: Inactive plugins.
he_IL: תוספים לא פעילים.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
he_IL: הגבלת תוצאות נקבעה להזמנות במצבים מסוימים.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
he_IL: מספר המונחים בטקסונומיה של התכונה.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
he_IL: הפעולה קובעת אם להציג מוצרי קטלוג מוסתרים או נראים.

en: Operator to compare product attribute terms.
he_IL: המפעיל ישווה את מונחי התכונות של המוצר.

en: Operator to compare product category terms.
he_IL: המפעיל ישווה את מונחי הקטגוריה של המוצר.

en: Virgin Islands (US)
he_IL: איי הבתולה

en: Virgin Islands (British)
he_IL: איי הבתולה (הבריטיים)

en: North Macedonia
he_IL: צפון מקדוניה

en: Wake Island
he_IL: האי וויק

en: Palmyra Atoll
he_IL: אטול פאלמירה

en: Navassa Island
he_IL: האי נבאסה

en: Kingman Reef
he_IL: קינגמן ריף

en: Johnston Atoll
he_IL: ג'ונסטון אטול

en: Jarvis Island
he_IL: האי ג'רוויס

en: Howland Island
he_IL: האי האולנד

en: Baker Island
he_IL: האי בייקר

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
he_IL: עליך %1$sלהתחבר%2$s כדי לפרסם ביקורת.

note: translators: %1$s: Order number, %2$s: Customer full name. translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
he_IL: זוהי הודעה לידיעת – הזמנה מספר %1$s ששייכת ל-%2$s בוטלה:

note: translators: %s: Site title
en: We have finished processing your order.
he_IL: סיימנו לעבד את ההזמנה שלך.

en: Shop order
he_IL: הזמנה בחנות

en: Shipping options will be updated during checkout.
he_IL: אפשרויות המשלוח יעודכנו במהלך התשלום בקופה.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
he_IL: משלוח אל %s.

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
he_IL: תמונה לא תקפה: %s

en: Webhook status must be valid.
he_IL: מצב Webhook חייב להיות חוקי.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
he_IL: לידיעתך - קיבלנו את ההזמנה שביצעת, מס' %s, אנחנו כעת מטפלים בה:

en: account erasure request
he_IL: בקשות למחיקת חשבון

en: Default product category cannot be deleted.
he_IL: לא ניתן למחוק את קטגוריית המוצר שמוגדת כברירת מחדל.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
he_IL: לא ניתן לייבא את הסוג: אין אפשרות להגדיר מוצר אב בתור סוג מוצר

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
he_IL: השגרה לשדרוג בסיס נתונים נקבעה להפעלה ברקע.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
he_IL: הכלי יעדכן את בסיס הנתונים של WooCommerce לגרסה האחרונה. יש לוודא שבוצעו כל הגיבויים הנדרשים לפני ההמשך.

en: Update database
he_IL: עדכון בסיס הנתונים

en: Invoice for order #{order_number}
he_IL: חשבונית עבור הזמנה #{order_number}

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
he_IL: אין ברשותך הרשאות להעניק מפתחות API למשתמש הנבחר.

en: Feel free to reconnect again using the button below.
he_IL: הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר בשנית באמצעות הכפתור למטה

en: Sorry to see you go.
he_IL: מצטערים לראות אותך הולך

en: discounted shipping labels
he_IL: תוויות משלוח מוזל

en: automated taxes and discounted shipping labels
he_IL: מסים אוטומטיים ותוויות משלוח מוזל

en: payment setup and discounted shipping labels
he_IL: הגדרת תשלום ותוויות משלוח מוזל

en: WooCommerce Endpoints
he_IL: נקודות קצה של WooCommerce

en: You do not have permission to revoke API Keys
he_IL: אין לך הרשאה לבטל מפתחות API

en: You do not have permission to revoke this API Key
he_IL: אין לך הרשאה לבטל מפתח API זה

en: You do not have permission to edit this API Key
he_IL: אין לך הרשאה לערוך מפתח API זה

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
he_IL: [הזמנה #%1$s] (%2$s)

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
he_IL: אם לא ביצעת את הבקשה הזו, יש להתעלם מהודעת האימייל. אם ברצונך להמשיך:

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
he_IL: התקבלה בקשה לשליחת סיסמה חדשה לחשבון הבא בחנות %s:

en: We hope to see you again soon.
he_IL: אנחנו מקווים לראותך שוב בקרוב.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
he_IL: ההזמנה שלך באתר %s זוכתה. להלן מספר פרטים נוספים, לידיעתך:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
he_IL: ההזמנה שלך באתר %s זוכתה באופן חלקי. להלן מספר פרטים נוספים, לידיעתך:

en: Thanks!
he_IL: תודה!

en: We look forward to fulfilling your order soon.
he_IL: אנחנו מצפים להשלים את ההזמנה בקרוב.

en: As a reminder, here are your order details:
he_IL: להזכירך, אלו הם פרטי ההזמנה:

en: The following note has been added to your order:
he_IL: הערה הבאה נוספה להזמנה:

en: We look forward to seeing you soon.
he_IL: אנחנו מקווים לראותך שוב בקרוב.

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
he_IL: תודה על יצירת החשבון ב-%1$s. שם המשתמש שבחרת הוא %2$s. אפשר לגשת לחשבון כדי לצפות בהזמנות, לשנות את הסיסמה ועוד בכתובת הבאה: %3$s

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
he_IL: להלן הפרטים של ההזמנה שביצעת בתאריך %s:

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
he_IL: נוצרה עבורך הזמנה ב-%1$s. החשבונית מוצגת לעיל עם קישור לביצוע התשלום כאשר הכול מוכן: %2$s

en: Thanks for shopping with us.
he_IL: תודה שרכשת אצלנו.

note: translators: %s: Customer username translators: %s = merchant name translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
he_IL: שלום %s,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
he_IL: קיבלת את ההזמנה הבאה מאת %s:

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
he_IL: אנחנו מקווים שהלקוח יחזור בקרוב. ניתן לקבל מידע נוסף על <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">פתרון בעיות בנושא תשלומים שנכשלו</a>.

en: Thanks for reading.
he_IL: תודה שקראת.

en: Enter a different address
he_IL: ניתן להזין כתובת שונה

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
he_IL: לא נמצאו אפשרויות משלוח אל %s.

en: Enter your address to view shipping options.
he_IL: יש להזין את הכתובת כדי להציג את אפשרויות המשלוח.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Change address
he_IL: שינוי הכתובת

en: Sort by latest
he_IL: למיין לפי המעודכן ביותר

en: Stock levels increased:
he_IL: רמות המלאי הוגדלו:

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
he_IL: אין אפשרות למלא מחדש את המלאי לפריט %s.

en: Stock levels reduced:
he_IL: רמות המלאי צומצמו:

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
he_IL: אין אפשרות לצמצם את המלאי לפריט %s.

note: translators: %s: Default class name
en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
he_IL: הסיווג שמצורף ל-"woocommerce_queue_class" לא מוטבע בממשק של WC_Queue_Interface. אנחנו נשתמש בסיווג שמוגדר בברירת מחדל, %s.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
he_IL: לא ניתן לקרוא לפונקציה זו לפני WC_Queue_Interface.

en: Action Group
he_IL: קבוצת פעולות

en: No actions found in trash
he_IL: לא נמצאו פעולות בפח

en: No actions found
he_IL: לא נמצאו פעולות

en: Search Scheduled Actions
he_IL: חיפוש בפעולות המתוזמנות

en: View Action
he_IL: הצגת הפעולה

en: New Scheduled Action
he_IL: פעולה חדשה נקבעה

en: Edit Scheduled Action
he_IL: עריכה של הפעולה המתוזמנת

en: Add New Scheduled Action
he_IL: הוספת פעולה חדשה נקבעה

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
he_IL: פעולות מתוזמנות

en: Scheduled Action
he_IL: פעולה מתוזמנת

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
he_IL: הפעולות המתוזמנות הן רכיבי Hook שמופעלים במועד מסוים.

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: בתהליך <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: בתהליך <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: In-Progress
he_IL: בתהליך

[ctx: post]
en: Failed
he_IL: נכשל

en: Invalid action ID. No status found.
he_IL: מזהה פעולה לא חוקית. לא נמצא סטטוס.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
he_IL: אין אפשרות לסמל כשל בפעולה %s. שגיאה בבסיס הנתונים.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
he_IL: אין אפשרות לבטל את הנעילה על טענה בפעולה %s. שגיאה בבסיס הנתונים.

note: translators: %s: claim ID
en: Unable to unlock claim %s. Database error.
he_IL: אין אפשרות לבטל את הנעילה על טענה %s. שגיאה בבסיס הנתונים.

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
he_IL[0]: הקבוצה "%s" לא קיימת.

en: Unable to claim actions. Database error.
he_IL: אין אפשרות לבצע טענה בפעולות. שגיאה בבסיס הנתונים.

note: translators: %s: action ID translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s
he_IL: פעולות לא מזוהות %s

en: Unable to save action.
he_IL: אין אפשרות לשמור את הפעולה.

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message
en: Error saving action: %s
he_IL: שגיאה בשמירת הפעולה: %s

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
he_IL[0]: הושלמה פעולה מתוזמנת %d.
he_IL[1]: הושלמו %d פעולות מתמוזמנות.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error running the action scheduler: %s
he_IL: אירעה שגיאה בהפעלת מתזמן הפעולה: %s

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
he_IL[0]: בוצעה אצווה %d.
he_IL[1]: בוצעות %d אצוות.

note: translators: %d refers to how many scheduled tasks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
he_IL[0]: נמצאה פעולה מתוזמנת %d
he_IL[1]: נמצאו %d פעולות מתוזמנות

en: Attempting to reduce used memory...
he_IL: מנסה לצמצם את הזיכרון שבשימוש...

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
he_IL: שגיאה בעיבוד הפעולה %1$s: %2$s

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
he_IL: עיבוד הפעולה %s התחיל

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
he_IL: הטענה אבדה. מבטל את האצווה הנוכחית.

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
he_IL[0]: מפעיל פעולה %d
he_IL[1]: מפעיל %d פעולות

en: There are too many concurrent batches.
he_IL: קיימות יותר מדי אצוות חופפות.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
he_IL: קיימות יותר מדי אצוות חופפות אבל יש להמשיך בהפעלה.

en: Canceled
he_IL: בוטל

en: Failed
he_IL: נכשל

en: In-progress
he_IL: בתהליך

en: Pending
he_IL: ממתין לאישור

en: Invalid schedule. Cannot save action.
he_IL: תזמון לא חוקי. אין אפשרות לשמור את הפעולה.

en: Every minute
he_IL: כל דקה

en: action ignored
he_IL: התעלמת מהפעולה

en: action reset
he_IL: הפעולה אופסה

note: translators: 1: error message 2: filename 3: line
en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
he_IL: השבתה לא צפויה: שגיאת PHP חמורה %1$s ב-%2$s בשורה %3$s

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
he_IL: הפעולה נכשלה: %s

en: action complete
he_IL: הפעולה הושלמה

en: action started
he_IL: הפעולה התחילה

en: action canceled
he_IL: הפעולה בוטלה

en: action created
he_IL: הפעולה נוצרה

en: Search hook, args and claim ID
he_IL: חיפוש מזהים של רכיבי hook, ארגומנטים וטענות

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
he_IL:  (לפני %s)

note: translators: 1: action HTML 2: action ID 3: error message
en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
he_IL: אין אפשרות לעבד את השינוי בפעולה: "%1$s" (מזהה: %2$d). שגיאה: %3$s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully processed change for action: %s
he_IL: עיבוד השינוי בפעולה בוצע בהצלחה: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully canceled action: %s
he_IL: הפעולה בוטלה בהצלחה: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
he_IL: הפעולה בוצעה בהצלחה: %s

note: translators: %s: amount of claims
en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
he_IL[0]: מספר התורים המרבי שניתן להפעיל בו זמנית כבר מנוצל (תור %s). לא נתחיל בפעולת עיבוד של תורים נוספים עד שהתורים הנוכחיים יושלמו.
he_IL[1]: מספר התורים המרבי שניתן להפעיל בו זמנית כבר מנוצל (%s תורים). לא נתחיל בפעולת עיבוד של תורים נוספים עד שהתורים הנוכחיים יושלמו.

en: Non-repeating
he_IL: ללא חזרות

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
he_IL: כל %s

en: Now!
he_IL: כעת!

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
he_IL[0]: שנייה %s
he_IL[1]: %s שניות

note: translators: %s: amount of time
en: %s minute | %s minutes
he_IL[0]: דקה %s
he_IL[1]: %s דקות

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
he_IL[0]: שעה %s
he_IL[1]: %s שעות

note: translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
he_IL[0]: יום %s
he_IL[1]: %s ימים

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
he_IL[0]: שבוע %s
he_IL[1]: %s שבועות

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
he_IL[0]: חודש %s
he_IL[1]: %s חודשים

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
he_IL[0]: שנה %s
he_IL[1]: %s שנים

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
he_IL: יש לבטל את הפעולה כעת כדי להימנע מהפעלתה בעתיד

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
he_IL: יש לעבד את הפעולה כעת כאילו נמצאת בתור

en: Run
he_IL: הפעלה

en: Claim ID
he_IL: זיהוי טענה

en: Log
he_IL: יומן

en: Scheduled Date
he_IL: תאריך שתוזמן

en: Recurrence
he_IL: מופע חוזר

en: Group
he_IL: קבוצה

en: Arguments
he_IL: ארגומנטים

en: Hook
he_IL: רכיב Hook

note: translators: 1: action ID 2: arguments
en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
he_IL: לפעולה [%1$ss] קיימים ארגומנטים לא תקפים. לא ניתן לפענח את ה-JSON כמערך. $args = %2$s

en: Scheduled Actions
he_IL: פעולות מתוזמנות

en: New Order: #{order_number}
he_IL: הזמנה חדשה: מס' {order_number}

en: Order Failed: #{order_number}
he_IL: ההזמנה נכשלה: מס' {order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
he_IL: [{site_title}]: הזמנה מס' {order_number} נכשלה

en: Password Reset Request
he_IL: בקשה לאיפוס סיסמה

en: Password Reset Request for {site_title}
he_IL: בקשה לאיפוס סיסמה לאתר {site_title}

en: Order Refunded: {order_number}
he_IL: ההזמנה זוכתה: {order_number}

en: Partial Refund: Order {order_number}
he_IL: זיכוי חלקי: הזמנה מספר {order_number}

en: Your {site_title} order has been received!
he_IL: ההזמנה שלך מהאתר {site_title} התקבלה!

en: Your {site_title} account has been created!
he_IL: החשבון שלך באתר {site_title} נוצר!

en: Your latest {site_title} invoice
he_IL: החשבונית האחרונה שלך מהאתר {site_title}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
he_IL: חשבונית עבור הזמנה מספר {order_number} באתר {site_title}

en: Thanks for shopping with us
he_IL: תודה שקנית אצלינו

en: Your {site_title} order is now complete
he_IL: ההזמנה שלך מהאתר {site_title} הושלמה

en: Order Cancelled: #{order_number}
he_IL: ההזמנה בוטלה: מס' {order_number}

note: translators: 1: error message 2: file name and path 3: line number
en: %1$s in %2$s on line %3$s
he_IL: %1$s בקובץ %2$s בשורה %3$s

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
he_IL: אסימוני תשלום של הלקוח ב-WooCommerce

en: WooCommerce Customer Downloads
he_IL: הורדות לקוח ב-WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
he_IL: הזמנות לקוח ב-WooCommerce

en: WooCommerce Customer Data
he_IL: נתוני לקוח WooCommerce

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
he_IL: השדה %1$s אינו תקף. אפשר לחפש את הקוד Eircode הנכון <a target="_blank" href="%2$s">כאן</a>.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock translators: %s: product name
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
he_IL: מצטערים, אין לנו מספיק "%1$s" במלאי כדי למלא את הזמנתך כעת (קיימים %2$s פריטים זמינים). אנו מתנצלים על אי הנוחות.

en: Shipping instance ID.
he_IL: מזהה מופע של משלוח.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
he_IL: המזהה בקבוצה שאליה שייכת ההגדרה הזו.

en: Attributes totals.
he_IL: סך כל המאפיינים.

en: Tags totals.
he_IL: סך כל התגיות.

en: Categories totals.
he_IL: סך כל הקטגוריות.

en: Reviews totals.
he_IL: סך כל הביקורות.

en: Coupons totals.
he_IL: סך כל הקופונים.

en: Customers totals.
he_IL: סך כל הלקוחות.

en: Products totals.
he_IL: סך כל המוצרים.

en: Orders totals.
he_IL: סך כל ההזמנות.

en: Amount of reviews.
he_IL: מספר הביקורות.

en: Review type name.
he_IL: השם של סוג הביקורת.

en: Amount of products.
he_IL: מספר המוצרים.

en: Product type name.
he_IL: השם של סוג המוצר.

en: Amount of orders.
he_IL: מספר ההזמנות.

en: Order status name.
he_IL: השם של מצב ההזמנה.

en: Amount of customers.
he_IL: מספר הלקוחות.

en: Customer type name.
he_IL: השם של סוג הלקוח.

en: Non-paying customer
he_IL: לקוח שלא משלם

en: Paying customer
he_IL: לקוח משלם

en: Amount of coupons.
he_IL: מספר הקופונים.

en: Coupon type name.
he_IL: השם של סוג הקופון.

en: Limit result set to products with specified stock status.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים עם מצב מלאי ספציפי.

en: Controls the stock status of the product.
he_IL: הנתון שולט במצב המלאי של המוצר.

en: File ID.
he_IL: מזהה קובץ.

en: Variation status.
he_IL: סוגי המצבים.

en: Invalid review ID.
he_IL: מזהה ביקורת לא תקף.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
he_IL: הגבלת תוצאות שמוגדרות לביקורות שמוקצות לסטטוס מסוים.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
he_IL: הגבלת תוצאות שמוגדרות לביקורות שמוקצות למזהה מוצר מסוים.

en: Limit result set to that from a specific author email.
he_IL: הגבלת תוצאות שמוגדרות לאימייל ממחבר מסוים.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
he_IL: יש לוודא כי התוצאות לא כוללות ביקורות המשויכות למשתמש מסוים.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
he_IL: הגבלת תוצאות שמוגדרות לביקורות שמוקצות למזהה משתמש מסוים.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
he_IL: הגבלת תגובה לביקורות שפורסמו לפני תאריך מסוים בתקן ISO8601.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
he_IL: להגביל את התגובה למשאבים שנוצרים אחרי תאריך תאימות ISO8601 נתון.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
he_IL: כתובות URL לתמונות פרופיל של מבקר האובייקט.

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
he_IL: הכתובת של תמונת הפרופיל עם תמונה בגדל %d פיקסלים.

en: Status of the review.
he_IL: מצב הביקורת.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
he_IL: מזהה ייחודי למוצר שאליו שייכת הביקורת.

en: The object cannot be deleted.
he_IL: לא ניתן למחוק את האובייקט.

en: The object has already been trashed.
he_IL: האובייקט כבר הועבר לפח.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
he_IL: האובייקט שלא תומך בהעברה לפח. הגדרה של '%s' למחיקה.

en: Updating review failed.
he_IL: עדכון הביקורת נכשל.

en: Invalid review content.
he_IL: תוכן ביקורת לא חוקי.

en: Updating review status failed.
he_IL: העדכון של מצב הביקורת נכשל.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
he_IL: אין לך הרשאות לשנות את סוג התגובה.

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
he_IL: שדה הביקורת שך המוצר חורג מהאורך המרבי המותר.

en: Cannot create existing product review.
he_IL: לא ניתן ליצור ביקורת מוצר קיימת.

en: Unique identifier for the product.
he_IL: מזהה ייחודי למוצר זה.

en: Supported features for this payment gateway.
he_IL: תוכנות שנתמכות בשער תשלומים זה.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
he_IL: אם נכון, ההעברה הזו תשויך למשתמש הנוכחי. אם לא נכון, ההעברה הזו תשויך למערכת.

en: Order note author.
he_IL: המחבר של הערת ההזמנה.

en: Full name of currency.
he_IL: השם המלא של המטבע.

en: There are no currencies matching these parameters.
he_IL: אין מטבע שתואם לפרמטרים האלו.

en: ISO4217 currency code.
he_IL: קוד המטבע ISO4217.

en: Data resource description.
he_IL: תיאור של משאבי הנתונים.

en: Data resource ID.
he_IL: המזהה של משאבי הנתונים.

en: List of supported currencies.
he_IL: רשימה של הטבעות הנתמכים.

en: List of supported states in a given country.
he_IL: רשימה של המדינות הנתמכות בכל ארץ.

en: List of supported continents, countries, and states.
he_IL: רשימה של היבשות, הארצות והמדינות שנתמכות.

en: The unit weights are defined in for this country.
he_IL: משקל היחידות מוגדר עבור ארץ זו.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
he_IL: מפריד האלפים למחירים שמוצגים בארץ זו.

en: Full name of state.
he_IL: שם המדינה המלא.

en: List of states in this country.
he_IL: רשימת המדינות בארץ זו.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
he_IL: מספר הספרות העשרוניות במחירים המוצגים בארץ זו.

en: Full name of country.
he_IL: שם המדינה המלא.

en: The unit lengths are defined in for this country.
he_IL: אורך היחידות מוגדר עבור ארץ זו.

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
he_IL: מפריד הנקודות העשרוניות למחירים שמוצגים בארץ זו.

en: Currency symbol position for this country.
he_IL: המיקום של סמל המטבע בארץ זו.

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
he_IL: ברירת מחדל של קוד מטבע מסוג ISO4127 alpha-3 בארץ זו.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
he_IL: קוד ארץ מסוג ISO3166 alpha-2.

en: List of countries on this continent.
he_IL: רשימת הארצות ביבשת זו.

en: Full name of continent.
he_IL: שם היבשת המלא.

en: There are no locations matching these parameters.
he_IL: אין מיקום שתואם לפרמטרים האלו.

en: 2 character continent code.
he_IL: קוד יבשת בן שני תווים.

en: View affected templates
he_IL: הצגה של התבניות שהושפעו

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
he_IL: אם העתקת תוכן מעל קובץ תבנית כדי להחיל שינוי כלשהו, יש להעתיק את הגרסה החדשה של התבנית ולהחיל את השינויים שוב.

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
he_IL: יש לעדכן את ערכת העיצוב שלך לגרסה האחרונה. אם אין עדכון זמין, יש ליצור קשר עם יוצר התבנית ולשאול לגבי ההתאמה לגרסה הנוכחית של ווקומרס.

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
he_IL: <strong>ערכת העיצוב (%s) מכילה עותקים מיושנים של כמה מקובצי התבניות של WooCommerce.</strong> ייתכן שיהיה צורך לעדכן קבצים אלה כדי להבטיח שהם יהיו תואמים לגרסה הנוכחית של WooCommerce. הצעות לתיקון:

en: Export all categories
he_IL: ייצוא של כל הקטגוריות

en: Which product category should be exported?
he_IL: אילו קטגוריות מוצרים ברצונך לייצא?

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
he_IL: זהו המזהה של הקובץ המצורף או כתובת ה-URL של התמונה שבהם יעשה שימוש כתמונת ברירת מחדל בקטלוג המוצרים. אנחנו נשתמש בתמונה זו עבור מוצרים ללא תמונה מצורפת.

en: Enter attachment ID or URL to an image
he_IL: יש להזין את המזהה של הקובץ המצורף או את כתובת ה-URL של התמונה

en: Placeholder image
he_IL: תמונת ברירת מחדל

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently disabled
he_IL: אמצעי התשלום "%s" מושבת כעת

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently enabled
he_IL: אמצעי התשלום "%s" מופעל כעת

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Set up the "%s" payment method
he_IL: הגדרה של אמצעי התשלום "%s"

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage the "%s" payment method
he_IL: ניהול של שיטת התשלום "%s"

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move down
he_IL: העברה למטה

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method down
he_IL: העברה של שיטת התשלום "%s" למטה

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move up
he_IL: העברה למעלה

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method up
he_IL: העברה של שיטת התשלום "%s" למעלה

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
he_IL: בעת טיפול ב"%s", האם לבטל את הגישה לקבצים שניתנים להורדה ולמחוק את יומני ההורדה?

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
he_IL: בעת טיפול ב"%s", האם לשמור הזמנות עם נתונים אישיים או למחוק אותן?

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
he_IL: יש להזין מספר כדי להגדיר את כמות המלאי ברמת הסוג. יש לסמן את תיבת הסימון של הסוג 'ניהול מלאי?' שמצוינת למעלה כדי להפעיל / להשבית את ניהול המלאי ברמת הסוג.

en: Low stock amount
he_IL: כמות של מלאי מועט

en: Set up PayPal for me using this email:
he_IL: אני רוצה להגדיר את PayPal באמצעות האימייל הבא:

en: Set up Stripe for me using this email:
he_IL: אני רוצה להגדיר את Stripe באמצעות האימייל הבא:

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
he_IL: אנחנו נשתמש ביחידה %1$s למשקל המוצר וביחידה %2$s לממדי המוצר.

en: ShipStation icon
he_IL: הסמל של ShipStation

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
he_IL: אנחנו ממליצים להשתמש בשירות של ShipStation כדי לחסוך זמן בדואר ולהדפיס את תוויות המשלוח בבית. ניתן לנסות את ShipStation בחינם למשך 30 יום.

en: WooCommerce Services icon
he_IL: סמל של שירותי WooCommerce

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
he_IL: תעריף עדכני הוא העלות המדויקת למשלוח של ההזמנה, שמעודכנת ישירות מספק המשלוח.

note: translators: %1$s: live rates tooltip text, %2$s: shipping extensions URL
en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
he_IL: אם ברצונך להציע <span class="help_tip" data-tip="%1$s">תעריפים עדכניים</span> מספק מסוים (לדוגמה UPS), אפשר למצוא מגוון של הרחבות שזמינות לשימוש ב-WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">כאן</a>.

note: translators: %s: country name including the 'the' prefix if needed
en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
he_IL: יצרנו שני אזורי משלוח - למדינה %s ולשאר חלקי העולם. למטה אפשר להגדיר סכום אחיד לעלויות משלוח עבור האזורים ה אלו או להציע משלוח בחינם.

en: Yards
he_IL: ירד

en: Inches
he_IL: אינץ'

en: Millimeters
he_IL: מ"מ

en: Centimeters
he_IL: ס"מ

en: Meters
he_IL: מטרים

en: Ounces
he_IL: אונקיות

en: Pounds
he_IL: פאונדים

en: Grams
he_IL: גרמים

en: Kilograms
he_IL: ק"ג

en: Item moved down
he_IL: הפריט הועבר למטה

en: Item moved up
he_IL: הפריט הועבר למעלה

en: You may need to manually restore the item's stock.
he_IL: ייתכן שיהיה עליך לשחזר את המלאי של הפריט באופן ידני.

en: Are you sure you want to remove the selected items?
he_IL: האם ברצונך להסיר את הפריטים שנבחרו?

en: Apartment, suite, unit, etc.
he_IL: דירה, סוויטה, יחידה וכו'

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
he_IL[0]: מפתח API %d בוטל לצמיתות.
he_IL[1]: %d מפתחות API בוטלו לצמיתות.

note: Translators: %d parent ID.
en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
he_IL: לא ניתן לשנות את ההגדרות עקב מוצר אב לא חוקי.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
he_IL: לא ניתן לבטל פעולה זו. האם ברצונך למחוק את הפרטים האישיים מההזמנות שנבחרו?

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping %d
he_IL: %d משלוח

en: Payer PayPal address
he_IL: כתובת ה-PayPal של המשלם

en: Payer last name
he_IL: שם המשפחה של המשלם

en: Payer first name
he_IL: השם הפרטי של המשלם

en: Shipping Address
he_IL: כתובת משלוח

en: Billing Address
he_IL: כתובת לחיוב

en: Shipping Address 1
he_IL: כתובת משלוח - שורה ראשונה

en: Billing Address 1
he_IL: כתובת לחיוב - שורה ראשונה

en: MySQL version string.
he_IL: מחרוזת של גרסת MySQL.

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
he_IL: קובץ ה-CSV חייב לכלול עמודות בסדר מסוים. %1$sניתן להוריד כאן דוגמה לקובץ%2$s.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
he_IL: השם שיופיע במקטע החשבון ובביקורות

en: If you have a coupon code, please apply it below.
he_IL: אם יש לך קוד קופון, יש לציין אותו למטה.

en: terms and conditions
he_IL: תנאי שימוש

en: privacy policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: United States (US) dollar
he_IL: דולר ארה"ב

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
he_IL: תשלום eCheck שמסתיים ב-%1$s

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
he_IL: השירות של PayPal מאפשר לנו לשלוח כתובת אחת. אם הגדרת את PayPal לטובת משלוחים, מומלץ להשתמש בכתובת למשלוח ולא בכתובת לחיוב. השבתת האפשרות הזו עלולה למנוע את ההגנה של מוכר ב-PayPal.

note: translators: %s: URL
en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
he_IL: יש לרשום אירועים של PayPal, כגון בקשות IPN, בתוך פתק של %s: פעולה זו עשויה לרשום פרטים אישיים ביומן. אנחנו ממליצים להשתמש בפעולה זו לצורך איתור באגים בלבד ולמחוק את היומנים לאחר סיום השימוש.

note: translators: %s: Link to WC system status page
en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
he_IL: PayPal Standard מפנה את הלקוחות אל PayPal כדי להזין את פרטי התשלום.

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
he_IL: מיקומים אחרים

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: %1$s &ndash; %2$s
he_IL: %1$s – %2$s

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
he_IL: כל שיטת "%1$s"

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
he_IL: קבלת תשלום ידני בציק. ערוץ תשלום זה יכול לשמש גם לצרכי בדיקת רכישות

en: Account details:
he_IL: פרטי חשבון:

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
he_IL: לגבות תשלומים באופן אישי דרך BACS. השירות נקרא בדרך כלל העברה/בנקאית ישירה.

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
he_IL: על,לגבי,הוא,היא,אני,אתה,את,אנחנו,אתם,אתן,הם,הן,כמו,ב,לפי,באמצעות,בתוך,או,שלנו,לי,שלך,שלו,שלכם,שלהן,שלהם,זה,זו,היה,הייתה,הייתי,היו,מה,איפה,היכן,מתי,מי,עם,www

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
he_IL: באפשרותך לבחור מלל לתיבת הסימון של תנאי השימוש, אותם הלקוחות יהיו חייבים לקבל.

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
he_IL: עמוד %s

en: No page set
he_IL: לא הוגדר עמוד

en: Highlight required fields with an asterisk
he_IL: ניתן להדגיש שדות נדרשים עם כוכבית

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
he_IL: קראתי ואני מסכים לאתר %s

en: Required
he_IL: חובה

note: Translators: %s field name.
en: %s field
he_IL: %s שדה

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
he_IL: באמצעות אפשרויות אלו ניתן לשנות את המראה של תהליך התשלום ב-WooCommerce.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
he_IL: ניתן לעיין <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">במדיניות הפרטיות של PayPal</a> לפרטים נוספים.

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
he_IL: אנחנו מקבלים תשלומים באמצעות PayPal. לצורך עיבוד התשלום, חלק מהנתונים יועברו ל-PayPal, כולל מידע שנדרש לעיבוד התשלום או לתמיכה בו, כגון הסכום הכולל של הרגישה ופרטי החיוב.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
he_IL: במקטע זה עליך לציין באילו מעבדי תשלומים של צד שלישי ברצונך להשתמש לקבלת תשלומים בחנות, מאחר שאלו עשויים לטפל בנתוני הלקוחות. הוספנו את התשלומים באמצעות PayPal כדוגמה, אך עליך להסיר את האפשרות אם אינך עושה שימוש ב-PayPal.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
he_IL: אנחנו משתפים מידע עם גורמים של צד שלישי שעוזרים לנו לספק את ההזמנות ואת שירותי החנות, לדוגמה --

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
he_IL: במקטע זה עליך לציין עם אילו גורמים ברצונך לשתף מידע ולאיזו מטרה. מידע זה עשוי לכלול, בין היתר, כלי ניתוח אנליטיים, כלי שיווק, אפשרויות תשלום, ספקי משלוחים וקישורים מוטבעים של צד שלישי.

en: What we share with others
he_IL: המידע שאנחנו משתפים עם אחרים

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
he_IL: לצוות שלנו יש גישה למידע זה כדי לעזור לך להשלים הזמנות, לעבד החזרים כספיים ולספק לך תמיכה.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
he_IL: נתוני לקוח כגון השם, כתובת האימייל, פרטי החיוב וכתובת משלוח.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
he_IL: פרטי הזמנה כגון הפריטים שנרכשו, מועד הרכישה והכתובת למשלוח, כמו גם

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
he_IL: לצוות שלנו יש גישה למידע שסיפקת לנו. לדוגמה, מנהלי מערכת ומנהלי החנות יכולים לגשת לפרטים הבאים:

en: Who on our team has access
he_IL: אנשים בצוות עם גישה למידע

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
he_IL: אנחנו מאחסנים גם את התגובות והביקורות, אם ברצונך להוסיף אותן.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
he_IL: בדרך כלל, אנחנו מאחסנים מידע אודותיך למשך התקופה שנדרשת לנו להשלמת הפעולה שלשמה אספנו והשתמשנו בו. לאחר מכן, איננו מחויבים לשמור את המידע על פי חוק. לדוגמה, אנחנו מאחסנים את פרטי ההזמנה למשך XXX שנים לצורכי מיסים והנהלת חשבונות. פרטים אלו כוללים את השם, כתובת האימייל, כתובת החיוב וכתובת המשלוח.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
he_IL: אם בחרת ליצור חשבון אצלנו, אנחנו נאחסן את השם, הכתובת, כתובת האימייל ומספר הטלפון, בהם השתמש כדי להזין פרטים בתהליך התשלום בקופה בהזמנות עתידיות.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
he_IL: שליחת הודעות שיווק, אם ברצונך לקבל כאלו

en: Improve our store offerings
he_IL: שיפור ההיצע בחנות שלנו

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
he_IL: היענות לכל הדרישות המשפטיות שלנו, כגון חישוב מיסים

en: Set up your account for our store
he_IL: הגדרת החשבון שלך בחנות

en: Process payments and prevent fraud
he_IL: עיבוד תשלומים ומניעת הונאה

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
he_IL: מענה לבקשות, כולל החזרים כספיים ותלונות

en: Send you information about your account and order
he_IL: שליחת מידע אליך אודות החשבון וההזמנות שלך

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
he_IL: כאשר רוכשים מאיתנו דבר מה, אנחנו מבקשים מהקונים לספק מידע כגון שם, כתובת חיוב, כתובת משלוח, כתובת אימייל, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי / פרטי תשלום ופרטים אופציונליים של החשבון כגון שם משתמש וסיסמה. אנחנו נשתמש במידע הזה למטרות כגון:

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
he_IL: לתשומת לבך: אנחנו ממליצים להרחיב את המידע שמצוין במדיניות השימוש בקובצי Cookies ולהוסיף קישור לפרטים האלו כאן.

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
he_IL: אנחנו גם נשתמש בקובצי עוגיות (Cookies) כדי לעקוב אחר התוכן של סל הקניות שלך בזמן השימוש באתר שלנו.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
he_IL: כתובת משלוח: אנחנו מבקשים מימך לספק את המידע הזה כדי שנוכל, לדוגמה, להעריך את עלות המשלוח לפני השלמת ההזמנה וכדי לשלוח את ההזמנה אליך!

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
he_IL: מיקום, כתובת IP וסוג הדפדפן: אנחנו משתמשים בפרטים אלו לצרוך פעולות כגון חישוב המיסים והמשלוח

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
he_IL: מוצרים שבהם צפית: אנחנו משתמשים במידע כדי לפעולות כגון הצגת המוצרים שבהם צפית לאחרונה

en: While you visit our site, we’ll track:
he_IL: בזמן הביקור שלך באתר שלנו, אנחנו נעקוב אחר הפרטים הבאים:

en: What we collect and store
he_IL: המידע שאנחנו אוספים ומאחסנים

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
he_IL: אנחנו אוספים מידע עליך במהלך תהליך התשלום בחנות שלנו.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
he_IL: הדוגמה כוללת את המידע הבסיסי אודות אילו מהנתונים האישיים שלך נאספים, מאוחסנים ומשותפים בחנות שלך ולאילו אנשים יש גישה לנתונים אלו. המידע שמשותף על ידי החנות שלך עשוי להשתנות בהתאם להגדרות שהופעלו ולתוספים שנוספו. אנחנו ממליצים להתייעץ עם עורך דין לגבי ההחלטה איזה מידע עליך לציין במדיניות הפרטיות שלך.

en: Token
he_IL: אסימון

en: Payment Tokens
he_IL: אסימונים לתשלום

en: Access granted
he_IL: הגישה אושרה

en: Download count
he_IL: הורדת ספירה

en: User email
he_IL: כתובת האימייל של המשתמש

en: Browser User Agent
he_IL: סוכן משתמש בדפדפן

en: Items Purchased
he_IL: הפריטים שנרכשו

en: Order Number
he_IL: מספר הזמנה

en: Download ID
he_IL: מזהה הורדה

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
he_IL: גישה להורדות שנרכשו

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
he_IL: הורדות שנרכשו

en: Customer Data
he_IL: נתוני לקוח

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
he_IL: אסימון התשלום '%d' הוסר

en: Personal data removed.
he_IL: הפרטים האישיים הוסרו.

en: Customer download permissions have been retained.
he_IL: הרשאות ההורדה של הלקוח נשמרו.

en: Removed access to downloadable files.
he_IL: הוסרה הגישה לקבצים שניתנים להורדה.

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
he_IL: הנתונים האישיים בהזמנה %s נשמרו.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
he_IL: פרטים אישיים הוסרו מהזמנה %s.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
he_IL: הלקוח '%s' הוסר

en: Shipping State
he_IL: מדינה למשלוח (ארה"ב)

en: Shipping Postal/Zip Code
he_IL: מיקוד למשלוח

en: Shipping City
he_IL: עיר למשלוח

en: Shipping Company
he_IL: חברה למשלוח

en: Shipping Last Name
he_IL: שם משפחה למשלוח

en: Shipping First Name
he_IL: שם פרטי למשלוח

en: Phone Number
he_IL: מספר טלפון

en: Billing State
he_IL: מדינה לחיוב (ארה"ב)

en: Billing Postal/Zip Code
he_IL: מיקוד לחיוב

en: Billing City
he_IL: עיר לחיוב

en: Billing Company
he_IL: חברה לחיוב

en: Billing Last Name
he_IL: שם משפחה לחיוב

en: Billing First Name
he_IL: שם פרטי לחיוב

en: Error during status transition.
he_IL: שגיאה במהלך המעבר למצב חדש.

en: Update status event failed.
he_IL: האירוע של עדכון המצב נכשל.

en: Payment complete event failed.
he_IL: האירוע של השלמת התשלום נכשל.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
he_IL: מנהל החנות

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
he_IL: לקוח

en: optional
he_IL: אופציונלי

en: Display name
he_IL: שם תצוגה

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
he_IL: שם התצוגה לא יכול להשתנות לכתובת אימייל משיקולי פרטיות.

en: Unable to create order.
he_IL: אין אפשרות ליצור הזמנה.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
he_IL: כדי להמשיך בהזמנה, יש לקרוא את תנאי השימוש ולקבל אותם.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
he_IL: אין אפשרות לבטל עריכה של מקרים בסדרה ברמה זו.

en: Cloning is forbidden.
he_IL: אין אפשרות לבצע שכפול.

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
he_IL: הסרנו את %1$s מסל הקניות כיוון שבוצע שינוי בפריט. אפשר להוסיף אותו מחדש לסל הקניות <a href="%2$s">כאן</a>.

note: translators: %d: amount of sessions
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
he_IL: כל ההפעלות הפעילות נמחקו, ו%d סל קניות שמורים.

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
he_IL: ההרשאות של %d נמחקו

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
he_IL: כלי זה ימחק את כל נתוני ההפעלות של הלקוחות ממסד הנתונים, כולל סל הקניות הנוכחית וכל סלי הקניות שנשמרו בבסיס הנתונים.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
he_IL: הכלי יימחק הרשאות הורדה שתוקפן פג והרשאות שנותרו ללא הורדות.

en: Clean up download permissions
he_IL: ניקוי הרשאות ההורדה

en: Used-up download permissions
he_IL: הרשאות הורדה שנוצלו עד תום

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
he_IL: הגבלת התוצאות למוצרים עם תכונה מסויימת. שימוש בשם טקסונומיה / במזהה לכתובת.

en: Parent product does not match current variation.
he_IL: מוצר-האם לא תואם את הסוג הנוכחי.

en: If the payment was refunded via the API.
he_IL: אם התשלום הוחזר באמצעות API.

en: Order total formatted for locale
he_IL: הסכום הכולל של ההזמנה הותאם מקומית

en: Name of the customer for the order
he_IL: שם הלקוח להזמנה

en: URL to edit the order
he_IL: כתובת URL לעריכת ההזמנה

en: Blog id of the record on the multisite.
he_IL: מזהה בלוג של הרשומה ברשת האתרים.

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
he_IL: נראה שהחנות לא משתמשת בחיבור מאובטח לרשת. אנחנו ממליצים לחבר את האתר במלואו עם חיבור HTTPS מאובטח כדי שנתוני הלקוחות יהיו מאובטחים תמיד. <a href="%s">מידע נוסף כאן.</a>

en: WooCommerce pages
he_IL: עמודי WooCommerce

en: WooCommerce database version
he_IL: גרסת בסיס נתונים של WooCommerce

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
he_IL: פעולה זו מציגה אם אתר WordPress משתמש במטמון של אובייקט חיצוני.

en: External object cache
he_IL: מטמון של אובייקט חיצוני

en: WordPress debug mode
he_IL: מצב איתור באגים של WordPress

en: WordPress memory limit
he_IL: מגבלת זכרון של WordPress

en: WordPress multisite
he_IL: רשת אתרים של WordPress

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
he_IL: %1$s - יש גרסה חדשה יותר של WordPress (%2$s)

en: WordPress version
he_IL: גרסאת WordPress

en: WooCommerce version
he_IL: גרסת WooCommerce

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
he_IL: תשלומים

en: Enable coupons
he_IL: הפעלת קופונים

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
he_IL: התעריפים יותאמו והמיסים יחושבו בתהליך התשלום בקופה.

en: Enable tax rates and calculations
he_IL: הפעלה של תעריפי מיסים וחישובים

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage
he_IL: ניהול

en: Enable the legacy REST API
he_IL: הפעלה של ממשק REST API מדור קודם

en: Account endpoints
he_IL: נקודות קצה של החשבון

en: Secure checkout
he_IL: תשלום מאובטח בקופה

en: Legacy API
he_IL: ממשק API מדור קודם

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
he_IL: שמירה של הזמנות שהושלמו לתקופה מסוימת לפני מחיקת הנתונים האישיים שכלולים בהן.

en: Retain completed orders
he_IL: שמירה על הזמנות שמולאו

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
he_IL: הזמנות מבוטלות הן הזמנות שלא שולמו וייתכן שבוטלו על ידי בעלי החנות או על ידי הלקוח. ההזמנות יועברו לפח לאחר תקופה מסוימת.

en: Retain cancelled orders
he_IL: שמירה על הזמנות מבוטלות

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
he_IL: הזמנות שנכשלו הן הזמנות שלא שולמו וייתכן שהלקוח זנח אותן. ההזמנות יועברו לפח לאחר תקופה מסוימת.

en: Retain failed orders
he_IL: שמירה על הזמנות שנכשלו

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
he_IL: הזמנות בהמתנה הן הזמנות שלא שולמו וייתכן שהלקוח זנח אותן. ההזמנות יועברו לפח לאחר תקופה מסוימת.

en: Retain pending orders
he_IL: שמירה על הזמנות שבהמתנה

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
he_IL: חשבונות לא פעילים הם חשבונות שלא התחברו אליהם או שלא ביצעו דרכם הזמנות במשך תקופה מסוימת. חשבונות אלו יימחקו. כל ההזמנות יומרו להזמנות של אורחים.

en: Retain inactive accounts
he_IL: שמירה על חשבונות לא פעילים

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
he_IL: בחירה במשך התקופה שברצונך לשמור את הנתונים האישיים כאשר אלו לא נדרשים עוד לביצוע העיבוד. יש להשאיר את האפשרויות הבאות ריקות כדי לשמור על הנתונים לצמיתות.

en: Personal data retention
he_IL: שמירה על נתונים אישיים

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
he_IL: אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי לעבד את ההזמנה, להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט ב%s.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
he_IL: באפשרותך להוסיף מלל על מדיניות הפרטיות של החנות כדי להציג אותה במהלך התשלום בקופה.

en: Checkout privacy policy
he_IL: מדיניות פרטיות בקופה

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
he_IL: אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט ב%s.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
he_IL: באפשרותך להוסיף מלל על מדיניות הפרטיות של החנות כדי להציג אותה במהלך מילוי של טופסי הרשמה בחשבון.

en: Registration privacy policy
he_IL: מדיניות פרטיות בהרשמה

en: privacy page
he_IL: עמוד מדיניות הפרטיות

note: translators: %s: privacy page link.
en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
he_IL: המקטע הזה מגדיר את התצוגה של מדיניות הפרטיות באתר שלך. הודעות הפרטיות שלמטה יוצגו רק אם %s יוגדר.

en: Privacy policy
he_IL: מדיניות פרטיות

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
he_IL[0]: פרטים אישיים הוסרו מההזמנות

en: Account erasure requests
he_IL: בקשות למחיקת חשבון

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
he_IL: אפשר ללקוחות ליצור חשבון מעמוד החשבון  שלי

en: Allow customers to create an account during checkout
he_IL: אפשר ללקוחות ליצור חשבון בתהליך התשלום

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
he_IL: הלקוחות יכולים להתחבר לחשבון קיים במהלך התשלום בקופה

en: Allow customers to place orders without an account
he_IL: אפשר ללקוחות להזמין ללא חשבון

en: Guest checkout
he_IL: תשלום בקופה על ידי אורחים

en: Accounts &amp; Privacy
he_IL: חשבונות ופרטיות

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
he_IL: רשימת האימיילים לחיוב המותרים לשליחה שיש לבדוק כאשר ההזמנה מתבצעת. יש להפריד בין כתובות אימייל באמצעות פסיקים. אפשר גם להשתמש בכוכבית (*) כדי להתאים חלקים של כתובת האימייל. לדוגמה הכתובת "*@gmail.com" תתאים לכל הכתובות בדומייין gmail.

en: Allowed emails
he_IL: אימיילים מורשים

en: Filter by registered customer
he_IL: סינון לפי לקוחות רשומים

en: Remove personal data
he_IL: הסרה של פרטים אישיים

en: Use previous column mapping preferences?
he_IL: שימוש בהעדפות ישנות למיפוי עמודות?

en: View &amp; Customize
he_IL: הצגה והתאמה אישית

en: Review Settings
he_IL: סקירת הגדרות

en: Visit Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: You can also:
he_IL: אפשר גם:

en: You're ready to add products to your store.
he_IL: הכל מוכן, אפשר להוסיף מוצרים לחנות.

en: Create some products
he_IL: יצירת מוצרים

en: Continue with WooCommerce Services
he_IL: המשך עם שירותי WooCommerce

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
he_IL: יש להתחבר לחנות כדי להפעיל את שירותי ווקומרס

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
he_IL: תודה שהשתמשת ב-Jetpack! החנות כמעט מוכנה: כדי להפעיל שירותים כגון %s, יש להתחבר לחנות.

en: Mailchimp for WooCommerce
he_IL: MailChimp לווקומרס

en: Mailchimp icon
he_IL: סמל MailChimp

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
he_IL: הצטרפו ל-16 מיליון לקוחות שמשתמשים ב-MailChimp. סנכרון בין הנתונים ברשימה לנתונים בחנות כדי לשלוח הודעות אימייל אוטומטיות ומסעות פרסום לקהלים מסוימים.

en: Mailchimp
he_IL: MailChimp

en: automated taxes icon
he_IL: סמל חישוב מיסים אוטומטי

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
he_IL: חישוב מהיר ומדויק יותר באמצעות חישוב וגבייה אוטומטיים של מיסים בתהליך התשלום בקופה. מופעל על ידי שירותי WooCommerce ו-Jetpack.

en: Storefront icon
he_IL: סמל Storefront

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
he_IL: עיצוב החנות באמצעות שילוב יסודי עם WooCommerce. אם האפשרות מופעלת, אנחנו נתקין את <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> וערכת העיצוב הנוכחית, <em>%s</em>, תושבת.

en: Enhance your store with these recommended free features.
he_IL: שיפור החנות בעזרת התכונות החינאמיות המומלצות האלה.

en: Recommended for All WooCommerce Stores
he_IL: מומלץ לכל המשתמשים בחנויות WooCommerce

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
he_IL: ההרחבה PayFast ב-WooCommerce מאפשרת לך לגבות תשלומים באמצעות כרטיס אשראי והעברות אלקטרוניות דרך אחד משירותי התשלומים הפופולריים ביותר בדרום אפריקה. ללא דמי הקמה או עלויות עבור מינוי חודשי.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
he_IL: ההרחבה eWAY ב-WooCommerce מאפשרת לך לגבות תשלומים באמצעות כרטיס אשראי והעברות אלקטרוניות ללא הפנייה של הלקוחות לאתר של צד שלישי לביצוע התשלום.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
he_IL: התוספים הבאים יותקנו ויופעלו עבורך:

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
he_IL: באפשרותך לעזור לנו לשפר את WooCommerce באמצעות מעקב אחר השימוש

en: What currency do you accept payments in?
he_IL: באיזה מטבע ברצונך לקבל תשלומים?

en: Choose a state&hellip;
he_IL: בחר מדינה...

en: Recommended
he_IL: מומלץ

en: Year(s)
he_IL: שנים

en: Month(s)
he_IL: חודשים

en: Week(s)
he_IL: שבועות

en: Day(s)
he_IL: ימים

en: You don&#8217;t have permission to do this.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: Insufficient privileges to import products.
he_IL: אין לך מספיק הרשאות לייבא מוצרים.

en: Insufficient privileges to export products.
he_IL: אין לך מספיק הרשאות לייצא מוצרים.

en: Loading network orders
he_IL: טוען הזמנות רשת

en: WooCommerce Network Orders
he_IL: הזמנות רשת WooCommerce

en: You do not have permission to edit API Keys
he_IL: אין לך הרשאה לערוך מפתחות API

en: No keys found.
he_IL: לא נמצא מפתח.

en: Return to payments
he_IL: חזרה לתשלומים

en: Yasothon
he_IL: יסוטון

en: Yala
he_IL: ילה

en: Uttaradit
he_IL: אוטרדית

en: Uthai Thani
he_IL: אותאי טהאני

en: Udon Thani
he_IL: אודון טהאני

en: Ubon Ratchathani
he_IL: אובון רטצ'טהאני

en: Trat
he_IL: טרט

en: Trang
he_IL: טראנג

en: Tak
he_IL: טאק

en: Surin
he_IL: סורין

en: Surat Thani
he_IL: סוראט תאני

en: Suphan Buri
he_IL: סופן בורי

en: Sukhothai
he_IL: סוקותאי

en: Songkhla
he_IL: סונגקהלה

en: Sisaket
he_IL: סיסאקט

en: Sing Buri
he_IL: סינג בורי

en: Satun
he_IL: סאטון

en: Saraburi
he_IL: סרבורי

en: Samut Songkhram
he_IL: סמוט סונקראם

en: Samut Sakhon
he_IL: סמוט סכון

en: Samut Prakan
he_IL: סמוט פרקן

en: Sakon Nakhon
he_IL: סקון נקהון

en: Sa Kaeo
he_IL: סה קיו

en: Roi Et
he_IL: ריו אט

en: Rayong
he_IL: ריונג

en: Ratchaburi
he_IL: רטבורי

en: Ranong
he_IL: רנונג

en: Prachuap Khiri Khan
he_IL: פראצ'ואפ קהירי קהאן

en: Prachin Buri
he_IL: פרקין בורי

en: Phuket
he_IL: פוקט

en: Phrae
he_IL: פרה

en: Phitsanulok
he_IL: פיטסנולוק

en: Phichit
he_IL: פיצ'יט

en: Phetchaburi
he_IL: פט בורי

en: Phetchabun
he_IL: פתשבון

en: Phayao
he_IL: פאיאו

en: Phatthalung
he_IL: פהטהלונג

en: Phang Nga
he_IL: פנג נגה

en: Pattani
he_IL: פטני

en: Pathum Thani
he_IL: פתום טאני

en: Nonthaburi
he_IL: נונטבורי

en: Nong Khai
he_IL: נונג קי

en: Nong Bua Lam Phu
he_IL: נונג בוא למפו

en: Narathiwat
he_IL: נרטיוואת

en: Nan
he_IL: נאן

en: Nakhon Si Thammarat
he_IL: נקון סי טמרט

en: Nakhon Sawan
he_IL: נקון סוואן

en: Nakhon Ratchasima
he_IL: נקון רטצ'סימה

en: Nakhon Phanom
he_IL: נקון פאנום

en: Nakhon Pathom
he_IL: נקון פאטום

en: Nakhon Nayok
he_IL: נקון ניוק

en: Mukdahan
he_IL: מוקדאן

en: Maha Sarakham
he_IL: מהה סרקם

en: Mae Hong Son
he_IL: מאה הוג סון

en: Lopburi
he_IL: לופ בורי

en: Loei
he_IL: לואי

en: Lamphun
he_IL: למפון

en: Lampang
he_IL: למפונג

en: Krabi
he_IL: קראבי

en: Khon Kaen
he_IL: קון קאן

en: Kanchanaburi
he_IL: קנצ'נבורי

en: Kamphaeng Phet
he_IL: קמפאיינג פט

en: Kalasin
he_IL: קלסין

en: Chumphon
he_IL: צ'ומפון

en: Chonburi
he_IL: צ'ונבורי

en: Chiang Rai
he_IL: צ'יאנג ראי

en: Chiang Mai
he_IL: צ'יאנג מאי

en: Chanthaburi
he_IL: צ'נטחאבורי

en: Chaiyaphum
he_IL: צ'יפום

en: Chai Nat
he_IL: שאי נט

en: Chachoengsao
he_IL: צ'אצ'ואנגסאו

en: Buri Ram
he_IL: בוריראם

en: Bueng Kan
he_IL: בואנג קאן

en: Bangkok
he_IL: בנקוק

en: Ayutthaya
he_IL: איוטהאיה

en: Ang Thong
he_IL: אנג ת'ונג

en: Amnat Charoen
he_IL: אמנט קרואן

en: Sinoe
he_IL: סינואה

en: River Gee
he_IL: ריבר גי

en: Rivercess
he_IL: ריברקס

en: Nimba
he_IL: נימבה

en: Montserrado
he_IL: מונטסראדו

en: Margibi
he_IL: מרגיבי

en: Lofa
he_IL: לופה

en: Grand Kru
he_IL: גרנד קרו

en: Grand Gedeh
he_IL: גרנד גדה

en: Grand Cape Mount
he_IL: גרנד קייפ מאונט

en: Grand Bassa
he_IL: גרנד בסה

en: Gbarpolu
he_IL: גברפולו

en: Bong
he_IL: בונג

en: Bomi
he_IL: בומי

en: Jashore
he_IL: ג'סור

en: Chattogram
he_IL: צ'יטגונג

en: Profile &rarr;
he_IL: פרופיל &larr;

en: Image size used for products in the catalog.
he_IL: גודל התמונה שתופיע על מוצרים בקטלוג.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
he_IL: לאחר פרסום השינויים, גודל התמונות החדש לא יופיע עד <a href="%2$s" target="_blank">יצירה מחדש של התמונות הממוזערות</a>.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
he_IL: לאחר פרסום השינויים, גודל התמונות החדש לא יופיע עד יצירה מחדש של התמונות הממוזערות. אפשר לבצע את הפעולה <a href="%1$s" target="_blank">מאזור הכלים ב-WooCommerce</a> או בעזרת תוספים כגון <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
he_IL: לאחר פרסום השינויים, גודל התמונות החדש לא ייווצר באופן אוטומטי.

en: Cancelled product image regeneration job.
he_IL: יצירה מחדש של תמונות למוצרים שבוטלו.

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
he_IL: יצירה מחדש של תמונות ממוזערות נקבעה להפעלה בקרע.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
he_IL: פעולה זו תייצר מחדש את כל התמונות הממוזערות של החנות ותתאים אותן לתבנית ו/או להגדרות התמונה.

en: Regenerate
he_IL: ייצור מחדש

en: Regenerate shop thumbnails
he_IL: ייצור מחדש של התמונות הממוזערות של החנות

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
he_IL: ייצור מחדש של התמונות הממוזערות פועל ברקע. פעולה זו עשויה להימשך זמן מה, תלוי בכמות התמונות בחנות.

en: Cancel thumbnail regeneration
he_IL: ביטול חידוש תמונה ממוזערת

en: Change order status to completed
he_IL: שנה את ססטוס ההזמנה להושלם

en: Change order status to processing
he_IL: שינוי מצב ההזמנה ל'בעיבוד'

en: Change order status to on-hold
he_IL: שינוי מצב ההזמנה ל'בהמתנה'

en: Edit this order
he_IL: עריכת הסדר

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
he_IL: קטגוריה זו נמצאת בברירת מחדל ולא ניתן למחוק אותה. הקטגוריה תוקצה באופן אוטומטי למוצרים שלא הודרה להם קטגוריה אחרת.

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
he_IL: קביעת הקטגוריה "%s" כברירת המחדל

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
he_IL: מחיקת הקטגוריה לא מוחקת את המוצרים שהוגדרו בקטגוריה זו. במקום, מוצרים שהוקצו רק לקטגוריה שנמחקה יוקצו כעת לקטגוריה %s.

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
he_IL: כמות של %s

en: Pay for this order
he_IL: ביצוע תשלום עבור ההזמנה

en: Sandbox API signature
he_IL: חתימת API של ארגז חול

en: Sandbox API password
he_IL: סיסמת API של ארגז חול

en: Sandbox API username
he_IL: שם משתמש API של ארגז חול

en: Live API signature
he_IL: חתימת API של שידור חי

en: Live API password
he_IL: סיסמת API של שידור חי

en: Live API username
he_IL: שם משתמש API של שידור חי

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
he_IL: שליחת הודעות כאשר התקבלה הודעת תשלום ישיר (IPN) מ-PayPal שמציינת החזרים, ביטול חיובים וביטולים אחרים.

en: Enable IPN email notifications
he_IL: הפעלת התראות באימייל להודעות IPN

en: IPN email notifications
he_IL: התראות אימייל − IPN

note: translators: %s: Link to PayPal sandbox testing guide page
en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
he_IL: ארגז חול הופעל. אפשר להשתמש בארגז חול בבדיקת חשבונות בלבד. יש לקרוא את <a href="%s">המדריך של PayPal לבדיקות של ארגז חול</a> לפרטים נוספים.

en: Invalid webhook.
he_IL: WebHook לא חוקי.

en: Invalid download log: not found.
he_IL: יומן הורדות לא חוקיות: לא נמצא.

en: Invalid download log: no ID.
he_IL: יומן הורדות לא חוקיות: מספר ID חסר.

en: Unable to insert download log entry in database.
he_IL: לא ניתן להזין את יומן ההורדות בבסיס הנתונים.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
he_IL: התמונות יוצגו לפי הממדים שבהן הועלו

en: Uncropped
he_IL: תמונה לא חתוכה

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
he_IL: התמונות ייחתכו ליחס הממדים שהוגדר

en: Images will be cropped into a square
he_IL: התמונות ייחתכו לממדים של מרובע

en: Thumbnail cropping
he_IL: חיתוך לתמונה ממוזערת

en: Thumbnail width
he_IL: רוחב לתמונה מוקטנת

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
he_IL: גודל התמונה שתופיע בתור התמונה הראשית בדף של מוצר יחיד. תמונות אלו לא ייחתכו.

en: Main image width
he_IL: רוחב התמונה הראשית

en: Product Images
he_IL: תמונות מוצר

en: How many rows of products should be shown per page?
he_IL: כמה שורות של מוצרים יכולות להופיע בעמוד?

en: Rows per page
he_IL: שורות לעמוד

en: How many products should be shown per row?
he_IL: כמה מוצרים יכולים להופיע בכול שורה?

en: Products per row
he_IL: מוצרים לשורה

en: How should products be sorted in the catalog by default?
he_IL: כיצד יש לשמור מוצרים בקטלוג כברירת מחדל?

en: Choose what to display on product category pages.
he_IL: יש לבחור את הפרטים שיוצגו בעמוד הקטגוריה של המוצר.

en: Category display
he_IL: תצוגת קטגוריה

en: Choose what to display on the main shop page.
he_IL: יש לבחור את הפרטים שיוצגו בעמוד החנות המרכזי.

en: Product Catalog
he_IL: קטלוג מוצר

en: Enable store notice
he_IL: הפעלת הודעה בחנות

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
he_IL: אם האפשרות מופעלת, המלל יופי בכול האתר. אפשר להשתמש במלל זה כדי להציג בפני המבקרים באתר אירועים ומבצעים!

en: Store Notice
he_IL: הודעה בחנות

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
he_IL: המקסימום המותר להגדרה הוא %d

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
he_IL: המינימום המותר להגדרה הוא %d

en: Completed product image regeneration job.
he_IL: הושלם תהליך היצירה של תמונת המוצר מחדש.

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
he_IL: יוצר מחדש את התמונות לזיהוי הקובץ המצורף: %s

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: הצגת אפשרויות עבור "%s"

note: translators: %s: Product title
en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
he_IL: להוסיף את "%s" לסל הקניות

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
he_IL: הצגת המוצרים בקבוצת "%s"

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: רכישת "%s"

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
he_IL: כללי

en: Invalid permission ID.
he_IL: מזהה הרשאה לא חוקי.

en: Municipality / District
he_IL: עיר / מחוז

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
he_IL: המספר %s אינו מיקוד חוקי.

en: Error processing refund. Please try again.
he_IL: שגיאה בעיבוד ההחזר. יש לנסות שוב.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים עם מזהה SKU ספציפי. שימוש בפסיקים כמפרידים.

en: Download ID.
he_IL: מזהה הורדה.

en: Search logs
he_IL: חיפוש ביומנים

note: translators: WooCommerce link to setting up shipping zones
en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
he_IL: מספרי מיקוד שכוללים תווים כלליים (לדוגמה CB23*‎) או טווחים מספריים מלאים (לדוגמה <code>90210...99000</code>) נתמכים גם. יש לעיין <a href="%s" target="_blank">בתיעוד</a> לגבי אזורי משלוח למידע נוסף.

en: Shop pages
he_IL: עמודי חנות

en: No customer downloads found.
he_IL: לא נמצאו הורדות לקוח.

en: Filter by IP address
he_IL: סינון לפי כתובת IP

en: Filter by user
he_IL: סינון לפי משתמש

en: Filter by order
he_IL: סינון לפי הזמנה

en: Filter by file
he_IL: סינון לפי קובץ

en: Filter by product
he_IL: סינון לפי מוצר

en: Permission ID
he_IL: מזהה הרשאה

en: File ID
he_IL: מזהה קובץ

en: Permission #%d not found.
he_IL: הרשאה מס' ‎‎%d‎ לא נמצאה.

en: Confirm navigation
he_IL: אישור ניווט

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
he_IL: תוקף הקישור לדיווח פג. %1$sיש ללחוץ כאן כדי להציג את הדוח המסונן%2$s.

en: Set Status - On backorder
he_IL: קביעת מצב - בהזמנה משלימה

en: View report
he_IL: הצגת הדוח

en: Customer download log
he_IL: יומן של הורדות לקוח

en: Copy link
he_IL: העתקת הקישור

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
he_IL: ההעתקה ללוח נכשלה. מומלץ ללחוץ על הכפתור עם הלחצן הימני בעכבר ולבחור בהעתקה.

en: Status:
he_IL: מצב:

en: Date created:
he_IL: תאריך היצירה:

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
he_IL: שולם בתאריך %1$s בשעה %2$s

en: Filter by stock status
he_IL: סינון לפי מצב מלאי

en: On backorder
he_IL: בהזמנה משלימה

en: Change status:
he_IL: שינוי מצב:

en: Completed
he_IL: הושלם

en: On-hold
he_IL: בהמתנה

en: Payment via
he_IL: תשלום באמצעות

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: Change status to completed
he_IL: עדכון סטטוס ל"הושלמה"

en: Change status to on-hold
he_IL: עדכון סטטוס ל”בהמתנה”

en: Change status to processing
he_IL: עדכון סטטוס ל”בטיפול”

en: Create your first coupon
he_IL: יצירת הקופון הראשון שלך

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
he_IL: מוצרים קיימים עם מזהה או SKU תואמים יעודכנו. יבוצע דילוג על מוצרים שלא קיימים.

note: translators: 1: subscriptions docs 2: subscriptions docs
en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
he_IL: כדי לקבל עדכונים ותמיכה עבור ההרחבה הזו, יש <strong>לרכוש</strong> מנוי חדש או לאחד את ההרחבות עם חשבון אחד מחובר, באמצעות <strong><a href="%1$s" title="שיתוף מסמכים">שיתוף</a> או <a href="%2$s" title="העברת מסמכים">העברה</a></strong> של ההרחבה לחשבון המחובר.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
he_IL: אין עוד צורך בתוסף WooCommerce Helper. אפשר <a href="%s">לנהל את המינוי</a> מלשונית ההרחבות במקום.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
he_IL: נושא WebHook לא ידוע. יש לבחור נושא תקף.

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
he_IL: מחיקה של "%s" לצמיתות

en: Reasons you'll love Jetpack
he_IL: סיבות לאהוב את השירות של Jetpack

en: Continue with Jetpack
he_IL: המשך עם Jetpack

en: payment setup
he_IL: הגדרת תשלום

en: payment setup and automated taxes
he_IL: הגדרת תשלום וחישוב מסים אוטומטי

en: Email address to receive payments
he_IL: כתובת האימייל לקבלת תשלומים

en: Direct payments to email address:
he_IL: העברת התשלומים לכתובת האימייל:

note: translators: %s: URL
en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
he_IL: קבלה מאובטחת של תשלומים בכרטיסי אשראי ובכרטיסי חיוב בתעריף נמוך אחד וללא עמלות נסתרות (תעריפים מיוחדים זמינים). ביצוע מכירות באינטרנט ובחנות ומעקב אחר מכירות ומלאי ממקום אחד. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף על Square</a>.

note: translators: %s: URL
en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
he_IL: בחירת התשלום הרצוי, ביצוע התשלום באופן מיידי, ביצוע התשלום בשלב מאוחר יותר או חלוקה לתשלומים. ללא מספרים של כרטיסי אשראי, ללא סיסמאות, ללא דאגות. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף על Klarna</a>.

note: translators: %s: URL
en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
he_IL: תהליך תשלום מלא בקופה עם תשלום באופן מיידי, תשלום בשלב מאוחר יותר וחלוקה לתשלומים. ללא מספרים של כרטיסי אשראי, ללא סיסמאות, ללא דאגות. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף על Klarna</a>.

note: translators: %s: URL
en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
he_IL: קבלת כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב במעל 135 מטבעות מקומיים, אמצעי תשלום מגוונים כגון Alipay ותשלום בנגיעה עם Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a>.

en: I will also be selling products or services in person.
he_IL: אני אבצע גם מכירות של מוצרים או שירותים באופן אישי.

en: Customer downloads
he_IL: הורדות לקוח

en: Revision restored.
he_IL: העריכה שוחזרה.

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
he_IL: ניתן להגדיר מבנה מותאם אישית לקישורים של המוצרים. לדוגמה, שימוש ב-<code>shop</code> יציג את הקישורים למוצר כך: <code>%sshop/sample-product/‎</code>. ההגדרות ישפיעו על הקישור למוצר בלבד ולא על קטגוריות מוצרים או מאפיינים אחרים.

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
he_IL: העברת "%s" לפח

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
he_IL: המאפיינים מאפשרים לך להגדיר את נתוני המוצר, כגון גודל וצבע. אפשר להשתמש במאפיינים אלו בסרגל הצדי של החנות באמצעות ווידג'טים של "ניווט בשכבות".

en: Determines how this attribute's values are displayed.
he_IL: הגדרת אופן התצוגה של ערכי המאפיין.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
he_IL: המוצר הפיק מכירות וניתן לקשר אותו להזמנות קיימות. האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הפריט?

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: מידע נוסף על "%s"

en: Simiyu
he_IL: סימיו

en: Njombe
he_IL: נג'ומבה

en: Katavi
he_IL: קטבי

en: Geita
he_IL: גייטה

en: Manyara
he_IL: מניירה

en: Tanga
he_IL: טאנגה

en: Tabora
he_IL: טאבורה

en: Singida
he_IL: סינגידה

en: Shinyanga
he_IL: שיניינגה

en: Ruvuma
he_IL: רובומה

en: Rukwa
he_IL: רוקבה

en: Coast
he_IL: החוף

en: Mwanza
he_IL: מבנזה

en: Mtwara
he_IL: מטברה

en: Morogoro
he_IL: מורוגורו

en: Zanzibar West
he_IL: מערב זנזיבר

en: Mbeya
he_IL: מביה

en: Mara
he_IL: מרה

en: Lindi
he_IL: לינדי

en: Zanzibar South
he_IL: דרום זנזיבר

en: Pemba South
he_IL: דרום פמבה

en: Kilimanjaro
he_IL: קילימנג'רו

en: Kigoma
he_IL: קיגומה

en: Zanzibar North
he_IL: צפון זנזיבר

en: Pemba North
he_IL: צפון פמבה

en: Kagera
he_IL: קרגה

en: Iringa
he_IL: אירינגה

en: Dodoma
he_IL: דודומה

en: Dar es Salaam
he_IL: דאר אל סאלם

en: Arusha
he_IL: ארושה

en: Ungheni
he_IL: אונגני

en: Taraclia
he_IL: טאראקליה

en: Soroca
he_IL: סורוקה

en: Rezina
he_IL: רזינה

en: Orhei
he_IL: אורחיי

en: Nisporeni
he_IL: ניספורני

en: Leova
he_IL: לאובה

en: Ialoveni
he_IL: יאלובני

en: Glodeni
he_IL: גלודני

en: Drochia
he_IL: דרוק'יה

en: Criuleni
he_IL: קריולני

en: Cantemir
he_IL: קנטמיר

en: Cahul
he_IL: קאחול

en: Briceni
he_IL: בריצ'ני

en: Basarabeasca
he_IL: בסרבאצ'ה

en: Anenii Noi
he_IL: אנני נוי

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
he_IL: ניתן להוסיף שיטת תשלום חדשה במהלך התשלום בקופה בלבד. יש ליצור אתנו קשר אם נדרשת לך עזרה.

en: Belarusian ruble (old)
he_IL: רובל בלרוסי (ישן)

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
he_IL: מפתח זה אינו תקף או שכבר בוצע בו שימוש. יש לאפס את הסיסמה שוב במקרה הצורך.

en: Customer invoice / Order details
he_IL: חשבונית לקוח / פרטי הזמנה

en: End date of sale price, as GMT.
he_IL: תאריך הסיום של ההנחה במחיר, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Define if the variation is visible on the product's page.
he_IL: הגדר אם הוריאציה תוצג בעמוד המוצר.

en: Email invoice / order details to customer
he_IL: שליחת החשבונית / פרטי ההזמנה ללקוח באימייל

en: Resend new order notification
he_IL: שליחה מחדש של הודעה אודות הזמנה חדשה

en: Order updated and sent.
he_IL: ההזמנה עודכנה ונשלחה.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
he_IL: אין שיטות משלוח זמינות. יש לוודא שהכתובת הוזנה כראוי או ליצור אתנו קשר לקבלת עזרה.

en: A list of your store's top-rated products.
he_IL: רשימה של המוצרים המובילים בחנות לפי דירוג.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
he_IL: הצגה של רשימת המוצרים שנצפו לאחרונה על ידי לקוחות.

en: Recent Product Reviews
he_IL: ביקורות שנרשמו לאחרונה על מוצרים

en: Display a list of recent reviews from your store.
he_IL: הצגה של רשימת ביקורות שנרשמו לאחרונה בחנות.

en: Filter Products by Rating
he_IL: סינון מוצרים לפי דירוג

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
he_IL: הצגת רשימה של דירוג כוכבים כדי לסנן את המוצרים בחנות.

en: A list of your store's products.
he_IL: רשימה של המוצרים בחנות.

en: Product Tag Cloud
he_IL: ענן תגיות למוצר

en: A cloud of your most used product tags.
he_IL: ענן המציג את תגיות המוצרים הנפוצות ביותר.

en: Product Search
he_IL: חיפוש מוצר

en: A search form for your store.
he_IL: טופס חיפוש עבור החנות.

en: Maximum depth
he_IL: עומק מרבי

en: Filter Products by Price
he_IL: סינון מוצרים לפי מחיר

en: Display a slider to filter products in your store by price.
he_IL: הצגה של סליידר לסינון המוצרים בחנות לפי מחיר.

en: Filter Products by Attribute
he_IL: סינון מוצרים לפי תכונות

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
he_IL: הצגה של רשימת תכונות לסינון המוצרים בחנות.

en: Active Product Filters
he_IL: מסנני מוצרים פעילים

en: Display a list of active product filters.
he_IL: הצגה של רשימת מסנני מוצרים פעילים.

en: Display the customer shopping cart.
he_IL: הצגה של סל הקניות של הלקוח.

en: Relevance
he_IL: רלוונטיות

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
he_IL: אין צורך לקרוא לפעולת %1$s לפני שבוצעה פעולת %2$s.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
he_IL: רמת %1$s שסופקה על ידי המסנן %2$s חייבת להטמיע את %3$s.

en: Please, provide an attribute name.
he_IL: יש לציין את שם התכונה.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
he_IL: לא ניתן למצוא את ההזמנה. יש ליצור אתנו קשר אם קיים קושי במציאת פרטי ההזמנה.

en: Please enter a valid email address
he_IL: נא להזין כתובת אימייל תקפה

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
he_IL: מצטערים, הפריט "%s" כבר אינו במלאי ולכן אין אפשרות לשלם עבור ההזמנה הזו. אנו מתנצלים על אי הנוחות.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
he_IL: בוצעה קריאה ל-%1$s עם רמה לא תקפה "%2$s".

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
he_IL: המטפל שסופק %1$s אינו מיישם את %2$s.

en: Unable to add payment method to your account.
he_IL: לא ניתן להוסיף אמצעי תשלום לחשבון.

en: Payment method successfully added.
he_IL: ההוספה של אמצעי התשלום בוצעה בהצלחה.

en: Invalid payment gateway.
he_IL: שער התשלום לא תקין.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
he_IL: מצטערים, לא ניתן להחיל את הקופון הנוכחי על כל המוצרים שנבחרו.

en: Invalid discount amount
he_IL: סכום הנחה לא תקף

en: Create account password
he_IL: צור סיסמה לחשבון

en: Fee has already been added.
he_IL: העמלה כבר נוספה.

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
he_IL: %s עמלה

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
he_IL: אפשרות זו תמחק את כל שיעורי המס, יש להשתמש בה בזהירות. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Delete tax rates
he_IL: מחיקת שיעורי המס

en: Create pages
he_IL: יצירת עמודים

en: Create default WooCommerce pages
he_IL: יצירה של עמודי WooCommerce לשימוש כברירת מחדל

en: Clear customer sessions
he_IL: ניקוי הפרטים בפגישות עם לקוחות

en: WooCommerce transients
he_IL: פריטי WooCommerce זמניים

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
he_IL: תנאי שימוש

en: Post Type Counts
he_IL: ספירות של סוגי פוסטים

en: Database Index Size
he_IL: גודל האינדקס של בסיס הנתונים

en: Database Data Size
he_IL: גודל הנתונים של בסיס הנתונים

en: Total Database Size
he_IL: הגודל הכולל של בסיס הנתונים

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
he_IL: כשל ב-%s. יש לפנות לספקית האחסון.

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
he_IL: כפייה של הורדות תסתיר כתובות URL, אך ייתכן שחלק מהשרתים יטפלו בקבצים גדולים באופן לא יציב. אם השירות נתמך, ניתן להשתמש ב-%1$s / %2$s כדי לטפל בהורדות במקום (נדרש שרת %3$s).

en: The postal code, if any, in which your business is located.
he_IL: המיקוד של כתובת העסק, אם קיים.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
he_IL: המדינה, הארץ או המחוז בהם ממוקם העסק, אם קיימים.

en: Country / State
he_IL: מדינה / ארץ

en: The city in which your business is located.
he_IL: העיר בה ממוקם העסק.

en: An additional, optional address line for your business location.
he_IL: שורת כתובת נוספת ואופציונלית למיקום של העסק.

en: The street address for your business location.
he_IL: שם הרחוב בו ממוקם העסק.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
he_IL: זו הכתובת בה העסק ממוקם. שיעורי מס ותעריפי משלוח יחושבו לפי כתובת זו.

en: Store Address
he_IL: כתובת החנות

en: Update now
he_IL: לעדכן כעת

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
he_IL: לא נמצא שהתוספים הפעילים הבאים תומכים ב-WooCommerce %s כרגע. יש לעדכן אותם ולבדוק את תאימותם לפני ההמשך:

en: Tested up to WooCommerce version
he_IL: נבדק מול גרסה של WooCommerce

en: Plugin
he_IL: תוסף

en: unknown
he_IL: לא ידוע

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
he_IL: <strong>לשומת ליבך!</strong> השימוש בגרסה הנוכחית של התוספים הפעילים הבאים שנמצאים בשימושך טרם נבדק עם WooCommerce %s. יש לעדכן את הגרסה שלהם או לוודא את ההתאמה שלהם לפני עדכון WooCommerce. אחרת, ייתכן שייוצרו בעיות:

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
he_IL: החזר כספי מס' %1$s - %2$s על ידי %3$s

en: Add shipping
he_IL: הוספת משלוח

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
he_IL: המלאי לא עודכן כיוון שהערך השתנה מאז העריכה האחרונה. למוצר %1$d יש %2$d יחידות במלאי.

en: Order details manually sent to customer.
he_IL: פרטי ההזמנה נשלחו ידנית ללקוח.

en: Choose an action...
he_IL: בחירה בפעולה...

en: Position
he_IL: מיקום

en: Upload a new file
he_IL: העלאה של קובץ חדש

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
he_IL: הקובץ ריק או שמכיל קידוד שונה מ-UTF-8. יש לנסות שוב עם קובץ חדש.

en: Lifetime Subscription
he_IL: מינוי לכול החיים

en: Sort by:
he_IL: איך למיין את הרשימה?

note: translators: Introduction to list of WooCommerce.com extensions the merchant has subscriptions for.
en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
he_IL: מתחת ישנה רשימה של הרחבות זמינות בחשבון WooCommerce.com שלך. כדי לקבל עדכונים להרחבה, יש להתקין את ההרחבה, להפעיל את המינוי עבורה ולחבר אותו לחשבון WooCommerce.com שלך. ניתן להפעיל את ההרחבות ממסך <a href="%s">תוספים</a>.

en: Expired
he_IL: לא בתוקף

en: Expiring Soon
he_IL: התוקף יפוג בקרוב

en: Update Available
he_IL: עדכון זמין

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
he_IL: אם אהבת את %1$s, נשמח לראות דירוג %2$s ממך. תודה ענקית מראש!

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
he_IL: העברה של מוצרים קיימים לחנות החדשה - פשוט לייבא קובץ CSV.

en: Import products
he_IL: ייבוא מוצרים

en: Have an existing store?
he_IL: יש ברשותך כבר חנות קיימת?

en: Create a product
he_IL: יצירת מוצר

en: Yes please!
he_IL: כן, בבקשה!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
he_IL: אנחנו כאן בשבילך - אפשר לקבל עצות, עדכונים על מוצרים והשראה ישירות לתיבת האימייל.

en: You're ready to start selling!
he_IL: הכל מוכן, אפשר להתחיל למכור!

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
he_IL: ייתכן שהאתר נמצא ברשת פרטית. ניתן לחבר את Jetpack לאתרים ציבוריים בלבד. יש לוודא שהאתר מוצג באינטרנט ולנסות להתחבר שוב.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
he_IL: מצטערים! לא הצלחנו ליצור קשר עם Jetpack כעת . עליך לוודא שהאתר שלך מוצג באינטרנט ושהוא מקבל בקשות נכנסות ויוצאות דרך cURL. אפשר גם לנסות ולחבר את Jetpack שוב ואם יש בעיות נוספות, ליצור קשר עם התמיכה.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
he_IL: מצטערים! ניסינו להתקין את Jetpack עבורך, אך לא הצלחנו 😭. עליך לעבור ללשונית "תוספים" כדי להתקין את השירות ולהשלים את הגדרת החנות שלך.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
he_IL: מצטערים! ניסינו להתחבר ל-Jetpack כעת, אך לא הצלחנו 😭. עליך לעבור ללשונית "תוספים" כדי לחבר את Jetpack ולהשלים את הגדרת החנות שלך.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
he_IL: שיתוף פריטים חדשים ברשתות החברתיות ברגע שהם מתפרסמים בחנות שלך.

en: Product promotion
he_IL: קידום מוצרים

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
he_IL: קבלת התראה כאשר החנות לא במצב מקוון, גם אם לדקות ספורות.

en: Store monitoring
he_IL: מעקב אחר החנות

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
he_IL: קבלת תובנות על הפעילויות בחנות, כולל סך כל המכירות, מוצרים מובילים ועוד.

en: Store stats
he_IL: נתונים סטטיסטיים של החנות

en: Protect your store from unauthorized access.
he_IL: הגנה על החנות מפני גישה לא מאושרת.

en: Better security
he_IL: אבטחה טובה יותר

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
he_IL: סיבות נוספות לאהוב את השירות של Jetpack

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
he_IL: בחיבור האתר אתה מסכים ל<a href="%1$s" target="_blank">תנאי השימוש</a> שלנו ול<a href="%2$s" target="_blank">שיתוף פרטים</a> עם WordPress.com

en: Finish setting up your store
he_IL: השלמת ההגדרה של החנות

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
he_IL: חבר חנות אל Jetpack כדי לאפשר תכונות נוספות

en: Connect your store to Jetpack
he_IL: חבר את החנות אל Jetpack

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
he_IL: מצטערים, לא הצלחנו לחבר את החנות אל Jetpack

en: automated taxes
he_IL: חישוב מסים אוטומטי

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
he_IL: תשלומים של Stripe, חישוב מסים אוטומטי ותוויות למשלוח מוזל

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
he_IL: החנות כמעט מוכנה! כדי להפעיל שירותים כגון %s, כל שנדרש הוא חיבור אל Jetpack.

en: Automated Taxes
he_IL: חישוב מסים אוטומטי

en: Storefront Theme
he_IL: ערכת העיצוב Storefront

en: Collect payments from customers offline.
he_IL: חיוב תשלומים מלקוחות שאינם במצב מקוון.

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
he_IL: ל-WooCommerce ניתן לשלם באופן מקוון או לא מקוון. ניתן להתקין <a href="%1$s" target="_blank">שיטות תשלום נוספות</a> בשלב מאוחר יותר.

en: PayPal email address:
he_IL: כתובת אימייל של PayPal:

en: Stripe email address
he_IL: כתובת אימייל של Stripe

en: Stripe email address:
he_IL: כתובת אימייל של Stripe:

en: Shipping Method
he_IL: שיטת משלוח

en: Shipping Zone
he_IL: אזור משלוח

en: Don't charge for shipping.
he_IL: אין צורך לחייב עבור משלוח.

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
he_IL: כמה ברצונך לגבות עבור תשלום משלוח קבוע?

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
he_IL: קביעת מחיר קבוע לכיסוי הוצאות המשלוח.

en: Flat Rate
he_IL: תעריף קבוע

en: I plan to sell both physical and digital products
he_IL: ברצוני למכור מוצרים פיזיים ודיגיטליים

en: I plan to sell digital products
he_IL: ברצוני למכור מוצרים דיגיטליים

en: I plan to sell physical products
he_IL: ברצוני למכור מוצרים פיזיים

en: What type of products do you plan to sell?
he_IL: איזה סוג מוצרים ברצונך למכור?

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
he_IL: האשף הבא יעזור להגדיר את החנות ולהתחיל לעבוד במהירות.

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Store setup
he_IL: הגדרת חנות

en: Terms and Conditions Page
he_IL: עמוד תנאי שימוש

en: My Account Page
he_IL: עמוד החשבון שלי

en: Checkout Page
he_IL: עמוד קופה

en: Cart Page
he_IL: עמוד סל קניות

en: Shop Page
he_IL: עמוד חנות

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
he_IL: הקופון מתוזמן למועד: %s.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
he_IL: ההזמנה מתוזמנת למועד: %s.

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
he_IL: הרחבות %s

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
he_IL: כדי להחיל עמלה, יש להזין סכום או אחוז קבועים.

en: Invalid coupon
he_IL: קופון לא תקף

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
he_IL: אין להשתמש בשיטות תיאור גנריות של הוספה/עדכון/קבלה עבור נתוני תיאור פנימיים, כולל "%s". יש להשתמש ברכיבים מושכים / מגדירים (Getters  Setters) במקום.

en: Zug
he_IL: צוג

en: Vaud
he_IL: ווֹ (קנטון)

en: Valais
he_IL: ואלה

en: Uri
he_IL: כתובת URL

en: Ticino
he_IL: טיצ'ינו

en: Thurgau
he_IL: תורגאו

en: St. Gallen
he_IL: סנט גאלן

en: Solothurn
he_IL: זולותורן

en: Schwyz
he_IL: שוויץ (עיר)

en: Schaffhausen
he_IL: שפהאוזן

en: Obwalden
he_IL: אובוולדן

en: Nidwalden
he_IL: נידוולדן

en: Luzern
he_IL: לוצרן

en: Jura
he_IL: יורה

en: Glarus
he_IL: גלרוס

en: Geneva
he_IL: ג'נבה

en: Fribourg
he_IL: פרייבורג

en: Bern
he_IL: ברן

en: Basel-Stadt
he_IL: בזל-שטאדט

en: Basel-Landschaft
he_IL: בזל-לנדשאפט

en: Appenzell Innerrhoden
he_IL: אפנצל אינר-רודן

en: Appenzell Ausserrhoden
he_IL: אפנצל אוסר-רודן

en: Aargau
he_IL: ארגאו

en: Zaire
he_IL: זאיר

en: Uíge
he_IL: וויג'

en: Namibe
he_IL: נמיב

en: Moxico
he_IL: מושיק

en: Malanje
he_IL: מלאנז'ה

en: Lunda-Sul
he_IL: לונדה סול

en: Lunda-Norte
he_IL: לונדה נורט

en: Luanda
he_IL: לואנדה

en: Kwanza-Sul
he_IL: קוואנזה סול

en: Kwanza-Norte
he_IL: קוואנזה נורט

en: Kuando Kubango
he_IL: קואנדו קובנגו

en: Huambo
he_IL: הואמבו

en: Cunene
he_IL: קונאן

en: Cabinda
he_IL: קבינדה

en: Bié
he_IL: בייה

en: Benguela
he_IL: בנגלה

en: Bengo
he_IL: בנגו

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
he_IL: לא ניתן להשתמש בתמונה "%s".

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
he_IL: המיקומים אשר אינם מכוסים על ידי הגדרת "איזור אחר" לא ניתנים לעדכון.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
he_IL: קטגוריות מוצרים אשר הקופון לא יחול עליהן, או כאלה שניתן שלא ניתן להחיל עליהן את הקופון בסל הקניות, במסגרת "הנחת סל כללית".

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
he_IL: קטגוריות מוצרים אשר הקופון יחול עליהן, או כאלה שניתן להחיל עליהן את הקופון בסל הקניות, במסגרת "הנחת סל כללית".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
he_IL: מוצרים אשר הקופון לא יחול עליהם, או כאלה שלא ניתן להחיל עליהם את הקופון בסל הקניות, במסגרת "הנחת סל כללית".

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
he_IL: מוצרים אשר הקופון יחול עליהם, או כאלה שניתן להחיל עליהם את הקופון בסל הקניות, במסגרת "הנחת סל כללית".

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
he_IL[0]: מדורג %1$s מתוך 5 מבוסס על %2$s דירוגים של לקוחות
he_IL[1]: מדורגים %1$s מתוך 5 מבוסס על %2$s דירוגים של לקוחות

en: Search results only
he_IL: תוצאות חיפוש בלבד

en: Shop only
he_IL: חנות בלבד

en: Shop and search results
he_IL: חנות ותוצאות חיפוש

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
he_IL: לא ניתן לשלם עבור ההזמנה הזו. אנא צרו איתנו קשר במידה ואתם צריכים עזרה.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
he_IL: אנא התחברו אל החשבון שלכם המוצג מטה על מנת להמשיך אל טופס התשלום.

en: No matching product exists to update.
he_IL: לא נמצאו מוצרים תואמים לעדכון

en: A product with this SKU already exists.
he_IL: מוצר עם מק"ט זה כבר קיים.

en: A product with this ID already exists.
he_IL: מוצר עם המזהה הזה כבר קיים.

note: translators: %s: product SKU
en: SKU %s
he_IL: מק"ט %s

note: translators: %d: product ID
en: ID %d
he_IL: מזהה %d

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
he_IL: לא מצליח לצרף "%s".

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
he_IL: לא מצליח לייבא את הווריאציה: חסר מזהה הורה או הורה עדיין לא קיים.

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
he_IL: מזהה מוצר שגוי %d.

en: Invalid product type.
he_IL: סוג מוצר שגוי.

en: Subject (paid)
he_IL: נושא (שולם)

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
he_IL: מצייני מיקום זמינים: %s

en: Invalid customer query.
he_IL: שאילתת לקוח לא תקינה.

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: All Products
he_IL: כל המוצרים

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
he_IL: מספר בית ושם רחוב

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
he_IL: מפתח API נוצר בהצלחה. יש להעתיק את המפתחות החדשים כעת כיוון שהמפתח הסודי יוסתר ברגע שעמוד זה ייסגר.

en: List of upsell products IDs.
he_IL: מספרי ID של מוצרים משודרגים.

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
he_IL: כתובת ה-URL של העמוד %s (יחד עם מזהה העמוד).

en: The homepage URL of your site.
he_IL: כתובת ה-URL של עמוד הבית באתר.

en: Generate CSV
he_IL: יצירת קובץ CSV

en: Yes, export all custom meta
he_IL: כן, לייצא את כל הכלים המותאמים אישית

en: Export custom meta?
he_IL: לייצא את כל הכלים המותאמים אישית?

en: Product variations
he_IL: וריאציות של המוצר

en: Export all products
he_IL: לייצא את כל המוצרים

en: Which product types should be exported?
he_IL: אילו סוגי מוצרים ברצונך לייצא?

en: Export all columns
he_IL: ייצא את כל העמודות

en: Which columns should be exported?
he_IL: אילו עמודות ברצונך לייצא?

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
he_IL: הכלי הזה מאפשר לך לייצא ולהוריד קובצי CSV שמכילים רשימת של כל המוצרים.

en: Export products to a CSV file
he_IL: לייצא את המוצרים לקובץ CSV

en: Export Products
he_IL: לייצא את המוצרים

en: Product restored
he_IL: המוצר שוחזר

en: Order restored
he_IL: ההזמנה שוחזרה

en: Coupon restored
he_IL: הקופון שוחזר

en: Manage shipping methods
he_IL: ניהול שיטות משלוח

en: Locations not covered by your other zones
he_IL: מיקומים אשר אינם כלולים בהגדרת "איזורים אחרים"

en: Star ratings should be required, not optional
he_IL: דירוג כוכבים צריך להיות נדרש, לא אופציונאלי

en: Enable star rating on reviews
he_IL: הפעל דירוג כוכבים בחוות דעת

en: Reviews can only be left by "verified owners"
he_IL: חוות דעת יכולה להתקבל רק על ידי "בעלים מאומתים"

en: Enable product reviews
he_IL: הפעל חוות דעת מוצר

en: Set Status - Out of stock
he_IL: הגדרת סטטוס - אזל במלאי

en: Set Status - In stock
he_IL: הגדרת סטטוס - במלאי

en: Show advanced options
he_IL: הצגת אפשרויות מתקדמות

en: Hide advanced options
he_IL: הסתרת אפשרויות מתקדמות

en: CSV Delimiter
he_IL: מפריד CSV

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
he_IL: לחילופין, יש להזין את הנתיב לקובץ CSV על השרת:

en: Update existing products
he_IL: עדכון של מוצרים קיימים

en: Choose a CSV file from your computer:
he_IL: בחר קובץ CSV מהמחשב:

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
he_IL: הכלי הזה מאפשר לך לייצא (או לאחד) נתוני מוצר בחנות שלך באמצעות קובץ CSV או TXT.

en: Your products are now being imported...
he_IL: המוצרים מיובאים כעת...

en: Importing
he_IL: מייבא

en: Run the importer
he_IL: הפעלת כלי הייבוא

en: Do not import
he_IL: לא לייבא

en: Sample:
he_IL: דוגמה:

en: Map to field
he_IL: מיפוי לשדה

en: Column name
he_IL: שם עמודה

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
he_IL: בחירה בשדות בקובצי ה-CSV לצורך מיפוי מול שדות המוצרים, או כדי להתעלם מהפעולה במהלך הייבוא.

en: Map CSV fields to products
he_IL: מיפוי שדות CSV מול המוצרים

en: Import Products
he_IL: ייבוא מוצרים

en: Reason for failure
he_IL: סיבה לכישלון בפעולה

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
he_IL: הייבוא הושלם!

en: View import log
he_IL: הצגה של יומן הייבוא

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
he_IL[0]: הייבוא של המוצר %s נכשל
he_IL[1]: הייבוא של המוצרים %s נכשל

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
he_IL[0]: בוצע דילוג על המוצר %s
he_IL[1]: בוצע דילוג על המוצרים %s

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
he_IL[0]: המוצר %s עודכן
he_IL[1]: המוצרים %s עודכנו

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
he_IL[0]: בוצע ייבוא של המוצר %s
he_IL[1]: בוצע ייבוא של המוצרים %s

en: Parent SKU
he_IL: מק"ט אב

en: Product Title
he_IL: כותרת המוצר

en: Default attribute
he_IL: פריטים משויכים כברירת מחדל

en: Attribute visibility
he_IL: נראות פריטים משויכים

en: Is a global attribute?
he_IL: האם זהו שיוך גלובלי?

en: Attribute value(s)
he_IL: שיוך ערכים

en: Attribute name
he_IL: שיוך שם

en: Download URL
he_IL: הורדת כתובת URL

en: Download name
he_IL: הורדת שם

en: External product
he_IL: מוצר חיצוני

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
he_IL: מלאי

note: translators: %d: Meta number translators: %s: meta data name
en: Meta: %s
he_IL: כלים: %s

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
he_IL: הורדת %d כתובות URL

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
he_IL: הורדת %d שמות

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
he_IL: שיוך %d פריטים כברירת מחדל

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
he_IL: שיוך %d פריטים גלובליים

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
he_IL: שיוך %d פריטים מוצגים

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
he_IL: שיוך %d ערכים

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
he_IL: שיוך %d שמות

en: External URL
he_IL: URL חיצוני

en: Download expiry days
he_IL: ימים שנותרו לתוקף ההורדה

en: Images
he_IL:  תמונות

en: Allow customer reviews?
he_IL: לאפשר חוות דעת של לקוחות?

en: Backorders allowed?
he_IL: לאפשר הזמנות מראש?

en: Date sale price ends
he_IL: תאריך סיום של מחיר המבצע

en: Date sale price starts
he_IL: תאריך התחלה של מחיר המבצע

en: Short description
he_IL: תיאור קצר

en: Visibility in catalog
he_IL: נראות בקטלוג

en: Is featured?
he_IL: האם מומלץ?

en: Published
he_IL: פורסם

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
he_IL: יש להעלות קובץ CSV חוקי או לספק קישור לקובץ שכזה.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
he_IL: סוג קובץ לא תקין. המייבא תומך בסוגי הקובץ CSV ו-TXT

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
he_IL: הקובץ ריק. יש להעלות פריט עם יותר תוכן. סיבה נוספת לשגיאה זו היא שהאפשרות של ההעלאה מושבתת ב-php.ini אצלך או שההגדרה של post_max_size קטנה יותר מההגדרה של upload_max_filesize ב-php.ini.

en: Done!
he_IL: בוצע!

en: Column mapping
he_IL: מיפוי עמודות

en: Upload CSV file
he_IL: העלאת קובץ CSV

en: Browse Extensions
he_IL: עיון בהרחבות

en: Disconnect
he_IL: התנתק

en: My Subscriptions
he_IL: רשימת התפוצה שלי

en: Connected to WooCommerce.com
he_IL: התחבר ל-WooCommerce.com

en: Connect
he_IL: התחבר

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
he_IL: כל הקניות מ-woocommerce.com יופיעו כאן לאחר ההתחברות.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
he_IL: נהל את המנויים, קבל הודעות חשובות על מוצרים, עדכונים, והכל מתוך לוח הבקרה של ווקומרס

en: Installed Extensions without a Subscription
he_IL: הרחבות שמותקנות ללא מינוי

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
he_IL: לא ניתן למצוא מינוי בחשבון WooCommerce.com

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
he_IL: שותף ע"י %s

en: Subscription: Unlimited
he_IL: מינוי: ללא הגבלה

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
he_IL: מינוי: שימוש ב-%1$d מתוך %2$d אתרים זמינים

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
he_IL: מנוי: לא זמין - %1$d מתוך %2$d כבר בשימוש.

en: Expires on:
he_IL: התוקף פג בתאריך:

en: Expiring soon!
he_IL: התוקף יפוג בקרוב!

en: Auto renews on:
he_IL: תאריך חידוש אוטומטי:

en: Expired :(
he_IL: פג תוקף :(

en: Subscriptions
he_IL: מינויים

en: WooCommerce Extensions
he_IL: הרחבות של ווקומרס

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
he_IL: כעת אפשר לנהל את ההתקדמות באופן קל ופשוט יותר. מעתה, ניתן לנהל את כל הרכישות בווקומרס ישירות מתפריט ההרחבות שנמצא בתוך ווקומרס. <a href="%s">הצגה וניהול</a> של ההרחבות.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
he_IL: צריכים עזרה בווקומרס?

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
he_IL[0]: לתשומת לבך: יש לך כרגע <a href="%1$s">הרחבה %2$d</a> פעילה שנדרש עבורה עדכון לפני שהשירות של ווקומרס יעודכן.
he_IL[1]: לתשומת לבך: יש לך כרגע <a href="%1$s">%2$dהרחבות</a> פעילות שנדרש עבורן עדכון לפני שהשירות של ווקומרס יעודכן.

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
he_IL: הריענון המטמונים של האימות והמינוי בוצע בהצלחה.

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
he_IL: החנות נותקה בהצלחה מ-WooCommerce.com

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
he_IL: החנות חוברה בהצלחה ל-WooCommerce.com

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
he_IL: אירעה שגיאה בעת השבתת הפעולה של ההרחבה %1$s. יש לגשת ל<a href="%2$s">מסך התוספים</a> ולבצע את ההשבתה באופן ידני.

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
he_IL: פעולת ההרחבה %s הושבתה בהצלחה.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
he_IL: אירעה שגיאה בעת השבתת המינוי עבור %s. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
he_IL: המינוי עבור %1$s הושבת בהצלחה. לא יישלחו לך עוד עדכונים עבור מוצר זה. יש <a href="%2$s">ללחוץ כאן</a> כדי להשבית גם את התוסף הזה.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
he_IL: המינוי עבור %s הושבת בהצלחה. לא יישלחו לך עוד עדכונים עבור מוצר זה.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
he_IL: אירעה שגיאה בעת הפעלת %s. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
he_IL: הפעלת %s בוצעה בהצלחה. כעת יישלחו לך עדכונים עבור מוצר זה.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
he_IL: גרסה %s <strong>זמינה</strong> כעת. כדי לאפשר את העדכון, יש <strong>לרכוש</strong> מינוי חדש.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
he_IL: תוקפו של המינוי יפוג בקרוב. יש <strong>לחדש</strong> אותו כדי להמשיך ולקבל עדכונים ותמיכה.

en: Enable auto-renew
he_IL: הפעלת חידוש אוטומטי

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
he_IL: המינוי <strong>יפוג</strong> בקרוב.

en: Renew
he_IL: לחדש

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
he_IL: המינוי פג תוקף. יש <strong>לחדש</strong> את המינוי על מנת לקבל עדכונים ותמיכה.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
he_IL: תוקף המנוי פג. צור קשר עם הבעלים כדי <strong>לחדש</strong> את המנוי לקבלת עדכונים ותמיכה.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
he_IL: כדי לאפשר את העדכון, יש <strong>לרכוש</strong> מינוי חדש.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
he_IL: כדי לאפשר את העדכון, יש <strong>להפעיל</strong> מינוי זה.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
he_IL: גרסה %s <strong>זמינה</strong> כעת.

en: WooCommerce Helper
he_IL: עזרה בווקומרס

en: Create a new webhook
he_IL: יצירת Webhook חדש

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
he_IL: פריטי Webhook הם הודעות אירועים שנשלחות לכתובת URL שבחרת. ניתן להשתמש בהם לשילוב עם שירותים של צד שלישי שתומכים בהם.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
he_IL: ביצוע תשלומים בטוחים ומאובטחים באמצעות כרטיסי אשראי או חשבון פייפאל.

en: Copy from billing address
he_IL: העתקה מכתובת החיוב

en: Import products from a CSV file
he_IL: ייבוא מוצרים מקובץ CSV

en: This is a featured product
he_IL: זהו מוצר נבחר

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
he_IL: הגדרה זו קובעת באילו מעמודי החנות יופיעו המוצרים.

en: Filter by product type
he_IL: סינון לפי סוג מוצר

en: Filter by category
he_IL: סינון לפי קטגוריה

en: Sorting
he_IL: מיון

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
he_IL: ייבוא <strong>מוצרים</strong> לחנות מקובץ CSV.

en: WooCommerce products (CSV)
he_IL: מוצרי ווקומרס (קובץ CSV)

en: Product Import
he_IL: ייבוא מוצר

en: Product Export
he_IL: ייצוא מוצר

en: Custom Link
he_IL: קישור מותאם אישית

en: WooCommerce Endpoint
he_IL: נקודת קצה של ווקומרס

en: Back to Attributes
he_IL: חזרה לפריטים משויכים

en: Are you sure you want to delete this log?
he_IL: האם ברצונך למחוק יומן זה?

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Create an API key
he_IL: יצירת מפתח API

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
he_IL: מפתח REST API של ווקומרס מאפשר לאפליקציות חיצוניות להציג ולנהל את נתוני החנות. הגישה אפשרית לבעלי מפתחות API תקפים בלבד.

en: Free - Install now
he_IL: בחינם - ביצוע התקנה עכשיו

en: WooCommerce Services
he_IL: שירותי ווקומרס

en: Vrancea
he_IL: ורנצ'אה

en: Vaslui
he_IL: וסלוי

en: Vâlcea
he_IL: ולצ'אה

en: Tulcea
he_IL: טולצ'ה

en: Timiș
he_IL: טימיש

en: Teleorman
he_IL: טלאורמן

en: Suceava
he_IL: סוצ'אבה

en: Sibiu
he_IL: סיביו

en: Satu Mare
he_IL: סאטו מארה

en: Sălaj
he_IL: סלאז'

en: Prahova
he_IL: פרהובה

en: Olt
he_IL: אולט

en: Neamț
he_IL: ניאמץ

en: Mureș
he_IL: מורש

en: Mehedinți
he_IL: מחדינצי

en: Maramureș
he_IL: מרמורש

en: Ilfov
he_IL: אילפוב

en: Ialomița
he_IL: יאלומיצה

en: Hunedoara
he_IL: חונדוארה

en: Harghita
he_IL: הרגיטה

en: Gorj
he_IL: גורז'

en: Giurgiu
he_IL: ג'יורג'יו

en: Galați
he_IL: גאלאץ

en: Dolj
he_IL: דולז'

en: Covasna
he_IL: קובאסנה

en: Constanța
he_IL: קונסטנצה

en: Cluj
he_IL: קלוז'-נאפוקה

en: Caraș-Severin
he_IL: קרש-סברין

en: Buzău
he_IL: בוזאו

en: București
he_IL: בוקרשט

en: Brașov
he_IL: בראשוב

en: Brăila
he_IL: בראילה

en: Botoșani
he_IL: בוטושני

en: Bistrița-Năsăud
he_IL: ביסטריצה-נסאוד

en: Bihor
he_IL: ביחור

en: Bacău
he_IL: בקאו

en: Argeș
he_IL: ארג'ש

en: Arad
he_IL: ארד

en: Alba
he_IL: אלבה

en: Potosí
he_IL: פוטוסי

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להתנתק? <a href="%s">לחץ לאישור והתנתקות</a>

en: Unknown request method.
he_IL: מתודת בקשה לא ידועה.

en: Create
he_IL: יצירה

en: Zone ID.
he_IL: מזהה אזור.

en: ID.
he_IL: מזהה.

en: Value (required)
he_IL: ערך (חובה)

en: Name (required)
he_IL: שם (חובה)

en: Recalculate
he_IL: חישוב מחדש

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
he_IL: מעוניין לבצע חישוב מחדש? אפשרות זו תחשב מיסים המבוססים על מדינת הלקוח (או מיקום הבסיס של החנות) ותעדכן את העלות הכוללת.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
he_IL: כל עמודי ווקומרס החסרים הותקנו בהצלחה

en: Terms in the product visibility taxonomy.
he_IL: מונחי טקסונומיה בנראות הפוסט בטקסונומיות

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
he_IL: רשימה של מונחי טקסונומיה המשמשים לנראות המוצר

en: Taxonomies: Product visibility
he_IL: טקסונומיות: נראות המוצר

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
he_IL: %s (העתק)

en: Invalid product ID
he_IL: מזהה מוצר לא חוקי

en: Sorry, you cannot edit this resource.
he_IL: מצטערים, אתם לא יכולים לערוך את המשאב הזה

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
he_IL: הגדל מחיר קיים ב (סכום קבוע או %):

en: Parent theme author URL
he_IL: כתובת האתר של יוצרי תבנית האב

en: Parent theme version
he_IL: גרסת תבנית אב

en: Parent theme name
he_IL: שם תבנית האב

en: Active plugins
he_IL: תוספים פעילים

en: Max upload size
he_IL: גודל העלאה מקסימלי

en: MySQL version
he_IL: גרסת MySQL

en: cURL version
he_IL: גרסת cURL

en: PHP version
he_IL: גרסת PHP

en: Server info
he_IL: פרטי שרת

en: Customer sales
he_IL: מכירות לקוח

en: Shipping method
he_IL: שיטת משלוח

en: Customer provided note:
he_IL: הערה מהלקוח:

en: Number of decimals
he_IL: מספר הספרות העשרוניות

en: Decimal separator
he_IL: מפריד עשרוני

en: Thousand separator
he_IL: מפריד אלפים

en: Currency position
he_IL: מיקום סימון מטבע

note: Author of the plugin
en: Automattic
he_IL: חברת אוטומטיק

note: translators: 1: reviews count 2: product name
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
he_IL[0]: %1$s ביקורת עבור %2$s
he_IL[1]: %1$s ביקורות עבור %2$s

en: Awaiting product image
he_IL: ממתין לתמונת מוצר

en: Next (arrow right)
he_IL: לעמוד הבא (חץ שמאלה)

en: Previous (arrow left)
he_IL: לעמוד הקודם (חץ ימינה)

en: Zoom in/out
he_IL: הגדל/הקטן

en: Toggle fullscreen
he_IL: מסך מלא

en: Share
he_IL: שתף

en: Close (Esc)
he_IL: סגור (Esc)

en: Search products&hellip;
he_IL: חיפוש מוצרים&hellip;

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
he_IL: %1$s מסתיים ב-%2$s

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
he_IL[0]: %1$s עבור %2$s פריט
he_IL[1]: %1$s עבור %2$s פריטים

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
he_IL: מלוח הבקרה של החשבון ניתן לראות את ה<a href="%1$s">הזמנות האחרונות</a>, לנהל את <a href="%2$s">כתובות המשלוח והחיוב</a>, ו<a href="%3$s">לערוך את הסיסמה ופרטי החשבון</a>.

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
he_IL: שלום %1$s (לא %1$s? <a href="%2$s">התנתק</a>)

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
he_IL: (מוערך עבור %s)

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
he_IL: זה ייתן גישה ל"%1$s" %2$s, מה שיאפשר לזה

note: translators: %s: maximum price
en: Max %s
he_IL: מקסימום %s

note: translators: %s: minimum price
en: Min %s
he_IL: מינימום %s

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
he_IL: שיטת תשלום להזמנה זו איננו מאפשר זיכוי אוטומטי.

en: The payment gateway for this order does not exist.
he_IL: שיטת תשלום להזמנה זו איננו קיים.

en: Invalid refund amount.
he_IL: סכום זיכוי לא תקין.

en: Fixed product discount
he_IL: הנחת מוצר קבועה

en: Fixed cart discount
he_IL: הנחה קבועה

en: Percentage discount
he_IL: אחוזי הנחה

en: Iranian toman
he_IL: טומאן איראני

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
he_IL: %s לא קיים.

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
he_IL: קופון: %s

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Your password has been reset successfully.
he_IL: סיסמתך אופסה בהצלחה.

en: Specific countries
he_IL: ארצות ספציפיות

en: Free shipping
he_IL: משלוח חינם

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
he_IL: %1$s מסתיים ב-%2$s (תוקף %3$s/%4$s)

en: This method should not be called before plugins_loaded.
he_IL: אין לקרוא לפעולת שירות זו לפני plugins_loaded.

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
he_IL: בקרו באזור הניהול של %s

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
he_IL[0]: הודעת היומן הבאה של ווקומרס התקבלה:
he_IL[1]: הודעות היומן הבאות של ווקומרס התקבלו:

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
he_IL[0]: [%1$s] %2$s: הודעת יומן %3$s של ווקומרס
he_IL[1]: [%1$s] %2$s: %3$s הודעות יומן של ווקומרס

en: Product properties should not be accessed directly.
he_IL: אין לגשת ישירות למאפייני המוצר.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
he_IL: לסירוגין הכנס את הקישור אל תוך תמונת הלוגו בגודל 150x50 פיקסלים המוצגת בפינה השמאלית עליונה בעמודי הצ'קאוט של פייפאל.

en: Image url
he_IL: כתובת תמונה

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
he_IL: אפשר להשתמש בארגז החול של פייפאל כדי לבדוק את התשלומים. יש להירשם ל<a href="%s">חשבון מפתח</a>.

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
he_IL: הזמנה #%s סומנה כהזמנה ששולמה באמצעות פייפאל IPN, אך בוטלה לפני כן. נדרש טיפול של מנהל המערכת.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
he_IL: התקבל תשלום עבור הזמנה שבוטלה%s

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
he_IL: התשלום אושר. יש לשנות את מצב התשלום ל״בטיפול״ או ״הושלם״ כדי לסיים את גביית התשלום.

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
he_IL: לא ניתן לגבות את התשלום - מזהה אישור: %1$s, מצב: %2$s

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
he_IL: תשלום של %1$s נגבה - מזהה אישור: %2$s, מזהה עסקה: %3$s

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
he_IL: לא ניתן לגבות את התשלום: %s

en: Bank
he_IL: בנק

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
he_IL: כדי לעקוף ולערוך תבנית אימייל זו, העתק את %1$s לתיקיית התבניות: %2$s.

en: Invalid payment token.
he_IL: טוקן תשלום לא חוקי.

en: Invalid or missing payment token fields.
he_IL: שדות טוקן תשלום חסרים או לא חוקיים.

en: Invalid download.
he_IL: הורדה לא חוקית.

en: Invalid customer.
he_IL: לקוח לא חוקי.

en: Invalid coupon.
he_IL: קופון לא בתוקף.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
he_IL: %1$d עדכונים הושלמו. מסד נתונים גרסה %2$s

en: Output just the id when the operation is successful.
he_IL: כאשר הפעולה מתבצעת בהצלחה, התוצאה תהיה מזהה בלבד.

en: Render response in a particular format.
he_IL: יש לעבד את התגובה בתבנית מסוימת.

en: Get the value of an individual field.
he_IL: יש להשיג את הערך של שדה בודד.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
he_IL: יש להגביל את התגובה לשדות ספציפיים. מוגדר כברירת מחדל לכל השדות.

en: The id for the resource.
he_IL: המזהה עבור המשאב.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
he_IL: לא נמצא כותרת סכמה עבור %s, מדלג על רישום הפקודה REST.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
he_IL: יש לכלול את כל האפשרות ‎--‎user‎‎ עם משתמש שיש לו הרשאה לביצוע הפעולה.

en: Updated
he_IL: עודכן

en: Deleted
he_IL: נמחק

en: Trashed
he_IL: הועבר לפח

en: External products cannot be backordered.
he_IL: מוצרים חיצוניים אינם ניתנים להזמנה מראש.

en: External products cannot be stock managed.
he_IL: ניהול מלאי איננו אפשרי למוצרים חיצוניים.

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
he_IL: מוצר %s

en: Product shipping classes
he_IL: סוגי משלוח למוצר

en: No tags found
he_IL: לא נמצאו תגיות

en: Choose from the most used tags
he_IL: בחירה מתוך התגיות הנפוצות

en: Add or remove tags
he_IL: הוסף או הסר תגיות

en: Separate tags with commas
he_IL: הפרד תגיות עם פסיק

en: Popular tags
he_IL: תגיות פופולריות

en: New tag name
he_IL: שם תגית חדשה

en: Add new tag
he_IL: הוסף תגית חדשה

en: Update tag
he_IL: עדכון תגית

en: Edit tag
he_IL: עריכת תגית

en: All tags
he_IL: כל התגיות

en: Search tags
he_IL: חיפוש תגיות

en: Tag
he_IL: תגית

en: No categories found
he_IL: לא נמצאו קטגוריות

en: New category name
he_IL: שם הקטגוריה החדשה

en: Add new category
he_IL: הוסף קטגוריה חדשה

en: Update category
he_IL: עדכן קטגוריה

en: Edit category
he_IL: ערוך קטגוריה

en: Parent category:
he_IL: קטגוריית אב:

en: Parent category
he_IL: קטגוריית אב

en: All categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: Search categories
he_IL: חיפוש קטגוריות

en: Category | Categories
he_IL[0]: קטגוריה

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
he_IL: סטטוס הזמנה השתנה ל-%s.

en: Invalid product
he_IL: מוצר לא תקין

en: Invalid variation ID
he_IL: מזהה וריאציה לא תקין

en: Invalid tax class
he_IL: סיווג מס לא תקף

en: Visit premium customer support
he_IL: ביקור בתמיכת לקוחות פרימיום

en: Error:
he_IL: שגיאה:

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
he_IL: ערך לא תקף פורסם עבור %s

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
he_IL[0]: פריט אחד מהזמנה קודמת שביצעת לא זמין כעת ולא ניתן להוסיף אותו לסל הקניות.
he_IL[1]: %d פריטים מהזמנה קודמת שביצעת לא זמין כעת ולא ניתן להוסיף אותו לסל הקניות.

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
he_IL: נותרו מעט פריטי %1$s במלאי. נותרו %2$d.

en: Invalid data store.
he_IL: מאגר נתונים לא תקף.

en: Invalid billing email address
he_IL: כתובת דואר-אלקטרוני לחיוב לא תקינה

en: Invalid role
he_IL: תפקיד לא חוקי

en: Invalid email address
he_IL: כתובת אימייל לא תקינה

en: Invalid email address restriction
he_IL: הגבלת כתובת אימייל לא תקפה

en: Invalid discount type
he_IL: סוג הנחה לא תקין

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
he_IL: דירה, סוויטה, יחידה וכו' (אופציונלי)

en: Street address
he_IL: כתובת רחוב

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
he_IL: אינך יכול/ה להוסיף עוד "%s" לסל הקניות.

en: View cart
he_IL: מעבר לסל הקניות

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
he_IL: כדי ש<strong>אחסון במטמון של מסד נתונים</strong> יפעל עם ווקומרס, יש להוסיף את %1$s לאפשרות 'יש להתעלם ממחרוזות שאילתה' ב<a href="%2$s">הגדרות מטמון כולל של W3</a>.

en: Invalid order
he_IL: הזמנה לא תקנית.

en: The product review cannot be deleted.
he_IL: אי אפשר למחוק את ביקורת המוצר.

en: The comment has already been trashed.
he_IL: התגובה כבר הועברה לפח.

en: The product review does not support trashing.
he_IL: ביקורת המוצר לא תומכת בהעברה לפח.

en: Invalid product review ID.
he_IL: מזהה ביקורת מוצר לא תקף.

en: Updating product review failed.
he_IL: עדכון ביקורת המוצר נכשל.

en: Creating product review failed.
he_IL: יצירת ביקורת המוצר נכשל.

en: Could not update the attribute.
he_IL: אי אפשר לערוך את התכונה.

en: The date of the customer last order, as GMT.
he_IL: תאריך ביצוע ההזמנה האחרונה של הלקוח, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the customer was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת הלקוח לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Invalid resource ID.
he_IL: מזהה משאב לא תקף.

en: This resource cannot be created.
he_IL: אי אפשר ליצור משאב זה.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
he_IL: תאריך העדכון האחרון של webhook, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the webhook was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת webhook, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
he_IL: תאריך רישום השליחה של webhook, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
he_IL: אירעה שגיאה בעת קריאה לכלי זה. לא קיימת התקשרות חזרה.

en: Tool ran.
he_IL: הכלי הופעל.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
he_IL: %d וריאציות יתומות נמחקו

en: Tool return message.
he_IL: הודעה על החזרת כלי.

en: Did the tool run successfully?
he_IL: האם הכלי פעל בהצלחה?

en: Tool description.
he_IL: תיאור כלי.

en: What running the tool will do.
he_IL: מה יקרה בעת הפעלת הכלי.

en: Tool name.
he_IL: שם הכלי.

en: A unique identifier for the tool.
he_IL: מזהה ייחודי עבור הכלי.

en: Invalid tool ID.
he_IL:  מזהה כלי לא תקף.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
he_IL: כלי זה יתקין את כל עמודי ווקומרס החסרים. העמודים כבר הוגדר וההתקנה לא תוחלף.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
he_IL: כלי זה ימחק את כל הווריאציות שאין להן אב.

en: Delete orphaned variations
he_IL: מחיקת וריאציות יתומות

en: Orphaned variations
he_IL: וריאציות יתומות

en: WooCommerce pages.
he_IL: עמודי ווקומרס

en: Hide errors from visitors?
he_IL: האם להסתיר שגיאות ממבקרים?

en: Security.
he_IL: אבטחה.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
he_IL: תנאי טקסונומיה עבור מצבי מוצר/הזמנה

en: Geolocation enabled?
he_IL: מיקום גיאוגרפי הופעל?

en: Currency symbol.
he_IL: סמל מטבע.

en: Currency.
he_IL: מטבע.

en: SSL forced?
he_IL: הכרח SSL?

en: REST API enabled?
he_IL: REST API הופעל?

en: Settings.
he_IL: הגדרות.

en: Template overrides.
he_IL: עקיפות תבנית

en: Does this theme have outdated templates?
he_IL: האם לתבנית זו יש תבניות מישנות?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
he_IL: האם ערכת העיצוב כוללת קובץ woocommerce.php?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
he_IL: האם ערכת העיצוב מצהירה על תמיכה בווקומרס?

en: Is this theme a child theme?
he_IL: האם ערכת עיצוב זו היא ערכת עיצוב צאצא?

en: Theme author URL.
he_IL: כתובת URL של מחבר ערכת העיצוב

en: Latest version of theme.
he_IL: גרסה אחרונה של ערכת עיצוב

en: Theme version.
he_IL: גרסת ערכת עיצוב

en: Theme name.
he_IL: שם ערכת עיצוב

en: Theme.
he_IL: ערכת עיצוב.

en: Database tables.
he_IL: טבלאות מסד הנתונים

en: Database prefix.
he_IL: קידומת מסד נתונים.

en: Database.
he_IL: מסד נתונים.

en: Remote GET response.
he_IL: תשובת GET מרוחק.

en: Remote GET successful?
he_IL: GET מרחוק הצליח?

en: Remote POST response.
he_IL: תגובת POST מרחוק

en: Remote POST successful?
he_IL: POST מרחוק הצליח?

en: Is mbstring enabled?
he_IL: האם mbstring מופעל?

en: Is GZip enabled?
he_IL: האם GZip מופעל?

en: Is DomDocument class enabled?
he_IL: האם המחלקה DomDocument מופעלת?

en: Is SoapClient class enabled?
he_IL: האם המחלקה SoapClient מופעלת?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
he_IL: האם fsockopen/cURL הופעל?

en: Default timezone.
he_IL: אזור זמן המוגדר כברירת מחדל

en: Is SUHOSIN installed?
he_IL: האם SUHOSIN מותקן?

en: PHP max input vars.
he_IL: משתני קלט מרביים של PHP.

en: PHP max execution time.
he_IL: זמן ביצוע מרבי של PHP

en: PHP post max size.
he_IL: גודל מרבי של פוסט PHP.

en: WordPress language.
he_IL: שפת וורדפרס.

en: Are WordPress cron jobs enabled?
he_IL: האם אירועים מתוזמנים של WordPress מופעלים?

en: Is WordPress debug mode active?
he_IL: האם מצב איתור באגים של WordPress פעיל?

en: WordPress memory limit.
he_IL: מגבלת זכרון של וורדפרס.

en: Is WordPress multisite?
he_IL: האם WordPress כולל רשת אתרים?

en: WordPress version.
he_IL: גרסאת וורדפרס.

en: Is log directory writable?
he_IL: האם ספריית היומן ניתנת לכתיבה?

en: Log directory.
he_IL: ספריית יומן

en: WooCommerce version.
he_IL: גרסת ווקומרס

en: Site URL.
he_IL: כתובת האתר.

en: Home URL.
he_IL: כתובת URL של דף הבית.

en: Environment.
he_IL: סביבה

en: Shipping zone order.
he_IL: הזמנה לאזור משלוח.

en: Shipping zones do not support trashing.
he_IL: אזורי משלוח אינם תומכים בהעברה לפח.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
he_IL: אי אפשר ליצור משאב. יש לוודא ש'הזמנה' ו'שם' מופיעים.

en: Shipping zone name.
he_IL: שם אזור משלוח.

en: Shipping method settings.
he_IL: הגדרות שיטת משלוח.

en: Shipping method enabled status.
he_IL: מצב שמופעל על-ידי שיטת המשלוח.

en: Shipping method sort order.
he_IL: סדר מיון של שיטת משלוח.

en: Shipping method customer facing title.
he_IL: כותרת שמופנית ללקוח לגבי שיטת המשלוח.

en: Shipping method instance ID.
he_IL: מזהה מופע של שיטת משלוח.

en: Shipping methods do not support trashing.
he_IL: שיטות משלוח אינן תומכות בהעברה לפח.

en: Resource cannot be created.
he_IL: אי אפשר ליצור משאב.

en: Unique ID for the instance.
he_IL: מזהה ייחודי של המופע.

en: Unique ID for the zone.
he_IL: מזהה ייחודי של האזור.

en: Shipping zone location type.
he_IL: סוג מיקום של אזור משלוח.

en: Shipping zone location code.
he_IL: קוד מיקום של אזור משלוח.

en: Unique ID for the resource.
he_IL: מזהה ייחודי של המשאב.

en: Shipping method description.
he_IL: תיאור שיטת משלוח.

en: Shipping method title.
he_IL: כותרת שיטת משלוח.

en: Method ID.
he_IL: מזהה שיטה.

en: IDs for settings sub groups.
he_IL: מזהים עבור קבוצות משנה של הגדרות.

en: ID of parent grouping.
he_IL: מזהה של קבוצות אב.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
he_IL: מזהה ייחודי שניתן להשתמש בו לקשר הגדרות יחד.

en: No setting groups have been registered.
he_IL: לא נרשמו קבוצות הגדרות.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
he_IL: מערך של אפשרויות (זוגות ערכי מפתח) עבור נתוני קלט כגון בחירה, בחירות מרובות ולחצני אפשרויות.

en: Invalid setting.
he_IL: הגדרה לא תקפה.

en: Invalid setting group.
he_IL: קבוצת הגדרות לא תקפה.

en: Settings group ID.
he_IL: מזהה קבוצת הגדרות.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים בהתבסס על מחיר מרבי.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים בהתבסס על מחיר מינימלי.

en: Limit result set to products on sale.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים במכירה.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים קיימים במלאי או מוצרים שאזלו מהמלאי.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים עם סיווג מס ספציפי.

en: Limit result set to featured products.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים המוצעים.

en: List of variations IDs.
he_IL: רשימת מזהים של וריאציות.

en: The date the product was last modified, as GMT.
he_IL: תאריך העדכון האחרון במוצר, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the product was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת המוצר, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Number of days until access to downloadable files expires.
he_IL: מספר ימים לפני שתוקף קבלת הגישה לקבצים שניתנים להורדה יפוג.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
he_IL: מספר הפעמים שניתן להוריד את הקבצים שניתנים להורדה לאחר הרכישה.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
he_IL: תאריך סיום ההנחה במחיר, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Start date of sale price, as GMT.
he_IL: תאריך ההתחלה של ההנחה במחיר, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
he_IL: תאריך התחלת ההנחה במחיר, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the review was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת הביקורת, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The content of the review.
he_IL: תוכן הבדיקה.

en: The date the image was last modified, as GMT.
he_IL: תאריך העדכון האחרון של התמונה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the image was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת התמונה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
he_IL: טקסט מציין מיקום שיש להציג בנתוני קלט של טקסט.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
he_IL: טקסט עזרה נוסף שמוצג למשתמש על ההגדרה

en: Default value for the setting.
he_IL: ערך ברירת מחדל עבור ההגדרה.

en: Setting value.
he_IL: ערך הגדרה.

en: Type of setting.
he_IL: סוג הגדרה.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
he_IL: הסבר אפשרי לקריאה עבור ההגדרות בהן הממשקים משתמשים.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
he_IL: תווית אפשרית לקריאה עבור ההגדרות בהן הממשקים משתמשים.

en: A unique identifier for the setting.
he_IL: מזהה ייחודי עבור ההגדרה.

en: Payment gateway settings.
he_IL: הגדרות שיטת תשלום.

en: Payment gateway method description.
he_IL: תיאור שיטת תשלום.

en: Payment gateway method title.
he_IL: כותרת שיטת תשלום.

en: Payment gateway enabled status.
he_IL: המצב המופעל של שיטת תשלום.

en: Payment gateway sort order.
he_IL: סדר המיון של שיטת תשלום.

en: Payment gateway description on checkout.
he_IL: תיאור שיטת תשלום בעמוד התשלום.

en: Payment gateway title on checkout.
he_IL: כותרת שיטת תשלום בעמוד התשלום.

en: Payment gateway ID.
he_IL: מזהה שיטת תשלום.

en: The date the order was completed, as GMT.
he_IL: תאריך השלמת ההזמנה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the order was paid, as GMT.
he_IL: תאריך התשלום עבור ההזמנה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the order was last modified, as GMT.
he_IL: תאריך העדכון האחרון של ההזמנה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
he_IL: גרסת ווקומרס שעדכנה את ההזמנה לאחרונה.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
he_IL: כאשר מוגדר True, ממשק ה-API של שער התשלום מיועד ליצור את ההחזר.

en: User ID of user who created the refund.
he_IL: מזהה משתמש של המשתמש שיצר את ההחזר הכספי.

en: The date the order refund was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת ההחזר עבור ההזמנה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Limit result to customers or internal notes.
he_IL: יש להגביל את התוצאה ללקוחות או להערות פנימיות.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
he_IL: אם  מוגדר True, הפתק יוצג ללקוחות והם יקבלו הודעה. אם מוגדר False, הפתק יישאר לשימוש מנהל המערכת כסימוכין בלבד.

en: The date the order note was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת פתק ההזמנה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Is the customer a paying customer?
he_IL: האם הלקוח הוא לקוח משלם?

en: The date the customer was last modified, as GMT.
he_IL: תאריך העדכון האחרון בלקוח, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the order was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת ההזמנה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date when download access expires, as GMT.
he_IL: תאריך התוקף של הגישה להורדה, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: Meta ID.
he_IL: מזהה תיאור.

en: Meta data.
he_IL: מטה-נתונים.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
he_IL: רשימה של מזהי משתמשים (או כתובות אימייל של אורחים) אשר השתמשו בקופון.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
he_IL: אם  מוגדר True, הקופון הזה לא יחול על פריטים שיש להם מחיר מבצע.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
he_IL: אם  מוגדר True, ואם שיטת המשלוח בחינם מצריכה קופון, הקופון הזה יאפשר משלוח בחינם.

en: How many times the coupon can be used in total.
he_IL: כמה פעמים ניתן להשתמש בקופון בסך הכול.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
he_IL: אם מוגדר, ניתן להשתמש בקופון רק ללא קופונים נוספים. קופונים אחרים יוסרו מסל הקניות.

en: The date the coupon expires, as GMT.
he_IL: תאריך התוקף של הקופון, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
he_IL: תאריך התוקף של הקופון, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
he_IL: התאריך שבו שונה הקופון לאחרונה, לפי GMT.

en: The date the coupon was created, as GMT.
he_IL: תאריך יצירת הקופון, לפי שעון גריניץ' (GMT).

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
he_IL: סכום ההנחה. חייב להיות בעל ערך מספרי, גם אם נקבע כאחוזים.

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
he_IL[0]: פרמטר OAuth חסר %s
he_IL[1]: פרמטרי OAuth חסרים %s

en: From %1$s to %2$s
he_IL: מ-%1$s עד %2$s

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
he_IL: יש להגדיר למחיר רגיל שהופחת ב(סכום קבוע או %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
he_IL: יש להקטין את מחיר המכירה הקיים ב(מספר קבוע או %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
he_IL: יש להגדיל את מחיר המכירה הקיים ב(מספר קבוע או %):

en: — No change —
he_IL: — ללא שינוי —

en: Learn how to update
he_IL: למד כיצד לעדכן

en: Outdated templates
he_IL: תבניות מיושנות

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
he_IL: %1$s גרסה %2$s אינה עדכנית. גרסת הליבה היא %3$s

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
he_IL: תצוגת העמוד צריכה להיות <a href="%s" target="_blank">ציבורית</a>

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
he_IL: עריכת %s עמוד

en: Taxonomies: Product types
he_IL: טקסונומיות: סוגי מוצרים

en: Error messages should not be shown to visitors.
he_IL: יש להציג הודעות שגיאה למבקרים.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
he_IL: הודעות שגיאה יכולות להכיל מידע רגיש על סביבת החנות. הודעות אלה צריכות להיות מוסתרות מפני מבקרים לא מהימנים.

en: Hide errors from visitors
he_IL: הסתר שגיאות ממבקרים

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
he_IL: החנות לא משתמשת בHTTPS. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף על HTTPS ותעודות SSL</a>.

en: Is the connection to your store secure?
he_IL: האם החיבור לחנות מאובטח?

en: Secure connection (HTTPS)
he_IL: חיבור מאובטח (HTTPS)

en: Security
he_IL: אבטחה

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
he_IL: כיצד לעדכן את קידומת טבלת מסד הנתונים

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
he_IL: %1$s - מומלץ להשתמש בקידומת עם פחות מ-20 תווים. אפשר לראות: %2$s

en: Database prefix
he_IL: קידומת מסד נתונים

en: Multibyte string
he_IL: מחרוזת מרובת בתים

note: Translators: %1$s: Log directory, %2$s: Log directory constant
en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
he_IL: כדי לאפשר רישום, יש לאפשר כתיבה ב-%1$s או להגדיר %2$s מותאם אישית.

en: Delete log
he_IL: מחיקת יומן

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
he_IL: ביקשת לנקות את כל היומנים ממסד הנתונים. האם ההחלטה סופית?

en: Flush all logs
he_IL: יש לרוקן את כל היומנים

en: Legacy API v3 (deprecated)
he_IL: Legacy API v3 (הוצא משימוש)

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
he_IL: WP REST API Integration v%d‎

en: REST API version used in the webhook deliveries.
he_IL: גרסת REST API הייתה בשימוש במשלוחים של webhook.

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
he_IL: %1$s מתוך %2$s

en: Search for a user&hellip;
he_IL: חיפוש משתמש…

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
he_IL: אזור זה <b>עשוי</b> לשמש לאזורים שאינם נכללים באזור משלוח אחר.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
he_IL: ווקומרס יתאים לקוח לאזור יחיד באמצעות כתובת המשלוח שלו ויציג לו את שיטות המשלוח באזור זה.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
he_IL: אזור משלוח הוא אזור גיאוגרפי שבו מוצעת קבוצה מסוימת של שיטות משלוח.

note: translators: %s: shipping method title
en: %s Settings
he_IL: %s הגדרות

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
he_IL: אלה הם אזורים בתוך אזור זה. הלקוחות יותאמו לאזורים אלה.

en: Zone regions
he_IL: אזורים בתוך אזור

en: This is the name of the zone for your reference.
he_IL: זהו שם האזור שמוצג לעיון.

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
he_IL: ביקשת למחוק אזור זה. ההחלטה סופית? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Enable debug mode
he_IL: יש להפעיל מצב איתור באגים

en: Debug mode
he_IL: מצב איתור באגים

en: Shipping options
he_IL: אפשרויות משלוח

en: Shipping zones
he_IL: אזורי משלוח

en: Never show quantity remaining in stock
he_IL: לעולם אל תציג כמות שנותרה במלאי

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
he_IL: הצג רק כמות שנותרה במלאי כאשר המלאי נמוך לדוגמא "נשארו רק 2 במלאי"

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
he_IL: הצג תמיד כמות שנותרה במלאי, לדוגמה "12 במלאי"

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
he_IL: זה שולט כיצד כמויות מלאי מוצגים באתר.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
he_IL: כאשר מלאי המוצר מגיע לסכום זה, מצב המלאי ישתנה ל'אזל מהמלאי' ותישלח על כך הודעה באימייל. הגדרה זו לא משפיעה על מוצרים קיימים "במלאי".

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
he_IL: כאשר מלאי המוצר יגיע לסכום זה, תישלח הודעה באימייל.

note: translators: %s: default color
en: The main body text color. Default %s.
he_IL: צבע גוף הטקסט הראשי. ברירת מחדל %s.

note: translators: %s: default color
en: The main body background color. Default %s.
he_IL: צבע הרקע של גוף הטקסט הראשי. ברירת מחדל %s.

note: translators: %s: default color
en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
he_IL: צבע הרקע עבור תבניות אימייל של ווקומרס. ברירת מחדל %s.

note: translators: %s: default color
en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
he_IL: צבע הבסיס עבור תבניות אימייל של ווקומרס. ברירת מחדל %s.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
he_IL: תוכן העמוד: [%s]

en: Choose a product to view stats
he_IL: יש לבחור מוצר כדי להציג נתונים סטטיסטיים

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
he_IL[0]: %1$s החזר כספי %2$d להזמנה (%3$d פריט)
he_IL[1]: %1$s החזר כספי %2$d להזמנות (%3$d פריטים)

en: Choose a category to view stats
he_IL: יש לבחור קטגוריה כדי להציג נתונים סטטיסטיים

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
he_IL: %1$s מכירות ב-%2$s

en: Add file
he_IL: הוסף קובץ

en: Enter an optional description for this variation.
he_IL: הזן תיאור אופציונלי עבור וריאציה זו.

en: Length x width x height in decimal form
he_IL: אורך x רוחב x גובה בתבנית עשרונית

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
he_IL: משקל (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
he_IL: מחיר מבצע (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
he_IL: מחיר רגיל (%s)

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
he_IL: כל %s…

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
he_IL: ללא ברירת מחדל %s&hellip;

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
he_IL: מימדים (%s)

en: This lets you choose which products are part of this group.
he_IL: זה מאפשר לך לבחור אילו מוצרים הם חלק מקבוצה זו.

en: Grouped products
he_IL: מוצרים מקובצים

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
he_IL: מס' החזר%1$s - %2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
he_IL: החזר כספי %s ידני

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
he_IL: החזר כספי %1$s דרך %2$s

en: Coupon(s)
he_IL: קופונים

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
he_IL: %s (כבר לא קיים)

en: Note type
he_IL: סוג הערה

en: Copy billing address
he_IL: העתקת כתובת לחיוב

en: Address:
he_IL: כתובת:

en: View other orders &rarr;
he_IL: להציג הזמנות אחרות &larr;

en: Customer payment page &rarr;
he_IL: עמוד תשלומים של לקוח &larr;

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
he_IL: מזהה לקוח: %s

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
he_IL: פרטי %1$s #%2$s

en: Apply to all qualifying items in cart
he_IL: חל על כל הפריטים העומדים בדרישות שנמצאים בסל הקניות

en: Unlimited usage
he_IL: שימוש לא מוגבל

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
he_IL: היבוא הושלם - יובאו %s שיעורי מס.

en: Tool does not exist.
he_IL: הכלי לא קיים.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
he_IL: ביצוע תשלומים בטוחים ומאובטחים באמצעות כרטיסי אשראי או חשבון פייפאל. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a>.

en: Address line 2
he_IL: שורת כתובת 2

en: Address line 1
he_IL: שורת כתובת 1

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
he_IL: זהו עמוד החנות של ווקומרס. עמוד החנות הוא ארכיון מיוחד שמפרט את המוצרים. <a href="%s">מידע נוסף בנושא זה זמין כאן</a>.

en: All sources
he_IL: כל המקורות

en: Filter by source
he_IL: סינון לפי משאב

en: Source
he_IL: מקור

en: Message
he_IL: הודעה

en: Level
he_IL: רמה

en: Timestamp
he_IL: חותמת זמן

en: All levels
he_IL: כל הרמות

en: Filter by level
he_IL: סינון לפי רמה

en: Debug
he_IL: איתור באגים

en: Info
he_IL: מידע

en: Notice
he_IL: שים לב

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Critical
he_IL: קריטי

en: Alert
he_IL: התראה

en: Emergency
he_IL: חירום

en: System status
he_IL: מצב מערכת

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
he_IL: נבדק על-ידי %s

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
he_IL: %s מתוך 5

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
he_IL: %s מכירות נטו החודש

en: (Public)
he_IL: (פומבי)

en: Enable archives?
he_IL: אפשר ארכיונים?

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

en: Shipping is disabled.
he_IL: המשלוח מושבת.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
he_IL: בכדי לתפעל את ווריאציות המוצר אתה צריך להשתמש בנקודת הקצה /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
he_IL: פעולת השירות '%s' אינה מיושמת. יש לעקוף אותה במחלקת המשנה.

en: An invalid setting value was passed.
he_IL: הועבר ערך הגדרה לא תקף.

en: Invalid product tax status.
he_IL: מצב מס מוצר לא תקף.

en: Invalid or duplicated SKU.
he_IL: מק"ט לא תקף או כפול.

en: Invalid catalog visibility option.
he_IL: אפשרות נראות קטלוג לא תקפה.

en: Invalid currency code
he_IL: קוד מטבע לא תקף

en: Invalid parent ID
he_IL: מזהה אב לא תקף

en: Sindh
he_IL: סינד

en: Khyber Pakhtunkhwa
he_IL: ח'ייבר פח'טונח'ווה

en: Islamabad Capital Territory
he_IL: טריטוריית הבירה של אסלאמאבאד

en: Gilgit Baltistan
he_IL: גילגיט-בלטיסטן

en: Balochistan
he_IL: בלוצ'יסטן

en: Azad Kashmir
he_IL: אזאד קשמיר

en: Zamfara
he_IL: זמפרה

en: Yobe
he_IL: יובה

en: Taraba
he_IL: טרבה

en: Sokoto
he_IL: סוקוטו

en: Rivers
he_IL: ריברס

en: Plateau
he_IL: פלאטו

en: Oyo
he_IL: אויו

en: Osun
he_IL: אוסון

en: Ondo
he_IL: אונדו

en: Ogun
he_IL: אוגון

en: Nasarawa
he_IL: נאסאראווה

en: Lagos
he_IL: לאגוס

en: Kwara
he_IL: קווארה

en: Kogi
he_IL: קוגי

en: Kebbi
he_IL: קבי

en: Katsina
he_IL: קטסינה

en: Kano
he_IL: קאנו

en: Kaduna
he_IL: קדונה

en: Jigawa
he_IL: ג'יגאווה

en: Imo
he_IL: אימו

en: Gombe
he_IL: גומבה

en: Enugu
he_IL: אנוגו

en: Ekiti
he_IL: אקיטי

en: Edo
he_IL: אדו

en: Ebonyi
he_IL: אבוני

en: Delta
he_IL: דלתא

en: Cross River
he_IL: נהר רקרוס

en: Borno
he_IL: בורנו

en: Benue
he_IL: בנואה

en: Bayelsa
he_IL: באיילסה

en: Bauchi
he_IL: באוצ'י

en: Anambra
he_IL: אנאמברה

en: Akwa Ibom
he_IL: אקווה איבום

en: Adamawa
he_IL: אדאמווה

en: Abuja
he_IL: אבוג'ה

en: Abia
he_IL: אביה

en: L'Aquila
he_IL: ל'אקווילה

en: Wexford
he_IL: ווקספורד

en: Wicklow
he_IL: וויקלואו

en: Westmeath
he_IL: וסטמית'

en: Waterford
he_IL: וואטרפורד

en: Tipperary
he_IL: טיפרארי

en: Sligo
he_IL: סליגו

en: Roscommon
he_IL: רוסקומון

en: Offaly
he_IL: אופאלי

en: Mayo
he_IL: מאיו

en: Monaghan
he_IL: מונאהן

en: Meath
he_IL: מית'

en: Laois
he_IL: לאויס

en: Leitrim
he_IL: לייטרים

en: Limerick
he_IL: לימריק

en: Louth
he_IL: לות'

en: Longford
he_IL: לונגפורד

en: Kerry
he_IL: קרי

en: Kilkenny
he_IL: קילקני

en: Kildare
he_IL: קילדרה

en: Galway
he_IL: גאלווי

en: Dublin
he_IL: דבלין

en: Donegal
he_IL: דונגאל

en: Carlow
he_IL: קארלואו

en: Cavan
he_IL: קאוואן

en: Cork
he_IL: קורק

en: Clare
he_IL: קלייר

en: Ireland
he_IL: אירלנד

en: Webhook delivery URL.
he_IL: וובהוק - URL למשלוח

en: Unique identifier for the webhook.
he_IL: מזהה ייחודי של הוובהוק.

en: Unique slug for the resource.
he_IL: מזהה ייחודי לכתובת עבור המשאב.

en: Email of the reviewer.
he_IL: אימייל הבודק

en: Name of the reviewer.
he_IL: שם הבודק.

en: Review content.
he_IL: בדוק תוכן.

en: Unique identifier for the variation.
he_IL: מזהה ייחודי של הגרסה.

en: Unique identifier for the variable product.
he_IL: מזהה ייחודי של משתנה מוצר.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
he_IL: מזהה ייחודי של התכונה של התנאים.

en: Order note content.
he_IL: סדר תוכן רישום תוכן.

en: The order ID.
he_IL: מזהה ההזמנה

en: Limit result set to specific IDs.
he_IL: הגבלת תוצאה למזהים מסוימים

en: ID to reassign posts to.
he_IL: מזהה להקצאה מחדש לפוסטים.

en: New user password.
he_IL: סיסמת משתמש חדשה

en: New user username.
he_IL: כינוי חדש למשתמש

en: New user email address.
he_IL: כתובת הדוא"ל משתמש חדש.

en: Name for the resource.
he_IL: שם עבור המשאב

en: Ensure result set excludes specific IDs.
he_IL: ודא תוצאת סט כולל מזהים ספציפיים.

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
he_IL: #%s הוא מזהה תמונה לא תקין.

en: Extensions
he_IL: הרחבות

en: WooCommerce extensions
he_IL: הרחבות של ווקומרס

en: Installed
he_IL: מותקן

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
he_IL: יש לכפות SSL‏ (HTTPS) על עמודי התשלום (<a href="%s" target="_blank">נדרש אישור SSL</a>).

en: If the variation is visible.
he_IL: אם הוריאציה גלויה.

en: Everywhere
he_IL: בכל מקום

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
he_IL: שגיאה: %s.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
he_IL: אפשר מצב ניפוי תקלות כדי להראות אזורי משלוח מתאימים ולעקוב את מיסי המשלוח מהמטמון.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
he_IL: בחר שיטת משלח שברצונך להוסיף. רק שיטות משלוח באזורי משלוח נתמכים יופיעו.

en: No shipping methods offered to this zone.
he_IL: אין שיטות משלוח לאזור זה.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
he_IL: נקודות קצה מתווספות כתובות האתרים של הדף כדי לטפל בפעולות ספציפיות על דפי חשבונות. הם צריכים להיות ייחודיים ניתן להשאיר ריק כדי לבטל את נקודת הסיום.

en: North Korean won
he_IL: וון צפון קוריאני

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
he_IL: השתמש ב: <code>[qty]</code> עבור מספר פריטים, <br/>ב: <code>[cost]</code> עבור סכום כולל של הפריטים, וב: <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> עבור עמלות מבוססות על אחוזים.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'החשבון שלי &larr; הורדות'.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'החשבון שלי &larr; הזמנות'.

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
he_IL: הזמנה #%1$s נרשמה בתאריך %2$s וכעת %3$s.

en: No saved methods found.
he_IL: לא נמצאו שיטות שמורות.

en: No order has been made yet.
he_IL: אף הזמנה לא נעשתה עדיין.

en: Next
he_IL: הבא

en: Previous
he_IL: הקודם

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
he_IL: אימייל לאיפוס סיסמה נשלח לכתובת האימייל של החשבון, אבל ייתכן שיקח מספר דקות עד שיופיע בתיבת הדואר הנכנס. נא להמתין 10 דקות לפני נסיון נוסף לאיפוס הסיסמה.

en: Password reset email has been sent.
he_IL: אימייל לאיפוס סיסמה נשלח.

en: No downloads available yet.
he_IL: אין הורדות זמינות כעת.

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
he_IL[0]: מוצר אחד
he_IL[1]: %s מוצרים

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
he_IL: לא ניתן לשלם כעת, סל הקניות ריק.

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
he_IL: %1$s הוא לא סוג %2$s

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
he_IL: שגיאה בקבלת תמונה מרחוק %s

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
he_IL: כתובת אינה תקינה %s.

en: Zambian kwacha
he_IL: קוואצ'ה זמבי

en: Yemeni rial
he_IL: ריאל תימני

en: CFP franc
he_IL: פרנק CFP

en: West African CFA franc
he_IL: פרנק CFA מערב אפריקאי

en: East Caribbean dollar
he_IL: דולר מזרח קריבי

en: Central African CFA franc
he_IL: פרנק מרכזי CFA אפריקה

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
he_IL: סמואי t&#x101;l&#x101;

en: Vanuatu vatu
he_IL: ואטו ונואטו

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
he_IL: וויאטנמי &#x111;&#x1ed3;ng

en: Venezuelan bol&iacute;var
he_IL: ונצואלה bol&iacute;var

en: Uzbekistani som
he_IL: סום אוזבקי

en: Uruguayan peso
he_IL: פזו אורוגוואי

en: Ugandan shilling
he_IL: שילינג אוגנדי

en: Tanzanian shilling
he_IL: שילינג טנזני

en: New Taiwan dollar
he_IL: דולר ניו טייוואן

en: Trinidad and Tobago dollar
he_IL: דולר טרינידד וטובגו

en: Tunisian dinar
he_IL: דינר טוניסאי

en: Turkmenistan manat
he_IL: אנאט טורקמניסטן

en: Tajikistani somoni
he_IL: סומוני טג'קיסטני

en: Swazi lilangeni
he_IL: פרנק שווייצרי

en: Syrian pound
he_IL: לירה סורית

en: South Sudanese pound
he_IL: פאונד דרום סודני

en: Surinamese dollar
he_IL: דולר סורינאמי

en: Somali shilling
he_IL: שילינג סומלי

en: Sierra Leonean leone
he_IL: רופים של איי סיישל

en: Saint Helena pound
he_IL: פאונד סנט הלני

en: Sudanese pound
he_IL: פאונד סודני

en: Seychellois rupee
he_IL: רופים של איי סיישל

en: Solomon Islands dollar
he_IL: דולר איי שלמה

en: Rwandan franc
he_IL: פרנק רואנדי

en: Serbian dinar
he_IL: דינר סרבי

en: Qatari riyal
he_IL: ריאל קטארי

en: Paraguayan guaran&iacute;
he_IL: פרגוואי guaran&iacute;

en: Transnistrian ruble
he_IL: רובל טרנסניסטריה

en: Polish z&#x142;oty
he_IL: פולני z&#x142;oty

en: Papua New Guinean kina
he_IL: קינת פפואה גינאה החדשה

en: Panamanian balboa
he_IL: בלבואה פנמי

en: Omani rial
he_IL: ריאל אומני

en: Nepalese rupee
he_IL: רופי נפאלי

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
he_IL: ניקרגואה c&oacute;rdoba

en: Namibian dollar
he_IL: דולר בנמיביה

en: Mozambican metical
he_IL: מוזאמביקאן מרטיקל

en: Malawian kwacha
he_IL: קוואצ'ה מלאווי

en: Maldivian rufiyaa
he_IL: רופיה מלדיבית

en: Mauritian rupee
he_IL: רופי מאוריציוס

en: Mauritanian ouguiya
he_IL: אוגיה מאוריטני

en: Macanese pataca
he_IL: פטקה מקאו

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
he_IL: מוֹנגוֹלִי  t&ouml;gr&ouml;g

en: Burmese kyat
he_IL: קואט בורמזי

en: Macedonian denar
he_IL: דינר מקדוני

en: Malagasy ariary
he_IL: אריארי מלגשית

en: Moldovan leu
he_IL: ליאו מולדובני

en: Moroccan dirham
he_IL: דירהם מרוקאי

en: Libyan dinar
he_IL: דינר לובי

en: Lesotho loti
he_IL: לסוטו לוטים

en: Liberian dollar
he_IL: דולר ליברי

en: Sri Lankan rupee
he_IL: רופי סרי לנקי

en: Lebanese pound
he_IL: לירה לבנונית

en: Kazakhstani tenge
he_IL: טנגה קזחסטני

en: Cayman Islands dollar
he_IL: דולר איי קיימן

en: Kuwaiti dinar
he_IL: דינר כוויתי

en: Comorian franc
he_IL: פרנק קומורואי

en: Cambodian riel
he_IL: רייל קמבודי

en: Kyrgyzstani som
he_IL: סום קירגיזסטני

en: Jordanian dinar
he_IL: דינר ירדני

en: Jamaican dollar
he_IL: דולר הג'מייקני

en: Jersey pound
he_IL: פאונד ג'רזי

en: Icelandic kr&oacute;na
he_IL: איסלנדי kr&oacute;na

en: Iranian rial
he_IL: ריאל אירני

en: Iraqi dinar
he_IL: דינר עיראקי

en: Manx pound
he_IL: מאנקס פאונד

en: Israeli new shekel
he_IL: שקל ישראלי חדש

en: Haitian gourde
he_IL: גרוד האיטי

en: Honduran lempira
he_IL: הונדורס למפירה

en: Guyanese dollar
he_IL: גויאנה דולר

en: Guatemalan quetzal
he_IL: קצאל גואטמלה

en: Guinean franc
he_IL: פרנק גינאי

en: Gambian dalasi
he_IL: דלאסי גמבי

en: Gibraltar pound
he_IL: פאונד גיברלטר

en: Ghana cedi
he_IL: סדי גאנה

en: Guernsey pound
he_IL: פאונד גרנזי

en: Georgian lari
he_IL: לארי גאורגי

en: Falkland Islands pound
he_IL: פאונד איי פוקלנד

en: Fijian dollar
he_IL: דולר פיג'י

en: Euro
he_IL: יוֹרוֹ

en: Ethiopian birr
he_IL: ביר איתיופי

en: Eritrean nakfa
he_IL: נאקפה אריתראי

en: Algerian dinar
he_IL: דינר האלג'ירי

en: Djiboutian franc
he_IL: פרנק ג'יבוטי

en: Cape Verdean escudo
he_IL: מטבח כף ורדה אסקודו

en: Cuban peso
he_IL: פיסו קובני

en: Cuban convertible peso
he_IL: פזו קובני להמרה

en: Costa Rican col&oacute;n
he_IL: קוסטה ריקה col&oacute;n

en: Congolese franc
he_IL: פרנק קונגו

en: Belize dollar
he_IL: דולר בליז

en: Belarusian ruble
he_IL: רובל בלארוסית

en: Botswana pula
he_IL: פולה בוטסואנה

en: Bhutanese ngultrum
he_IL: נגולטרום מבהוטן

en: Bitcoin
he_IL: ביטקוין

en: Bahamian dollar
he_IL: דולר בהאמה

en: Bolivian boliviano
he_IL: בוליביאנו בוליביאני

en: Brunei dollar
he_IL: דולר ברוניי

en: Bermudian dollar
he_IL: דולר מברמודה

en: Burundian franc
he_IL: פרנק בורונדי

en: Bahraini dinar
he_IL: דינר בחרייני

en: Barbadian dollar
he_IL: דולר ברבדיאני

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
he_IL: המארק הסחיר של בוסניה והרצגובינה

en: Azerbaijani manat
he_IL: מאנאט אזרביג'אן

en: Aruban florin
he_IL: פלורין של ארובה

en: Angolan kwanza
he_IL: אנגולי אנגולה

en: Netherlands Antillean guilder
he_IL: גילדן של האנטילים ההולנדיים

en: Armenian dram
he_IL: דראם ארמני

en: Albanian lek
he_IL: לק אלבני

en: Afghan afghani
he_IL: אפגני אפגני

en: Make default
he_IL: הפוך לברירת מחדל

en: Expires
he_IL: יפוג תוקף ביום

en: File
he_IL: שם הקובץ

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: The date you provided is invalid.
he_IL: התאריך שסיפקת אינו חוקי.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
he_IL: תחום מתחתיו בוצעה בקשה; מגדיר שדות שיהיו בתוך התשובה.

en: Limit results to those matching a string.
he_IL: הגבלת תוצאות לאלו שמתאימים למחרוזת.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
he_IL: מספר מרבי של פריטים שיוחזרו בתוך סט תוצאות.

en: Current page of the collection.
he_IL: עמוד נוכחי של הקולקציה.

en: Optional cost for local pickup.
he_IL: אפשרות מחיר עבור איסוף עצמי.

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
he_IL: אפשר ללקוחות איסוף עצמי של הזמנותיהם. אם לא מוגדר אחרת, המיסים הבסיסיים בהזמנות עם איסוף עצמי יחושבו בלי קשר לכתובת הלקוח.

en: Local pickup (legacy)
he_IL: איסוף עצמי (Legacy)

en: Local delivery (legacy)
he_IL: משלוח מקומי (Legacy)

en: International flat rate (legacy)
he_IL: מחיר בינלאומי אחיד (Legacy)

en: Free shipping (legacy)
he_IL: משלוח חינם (Legacy)

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
he_IL: אחרי ששיטת Legacy מושבתת - לא תהיה אפשרות להפעיל אותה מחדש.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
he_IL: שיטה זו הוצאה משימוש בגרסה 2.6.0 ותוסר בגרסאות עתידיות - מומלץ להשבית אותה ובמקומה להגדיר תעריף חדש בתוך <a href="%s">אזורי המשלוח</a>.

en: Flat rate (legacy)
he_IL: תעריף אחיד

en: A minimum order amount
he_IL: כמות הזמנה מינימאלית

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
he_IL: משלוח בחינם הוא שיטה מיוחדת שניתן להפעילה באמצעות קופונים או באמצעות סכום מינימום בהזמנה.

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
he_IL: מאפשר חיוב קבוע עבור משלוח

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
he_IL: כל %d דקות

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
he_IL: ממתין לתשלום בהמחאה

en: Return to emails
he_IL: השב למיילים

en: Order on-hold
he_IL: הזמנה בהמתנה‫ לפריט

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
he_IL[0]: %s ו %d אזור אחר
he_IL[1]: %s ו %d אזורים אחרים

en: Zone
he_IL: אזור

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
he_IL: הזמנות (דף %d)

en: Coupons list
he_IL: רשימת קופונים

en: Coupons navigation
he_IL: ניווט קופונים

en: Filter coupons
he_IL: סינון קופונים

en: Orders list
he_IL: רשימת הזמנות

en: Orders navigation
he_IL: ניווט הזמנות

en: Filter orders
he_IL: סינון הזמנות

en: Products list
he_IL: רשימת מוצרים

en: Products navigation
he_IL: ניווט מוצרים

en: Filter products
he_IL: סינון מוצרים

en: Uploaded to this product
he_IL: העלאה למוצר הזה

en: Insert into product
he_IL: הכנס לתוך המוצר

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
he_IL: לא נמצא "%s"

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
he_IL: %1$s הותקן אך לא ניתן להפעילו. <a href="%2$s">יש ללחוץ כאן כדי להפעיל אותו באופן ידני.</a>

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
he_IL: אי אפשר להתקין את %1$s (%2$s). <a href="%3$s">יש ללחוץ כאן כדי להתקין אותו באופן ידני.</a>

en: Undo?
he_IL: לבטל?

en: This payment method was successfully set as your default.
he_IL: אמצעי התשלום נשמר בהצלחה בתור ברירת המחדל.

en: Payment method deleted.
he_IL: אמצעי תשלום נמחק.

en: Go to shop
he_IL: חזרה לחנות

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
he_IL: לא נבחרה שיטת משלוח. נא לבדוק שוב את הכתובת או לפנות אלינו לקבלת עזרה.

en: Please enter an address to continue.
he_IL: בבקשה הכנס כתובת על מנת להמשיך.

en: Return to shop
he_IL: חזור לחנות

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
he_IL: הגבלת תוצאות webhooks לסטטוס מסויים.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
he_IL: תאריך עדכון אחרון של ה-webhook, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת ה-webhook, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
he_IL: המפתח הסודי משמש ליצירת קוד hash של ה-webhook הנמסר והוא מסופק בכותרות הבקשה. אם לא סופק, ברירת המחדל תהיה Hash של MD5 מהמזהה / שם משתמש של המשתמש הנוכחי.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
he_IL: כתובת ה-URL שבה מסופק המטען של webhook.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
he_IL: שמות פעולות של ווקומרס שמשויכים ל-webhook.

en: Webhook event.
he_IL: אירוע Webhook.

en: Webhook resource.
he_IL: משאב webhook.

en: Webhook topic.
he_IL: נושא webhook.

en: Webhook status.
he_IL: סטטוס webhook.

en: A friendly name for the webhook.
he_IL: שם ידידותי עבור webhook.

en: Webhook topic must be valid.
he_IL: נושא Webhook חייב להיות חוקי.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
he_IL: כתובת האירוע (Webhook) חייבת להיות כתובת URL תקנית המתחילה ב http:// או https://.

en: Webhook topic is required and must be valid.
he_IL: נדרש נושא Webhook ועליו להיות תקף.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
he_IL: תאריך רישום יומן של ה-webhook, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The response body from the receiving server.
he_IL: גוף התגובה משרת המקבל.

en: Array of the response headers from the receiving server.
he_IL: מערך של כותרות התגובה משרת המקבל.

en: The HTTP response message from the receiving server.
he_IL: הודעת תשובה HTTP מהשרת המקבל.

en: The HTTP response code from the receiving server.
he_IL: קוד תשובה HTTP משרת המקבל.

en: Request body.
he_IL: גוף של בקשה.

en: Request headers.
he_IL: כותרות של בקשה.

en: The URL where the webhook was delivered.
he_IL: URL לשם webhook נמסר.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
he_IL: סיכום ידידותי של תשובה כולל קוד תשובה HTTP, הודעה וגוף.

en: The delivery duration, in seconds.
he_IL: משך המסירה, בשניות.

en: Invalid webhook ID.
he_IL: ה-ID של ה-webhook לא תקין.

en: Sort by tax class.
he_IL: למיין לפי סוג מס.

en: Indicates the order that will appear in queries.
he_IL: מסמן הזמנה שתופיע בשאילתות.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
he_IL: האם המס הזה חל גם כן על המשלוח.

en: Whether or not this is a compound rate.
he_IL: האם זה מס מורכב או לא.

en: Tax priority.
he_IL: עדיפות מס.

en: Tax rate name.
he_IL: שם שיעור מס.

en: Tax rate.
he_IL: שיעור מס.

en: Postcode / ZIP.
he_IL: מיקוד.

en: State code.
he_IL: קוד מדינה.

en: Country ISO 3166 code.
he_IL: ISO קוד המדינה 3166.

en: Tax class name.
he_IL: שם סוג מס.

en: Taxes do not support trashing.
he_IL: מיסים אינם תומכים בזבל.

en: A human-readable description of the resource.
he_IL: תאור קריא של המשאב

en: An alphanumeric identifier for the resource.
he_IL: זיהוי אלפאנומרי של המשאב.

en: List of top sellers products.
he_IL: רשימת הפריטים הנמכרים ביותר.

en: List of sales reports.
he_IL: רשימה של דוחות מכירה.

en: Total number of purchases.
he_IL: מספר כולל של רכישות.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
he_IL: מכירות עד תאריך מסויים, התאריך צריך להיות בפורמט %s.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
he_IL: מכירות מתאריך מסויים, התאריך צריך להיות בפורמט %s.

en: Report period.
he_IL: תקופת הדוח.

en: Totals.
he_IL: סך הכל.

en: Group type.
he_IL: סוג קבוצה.

en: Total of coupons used.
he_IL: סה"כ קופונים בהם השתמשו.

en: Total of refunded orders.
he_IL: סה"כ הזמנות עם החזר כספי.

en: Total charged for shipping.
he_IL: סה"כ חיובי משלוח שבוצעו.

en: Total charged for taxes.
he_IL: סה"כ חיובי מס שבוצעו.

en: Total of items purchased.
he_IL: סה"כ פריטים נרכשו.

en: Total of orders placed.
he_IL: סה"כ הזמנות שבוצעו.

en: Average net daily sales.
he_IL: ממוצע נטו של המכירות היומיות.

en: Net sales in the period.
he_IL: מכירות נקיות לתקופה.

en: Gross sales in the period.
he_IL: מכירות גולמיות לתקופה.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
he_IL: הגבלת תוצאות למוצרים עם מק"ט מסויים.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים עם מזהה מונח של תכונה ספציפית (נדרשת תכונה שהוקצתה).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
he_IL: הגבל את התוצאות למוצרים עם תכונה מסויימת.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים שהוקצה להם מזהה סיווג משלוח ספציפי.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים שהוקצה להם מזהה תגית ספציפי.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות למוצרים שהוקצה להם מזהה קטגוריה ספציפי.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
he_IL: הגבל את התוצאות למוצרים מסוג מסויים.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
he_IL: הגבל את התוצאות למוצרים בסטטוס מסויים.

en: Limit result set to products with a specific slug.
he_IL: הגבלת תוצאות למוצרים עם מזהה כתובת מסויים.

en: Menu order, used to custom sort products.
he_IL: סדר תפריט המשמש לסידור מותאם של המוצרים.

en: List of grouped products ID.
he_IL: מספרי ID של קבוצות מוצרים.

en: Variation image data.
he_IL: וריאציה נתוני תמונת.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
he_IL: גובה וריאציה (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
he_IL: רוחב וריאציה (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
he_IL: אורך וריאציה (%s).

en: Variation dimensions.
he_IL: מימדי הווריאציה.

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
he_IL: משקל וריאציה (%s).

en: Shows if the variation is on backordered.
he_IL: מציג האם הוריאציה בהזמנות מראש.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
he_IL: קובע אם הווריאציה מופיעה בעמוד הראשי כ'במלאי' או 'אזל מהמלאי'.

en: Stock management at variation level.
he_IL: ניהול מלאי ברמת הווריאציה.

en: If the variation is downloadable.
he_IL: אם הווריאציה היא להורדה.

en: If the variation is virtual.
he_IL: אם הווריאציה וירטואלית.

en: Shows if the variation can be bought.
he_IL: מציג האם הוריאציה יכולה להירכש.

en: Shows if the variation is on sale.
he_IL: מציג האם הוריאציה במבצע.

en: Variation sale price.
he_IL: מחיר וריאציה במבצע.

en: Variation regular price.
he_IL: מחיר וריאציה רגיל.

en: Current variation price.
he_IL: מחיר וריאציה נוכחי.

en: Variation URL.
he_IL: כתובת הוריאציה.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
he_IL: תאריך עדכון אחרון של הווריאציה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת הווריאציה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Variation ID.
he_IL: ה-ID של הווריאציה.

en: List of variations.
he_IL: רשימה של וריאציות.

en: Selected attribute term name.
he_IL: שם התכונה שנבחרה.

en: Defaults variation attributes.
he_IL: ברירות מחדל של תכונות וריאציה.

en: List of available term names of the attribute.
he_IL: רשימה של שמות של מונחים עבור התכונה.

en: Define if the attribute can be used as variation.
he_IL: קבע האם התכונה יכולה לשמש כווריאציה.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
he_IL: יש להגדיר אם התכונה גלויה בכרטיסייה 'מידע נוסף' בעמוד המוצר.

en: Attribute position.
he_IL: מיקום התכונה.

en: Attribute ID.
he_IL: מזהה תכונה.

en: List of attributes.
he_IL: רשימה של תכונות.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
he_IL: מיקום תמונה. 0 כלומר תמונה נבחרת.

en: List of images.
he_IL: רשימה של תמונות.

en: Tag slug.
he_IL: מזהה כתובת של תגית.

en: Tag ID.
he_IL: ה-ID של התגית.

en: List of tags.
he_IL: רשימת תגיות.

en: Category slug.
he_IL: מזהה כתובת של קטגוריה.

en: Category ID.
he_IL: ה-ID של הקטגוריה.

en: List of categories.
he_IL: רשימת קטגוריות.

en: Optional note to send the customer after purchase.
he_IL: הערת אופציונאלית שתשלח ללקוח לאחר הרכישה.

en: Product parent ID.
he_IL: ה-ID של מוצר האב.

en: List of cross-sell products IDs.
he_IL: מספרי ID של מוצרים משלימים.

en: List of up-sell products IDs.
he_IL: מספרי ID של מוצרים משודרגים.

en: List of related products IDs.
he_IL: מספרי ID של מוצרים קשורים.

en: Amount of reviews that the product have.
he_IL: מספר חוות הדעת שיש למוצר

en: Reviews average rating.
he_IL: דירוג ביקורות ממוצע.

en: Allow reviews.
he_IL: אפשר חוות דעת.

en: Shipping class ID.
he_IL: ה-ID של סוג משלוח.

en: Shipping class slug.
he_IL: מזהה כתובת של משלוח.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
he_IL: מציין האם המשלוח חייב במס.

en: Shows if the product need to be shipped.
he_IL: מציג האם ​​המוצר דורש משלוח.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
he_IL: גובה המוצר (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
he_IL: רוחב המוצר (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
he_IL: אורך מוצר (%s).

en: Product dimensions.
he_IL: מימדי המוצר.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
he_IL: משקל המוצר (%s).

en: Allow one item to be bought in a single order.
he_IL: אפשר רכישת פריט אחד בהזמנה בודדת.

en: Shows if the product is on backordered.
he_IL: מציג האם המוצר בהזמנות מראש.

en: Shows if backorders are allowed.
he_IL: מציג האם אפשר להזמין מראש.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
he_IL: אם קיים מלאי, זה מאפשר להזמין הזמנות מראש.

en: Stock quantity.
he_IL: כמות במלאי.

en: Stock management at product level.
he_IL: ניהול מלאי ברמת המוצר.

en: Tax status.
he_IL: סטטוס מיסים.

en: Product external button text. Only for external products.
he_IL: טקסט חיצוני בכפתור של המוצר. רק עבור מוצרים חיצוניים.

en: Product external URL. Only for external products.
he_IL: כתובת חיצונית של המוצר. רק עבור מוצרים חיצוניים.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
he_IL: סוג ההורדה, זה שולט סכימה חזיתית.

en: List of downloadable files.
he_IL: רשימה של קבצים להורדה.

en: If the product is downloadable.
he_IL: אם המוצר ניתן להורדה.

en: If the product is virtual.
he_IL: אם המוצר הוא וירטואלי.

en: Amount of sales.
he_IL: כמות המכירות.

en: Shows if the product can be bought.
he_IL: מציג האם ניתן לרכוש את המוצר.

en: Shows if the product is on sale.
he_IL: מציג האם המוצר במבצע.

en: Price formatted in HTML.
he_IL: פורמט מחיר ב-HTML

en: End date of sale price.
he_IL: תאריך הסיום של מחיר המכירה.

en: Start date of sale price.
he_IL: תאריך ההתחלה של מחיר המכירה.

en: Product sale price.
he_IL: מחיר מבצע של המוצר.

en: Product regular price.
he_IL: מחיר רגיל של המוצר.

en: Current product price.
he_IL: מחיר מוצר נוכחי.

en: Unique identifier.
he_IL: מזהה ייחודי.

en: Product short description.
he_IL: תיאור קצר של המוצר.

en: Product description.
he_IL: תיאור המוצר.

en: Catalog visibility.
he_IL: נראות קטלוג.

en: Featured product.
he_IL: מוצר נבחר.

en: Product status (post status).
he_IL: סטטוס מוצר (סטטוס פוסט).

en: Product type.
he_IL: סוג המוצר.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
he_IL: תאריך עדכון אחרון של המוצר, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת המוצר, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Product URL.
he_IL: כתובת מוצר.

en: Product slug.
he_IL: מזהה כתובת של מוצר.

en: The SKU already exists on another product.
he_IL: מק"ט זה כבר קיים על מוצר אחר.

en: Tag name.
he_IL: שם תגית.

en: Shipping class name.
he_IL: שם סוג משלוח.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
he_IL: מציג האם המבקר קנה את המוצר או לא.

en: Reviewer email.
he_IL: האימייל של המבקר.

en: Reviewer name.
he_IL: שם המסקר.

en: Review rating (0 to 5).
he_IL: חוות דעת (0 עד 5).

en: The date the review was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת הסקירה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Invalid product.
he_IL: המוצר לא תקין.

en: Image alternative text.
he_IL: טקסט חלופי לתמונה.

en: Image name.
he_IL: שם תמונה.

en: Image URL.
he_IL: כתובת תמונה.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
he_IL: תאריך עדכון אחרון של התמונה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת התמונה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Image ID.
he_IL: מזהה תמונה.

en: Image data.
he_IL: מידע תמונה.

en: Category archive display type.
he_IL: סוג תצוגה בארכיון קטגוריה.

en: The ID for the parent of the resource.
he_IL: המזהה עבור משאב האב.

en: Category name.
he_IL: שם קטגוריה.

en: Enable/Disable attribute archives.
he_IL: הפעל / בטל ארכיוני תכונות.

en: Default sort order.
he_IL: סידור ברירת מחדל.

en: Type of attribute.
he_IL: סוג של תכונה.

en: Attribute name.
he_IL: שם התכונה.

en: Number of published products for the resource.
he_IL: מספר המוצרים שפורסמו עבור משאב זה.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
he_IL: סדר תפריטים, למיון מותאם אישית של המשאב.

en: HTML description of the resource.
he_IL: תיאור HTML של המשאב.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
he_IL: זיהוי אלפאנומרי של המשאב יחודי לסוג זה.

en: Term name.
he_IL: שם המונח.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
he_IL: הגבלת תוצאות להזמנות של מוצר מסויים.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
he_IL: הגבלת תוצאות להזמנות של לקוח מסויים.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
he_IL: הגבלת תוצאות להזמנות בסטטוס מסויים.

en: Refund total.
he_IL: סה"כ החזר

en: Refund reason.
he_IL: סיבת החזר.

en: Refund ID.
he_IL: מזהה החזר כספי.

en: List of refunds.
he_IL: רשימת החזרים.

en: Discount total tax.
he_IL: סה"כ מס הנחה

en: Discount total.
he_IL: סה"כ הנחה

en: Coupons line data.
he_IL: שורות מידע לקופונים.

en: Tax status of fee.
he_IL: סטטוס המס של העמלה.

en: Tax class of fee.
he_IL: סוג המס של העמלה.

en: Fee name.
he_IL: שם עמלה.

en: Fee lines data.
he_IL: פרטי שורות עמלה.

en: Shipping method ID.
he_IL: ה-ID של שיטת המשלוח.

en: Shipping method name.
he_IL: שם שיטת המשלוח.

en: Shipping lines data.
he_IL: נתונים קווי ספנות.

en: Shipping tax total.
he_IL: סה"כ מס משלוח.

en: Tax total (not including shipping taxes).
he_IL: סה"כ מיסים (לא כולל מיסי משלוחים).

en: Show if is a compound tax rate.
he_IL: הצג אם הוא שיעור המס מורכב.

en: Tax rate label.
he_IL: תווית שיעור מס.

en: Tax rate code.
he_IL: קוד שיעור המס.

en: Tax lines data.
he_IL: פרטי שורות מס.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
he_IL: גיבוב MD5 של הפריטים מסל הקניות כדי להבטיח שההזמנות לא משתנות.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
he_IL: תאריך התשלום עבור ההזמנה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
he_IL: תאריך השלמת ההזמנה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Note left by customer during checkout.
he_IL: הערה הושארה על-ידי הלקוח במהלך התשלום.

en: Shows where the order was created.
he_IL: מציג מהיכן ההזמנה נוצרה.

en: User agent of the customer.
he_IL: ה-user agent של הלקוח.

en: Customer's IP address.
he_IL: כתובת IP של הלקוח.

en: Unique transaction ID.
he_IL: מזהה עסקה ייחודי.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
he_IL: הגדר אם ההזמנה שולמה. זה יגדיר סטטוס בטיפול ויפחית את כמות הפריטים במלאי.

en: Payment method title.
he_IL: כותרת שיטת תשלום.

en: Payment method ID.
he_IL: מזהה אמצעי תשלום.

en: Shipping address.
he_IL: כתובת משלוח.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
he_IL: קוד מדינה בפורמט ISO 3166-1 alpha-2.

en: Billing address.
he_IL: כתובת לחיוב.

en: Sum of all taxes.
he_IL: סה"כ כל המיסים.

en: Grand total.
he_IL: סך הכל.

en: Sum of line item taxes only.
he_IL: סכום שורת מס בלבד.

en: Total shipping tax amount for the order.
he_IL: סה"כ מס על משלוחים עבור ההזמנה.

en: Total shipping amount for the order.
he_IL: סה"כ עלות משלוחים עבור ההזמנה.

en: Total discount tax amount for the order.
he_IL: סה"כ מס על הנחות עבור ההזמנה.

en: Total discount amount for the order.
he_IL: סה"כ עלות הנחות עבור ההזמנה.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
he_IL: ה-ID של המשתמש שבבעלותו ההזמנה. 0 לאורחים.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
he_IL: תאריך עדכון אחרון של ההזמנה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת ההזמנה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: True the prices included tax during checkout.
he_IL: המחירים כוללים מס במהלך התשלום.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
he_IL: המטבע המקורי של ההזמנה, בפורמט ISO.

en: Order status.
he_IL: מצב הזמנה.

en: Parent order ID.
he_IL: ה-ID של הזמנת אב.

en: Order item ID provided is not associated with order.
he_IL: ה-ID של פריט ההזמנה שצוין אינו משויך להזמנה.

en: Cannot update coupon, try again.
he_IL: לא ניתן לעדכן קופון, נסה שוב.

en: Coupon code is required.
he_IL: נדרש קוד קופון.

en: Cannot update fee, try again.
he_IL: לא ניתן לעדכן עמלה, נסה שוב.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
he_IL: נדרש להגדיר סוג מס לעמלה כאשר העמלה חייבת במס.

en: Fee name is required.
he_IL: נדרש שם עמלה.

en: Cannot update shipping method, try again.
he_IL: לא ניתן לעדכן שיטת משלוח, נסה שוב.

en: Shipping method ID is required.
he_IL: ה-ID של שיטת משלוח הוא שדה חובה.

en: Shipping total must be a positive amount.
he_IL: סה"כ משלוחים חייב להיות בסכום חיובי.

en: Cannot create line item, try again.
he_IL: לא ניתן ליצור פריט שורה, נסה שוב.

en: Product quantity is required.
he_IL: דרושה כמות המוצר.

en: Product quantity must be a positive float.
he_IL: כמות המוצר חייבת להיות חיובית.

en: Product is invalid.
he_IL: המוצר לא זמין

en: Product ID or SKU is required.
he_IL: נדרש ID או מק"ט של המוצר.

en: Customer ID is invalid.
he_IL: ה-ID של לקוח אינו תקין.

en: Number of decimal points to use in each resource.
he_IL: מספר נקודות עשרוניות בכל משאב.

en: Meta value.
he_IL: ערך תיאור.

en: Meta label.
he_IL: תווית Meta.

en: Meta key.
he_IL: תגית מטה.

en: Line item meta data.
he_IL: מטה-נתונים של פריט שורה.

en: Tax subtotal.
he_IL: סכום ביניים מיסים

en: Tax total.
he_IL: סה"כ מיסים.

en: Line taxes.
he_IL: שורת מס.

en: Line total tax (after discounts).
he_IL: סה"כ מיסים (אחרי הנחות).

en: Line total (after discounts).
he_IL: סה"כ (אחרי הנחות).

en: Line subtotal tax (before discounts).
he_IL: סכום ביניים מיסים (לפני הנחות).

en: Line subtotal (before discounts).
he_IL: סכום ביניים (לפני הנחות).

en: Product price.
he_IL: מחיר מוצר.

en: Tax class of product.
he_IL: סוג מס של המוצר

en: Quantity ordered.
he_IL: כמות שהוזמנה.

en: Variation ID, if applicable.
he_IL: זיהוי וריאציה, אם ניתן ליישום.

en: Product name.
he_IL: שם המוצר.

en: Item ID.
he_IL: ה-ID של הפריט.

en: Line items data.
he_IL: נתוני פריט שורה.

en: Reason for refund.
he_IL: סיבה להחזר.

en: Refund amount.
he_IL: כמות החזר.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת החזר ההזמנה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
he_IL: ארעה שגיאה בעת הניסיון ליצירת הזיכוי באמצעות ה-API של חברת הסליקה.

en: Cannot create order refund, please try again.
he_IL: לא ניתן ליצור החזר כספי, נסה שנית.

en: Refund amount must be greater than zero.
he_IL: סכום ההחזר הכספי חייב להיות גדול מאפס.

en: Order is invalid
he_IL: הזמנה אינה חוקית

en: Invalid order refund ID.
he_IL: ה-ID של ההחזר כספי לא תקין.

en: Invalid order ID.
he_IL: ה-ID של ההזמנה לא חוקי.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
he_IL: הצגה/הגדרה אם ההערה מיועדת לעיון בלבד עבור הלקוח (המשתמש יקבל הודעה על כך).

en: Order note.
he_IL: הערות הזמנה.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת הערת ההזמנה, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Webhooks do not support trashing.
he_IL: Webhooks לא תומך בפח.

en: Cannot create order note, please try again.
he_IL: לא ניתן ליצור הערת הזמנה, נסה שוב.

en: Invalid order item.
he_IL: פריט הזמנה לא תקף.

en: Limit result set to resources with a specific role.
he_IL: הגבלת תוצאות למשאבים עם תפקיד מסויים.

en: Limit result set to resources with a specific email.
he_IL: הגבלת תוצאות למשאבים עם אימייל מסויים.

en: List of shipping address data.
he_IL: רשימה של כתובות משלוחים.

en: Phone number.
he_IL: מספר טלפון.

en: Email address.
he_IL: כתובת אימייל

en: ISO code of the country.
he_IL: קוד ISO של המדינה.

en: Postal code.
he_IL: מיקוד.

en: ISO code or name of the state, province or district.
he_IL: קוד ISO או שם המדינה, הפרובינציה או המחוז.

en: City name.
he_IL: עיר

en: Address line 2.
he_IL: כתובת 2

en: Address line 1.
he_IL: כתובת 1

en: Company name.
he_IL: שם חברה.

en: Last name.
he_IL: שם משפחה

en: First name.
he_IL: שם פרטי.

en: List of billing address data.
he_IL: רשימה של פרטי כתובת חיוב.

en: Avatar URL.
he_IL: כתובת אוואטר.

en: Total amount spent.
he_IL: סה"כ הסכום שהוצא.

en: Quantity of orders made by the customer.
he_IL: מספר ההזמנות שבוצעו על ידי הלקוח.

en: Last order ID.
he_IL: מזהה הזמנה האחרונה

en: Last order data.
he_IL: פרטי ההזמנה האחרונה.

en: Customer password.
he_IL: סיסמת לקוח.

en: Customer login name.
he_IL: שם המשתמש של הלקוח.

en: Customer last name.
he_IL: שם משפחה של הלקוח.

en: Customer first name.
he_IL: שם פרטי של הלקוח.

en: The email address for the customer.
he_IL: כתובת האימייל של הלקוח.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
he_IL: תאריך עדכון אחרון של הלקוח, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת הלקוח, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Unique identifier for the resource.
he_IL: מזהה ייחודי של המשאב.

en: Invalid resource id for reassignment.
he_IL: מזהה משאב לא חוקי עבור הניתוח.

en: Customers do not support trashing.
he_IL: לקוחות אינם תומכים בזבל.

en: Username isn't editable.
he_IL: שם המשתמש לא ניתן לעריכה.

en: Email address is invalid.
he_IL: כתובת דוא"ל לא חוקית.

en: Invalid resource id.
he_IL: ה-ID של המשאב לא חוקי

en: Cannot create existing resource.
he_IL: לא ניתן ליצור משאבים קיימים.

en: File URL.
he_IL: קישור קובץ.

en: File name.
he_IL: שם הקובץ.

en: File details.
he_IL: פרטי הקובץ.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
he_IL: התאריך שבו פג תוקף ההורדה, בהתאם לאזור הזמן של האתר.

en: Number of downloads remaining.
he_IL: מספר ההורדות שנותרו.

en: Order key.
he_IL: הזמן מפתח.

en: Order ID.
he_IL: מזהה הזמנה.

en: Downloadable file name.
he_IL: שם קובץ ההורדה.

en: Downloadable product ID.
he_IL: מזהה מוצר להורדה.

en: Download ID (MD5).
he_IL: מזהה הורדה (MD5).

en: Download file URL.
he_IL: הכתובת של הקובץ להורדה.

en: Limit result set to resources with a specific code.
he_IL: הגבלת תוצאות למשאבים עם קוד מסויים.

en: List of email addresses that can use this coupon.
he_IL: רשימה של כתובות דואר שיוכלו להשתמש בקופון זה.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
he_IL: סכום הזמנה מרבי מותר למימוש הקופון.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
he_IL: הסכום המינימאלי של סל הקניות הנדרש כדי לאפשר הפעלה של הקופון

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
he_IL: מספרי ID של קטגוריות עליהם לא יחול הקופון.

en: List of category IDs the coupon applies to.
he_IL: מספרי ID של קטגוריות עליהם יחול הקופון.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
he_IL: המספר המרבי של פריטים בסל הקניות עליהם ניתן ליישם את הקופון.

en: How many times the coupon can be used per customer.
he_IL: כמה פעמים ניתן להשתמש בקופון לכל לקוח.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
he_IL: מספרי ID של מוצרים בהם לא ניתן להשתמש בקופון.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
he_IL: מספרי ID של מוצרים בהם ניתן להשתמש בקופון.

en: Number of times the coupon has been used already.
he_IL: מספר הפעמים שכבר נעשה שימוש בקופון.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
he_IL: תאריך פקיעה של הקופון בזמן UTC.

en: Determines the type of discount that will be applied.
he_IL: קובע את סוג ההנחה שתחול.

en: Coupon description.
he_IL: תיאור קופון.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
he_IL: תאריך עדכון אחרון של הקופון, לפי אזור הזמן של האתר.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
he_IL: תאריך יצירת הקופון, לפי אזור הזמן של האתר.

en: Coupon code.
he_IL: קוד קופון.

en: Unique identifier for the object.
he_IL: מזהה ייחודי של האובייקט.

en: The coupon code cannot be empty.
he_IL: קוד הקופון לא יכול להיות ריק.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
he_IL: האם לדלג על הפח ולאלץ מחיקה.

en: The API key provided does not have write permissions.
he_IL: למפתח ה-API אין הרשאות כתיבה.

en: The API key provided does not have read permissions.
he_IL: למפתח ה-API אין הרשאות קריאה.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
he_IL: nonce לא תקין - נעשה כבר שימוש בnonce זה.

en: Invalid timestamp.
he_IL: חותמת זמן לא תקינה.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
he_IL: חתימה לא תקפה - החתימה שסופקה אינה מתאימה.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
he_IL: חתימה לא תקפה - שיטת החתימה אינה תקפה.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
he_IL: חתימה לא תקפה - מיון פרמטרים נכשל.

en: Consumer Secret is invalid.
he_IL: סוד צרכן אינו תקין.

en: Consumer key is invalid.
he_IL: מפתח הצרכן לא תקף.

en: WooCommerce database update
he_IL: עדכון נתוני ווקומרס

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
he_IL: הלקוחות לא יוכלו לרכוש מוצרים פיזיים מהחנות עד ששיטת משלוח תהיה זמינה.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
he_IL: המשלוחים מופעלים אך טרם נוספו שיטות משלוח לאזורי המשלוח.

en: Add shipping methods &amp; zones
he_IL: יש להוסיף שיטות משלוח ואזורים

en: Learn more about shipping zones
he_IL: מידע נוסף על אזורי משלוח

en: Setup shipping zones
he_IL: הגדר אזורי השילוח

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
he_IL: שיטות משלוח ישנות (תעריף קבוע, תעריף מוזל בינלאומי, איסוף ומסירה מקומיים ומשלוח בחינם) הוצאו משימוש אך בינתיים ימשיכו לפעול כרגיל. <b><em>הן יוסרו בגרסאות עתידיות של ווקומרס</em></b>. מומלץ להשבית אותן ולהגדיר תעריפים חדשים בתוך אזורי המשלוח בהקדם האפשרי.

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
he_IL: ניתן להגדיר עלות ודרכי משלוח לכל קבוצת איזורים.

en: New:
he_IL: חדש:

en: Dismiss
he_IL: סגור

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
he_IL: ערכת העיצוב כוללת קובץ woocommerce.php, לא תהיה אפשרות לעקוף את התבנית המותאמת אישית woocommerce/archive-product.php מאחר של-woocommerce.php יש עדיפות על-פני archive-product.php. מצב זה הוא מכוון כדי למנוע בעיות תצוגה.

en: Archive template
he_IL: תבנית ארכיון

en: Page ID is set, but the page does not exist
he_IL: ה-ID של הדף מוגדר, אך דף זה אינו קיים

en: MaxMind GeoIP database.
he_IL: מסד הנתונים GeoIP של MaxMind.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
he_IL: השרת אינו תומך בפונקציה %s - פונקציה זו נדרשת כדי להשתמש במסד הנתונים GeoIP של MaxMind.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
he_IL: דרישות וורדפרס

en: The version of cURL installed on your server.
he_IL: גירסת ה-cURL המותקנת על השרת.

en: cURL version.
he_IL: גרסת cURL.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
he_IL: מציג אם או לא וורדפרס קרון גוב פועלים.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
he_IL: המפתח הסודי משמש ליצירת Hash של ה-webhook הנמסר והוא מסופק בכותרות הבקשה.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
he_IL: מיקוד לחוק הזה. ניתן להזין מספר ערכים מרובים ולהפריד אותם על ידי נקודה-פסיק (;). ניתן להשאיר ריק על מנת לבחור את כל האיזורים. ניתן גם להשתמש בכוכביות (*) וטווחי מספרים (לדוגמה: 12345...12350).

en: List 1 postcode per line
he_IL: מיקוד אחד בכל שורה

en: Limit to specific ZIP/postcodes
he_IL: הגבלה למיקוד ספציפי

en: Select regions within this zone
he_IL: בחר מדינות באזור הזה

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
he_IL: הוסיפו כמה אזורים שאתם צריכים &ndash; הלקוחות יראו רק את השיטות הזמינות לכתובת שלהם.

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
he_IL: אזור אירופה = כל מדינה באירופה = משלוח בתעריף קבוע

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
he_IL: אזור ארצות הברית = כל המדינות בארצות הברית = משלוח בתעריף קבוע

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
he_IL: אזור מקומי = קליפורניה ZIP 90210 = איסוף מקומי

en: For example:
he_IL: לדוגמה:

en: Add shipping zone
he_IL: הוסף אזור משלוח

en: Region(s)
he_IL: אזור(ים)

en: Zone name
he_IL: שם אזור

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
he_IL: גרור ושחרר כדי לשנות את הסדר של האזורים המותאמים אישית. זוהי ההזמנה שבה הם יותאמו לכתובת הלקוח.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
he_IL: אזור משלוח הוא אזור גיאוגרפי שבו חלה קבוצה מסוימת של שיטות משלוח ותעריפים.

en: Close modal panel
he_IL: סגור חלון קופץ

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
he_IL: אפשר להוסיף שיטות משלוח מרובות בתוך אזור זה. רק לקוחות בתוך האזור יראו אותם.

en: Add shipping method
he_IL: הוסף שיטת משלוח

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
he_IL: שיטות המשלוח הבאות חלות על לקוחות עם כתובת למשלוח במרחב זה.

en: Description for your reference
he_IL: תיאור סוג המשלוח

en: Cancel changes
he_IL: בטל שינויים

en: Shipping class name
he_IL: שם סיווג משלוח

en: No shipping classes have been created.
he_IL: לא נוצרו סוגי משלוחים.

en: Add shipping class
he_IL: הוספת סיווג משלוח

en: Save shipping classes
he_IL: שמירת סוגי משלוחים

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
he_IL: אפשר להשתמש בסוגי משלוחים כדי לקבץ מוצרים מסוג דומה וכמה שיטות משלוח (כגון "משלוח בתעריף קבוע") יכולות להשתמש בהם כדי לספק תעריפים שונים לסוגים שונים של מוצרים.

en: Product count
he_IL: ספירת מוצרים

en: Edit failed. Please try again.
he_IL: עריכה נכשלה. בבקשה נסה שוב.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
he_IL: לשיטת משלוח זו אין הגדרות.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
he_IL: לא ניתן להוסיף שיטת משלוח.

en: Your changes were not saved. Please retry.
he_IL: השינויים לא נשמרו. נא לנסות שנית.

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
he_IL: האם לשמור את השינויים תחילה? בחירה לבטל תגרום למחיקת הנתונים שהשתנו.

en: Zone does not exist!
he_IL: האזור לא קיים!

en: Force shipping to the customer billing address
he_IL: הכרח משלוח לכתובת הלקוח

en: Default to customer billing address
he_IL: ברירת מחדל לכתובת החיוב של הלקוח

en: Default to customer shipping address
he_IL: ברירת מחדל לכתובת המשלוח של הלקוח

en: Calculations
he_IL: חישובים

en: Show subcategories &amp; products
he_IL: הצג תת-קטגוריות ומוצרים

en: Show categories &amp; products
he_IL: הצג קטגוריות ומוצרים

en: Show categories
he_IL: הצג קטגוריות

en: No location by default
he_IL: כברירת מחדל אין מיקום

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
he_IL: אפשרות זו קובעת מיקום ברירת מחדל של לקוחות. בעת שימוש במיקום גיאוגרפי, תתבצע מעת לעת הורדה של מסד הנתונים GeoLite של MaxMind לספרייה wp-content.

en: Default customer location
he_IL: מיקום ברירת מחדל של לקוח

en: Ship to specific countries
he_IL: שליחה לארצות ספציפיות

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
he_IL: כיבוי משלוחים וחישוב עלויות משלוח

en: Shipping location(s)
he_IL: מיקומי משלוח

en: Sell to specific countries
he_IL: מכירה למדינות ספציפיות

en: Sell to all countries, except for&hellip;
he_IL: למכור כל המדינות, למעט&hellip;

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
he_IL: נקודת קצה להגדרת עמוד ברירת מחדל לאמצעי תשלום.

en: Set default payment method
he_IL: אמצעי תשלום ברירת מחדל

en: Endpoint for the delete payment method page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד מחיקת אמצעי תשלום.

en: Delete payment method
he_IL: מחיקת אמצעי תשלום

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'החשבון שלי &larr; אמצעי תשלום'.

en: Payment methods
he_IL: אמצעי תשלום

en: Addresses
he_IL: כתובות

en: Downloads
he_IL: הורדות

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
he_IL: הערה: סיבת ההחזר הכספי תהיה גלויה ללקוח.

en: This order is no longer editable.
he_IL: הזמנה זאת לא ניתנת יותר לעריכה.

en: Add item(s)
he_IL: הוספת פריט(ים)

en: Delete item
he_IL: מחק חפץ

en: Edit item
he_IL: ערוך מוצר

en: Customer download link
he_IL: קישור להורדה

en: Stock quantity
he_IL: כמות במלאי

en: Tax status
he_IL: סטטוס מס

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
he_IL: שיטת תשלום פשוטה המאפשרת לקבל תשלום במזומן במסירת המוצר.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
he_IL: שיטת תשלום פשוטה המאפשרת לקבל העברות בנקאיות.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
he_IL: שיטת תשלום פשוטה המאפשרת לקבל המחאות.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
he_IL: תשלום בהמחאה

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
he_IL: קבל תשלומים בעזרת פייפאל באמצעות יתרת חשבון או כרטיס אשראי.

en: Ready to start selling something awesome?
he_IL: מוכן להתחיל למכור משהו מיוחד?

en: Learn more about coupons
he_IL: מידע נוסף על קופונים

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
he_IL: קופונים הם דרך טובה בכדי להציע הנחות ופרסים עבור לקוחותיך. הם יופיעו כאן כשתיצור אותם.

en: Learn more about orders
he_IL: מידע נוסף על הזמנות

en: When you receive a new order, it will appear here.
he_IL: כשתתקבל הזמנה חדשה, היא תופיע כאן.

en: Community forum
he_IL: פורום הקהילה

en: Help &amp; Support
he_IL: עזרה ותמיכה

en: Bank transfer (BACS) payments
he_IL: תשלומים בהעברה בנקאית (BACS)

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הערה זו? לא ניתן לבטל את הפעולה.

en: Items
he_IL: חפצים

en: Limit result set to resources with a specific slug.
he_IL: הגבלת תוצאות למשאבים עם מזהה כתובת מסויים.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
he_IL: הגבלת תוצאות למשאבים של מוצר מסויים.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
he_IL: האם להסתיר את המשאב או לשייך למוצר כלשהו.

en: Sort collection by resource attribute.
he_IL: מיון אוסף על ידי תכונת המשאב.

en: The resource cannot be deleted.
he_IL: המשאב לא ניתן למחיקה.

en: Resource does not support trashing.
he_IL: המשאב אינו תומך בהעברה לפח.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
he_IL: לא ניתן להגדיר משאב אב, הטקסונומיה אינה היררכית.

en: Resource does not exist.
he_IL: משאב לא קיים.

en: Taxonomy does not exist.
he_IL: טקסונומיה לא קיימת.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
he_IL: מצטערים, אי אפשר למחוק משאב זה.

en: Sorry, you cannot update resource.
he_IL: איו לך הרשאות לעדכן משאבים.

en: Sorry, you cannot create new resource.
he_IL: איו לך הרשאות ליצור משאבים חדשים.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
he_IL: חובה להיות אמיתי, כמו משאב אינו תומך בזבל.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
he_IL: יש להשתמש בארגומנטים של שאילתת WP כדי לשנות את התגובה; וריאציות של שאילתה פרטית מחייבות אישור מתאים.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות לכל הפריטים למעט אלה של מזהה אב מסוים.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
he_IL: יש להגביל את קבוצת התוצאות לאלה של מזהה אב מסוים.

en: Sort collection by object attribute.
he_IL: מיון אוסף על ידי תכונת האובייקט.

en: Order sort attribute ascending or descending.
he_IL: סדר מיון תכונות עולה או יורד.

en: Offset the result set by a specific number of items.
he_IL: יש להסיט את קבוצת התוצאות במספר פריטים ספציפי.

en: Limit result set to specific ids.
he_IL: הגבלת תוצאות למספר ID מסויימים.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
he_IL: יש להגביל את התגובה למשאבים שפורסמו לפני תאריך תאימות ל-ISO8601 נתון.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
he_IL: יש להגביל את התגובה למשאבים שפורסמו אחרי תאריך תאימות ל-ISO8601 נתון.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
he_IL: לא ניתן למחוק %s.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
he_IL: %s כבר נמחק.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
he_IL: %s לא תומך בהעברה לפח.

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
he_IL: איו לך הרשאות למחוק %s.

en: Invalid post ID.
he_IL: מזהה פוסט לא תקף.

en: ID is invalid.
he_IL: ה-ID לא תקין.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
he_IL: לא ניתן ליצור %s קיימים.

en: Invalid ID.
he_IL: מזהה לא תקף.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
he_IL: איו לך הרשאות לשנות משאב זה.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
he_IL: איו לך הרשאות למחוק משאב זה.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
he_IL: איו לך הרשאות לערוך משאב זה.

en: Sorry, you cannot view this resource.
he_IL: איו לך הרשאות לראות משאב זה.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
he_IL: איו לך הרשאות ליצור משאבים.

en: Sorry, you cannot list resources.
he_IL: איו לך הרשאות להציג רשימת משאבים.

en: List of delete resources.
he_IL: רשימה של משאבים מחיקים.

en: List of updated resources.
he_IL: רשימה של משאבים מעודכנים.

en: List of created resources.
he_IL: רשימה של משאבים שנוצרו.

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
he_IL: לא היה ניתן לקבל יותר מ-%s פריטים לבקשה זו.

en: Save to account
he_IL: שמירה לחשבון

en: Samoa
he_IL: סמואה

en: United States (US) Minor Outlying Islands
he_IL: ארצות הברית (ארה"ב) איים מרוחקים הקטנים

en: South America
he_IL: דרום אמריקה

en: Oceania
he_IL: אוקיאניה

en: North America
he_IL: צפון אמריקה

en: Europe
he_IL: אירופה

en: Asia
he_IL: אסיה

en: Africa
he_IL: אפריקה

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
he_IL: העתקה ללוח נכשלה. יש ללחוץ Ctrl/Cmd+c על מנת להעתיק.

en: Saudi riyal
he_IL: ריאל סעודי

en: Please enter a stronger password.
he_IL: אנא הזן סיסמה חזקה יותר.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
he_IL: תשלום עבור הזמנה %s הוחזר

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
he_IL: הודעות אימייל על הזמנות מבוטלות נשלחות לנמענים נבחרים כאשר ההזמנה סומנה כ"בוטלה" (אם הן היו בתהליך או בהמתנה).

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: היה הראשון לכתוב סקירה &ldquo;%s&rdquo;

en: Clear
he_IL: נקה

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
he_IL: התשלום עבור הזמנה #%1$s מ-%2$s נכשל. ההזמנה הייתה:

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
he_IL: לצערנו לא ניתן לעבד את ההזמנה מאחר והבנק/סוחר דחה את התשלום. ניתן לנסות לבצע שוב את הרכישה.

en: Hide empty categories
he_IL: הסתר קטגוריות ריקות

en: Pakistani rupee
he_IL: רופי פקיסטני

en: Kenyan shilling
he_IL: שילינג קנייתי

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
he_IL: (כולל %s)

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
he_IL: [{site_title}] הזמנה חדשה #{order_number}

en: Failed order
he_IL: הזמנה נכשלה

en: Invalid product ID.
he_IL: ה-ID של המוצר לא תקין.

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
he_IL: שגיאה: URL המשלוח השיב בקוד תגובה: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
he_IL: שגיאה: לא ניתן להשיג את URL המשלוח: %s

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
he_IL: עדכון המידע של ווקומרס הושלם. תודה שעדכנת לגרסה האחרונה.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
he_IL: בחר את אפשרות המוצר המתאימה לפני ההוספה לסל הקניות

en: State / Zone
he_IL: מדינה / איזור

en: You do not have permission to read the tax classes count
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בכמות מחלקות המס

en: Could not delete the tax class
he_IL: לא ניתן למחוק את מחלקת המס

en: You do not have permission to delete tax classes
he_IL: אין לך הרשאות למחוק מחלקת מס

en: Tax class already exists
he_IL: מחלקת מס זו כבר קיימת

en: You do not have permission to create tax classes
he_IL: אין לך הרשאות ליצור מחלקת מס

en: Standard rate
he_IL: תעריף סטנדרטי

en: You do not have permission to read tax classes
he_IL: אין לך הרשאות לצפות במחלקות המס

en: You do not have permission to read the taxes count
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בכמות המס

en: Could not delete the tax rate
he_IL: לא ניתן למחוק את שיעור המס

en: You do not have permission to delete tax rates
he_IL: אין לך הרשאות למחוק את שיעור המס

en: You do not have permission to edit tax rates
he_IL: אין לך הרשאות לערוך שיעורי מס

en: You do not have permission to create tax rates
he_IL: אין לך הרשאות ליצור שיעור מס

en: A tax rate with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצא שיעור מס עם ה-ID שסופק

en: You do not have permission to read tax rate
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בשיעורי המס

en: Could not delete the shipping class
he_IL: לא ניתן למחוק את סוג המשלוח

en: You do not have permission to delete product shipping classes
he_IL: אין לך הרשאות למחוק סוגי משלוח

en: Could not edit the shipping class
he_IL: לא ניתן לערוך את סוג המשלוח

en: You do not have permission to edit product shipping classes
he_IL: אין לך הרשאות לערוך סוגי משלוח

en: Product shipping class parent is invalid
he_IL: סוג משלוח האב של המוצר לא תקין

en: You do not have permission to create product shipping classes
he_IL: אין לך הרשאות ליצור סוגי משלוח

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצא סוג משלוח עם ה-ID שסופק

en: Invalid product shipping class ID
he_IL: ה-ID של סוג משלוח המוצר לא תקין

en: You do not have permission to read product shipping classes
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בסוגי משלוח

en: You do not have permission to delete product attribute terms
he_IL: אין לך הרשאות למחוק מושגי תכונת מוצר

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצא מושג תכונת מוצר עם המספר ה-ID שסופק

en: You do not have permission to read product attribute terms
he_IL: אין לך הרשאות לצפות במושגי תכונות של מוצר

en: Could not delete the tag
he_IL: לא ניתן למחוק את התגית

en: You do not have permission to delete product tag
he_IL: אין לך הרשאות למחוק תגיות מוצר

en: Could not edit the tag
he_IL: לא ניתן לערוך את התגית

en: You do not have permission to edit product tags
he_IL: אין לך הרשאות לערוך תגיות מוצר

en: You do not have permission to create product tags
he_IL: אין לך הרשאות ליצור תגיות מוצר

en: A product tag with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצאה תגית מוצר עם ה-ID שצוין

en: Invalid product tag ID
he_IL: ה-ID של התגית מוצר לא תקין

en: You do not have permission to read product tags
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בקטגוריות מוצרים

en: Could not delete the category
he_IL: לא ניתן למחוק את הקטגוריה

en: You do not have permission to delete product category
he_IL: אין לך הרשאות למחוק קטגוריות מוצרים

en: Could not edit the category
he_IL: לא ניתן לערוך את הקטגוריה

en: You do not have permission to edit product categories
he_IL: אין לך הרשאות לערוך קטגוריות מוצרים

en: Product category parent is invalid
he_IL: קטגרית הורה של המוצר אינה תקינה

en: You do not have permission to create product categories
he_IL: אין לך הרשאות ליצור קטגוריות מוצרים

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
he_IL: השרת לא תומך בפונקצית %s. פונקציה זו נדרשת לשם קידוד תווים טוב יותר. יתבצע שימוש בפונקציות חלופיות.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
he_IL: מחרוזת בעלת בייתים רבים (mbstring) משמשת להמרת קידוד התווים, לדוגמה, מיילים או המרה לאותיות קטנות (אנגלית).

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
he_IL: מחלקת %s אינה פעילה בשרת - שיטות תשלום המשתמשות ב-SOAP עשויות לא לעבוד כמצופה.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
he_IL: %1$s - דרישת מינימום מומלצת היא MySQL גירסה 5.6. ראו: %2$s

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
he_IL: הגדלת זכרון המיועד ל-PHP

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
he_IL: %1$s - מומלץ לקבוע את הזיכרון ל-64MB לפחות. ראו: %2$s

en: Last page
he_IL: עמוד אחרון

en: Next page
he_IL: עמוד הבא

en: Previous page
he_IL: עמוד קודם

en: First page
he_IL: עמוד ראשון

en: No matching tax rates found.
he_IL: לא נמצאו שיעורי מס תואמים.

en: Tax rate ID: %s
he_IL: מזהה שיעור מס: %s

en: Loading&hellip;
he_IL: טוען&hellip;

en: "%s" tax rates
he_IL: "%s" שיעורי מס

en: Search&hellip;
he_IL: חיפוש&hellip;

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
he_IL: לא ישמרו שינוים במידה ותצא מהעמוד מבלי לשמור.

en: Manual
he_IL: מדריך

en: Manually sent
he_IL: נשלח ידנית

en: Content type
he_IL: סוג תוכן

en: Body text color
he_IL: צבע גוף הטקסט

en: Body background color
he_IL: צבע רקע של גוף הטקסט

en: Footer text
he_IL: טקסט כותרת תחתונה

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
he_IL: URL לתמונה שתרצה להראות בראש המייל. העלה תמונה בכלי העלעת מדיה (מנהל > מדיה)

note: translators: %s: Nonced email preview link
en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
he_IL: איזור זה מאפשר התאמה אישית למיילים של ווקומרס. <a href="%s" target="_blank">לחץ כאן כדי לראות את תבנית המייל</a>.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
he_IL: כיצד יופיע האימייל של השולח בדואר יוצא של ווקומרס.

en: "From" address
he_IL: כתובת מוען

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
he_IL: כיצד יופיע שם השולח בדואר היוצא של ווקומרס.

note: translators: %s: help description with link to WP Mail logging and support page.
en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
he_IL: הודעות לאימיילים שנשלחו מ-WooCommerce יופיעו ברשימה כאן. יש ללחוץ על האימייל כדי להגדיר אותו.<br>%s

en: Email notifications
he_IL: הודעות אימייל

en: Average gross sales amount
he_IL: ממוצע ברוטו כמות מכירות

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
he_IL: %s ממוצע ברוטו מכירות חודשיות

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
he_IL: %s ממוצע ברוטו מכירות יומיות

en: Product permalinks
he_IL: מבני קישורים של מוצרים

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
he_IL: אם ברצונך לגשת שוב לאשף ההתקנה, לחץ על הכפתור הבא.

en: Setup wizard
he_IL: אשף ההתקנה

en: View more Storefront child themes
he_IL: ראה תבניות-בת נוספות לחנות

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
he_IL: צריך מראה חדש? נסה תבניות-בת לחנות

en: Seti
he_IL: סתי

en: Sagarmatha
he_IL: סאגרמטה

en: Rapti
he_IL: רפט

en: Narayani
he_IL: נראייני

en: Mechi
he_IL: מצ'י

en: Mahakali
he_IL: מקלי

en: Lumbini
he_IL: לומביני

en: Koshi
he_IL: היפ

en: Karnali
he_IL: קרנאלי

en: Janakpur
he_IL: ג'אנאקפור

en: Gandaki
he_IL: גנדאקי

en: Dhaulagiri
he_IL: דאוואלאגירי

en: Bheri
he_IL: ברי

en: Bagmati
he_IL: בגאמאטי

en: Kuala Lumpur
he_IL: קואלה לומפור

en: Putrajaya
he_IL: פוטרג'איה

en: Penang (Pulau Pinang)
he_IL: פנאנג (פולאו פינאנג)

en: Malacca (Melaka)
he_IL: מלאקה

en: Labuan
he_IL: לבואן

en: Buy now
he_IL: אפשר לרכוש עכשיו

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
he_IL: הזמנה

en: Monthly
he_IL: חודשי

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
he_IL: %s הוסר.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
he_IL: נמענים (מופרדים בפסיק) שיקבלו את ההודעה.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
he_IL: גרור והנח, או לחץ כדי לקבוע וריאציית הזמנת מנהל

en: Show more details
he_IL: הצג פרטים נוספים

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
he_IL: דרך %s

note: Description of the plugin
en: An eCommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
he_IL: ערכת מסחר אלקטרוני שעוזרת לכם למכור כל דבר. בצורה יפהפיה.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
he_IL: רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

en: Your review
he_IL: הביקורת שלך

en: Very poor
he_IL: גרוע מאוד

en: Not that bad
he_IL: לא כזה רע

en: Average
he_IL: ממוצע

en: Good
he_IL: טוב

en: Perfect
he_IL: מצויין

en: Rate&hellip;
he_IL: דרג&hellip;

en: Your rating
he_IL: הדירוג שלך

en: Submit
he_IL: שלח

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
he_IL: השאר תגובה ל%s

note: translators: %s is product title
en: Add a review
he_IL: הוסף חוות דעת

en: There are no reviews yet.
he_IL: אין עדיין חוות דעת.

en: You may also like&hellip;
he_IL: מוצרים משודרגים

en: verified owner
he_IL: בעלים מאומתים

en: Your review is awaiting approval
he_IL: הביקורת שלך ממתינה לאישור

en: Related products
he_IL: מוצרים קשורים

en: %s customer review | %s customer reviews
he_IL[0]: חוות דעת לקוח %s
he_IL[1]: %s חוות דעת לקוח

en: Tag: | Tags:
he_IL[0]: תגית:
he_IL[1]: תגיות:

en: Category: | Categories:
he_IL[0]: קטגוריה:
he_IL[1]: קטגוריות:

en: SKU:
he_IL: מק"ט:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
he_IL: מוצר זה חסר כרגע במלאי ואינו זמין.

[ctx: submit button]
en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search for:
he_IL: חיפוש עבור:

en: Order details
he_IL: פרטי הזמנה

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Order again
he_IL: הזמנה חוזרת

en: Track
he_IL: מעקב

en: Email you used during checkout.
he_IL: כתובת המייל בה השתמשת במהלך התשלום.

en: Billing email
he_IL: אימייל לחיוב

en: Found in your order confirmation email.
he_IL: נמצא במייל אישור ההזמנה שלך.

en: Order ID
he_IL: מזהה הזמנה

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
he_IL: כדי לעקוב אחר ההזמנה, אנא הזן את מזהה ההזמנה בתיבה למטה ולחץ אנטר. קיבלת את המזהה בחשבונית ובמייל האישור שהיית אמור לקבל.

en: l jS \o\f F Y, h:ia
he_IL: l j \בF Y, h:ia

en: Order updates
he_IL: עדכוני הזמנות

en: Order number.
he_IL: מספר הזמנה.

en: Recent orders
he_IL: הזמנות אחרונות

note: translators: %s product name
en: %s download remaining | %s downloads remaining
he_IL[0]: %s הורדה שנותרה
he_IL[1]: %s הורדות נותרו

en: Available downloads
he_IL: הורדות זמינות

en: You have not set up this type of address yet.
he_IL: לא הגדרת כתובת זאת עדיין.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
he_IL: הכתובות הנ"ל תשמשו כברירת מחדל במהלך התשלום.

en: IP Address
he_IL: כתובת IP

en: Re-enter new password
he_IL: חזור על הסיסמה החדשה

en: New password
he_IL: סיסמה חדשה

en: Enter a new password below.
he_IL: הזן סיסמה חדשה למטה.

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
he_IL: שכחת את הסיסמה? יש להזין את שם המשתמש או כתובת האימייל. הוראות איפוס הסיסמה ישלחו באימייל.

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Save address
he_IL: שמירת כתובת

en: Shipping Address 2
he_IL: כתובת משלוח

en: Billing Address 2
he_IL: כתובת לחיוב

en: Confirm new password
he_IL: יש לאשר את הסיסמה החדשה

en: New password (leave blank to leave unchanged)
he_IL: סיסמה חדשה (כדי להשאיר ללא שינוי יש להשאיר ריק)

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
he_IL: סיסמה נוכחית (כדי להשאיר ללא שינוי יש להשאיר ריק)

en: Password change
he_IL: שינוי סיסמה

en: Email address
he_IL: כתובת אימייל

en: Sale!
he_IL: מבצע!

note: translators: %d: total results
en: Showing all %d result | Showing all %d results
he_IL[0]: מציג תוצאה %d
he_IL[1]: מציג את כל %d התוצאות

en: Showing the single result
he_IL: מציג תוצאה אחת

en: No products were found matching your selection.
he_IL: לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

en: Lost your password?
he_IL: איפוס סיסמה

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Username or email
he_IL: שם משתמש או כתובת אימייל

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
he_IL: צפה בהזמנה: %s

en: Shipping address
he_IL: כתובת משלוח

en: Billing address
he_IL: כתובת לחיוב

en: Click here to reset your password
he_IL: לחצו כאן כדי לאפס סיסמה

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
he_IL: כדי להגדיר את סיסמתך, יש לבקר בכתובת הבאה:

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
he_IL: שם משתמש: %s

en: Thank you. Your order has been received.
he_IL: תודה לך. ההזמנה התקבלה בהצלחה.

en: Update totals
he_IL: עדכן סכום

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
he_IL: הדפדפן אינו תומך ב JavaScript, או שהוא מכובה, נא לוודא שאתה לוחץ על %1$sעדכן סכום%2$s לפני ביצוע ההזמנה. אתה עשוי להיות מחויב יותר מהסכום האמור לעיל, אם לא תצליח לעשות זאת.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he_IL: מצטערים, נראה שאין אמצעי תשלום זמינים. לקבלת עזרה או לבדיקת אפשרויות חלופיות, ניתן לפנות אלינו.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
he_IL: יש למלא את הפרטים למעלה כדי לראות את אפשרויות התשלום הזמינות.

en: Ship to a different address?
he_IL: משלוח לכתובת אחרת?

en: Pay for order
he_IL: שלם עבור ההזמנה

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he_IL: אין אפשרויות תשלום זמינות עבור מיקומך. צרו קשר כדי לבצע תשלום באמצעים חלופיים.

en: Payment
he_IL: תשלום

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
he_IL: אם קנית כאן בעבר, אנא הכנס את שם המשתמש והסיסמה בתיבות הבאות. אם אתה לקוח חדש אנא המשך לסעיף חיוב ומשלוח.

en: Click here to login
he_IL: לחצ.י כאן כדי להתחבר

en: Returning customer?
he_IL: קנית כאן בעבר?

en: Click here to enter your code
he_IL: לחצ.י כאן כדי להזין את קוד הקופון

en: Have a coupon?
he_IL: יש לך קופון?

en: Your order
he_IL: פרטי ההזמנה

en: You must be logged in to checkout.
he_IL: יש להתחבר כדי לשלם.

en: Create an account?
he_IL: פתיחת חשבון?

en: Billing &amp; Shipping
he_IL: חיוב ומשלוח

en: Return to cart
he_IL: חזרה לסל הקניות

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
he_IL: יש כמה בעיות עם פריטים מסל הקניות שלך. נא לחזור לעמוד סל הקניות כדי לפתור את הבעיות האלה לפני התשלום.

en: State / County:
he_IL: מדינה / ארץ

en: Calculate shipping
he_IL: חישוב המשלוח

en: Proceed to checkout
he_IL: מעבר לתשלום

en: Checkout
he_IL: תשלום

en: No products in the cart.
he_IL: אין מוצרים בסל הקניות.

en: You may be interested in&hellip;
he_IL: אולי תאהב/י גם...

en: Update cart
he_IL: לעדכן סל קניות

en: Apply coupon
he_IL: החלת קופון

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
he_IL: כמות

en: Subtotal
he_IL: סכום ביניים

en: Cart totals
he_IL: סה"כ בסל הקניות

en: Your cart is currently empty.
he_IL: סל הקניות שלך ריק כרגע.

en: Application authentication request
he_IL: בקשה לאימות אפליקציה

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Username or email address
he_IL: שם משתמש או כתובת אימייל

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
he_IL: כדי להתחבר אל %1$s יש להתחבר למערכת. יש להתחבר לחנות למטה, או <a href="%2$s">לבטל ולחזור אל %1$s</a>

en: Deny
he_IL: דחה

en: Approve
he_IL: אשר

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
he_IL: מחובר כ %s

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
he_IL: %s מעוניין לחבר אותך לחנות.

en: Top rated products
he_IL: מוצרים מובילים

en: Recently Viewed Products
he_IL: מוצרים שנצפו לאחרונה

en: Number of reviews to show
he_IL: מספר חוות דעת להצגה

en: Recent reviews
he_IL: ביקורות אחרונות

en: Show hidden products
he_IL: הצג מוצרים מוסתרים

en: Hide free products
he_IL: הסתר מוצרים חינמיים

en: DESC
he_IL: בסדר יורד

en: ASC
he_IL: בסדר עולה

[ctx: Sorting order]
en: Order
he_IL: מיון

en: Sales
he_IL: מכירות

en: Random
he_IL: אקראי

en: On-sale products
he_IL: מוצרים במכירה

en: Featured products
he_IL: מוצרים מוצעים

en: All products
he_IL: כל המוצרים

en: Number of products to show
he_IL: מספר מוצרים להצגה

en: No product categories exist.
he_IL: אין קטגוריות מוצרים קיימים.

en: Only show children of the current category
he_IL: הצג ילדים של קטגוריה נוכחית בלבד

en: Show hierarchy
he_IL: הצג היררכיה

en: Show product counts
he_IL: הצג כמות מוצרים

en: Show as dropdown
he_IL: הצג ברשימה נפתחת

en: Category order
he_IL: סדר הקטגוריות

en: A list or dropdown of product categories.
he_IL: רשימה או רשימה נפתחת של קטגוריות המוצרים.

en: Price:
he_IL: מחיר:

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
he_IL: סנן

en: Max price
he_IL: מחיר מקסימלי

en: Min price
he_IL: מחיר מינימלי

en: Filter by price
he_IL: סנן לפי מחיר

note: translators: %s: taxonomy name
en: Any %s
he_IL: כל %s

en: OR
he_IL: או או

en: AND
he_IL: וגם

en: Query type
he_IL: סוג שאילתא

en: Dropdown
he_IL: רשימה נפתחת

en: List
he_IL: רשימה

en: Attribute
he_IL: תכונה

en: Filter by
he_IL: סנן לפי

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
he_IL: הסר מסנן

en: Active filters
he_IL: מסננים פעילים

en: Hide if cart is empty
he_IL: הסתר אם סל הקניות ריק

en: Cart
he_IL: סל קניות

en: Disabled
he_IL: כבוי

en: Paused
he_IL: מושהה

en: Active
he_IL: פעיל

en: Please enter an account password.
he_IL: יש להזין את סיסמת החשבון.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
he_IL: קיים כבר משתמש שרשום תחת שם משתמש זה. יש לבחור שם אחר.

en: Please enter a valid account username.
he_IL: אנא הכנס שם משתמש קיים

en: Select a category
he_IL: בחר קטגוריה

en: Choose an option
he_IL: בחירת אפשרות

en: Place order
he_IL: שליחת הזמנה

[ctx: breadcrumb]
en: Home
he_IL: עמוד הבית

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
he_IL: חוות דעת (%d)

en: Additional information
he_IL: מידע נוסף

en: Sort by price: high to low
he_IL: למיין מהיקר לזול

en: Sort by price: low to high
he_IL: למיין מהזול ליקר

en: Sort by average rating
he_IL: למיין לפי דירוג ממוצע

en: Sort by popularity
he_IL: למיין לפי פופולריות

en: Default sorting
he_IL: סידור ברירת מחדל

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
he_IL: &nbsp;&nbsp; עמוד %s

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: תוצאות חיפוש: "%s"

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
he_IL: משלוח

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
he_IL: החזר כספי &ndash; %s

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
he_IL: הזמנה שלא שולמה בוטלה - מסגרת הזמן הסתיימה.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
he_IL: לא ניתן לקרוא לפונקציה זו לפני woocommerce_init.

en: Egyptian pound
he_IL: לירה מצרית

en: Ukrainian hryvnia
he_IL: הריבניה אוקראינית

en: Turkish lira
he_IL: לירה טורקית

en: Thai baht
he_IL: בהט תאילנדי

en: Swiss franc
he_IL: פרנק שויצרי

en: Swedish krona
he_IL: כתר שבדי

en: South African rand
he_IL: ראנד הדרום האפריקאי

en: Singapore dollar
he_IL: דולר סינגפורי

en: Russian ruble
he_IL: רובל רוסי

en: Romanian leu
he_IL: לאו רומני

en: Pound sterling
he_IL: לירת סטרלינג

en: Philippine peso
he_IL: פזו פיליפיני

en: New Zealand dollar
he_IL: דולר ניו זילנדי

en: Norwegian krone
he_IL: כתר נורבגי

en: Nigerian naira
he_IL: נאירה ניגרי

en: Mexican peso
he_IL: פזו מקסיקני

en: Malaysian ringgit
he_IL: רינגיט מלזי

en: South Korean won
he_IL: וון דרום-קוריאני

en: Lao kip
he_IL: לאו קיפ

en: Japanese yen
he_IL: ין יפני

en: Indian rupee
he_IL: רופי הודי

en: Indonesian rupiah
he_IL: רופי אינדונזי

en: Hungarian forint
he_IL: פורינט הונגרי

en: Croatian kuna
he_IL: קונה קרואטית

en: Hong Kong dollar
he_IL: דולר הונג קונגי

en: Dominican peso
he_IL: פזו דומיניקני

en: Danish krone
he_IL: כתר דני

en: Czech koruna
he_IL: קורונה צ'כית

en: Colombian peso
he_IL: פזו קולומביאני

en: Chinese yuan
he_IL: יואן סיני

en: Chilean peso
he_IL: פזו צ'יליאני

en: Canadian dollar
he_IL: דולר קנדי

en: Bulgarian lev
he_IL: לב בולגרי

en: Brazilian real
he_IL: ריאל ברזילאי

en: Bangladeshi taka
he_IL: טאקה בנגלדשי

en: Australian dollar
he_IL: דולר אוסטרלי

en: Argentine peso
he_IL: פזו ארגנטינאי

en: United Arab Emirates dirham
he_IL: דירהם איחוד האמירויות

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
he_IL: הזמנה &ndash; %s

en: [Remove]
he_IL: [הסר]

en: Free shipping coupon
he_IL: קופון משלוח חינם

en: Coupon:
he_IL: קופון:

en: and
he_IL: ו

en: Continue shopping
he_IL: להמשיך לקנות

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
he_IL[0]: %s נוסף לסל הקניות.
he_IL[1]: %s נוספו לסל הקניות.

en: This product is protected and cannot be purchased.
he_IL: המוצר מוגן ואינו ניתן לרכישה.

en: Select
he_IL: בחר

en: Order fully refunded
he_IL: בוצע החזר כספי מלא עבור ההזמנה

en: Please enter a valid order ID
he_IL: נא להזין ID תקין של הזמנה

en: Use a new payment method
he_IL: השתמש בשיטת תשלום חדשה

en: Password reset is not allowed for this user
he_IL: לא ניתן לאפס סיסמה למשתמש זה

en: Invalid username or email.
he_IL: שם משתמש או אימייל לא תקפים.

en: Enter a username or email address.
he_IL: יש להזין שם משתמש או כתובת אימייל.

en: Log in
he_IL: התחברות

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
he_IL: הסכומים הכוללים של ההזמנה עודכנו. יש לאשר את ההזמנה על-ידי לחיצה על הכפתור 'ביצוע הזמנה' בתחתית העמוד.

en: Date:
he_IL: תאריך:

en: Order number:
he_IL: מספר הזמנה:

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
he_IL: הזמנה זו אינה תקינה ולא ניתן לשלם עליה.

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
he_IL: הזמנה זו נמצאת במצב "%s" &mdash; לא ניתן לשלם עבורה. לקבלת עזרה אנא צור עימנו קשר.

en: My account
he_IL: החשבון שלי

en: Shipping costs updated.
he_IL: עלויות משלוח עודכנו.

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
he_IL: אילו מיקודים זמינים לאיסוף מקומי?

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
he_IL: הפרדה באמצעות פסיקים. ניתן להשתמש בכוכבית כדי להגדיר ערכים מרובים, למשל <code>P*</code> על מנת להתאים למיקוד ספציפי כגון PE30. כמו כן, ניתן להשתמש בתבניות כמו <code>NG1___</code> על מנת להתאים ל- NG1 1AA אבל לא ל- NG10 1AA.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
he_IL: אילו מיקודים אפשריים למשלוח מקומי?

en: Allowed ZIP/post codes
he_IL: מספרי מיקוד מותרים

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
he_IL: אילו עמלות לגבות עבור משלוח מקומי, יתעלם אם תבחר חינם. השאר ריק כדי לבטל.

en: Delivery fee
he_IL: דמי משלוח

en: Fixed amount per product
he_IL: סכום קבוע למוצר

en: Percentage of cart total
he_IL: אחוז מסך סל הקניות

en: Fixed amount
he_IL: סכום קבוע

en: How to calculate delivery charges
he_IL: כיצד לחשב את דמי משלוח

en: Fee type
he_IL: סוג תשלום

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Excluding selected countries
he_IL: לא כולל הארצות שנבחרו

en: Selected countries
he_IL: ארצות נבחרות

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
he_IL: משתמשים יצטרכו להוציא את הסכום הזה כדי לקבל משלוח חינם (אם הופעל לעיל).

en: Minimum order amount
he_IL: סכום מינימלי להזמנה

en: A minimum order amount AND a coupon
he_IL: כמות הזמנה מינימאלית והקופון

en: A minimum order amount OR a coupon
he_IL: כמות הזמנה מינימאלית או קופון

en: A valid free shipping coupon
he_IL: הקופון משלוח חינם בתוקף

en: Free shipping requires...
he_IL: משלוח חינם מחייב...

en: Method availability
he_IL: זמינות שיטה

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
he_IL: שם אפשרות| עלות נוספת [+- Percents%] | לכל סוג עלות (הזמנה, סיווג או פריט)

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
he_IL: אחת בשורה: שם אפשרות | עלות נוספת [+- Percents] | לכל סוג עלות (הזמנה, סיווג או פריט) דוגמה: <code>דואר מהיר | 6.95 [+ 0.2%] | הזמנה</code>.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
he_IL: תעריפים אלה מייצגים אפשרויות משלוח נוספות עם עלויות נוספות (בהתבסס על התעריף הקבוע).

en: Additional rates
he_IL: תעריפים נוספים

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
he_IL: לפי הזמנה: יש לחייב את המשלוח עבור סיווג המשלוח היקר ביותר

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
he_IL: לכל סיווג: יש לחייב את המשלוח עבור כל סיווג משלוח בנפרד

en: Calculation type
he_IL: סוג חישוב

en: No shipping class cost
he_IL: אין עלות סיווג משלוח

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
he_IL: "%s" עלות סוג משלוח

note: translators: %s: URL for link. translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
he_IL: אפשר להוסיף עלויות אלה בהתבסס על <a href="%s">סיווג המשלוח של המוצר</a>.

en: Shipping class costs
he_IL: עלויות סיווג משלוח

en: Select some countries
he_IL: בחר במספר מדינות

en: All allowed countries
he_IL: לכל הארצות המותרות

en: Availability
he_IL: זמינות

en: Method title
he_IL: כותרת שיטה

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
he_IL: מצייני המיקום הבאים נתמכים: <code>[qty]</code> = מספר הפריטים, <code>[cost]</code> = עלות הפריטים <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = תשלום המבוסס על אחוזים.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
he_IL: הוסף עלות (לא כולל מס) או סכום, לדוגמא <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Flat rate
he_IL: תעריף קבוע

en: Credit card
he_IL: כרטיס אשראי

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
he_IL: [הזמנה #%s]

en: Get your API credentials from PayPal.
he_IL: קבל הרשאות API מפייפאל

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
he_IL: יש להזין את מזהה API של פייפאל כדי לאפשר החזרים כספיים (זיכויים) באמצעות פייפאל. למידע נוסף על אופן הגישה אל <a href="%s">מזהה API של פייפאל</a>.

en: API credentials
he_IL: אישורי API

en: Authorize
he_IL: הרשאה

en: Capture
he_IL: לכידה

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
he_IL: בחר האם ברצונך ללכוד כספים מיידית או לאשר תשלום בלבד.

en: Payment action
he_IL: פעולת תשלום

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
he_IL: שירות פייפאל מאמת כתובות לכן הגדרה זו עשויה לגרום לשגיאות (אנו ממליצים לא להפעיל אפשרות זו).

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
he_IL: אפשר "address_override" כדי למנוע שינוי בכתובת.

en: Address override
he_IL: דריסת כתובת

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
he_IL: שלח כתובת משלוח לפייפאל במקום כתובת החיוב.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
he_IL: אנא הכנס קידומת למספרי החשבוניות. אם אתה משתמש בחשבון פייפאל לחנויות מרובות, בדוק שהקידומת הזו היא ייחודית לכל חנות כי פייפל לא יאפשר הזמנות עם אותו מספר החשבונית.

en: Invoice prefix
he_IL: קידומת חשבונית

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
he_IL: בעת הצורך, אפשר להפעיל את האפשרות 'העברת נתוני תשלום' (פרופיל > פרופיל והגדרות > כלי המכירה שלי > העדפות אתר אינטרנט) ולאחר מכן להעתיק את אסימון הזהות לכאן. הדבר יאפשר לאמת תשלומים ללא צורך ב-IPN של פייפאל.

en: PayPal identity token
he_IL: אסימון זהות של פייפאל

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
he_IL: אם אימייל הפייפאל הראשי שונה מאימייל הפייפאל שהוכנס למעלה, הכנס כאן את אימייל הקבלה הראשי לחשבון הפייפאל. הוא ישומש לדרישות IPN.

en: Receiver email
he_IL: אימייל של המקבל

en: Advanced options
he_IL: אפשרויות מתקדמות

en: Enable logging
he_IL: לאפשר רישום

en: Debug log
he_IL: יומן איתור באגים

en: Enable PayPal sandbox
he_IL: אפשר ארגז חול פייפאל

en: PayPal sandbox
he_IL: ארגז חול של פייפאל

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
he_IL: אנא הכנס את כתובת האימייל בפייפאל, זה נדרש על מנת לקבל את התשלום.

en: PayPal email
he_IL: אימייל של פייפאל

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
he_IL: שלם באמצעות פייפאל; ניתן לשלם עם כרטיס אשראי אם אין לך חשבון פייפאל

en: This controls the description which the user sees during checkout.
he_IL: זה קובע את הכותרת שהמשתמש רואה במהלך התשלום.

en: Enable PayPal Standard
he_IL: הפעלת פייפאל סטנדרט

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
he_IL: משלוח דרך %s

en: PDT payment completed
he_IL: תשלום PDT בוצע

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
he_IL: שגיאת אימות: כמויות פייפאל אינן תואמות (amt %s).

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
he_IL: בוצע ביטול היפוך עבור הזמנה #%1$s. יש לבדוק את מצב התשלום ולעדכן בהתאם את מצב ההזמנה כאן: %2$s

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
he_IL: היפוך בוטל להסמנה #%s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
he_IL: הזמנה #%1$s סומנה כהזמנה בהשהיה עקב היפוך - קוד הסיבה של פייפאל: %2$s

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
he_IL: תשלום להזמנה %s התהפכה

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
he_IL: הזמנה #%1$s סומנה כהזמנה שבוצע עבורה החזר כספי - קוד הסיבה של פייפאל: %2$s

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
he_IL: תשלום %s באמצעות IPN.

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
he_IL: בהמתנה לתשלום (%s).

en: IPN payment completed
he_IL: תשלום IPN הושלם

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
he_IL: שגיאת וידוא: תגובת IPN של פייפאל מכתובת אימייל שונה (%s).

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
he_IL: שגיאת אימות: כמויות פייפאל אינן תואמת (ברוטו %s).

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
he_IL: שגיאת אימות: מטבעות פייפאל אינם תואמים (קוד %s).

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
he_IL: בוצע החזר כספי %1$s - מזהה החזר כספי: %2$s

en: PayPal Standard does not support your store currency.
he_IL: השירות של PayPal Standard לא תומך במטבע שמשמש את החנות שלך.

en: Gateway disabled
he_IL: שיטת תשלום הושבתה

en: What is PayPal?
he_IL: מה זה פייפאל?

en: PayPal acceptance mark
he_IL: סימן קבלה של פייפאל

en: PayPal
he_IL: פייפאל

en: Proceed to PayPal
he_IL: המשך לפייפאל

en: Payment to be made upon delivery.
he_IL: התשלום יבוצע בעת המסירה.

en: Accept COD if the order is virtual
he_IL: קבל מזומן אם ההזמנה היא וירטואלית

en: Accept for virtual orders
he_IL: אפשר בהזמנות וירטואליות

en: Select shipping methods
he_IL: בחר שיטות משלוח

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
he_IL: אם תשלום במזומן זמין רק לשיטות מסוימות, להגדיר אותו כאן. השאר ריק על מנת לאפשר לכל השיטות.

en: Enable for shipping methods
he_IL: אפשר לשיטת משלוח

en: Instructions that will be added to the thank you page.
he_IL: הוראות שתתווספנה לדף תודה.

en: Pay with cash upon delivery.
he_IL: תשלום במזומן בעת ​​המסירה.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
he_IL: תיאור שיטת התשלום שהלקוח יראה באתר.

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
he_IL: האם לאפשר ללקוחות לשלם במזומן (או באמצעים אחרים) במסירת המוצר.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
he_IL: נא לשלוח את המחאה אל שם החנות, חנות רחוב, חנות בעיר, חנות המדינה / מחוז, חנות מיקוד.

en: Enable check payments
he_IL: הפעלת בדיקת תשלומים

en: Branch code
he_IL: קוד סניף

en: Routing number
he_IL: מספר ניתוב

en: Bank code
he_IL: קוד בנק

en: Branch sort
he_IL: מיון סניפים

en: Bank transit number
he_IL: מספר העברה בנקאית

en: Awaiting BACS payment
he_IL: ממתין להעברה בנקאית

en: Our bank details
he_IL: פרטי הבנק שלנו

en: Remove selected account(s)
he_IL: הסר חשבונות מסומנים

en: + Add account
he_IL: + הוסף חשבון

en: IBAN
he_IL: מספר הבנק

en: Bank name
he_IL: שם הבנק

en: Account number
he_IL: מספר חשבון

en: Account name
he_IL: שם חשבון

en: Account details
he_IL: פרטי חשבון

en: Sort code
he_IL: מספר הסניף (Sort Code)

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
he_IL: הוראות אשר יתווספו לעמוד התודה והודעות אימייל.

en: Instructions
he_IL: הוראות

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
he_IL: בצע את התשלום ישירות לחשבון הבנק שלנו. יש להשתמש במספר ההזמנה כסימוכין לתשלום. ההזמנה לא תישלח עד שהתשלום לא יתקבל בחשבון הבנק שלנו.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
he_IL: תיאור שיטת התשלום שהלקוח יראה במהלך התשלום.

en: Direct bank transfer
he_IL: העברה בנקאית ישירה

en: This controls the title which the user sees during checkout.
he_IL: זה קובע את הכותרת שהמשתמש רואה במהלך התשלום.

en: Title
he_IL: כותרת

en: Enable bank transfer
he_IL: הפעלת העברה בנקאית

en: Are you sure you want to delete this template file?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את קובץ התבנית הזה?

en: Hide template
he_IL: הסתר תבנית

en: View template
he_IL: צפה בתבנית

en: File was not found.
he_IL: הקובץ לא נמצא.

en: Copy file to theme
he_IL: העתק קובץ לתבנית

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
he_IL: ערכת העיצוב דרסה תבנית זו ואפשר למצוא אותה ב: %s.

en: Delete template file
he_IL: מחק קובץ תבנית

en: Plain text template
he_IL: תבנית טקסט פשוט

en: HTML template
he_IL: תבנית HTML

en: Template file deleted from theme.
he_IL: הקובץ נמחק מהתבנית.

en: Template file copied to theme.
he_IL: הקובץ הועתק לתבנית.

en: Could not write to template file.
he_IL: הכתיבה לקובץ התבנית לא עברה בהצלחה

en: Plain text
he_IL: טקסט פשוט

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
he_IL: מיילים של הזמנות חדשות נשלחים למקבלים הנבחרים כאשר הזמנה חדשה מתקבלת.

en: New order
he_IL: הזמנה חדשה

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
he_IL: מיילים של "איפוס סיסמה" נשלחים כאשר לקוחות מאפסים את סיסמתם.

en: Reset password
he_IL: איפוס סיסמה

en: Partial refund email heading
he_IL: כותרת אימייל להחזר חלקי

en: Full refund email heading
he_IL: כותרת אימייל להחזר מלא

en: Partial refund subject
he_IL: נושא החזר חלקי

en: Full refund subject
he_IL: נושא החזר מלא

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
he_IL: מיילים של הזמנות שזוכו ישלחו ללקוחות שהזמנתם סומנה כמזוכת.

en: Refunded order
he_IL: הזמנות שהוחזרו

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
he_IL: הזמנתך מספר #{order_number} מאתר {site_title}  זוכתה

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
he_IL: הזמנתך #{order_number} מאתר {site_title} זוכתה חלקית.

en: Thank you for your order
he_IL: תודה על הזמנתך

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
he_IL: זוהי התראת הזמנה שנשלחה ללקוחות המכילה את פרטי ההזמנות לאחר תשלום.

en: Processing order
he_IL: ההזמנה בטיפול

en: A note has been added to your order
he_IL: הערה נוספה להזמנה

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
he_IL: הערה נוספה להזמנתך ב- {site_title} מהתאריך {order_date}

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
he_IL: מייל הערת לקוח נשלחים בעת הוספת הערה להזמנה.

en: Customer note
he_IL: הערות לקוח

en: Welcome to {site_title}
he_IL: ברוך הבא אל {site_title}

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
he_IL: מיילים של "חשבון חדש" של לקוחות נשלחים ללקוח כאשר הוא נרשם המהלך התשלום או בעמוד חשבון.

en: New account
he_IL: חשבון חדש

en: Email heading (paid)
he_IL: כותרת אימייל (שולם)

en: Your invoice for order #{order_number}
he_IL: חשבונית עבור הזמנה מספר #{order_number}

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
he_IL: מיילים של חשבונית ללקוח יכולים להשלח ללקוחות המכילים את המידע על ההזמנה וקישורי תשלום.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
he_IL: מיילים של השלמת הזמנה ישלחו ללקוחות כאשר ההזמנה שלהם סומנה כהזמנה שהולשמה, ובדרך כלל מצביע על כך שההזמנה נשלחה.

en: Completed order
he_IL: ההזמנה הושלמה

en: Choose which format of email to send.
he_IL: בחר סוג אימייל לשליחה

en: Email type
he_IL: סוג אימייל

en: Email heading
he_IL: כותרת אימייל

en: Subject
he_IL: נושא

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
he_IL: יש להזין נמענים (מופרדים באמצעות פסיקים) עבור אימייל זה. ברירת המחדל היא %s.

en: Recipient(s)
he_IL: נמען(ים)

en: Enable this email notification
he_IL: להפעיל התראות אימייל

en: Enable/Disable
he_IL: הפעלה/כיבוי

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
he_IL: הודעות על הזמנה שנכשלה נשלחות באימייל לנמענים שנבחרו כאשר ההזמנות מסומנות כהזמנות שנכשלו (אם הן היו מסומנות קודם כהזמנות בהמתנה או בהקפאה).

en: Cancelled order
he_IL: הזמנה מבוטלת

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID
en: Order #%s
he_IL: הזמנה #%s

en: Select options
he_IL: בחר אפשרויות

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: נכשלו <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: נכשלו <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Failed
he_IL: נכשל

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: החזר כספי <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: החזר כספי <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Refunded
he_IL: הוחזר

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: בוטלו <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: בוטלו <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Cancelled
he_IL: בוטלו

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הושלמו <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הושלמו <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Completed
he_IL: הושלם

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: מושהה <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: מושהה <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: On hold
he_IL: בהשהייה

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: בטיפול <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: בטיפול <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Processing
he_IL: בטיפול

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: בהמתנה לתשלום <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: בהמתנה לתשלום <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Pending payment
he_IL: ממתין לתשלום

en: No webhooks found.
he_IL: לא נמצאו webhooks.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
he_IL: כאן ניתן ליצור קופונים שלקוחות ישתמשו בהם בחנות.

en: Parent coupon
he_IL: קופון אב

en: No coupons found in trash
he_IL: לא נמצאו קופונים בפח

en: No coupons found
he_IL: לא נמצאו קופונים

en: Search coupons
he_IL: חיפוש קופונים

en: View coupon
he_IL: הצגת קופון

en: New coupon
he_IL: קופון חדש

en: Edit coupon
he_IL: עריכת קופון

en: Add new coupon
he_IL: הוספת קופון חדש

en: Add coupon
he_IL: הוספת קופון

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
he_IL: קופונים

en: Coupon | Coupons
he_IL[0]: קופון

en: Refunds
he_IL: החזרים כספיים

en: This is where store orders are stored.
he_IL: כאן מאוחסנים הזמנות החנות.

en: Parent orders
he_IL: הזמנות אב

en: No orders found in trash
he_IL: לא נמצאו הזמנות בפח

en: No orders found
he_IL: לא נמצאו הזמנות

en: Search orders
he_IL: חיפוש הזמנות

en: Edit order
he_IL: עריכת הזמנה

en: Add new order
he_IL: הוספת הזמנה חדשה

en: Add order
he_IL: הוספת הזמנה

en: Use as product image
he_IL: השתמש בתמונת מוצר

en: Remove product image
he_IL: הסר תמונת מוצר

en: Set product image
he_IL: הצמד תמונת מוצר

en: Product image
he_IL: תמונת מוצר

en: Parent product
he_IL: מוצר אב

en: No products found in trash
he_IL: לא נמצאו מוצרים בפח

en: No products found
he_IL: לא נמצאו מוצרים

en: Search products
he_IL: חיפוש מוצרים

en: View product
he_IL: הצגת מוצר

en: New product
he_IL: מוצר חדש

en: Edit product
he_IL: עריכת מוצר

en: Add new product
he_IL: הוספת מוצר חדש

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
he_IL[0]: מוצר %d
he_IL[1]: %d מוצרים

[ctx: Admin menu name]
en: Products
he_IL: מוצרים

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
he_IL: %s חדש

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
he_IL: הוספת חדש %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
he_IL: עדכן %s

note: translators: %s: attribute name
en: Edit %s
he_IL: ערוך %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
he_IL: %s אב:

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
he_IL: %s אב

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
he_IL: כל ה%s

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
he_IL: חיפוש %s

en: New shipping class Name
he_IL: שם של סיווג משלוח חדש

en: Add new shipping class
he_IL: הוספת סיווג משלוח חדש

en: Update shipping class
he_IL: עדכון סיווג משלוח

en: Edit shipping class
he_IL: עריכת סיווג משלוח

en: Parent shipping class:
he_IL: סיווג משלוח אב:

en: Parent shipping class
he_IL: סיווג משלוח אב

en: All shipping classes
he_IL: כל סוגי המשלוח

en: Search shipping classes
he_IL: חיפוש סוגי משלוחים

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
he_IL: סוגי משלוחים

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
he_IL: תגיות

en: Product tags
he_IL: תגיות מוצר

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Premium support
he_IL: תמיכת פרימיום

en: API docs
he_IL: מסמכי API

en: View WooCommerce API docs
he_IL: הצגת מסמכי API של ווקומרס

en: View WooCommerce documentation
he_IL: הצגת תיעוד של ווקומרס

en: View WooCommerce settings
he_IL: הצגת הגדרות של ווקומרס

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
he_IL: מוצר זה אינו זמין כרגע. נא לבחור שילוב אחר.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
he_IL: לא נמצאו מוצרים העונים על הבחירה שלך. נא לבחור קומבינציה אחרת.

en: required
he_IL: נדרש

en: Error processing checkout. Please try again.
he_IL: שגיאה בביצוע התשלום. נא לנסות שנית.

en: Please select a rating
he_IL: בחר דירוג

en: Passwords do not match.
he_IL: הסיסמאות אינן תואמות.

en: Please enter your password.
he_IL: יש להזין סיסמה.

en: Username is required.
he_IL: נדרש שם משתמש.

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Please choose product options&hellip;
he_IL: אנא בחר אפשרויות מוצר&hellip;

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
he_IL[0]: %s הוא שדה חובה
he_IL[1]: %s הם שדות חובה

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
he_IL: נא לבחור במוצר שברצונך להוסיף לסל הקניות&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
he_IL: נא לבחור את כמות הפריטים שברצונך להוסיף לסל הקניות&hellip;

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
he_IL: ההזמנה כבר לא ניתנת לביטול. אנא צור קשר במידה ואתה זקוק לסיוע נוסף.

en: Your order was cancelled.
he_IL: ההזמנה שלך בוטלה.

en: Order cancelled by customer.
he_IL: הזמנה בוטלה על ידי לקוח.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
he_IL: סל הקניות כבר מלא בפריטים מההזמנה הקודמת.

en: Cart updated.
he_IL: סל הקניות עודכן.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
he_IL: יכול להיות רק %s אחד בסל הקניות.

en: Account details changed successfully.
he_IL: פרטי החשבון שונו בהצלחה.

en: New passwords do not match.
he_IL: הסיסמאות החדשות אינן תואמות.

en: Please re-enter your password.
he_IL: יש להזין סיסמה בשנית.

en: Please enter your current password.
he_IL: יש להזין את הסיסמה הנוכחית.

en: Please fill out all password fields.
he_IL: יש למלא את כל שדות הסיסמאות.

en: Your current password is incorrect.
he_IL: הסיסמה הנוכחית שהוזנה שגויה.

en: This email address is already registered.
he_IL: כתובת אימייל זו כבר רשומה.

en: Please provide a valid email address.
he_IL: אנא הזן כתובת מייל תקנית.

en: Address changed successfully.
he_IL: הכתובה שונתה בהצלחה.

note: translators: 1: product quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
he_IL: %1$s של %2$s הוזמנו מראש בהזמנה #%3$s.

en: Product backorder
he_IL: הזמנה משלימה של מוצר

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
he_IL: %s אזל מהמלאי.

en: Product out of stock
he_IL: המוצר לא נמצא במלאי.

en: Product low in stock
he_IL: כמות היחידות של המוצר במלאי נמוכה

en: Customer details
he_IL: פרטי לקוח

en: Note
he_IL: הערה

en: File not found
he_IL: קובץ לא נמצא

en: No file defined
he_IL: לא הוגדר קובץ

en: This is not your download link.
he_IL: זה לא הקישור להורדה שלך.

en: Log in to Download Files
he_IL: התחבר כדי להוריד קבצים

en: Login
he_IL: התחברות

en: You must be logged in to download files.
he_IL: יש להתחבר כדי להוריד קבצים.

en: Sorry, this download has expired
he_IL: תוקף ההורדה הזו פג.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
he_IL: הגעת למגבלת ההורדות עבור קובץ זה.

en: Invalid order.
he_IL: מפתח לא תקין

en: Invalid download link.
he_IL: קישור הורדה לא תקין.

en: Please enter a coupon code.
he_IL: יש להזין קוד קופון.

en: Coupon does not exist!
he_IL: הקופון אינו קיים!

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
he_IL: קופון זה אינו ניתן למימוש עבור מוצרים במבצע.

note: translators: %s: categories list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
he_IL: קופון זה אינו ניתן למימוש עבור הקטגוריות: %s.

note: translators: %s: products list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
he_IL: קופון זה אינו ניתן למימוש עבור המוצרים: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
he_IL: קופון זה אינו ניתן למימוש עבור ההזמנה.

note: translators: %s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for this coupon is %s.
he_IL: הקנייה המקסימלית לקופון זה היא %s.

note: translators: %s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for this coupon is %s.
he_IL: הקנייה המינימלית לקופון זה היא %s.

en: This coupon has expired.
he_IL: הקופון פג תוקף.

en: Coupon usage limit has been reached.
he_IL: הגעת למגבלת הכמות לשימוש בקופונים.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
he_IL: הקופון "%s" כבר שומש, ולא ניתן להשתמש בו בשילוב עם קופונים אחרים.

en: Coupon code already applied!
he_IL: קוד הקופון הזה כבר הוחל.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
he_IL: הקופון "%s" אינו שלך והוא הוסר מההזמנה.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
he_IL: הקופון "%s" לא תקין והוא הוסר מההזמנה.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" does not exist!
he_IL: קופון "%s" לא קיים!

en: Coupon is not valid.
he_IL: הקופון אינו תקני.

en: Coupon code removed successfully.
he_IL: קוד קופון הוסר בהצלחה.

en: Coupon code applied successfully.
he_IL: קוד קופון הוחל בהצלחה.

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Municipality
he_IL: רשות מקומית

en: Prefecture
he_IL: מחוז

en: County
he_IL: ארץ

en: Town / District
he_IL: עיירה / רובע

en: Region
he_IL: אזור

en: Canton
he_IL: קנטון

en: Province
he_IL: מחוז

en: District
he_IL: מחוז

en: Suburb
he_IL: פרוור

en: Postcode / ZIP
he_IL: מיקוד / תא דואר

en: State / County
he_IL: מדינה / ארץ

en: Town / City
he_IL: עיר

en: Company name
he_IL: שם החברה

en: (ex. tax)
he_IL: (לא כולל מיסים)

en: (ex. VAT)
he_IL: (לא כולל מע"מ)

en: (incl. tax)
he_IL: (כולל מיסים)

en: (incl. VAT)
he_IL: (כולל מע"מ)

en: VAT
he_IL: מע"מ

en: the
he_IL: ה-

en: Please rate the product.
he_IL: אנא דרג את המוצר.

en: Invalid payment method.
he_IL: צורת התשלום אינה תקנית.

en: Invalid shipping method!
he_IL: שיטת המשלוח אינה תקינה.

note: translators: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
he_IL: לצערנו <strong>איננו מבצעים משלוחים אל %s</strong>. אנא הזן כתובת חילופית למשלוח.

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
he_IL: %1$s לא תקין. נא להזין אחד מהבאים: %2$s

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
he_IL: %s איננה כתובת האימייל תקינה.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
he_IL: %s אינו מספר טלפון תקין.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
he_IL: יש להזין מיקוד תקף.

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
he_IL: %s הוא שדה חובה.

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
he_IL: פג תוקף החיבור. <a href="%s" class="wc-backward">חזרה לחנות</a>

en: We were unable to process your order, please try again.
he_IL: לא הצלחנו לעבד את ההזמנה, נא לנסות שוב.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
he_IL: הערות על ההזמנה, לדוגמה, הערות מיוחדות למסירה.

en: Account username
he_IL: שם משתמש של החשבון

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
he_IL: אי אפשר להוסיף את הכמות הזו לסל הקניות- יש לנו %1$s במלאי וכבר יש לך %2$s בסל הקניות.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
he_IL: אי אפשר להוסיף את הכמות הזו של "%1$s" לסל הקניות מאחר שאין מספק מלאי (%2$s נותר).

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
he_IL: לא ניתן להוסיף את "%s" לסל הקניות - המוצר אזל מהמלאי.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
he_IL: לא ניתן לרכוש מוצר זה.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
he_IL: לא ניתן לקבל סל קניות לפני הפעלת האקשן wp_loaded.

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
he_IL: "%s" לא במלאי. יש לערוך את ההזמנה ולנסות שנית. אנו מתנצלים על אי-הנוחות.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
he_IL: מוצר שכבר לא זמין הוסר מסל הקניות שלך.

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
he_IL: %s הוסר מסל הקניות שלך מכיוון שהמוצר כבר לא ניתן לרכישה. אנא צור קשר לסיוע נוסף.

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
he_IL: עמוד %d

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: תוצאות חיפוש עבור &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
he_IL: מחבר: %s

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: פוסטים שתוייגו &rdquo;%s&ldquo;

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: מוצרים המתויגים &ldquo;%s&rdquo;

en: Error 404
he_IL: שגיאה 404

note: translators: %s: error message
en: Access denied
he_IL: הגישה לא אושרה

en: You do not have permission to access this page
he_IL: אין לך הרשאות לגשת לעמוד זה

en: Invalid nonce verification
he_IL: אימות לא חוקי.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
he_IL: ארעה שגיאה בבקשה ובמועד, נתוני הלקוח לא נשלחו

en: The callback_url needs to be over SSL
he_IL: ה-callback_url צריך להיות על SSL

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
he_IL: הכתובת %s איננה כתובת תקינה

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
he_IL: תחום %s לא תקין

en: View and manage products
he_IL: תצוגה וניהול מוצרים

en: View and manage orders and sales reports
he_IL: תצוגה וניהול הזמנות ודוח רכישות

en: View and manage customers
he_IL: תצוגה וניהול לקוחות

en: View and manage coupons
he_IL: תצוגה וניהול קופונים

en: Create products
he_IL: יצירת מוצרים

en: Create orders
he_IL: יצירת הזמנות

en: Create customers
he_IL: יצירת לקוחות

en: Create coupons
he_IL: יצירת קופונים

en: Create webhooks
he_IL: צור webhooks

en: View products
he_IL: הצג מוצרים

en: View orders and sales reports
he_IL: צפה בדוחות הזמנות ומכירות

en: View customers
he_IL: הצגת לקוחות

en: View coupons
he_IL: הצגת קופונים

en: Dismiss this notice.
he_IL: להסתיר הודעה זו.

en: API Key updated successfully.
he_IL: מפתח API עודכן בהצלחה.

en: Permissions is missing.
he_IL: חסר הרשאות.

en: User is missing.
he_IL: חסר משתמש.

en: Description is missing.
he_IL: חסר תיאור.

en: Refund failed.
he_IL: החזר כספי נכשל.

en: Invalid refund amount
he_IL: סכום החזר כספי לא תקין

en: Valle
he_IL: ערך

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
he_IL: המלאי של פריט #%1$s גדל מ-%2$s ל-%3$s.

en: Sorry, your session has expired.
he_IL: פג תוקף החיבור.

en: Coupon has been removed.
he_IL: הקופון הוסר.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
he_IL: התרחשה תקלה בעת הסרת קופון זה.

en: Invalid product SKU
he_IL: מק"ט מוצר לא תקין

en: Consumer secret is missing.
he_IL: חסרה סיסמה סודית של צרכן.

en: Consumer key is missing.
he_IL: מפתח הצרכן חסר.

en: Invalid webhook delivery.
he_IL: מסירת webhook לא תקפה.

en: Invalid webhook delivery ID.
he_IL: מזהה מסירת webhook לא תקף.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
he_IL: כתובת האירוע (Webhook) חייבת להיות כתובת URL תקנית המתחילה ב http:// או https://

en: You do not have permission to create webhooks.
he_IL: אין לך הרשאות ליצור webhooks.

en: You do not have permission to read the webhooks count
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בכמות ה-webhooks

en: No route was found matching the URL and request method
he_IL: לא נמצא נתיב אשר תואם את הURL ושיטת הבקשה

en: The handler for the route is invalid
he_IL: המטפל למסלול אינו חוקי

en: Unsupported request method
he_IL: שיטת בקשה שאינה נתמכת

en: Invalid authentication method
he_IL: שיטת אימות בלתי תקינה

en: Permanently deleted %s
he_IL: %s נמחק לצמיתות

en: This %s cannot be deleted
he_IL: לא ניתן למחוק %s זה

en: The customer cannot be deleted
he_IL: לא ניתן למחוק את הלקוח

en: Permanently deleted customer
he_IL: לקוח נמחק לצמיתות

en: You do not have permission to delete this %s
he_IL: אין לך הרשאות למחוק %s זה

en: You do not have permission to edit this %s
he_IL: אין לך הרשאות לערוך %s זה

en: You do not have permission to read this %s
he_IL: אין לך הרשאות לצפות ב%s זה

en: Invalid %s
he_IL: %s לא תקין

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
he_IL: נמצא מס' %1$s אם מזהה ששווה ל-%2$s

en: Invalid %s ID
he_IL: ה-ID של %s לא תקין

en: You do not have permission to read this report
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בדוח זה

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
he_IL: %s נמחק

en: Could not delete the attribute
he_IL: לא ניתן למחוק תכונה

en: You do not have permission to delete product attributes
he_IL: אין לך הרשאות למחוק תכונות מוצר

en: Could not edit the attribute
he_IL: לא ניתן לערוך תכונה

en: You do not have permission to edit product attributes
he_IL: אין לך הרשאות לערוך תכונות מוצר

en: You do not have permission to create product attributes
he_IL: אין לך הרשאות ליצור תכונות מוצר

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
he_IL: סוג order_by לא תקף של תכונת מוצר - סוג order_by של תכונת המוצר חייב להיות אחד מאלה: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
he_IL: סוג תכונת מוצר לא תקף - סוג תכונת המוצר חייב להיות אחד מאלה: %s

en: A product attribute with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצא תכונת מוצר עם ה-ID שסופק

en: Invalid product attribute ID
he_IL: ה-ID של תכונת המוצר לא תקינה

en: You do not have permission to read product attributes
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בתכונות המוצר

en: Placeholder
he_IL: ממלא מקום

en: A product category with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצאה קטגוריית מוצרים עם ה-ID שצויין

en: Invalid product category ID
he_IL: ה-ID של קטגוריית המוצר לא תקין

en: You do not have permission to read product categories
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בקטגוריות מוצרים

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
he_IL: סוג מוצר לא תקני - סוג המוצר חייב להיות אחד מאלה: %s

en: You do not have permission to create products
he_IL: אין לך הרשאות ליצור מוצרים

en: You do not have permission to read the products count
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בכמות המוצרים

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
he_IL: מזהה ההחזר הכספי על ההזמנה שסופק אינו משויך להזמנה.

en: Refund amount must be positive.
he_IL: סכום ההחזר הכספי חייב להיות חיובי.

en: Refund amount is required.
he_IL: סכום ההחזר הכספי נדרש.

en: You do not have permission to create order refunds
he_IL: אין לך הרשאות ליצור החזרים כספיים

en: An order refund with the provided ID could not be found.
he_IL: לא נמצא החזר כספי להזמנה עם המזהה שצוין.

en: Permanently deleted order note
he_IL: הערת הזמנה נמחקה לצמיתות

en: This order note cannot be deleted
he_IL: לא ניתן למחוק הערת הזמנה זו

en: The order note ID provided is not associated with the order
he_IL: ה-ID של הערת ההזמנה שצוין אינו משויך אל ההזמנה

en: Order note is required
he_IL: דרושה הערת הזמנה

en: You do not have permission to create order notes
he_IL: אין לך הרשאות ליצור הערות הזמנה

en: An order note with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצאה הערת הזמנה עם ה-ID שצויין

en: Invalid order note ID
he_IL: ה-ID של ההערת הזמנה לא תקין

en: Coupon discount total must be a positive amount.
he_IL: הנחת הקופון הכוללת חייבת להיות סכום חיובי.

en: Fee title is required
he_IL: נגרשת כותרת לעמלה

en: The product variation is invalid
he_IL: וריאציית המוצר אינה תקינה

en: Product ID provided does not match this line item
he_IL: ה-ID של המוצר שצוין אינו תואם את פריט השואה הזה

en: Product ID or SKU is required
he_IL: נדרש ID או מק"ט של המוצר

en: Order ID is invalid
he_IL: ה-ID של ההזמנה אינו תקין

en: Provided order currency is invalid.
he_IL: מטבע ההזמנה של הספקי אינו תקף.

en: Payment method ID and title are required
he_IL: דרושים ID וכותרת לשיטת תשלום

en: Cannot create order: %s
he_IL: לא ניתן ליצור הזמנה: %s

en: You do not have permission to create orders
he_IL: אין לך הרשאות ליצור הזמנות

en: You do not have permission to read the orders count
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בכמות הזמנות

en: The JSONP callback function is invalid
he_IL: פונקציית JSONP חזור אינה תקינה

en: JSONP support is disabled on this site
he_IL: תמיכת JSONP אינה פועלת באתר זה

en: You do not have permission to delete this customer
he_IL: אין לך הרשאות למחוק עמוד זה

en: You do not have permission to edit this customer
he_IL: אין לך הרשאות לערוך עמוד זה

en: You do not have permission to read this customer
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בלקוח הזה

en: Invalid customer
he_IL: לקוח לא תקין

en: Invalid customer ID
he_IL: ה-ID של הלקוח לא תקין

en: You do not have permission to create this customer
he_IL: אין לך הרשאות ליצור לקוח זה

en: You do not have permission to read the customers count
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בכמות הלקוחות

en: Invalid customer email
he_IL: אימייל של לקוח לא תקף

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
he_IL: לא הוגדר מידע %1$s ליצירת/עריכת %1$s

en: Failed to update coupon
he_IL: עדכון הקופון נכשל

en: No %1$s data specified to edit %1$s
he_IL: לא הוגדר מידע %1$s לעריכת %1$s

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
he_IL: סוג קופון לא תקין - סוג הקופון חייב להיות אחד מהבאים: %s

en: The coupon code already exists
he_IL: קוד הקופון כבר קיים

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
he_IL: פרמטר %s חסר

en: You do not have permission to create coupons
he_IL: אין לך הרשאות ליצור קופונים

en: No %1$s data specified to create %1$s
he_IL: לא הוגדר מידע %1$s ליצירת %1$s

en: Invalid coupon code
he_IL: קוד קופון לא תקין

en: You do not have permission to read the coupons count
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בכמות הקופונים

en: Invalid coupon ID
he_IL: ה-ID של הקופון לא תקין

en: API user is invalid
he_IL: משתמש API לא תקין

note: translators: %s: parameter name
en: %s parameter is missing
he_IL: הפרמטר %s חסר

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
he_IL: API של ווקומרס. יש להשתמש במפתח צרכן בשדה 'שם משתמש' ובסיסמה סודית של צרכן בשדה 'סיסמה'.

en: Consumer secret is invalid.
he_IL: הסיסמה הסודית של הצרכן אינה תקפה.

en: Custom:
he_IL: מותאם אישית:

en: Learn more about templates
he_IL: מידע נוסף על תבניות

en: Skip setup
he_IL: דלג על אשף ההתקנה

en: Run the Setup Wizard
he_IL: הפעל את אשף ההתקנה

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
he_IL: <strong>ברוכים הבאים לווקומרס </strong> &#8211; אתה כמעט מוכן להתחיל למכור :)

en: Sold individually?
he_IL: נמכר בנפרד?

en: Backorders?
he_IL: הזמנות מראש?

en: In stock?
he_IL: במלאי?

en: Catalog &amp; search
he_IL: קטלוג וחיפוש

en: Visibility
he_IL: תצוגה

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
he_IL: גובה (%s)

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
he_IL: רוחב (%s)

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
he_IL: אורך (%s)

en: L/W/H
he_IL: אורך / רוחב / גובה

en: Enter sale price (%s)
he_IL: הזן מחיר מבצע (%s)

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
he_IL: יש להקטין את המחיר הקיים ב (מספר קבוע או %):

en: Sale
he_IL: מבצע

en: Enter price (%s)
he_IL: הזן מחיר (%s)

en: Change to:
he_IL: שנה ל:

en: — No Change —
he_IL: - ללא שינוי -

en: Save changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Logs
he_IL: רשומות

en: Tools
he_IL: כלים

en: Overrides
he_IL: עקיפה

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
he_IL: מקטע זה מציג את הקבצים שעוקפים את עמודי התבנית של ווקומרס המוגדרים כברירת מחדל.

en: Templates
he_IL: תבניות

en: Not declared
he_IL: ללא הצהרה

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
he_IL: מציג אם ערכת העיצוב הפעילה כעת מצהירה על התמיכה של ווקומרס.

en: WooCommerce support
he_IL: תמיכת ווקומרס

en: The parent theme developers URL.
he_IL: הכתובת של מפתחי תבנית-האם.

en: Parent theme author URL.
he_IL: כתובת URL של מחבר ערכת עיצוב אב.

en: The installed version of the parent theme.
he_IL: הגרסא המותקנת של תבנית-האם.

en: Parent theme version.
he_IL: גרסת ערכת עיצוב אב.

en: The name of the parent theme.
he_IL: שם תבנית-האם.

en: Parent theme name.
he_IL: שם ערכת עיצוב אב.

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
he_IL: אם משנים את ווקומרס בערכת נושא אב שלא נבנתה באופן אישי, מומלץ להשתמש בערכת עיצוב בת. אפשר לראות: <a href="%s" target="_blank">כיצד ליצור ערכת עיצוב בת</a>

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
he_IL: מציג אם התבנית הנוכחית היא תבנית בת או לא.

en: Child theme
he_IL: ערכת עיצוב בת

en: The theme developers URL.
he_IL: הכתובת של מפתחי התבנית.

en: Author URL
he_IL: URL מחבר

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
he_IL: %s זמין

en: The installed version of the current active theme.
he_IL: הגרסא המותקנת של התבנית הפעילה כרגע.

en: Version
he_IL: גרסא

en: The name of the current active theme.
he_IL: השם של התבנית הפעילה כרגע.

en: Theme
he_IL: תבנית

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
he_IL: רשימה של מונחי טקסונומיה שבהם אפשר להשתמש ביחס למצבי הזמנות/מוצרים.

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %s shortcode.
he_IL: העמוד לא מכיל את השורטקוד %s.

en: File does not exist
he_IL: הקובץ אינו קיים

en: Page not set
he_IL: דף לא מוגדר

[ctx: Page setting]
en: My account
he_IL: החשבון שלי

[ctx: Page setting]
en: Checkout
he_IL: תשלום

[ctx: Page setting]
en: Cart
he_IL: סל קניות

[ctx: Page setting]
en: Shop base
he_IL: בסיס חנות

en: API Version
he_IL: גרסת API

en: Does your site have REST API enabled?
he_IL: האם לאתר יש REST API דלוק?

en: API enabled
he_IL: API מופעל

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
he_IL: מספר הספרות העשרוניות המוצגות במחירים המוצגים.

en: The decimal separator of displayed prices.
he_IL: המפריד העשרוני של המחירים המוצגים.

en: The thousand separator of displayed prices.
he_IL: מפריד האלפים של המחירים המוצגים.

en: The position of the currency symbol.
he_IL: מיקום סמל המטבע.

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
he_IL: אילו מחירי מטבע מוצגים בקטלוג ואילו שירותי מטבע יקבלו את התשלומים.

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
he_IL: האם האתר כופה אישור SSL לביצוע עסקאות?

en: Force SSL
he_IL: הכרח SSL

en: Network enabled
he_IL: רשת פעילה

en: Visit plugin homepage
he_IL: בקר בעמוד הבית של התוסף

en: Active plugins.
he_IL: תוספים פעילים.

en: Table does not exist
he_IL: טבלה לא קיימת

en: WC database version.
he_IL: גרסת מסד נתונים של WC.

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
he_IL: תוספי ווקומרס עשויים להשתמש בשיטה זו של תקשורת בעת בדיקת עדכוני תוסף.

en: Remote get
he_IL: קבלה מרחוק

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
he_IL: שגיאה: %s

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
he_IL: פייפאל משתמשת בשיטת תקשורת זו בעת שליחת פרטי העסקה.

en: Remote post
he_IL: פרסום מרחוק

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
he_IL: GZip‏ (gzopen) משמש לפתיחת מסד הנתונים של GEOIP מ-MaxMind.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
he_IL: לא מופעל סיווג לשרת %s - אימיילים בתבנית HTML/אימיילים מרובי חלקים, וגם כמה הרחבות, לא יפעלו ללא DOMDocument.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
he_IL: אימיילים של HTML/Multipart משתמשים ב-DOMDocument ליצירת CSS מוטבע בתבניות.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
he_IL: חלק משירותי האינטרנט, כמו משלוחים, משתמשים ב-SOAP כדי לקבל מידע משרתים מרוחקים, לדוגמה, הצעות מחיר פעילות למשלוחים מ-FedEx מחייבות התקנה של SOAP.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
he_IL: השרת לא תומך ב- fsockopen וב- cURL לכן פייפאל IPN וסקריפטים אחרים המתקשרים עם שרתים אחרים לא יעבדו. ציש ליצור קשר עם חברת האחסון.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
he_IL: שיטות תשלום יכולים להשתמש ב-cURL כדי לנהל תקשורת עם שרתים מרוחקים לאישור התשלומים, תוספים אחרים יכולים גם הם להשתמש בו כאשר הם מנהלים תקשורת עם שירותים מרוחקים.

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
he_IL: איזור זמן ברירת מחדל הוא %s - צריך להיות UTC

en: The default timezone for your server.
he_IL: אזור זמן ברירת המחדל בשרת.

en: Default timezone is UTC
he_IL: אזור הזמן המוגדר כברירת מחדל הוא UTC

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
he_IL: גודל הקובץ הגדול ביותר שניתן להעלות לוורדפרס.

en: Max upload size.
he_IL: גודל מרבי להעלאה.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
he_IL: גרסת MySQL המותקנת על השרת.

en: MySQL version.
he_IL: גרסת MySQL.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
he_IL: Suhosin היא מערכת הגנה מתקדמת עבור התקנות PHP. היא תוכננה כדי להגן על השרתים שלך, מצד אחד מפני כמה בעיות מוכרות היטב באפליקציות PHP, ומצד שני מפני פגיעיות לא מוכרות פוטנציאליות בתוך אפליקציות אלה או בליבת PHP עצמה. אם מערכת Suhosin מופעלת בשרת, ייתכן שיהיה צרוך לקבוע את תצורתה להגדלת מגבלות שליחת הנתונים שלה.

en: SUHOSIN installed
he_IL: SUHOSIN מותקן

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
he_IL: המספר המקסימלי של משתנים בו השרת יכול להשתמש עבור פונקציה בודדת כדי להימנע מעומסי יתר.

en: PHP max input vars
he_IL: וריאציות קלט מרביות של PHP

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
he_IL: משך הזמן (בשניות) שהאתר יקדיש לפעולה אחת לפני שיכריז על חריגה מהזמן הקצוב (כדי למנוע נעילה של שרתים)

en: PHP time limit
he_IL: מגבלת זמן של PHP

en: The largest filesize that can be contained in one post.
he_IL: גודל הקובץ הגדול ביותר שיכול להיות בפוסט אחד.

en: PHP post max size
he_IL: גודל מרבי של פוסט PHP

en: The version of PHP installed on your hosting server.
he_IL: גרסת PHP המותקנת על השרת.

en: PHP version.
he_IL: גרסת PHP.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
he_IL: מידע על שרת האינטרנט המארח כיום את האתר.

en: Server info.
he_IL: פרטי שרת.

en: Server environment
he_IL: סביבת שרת

en: The current language used by WordPress. Default = English
he_IL: השפה הנוכחית שהוגדרה בוורדפרס. ברירת מחדל = אנגלית

en: Language
he_IL: שפה

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
he_IL: מציג אם וורדפרס מצב ניפוי תקלות או לא.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
he_IL: כמות הזיכרון (RAM) המקסימלית שהאתר יכול לצרוך בפעם אחת.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
he_IL: האם רשת האתרים מופעלת או לא.

en: The version of WordPress installed on your site.
he_IL: גרסאת הוורדפרס המותקנת באתר.

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
he_IL: מספר הרחבות של ווקומרס יכולות לתעד לוגים אשר גורמים למצב ניפוי תקלות להיות קל יותר להבנה. התיקייה חייבת להיות בעלת הרשאת כתיבה על מנת שזה יקרה.

en: Log directory writable
he_IL: ספריית יומן הניתנת לכתיבה

en: The version of WooCommerce installed on your site.
he_IL: גרסת הווקומרס שמותקנת באתר.

en: The root URL of your site.
he_IL: כתובת ה-URL הראשית של האתר.

en: WordPress environment
he_IL: סביבת וורדפרס

en: Copy for support
he_IL: עותק לתמיכה

en: Understanding the status report
he_IL: הבנת דוח המצב

en: Get system report
he_IL: קבלת תמיכה של המערכת

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
he_IL: אנא העתק והדבק מידע זה בכרטיס הפנייה לתמיכה:

en: There are currently no logs to view.
he_IL: כרגע אין רשומות להציג.

en: Download &amp; install
he_IL: הורדה והתקנה

en: Read all about it
he_IL: קרא הכל אודות זה

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
he_IL: Storefront היא ערכת עיצוב אינטואיטיבית, גמישה ו<strong>חינמית</strong> של וורדפרס, שמציעה שילוב הדוק עם ווקומרס ועם רבות מההרחבות הפופולריות ביותר שמיועדות ללקוחות.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
he_IL: אנו ממליצים על Storefront, ערכת העיצוב <em>הרשמית</em> של ווקומרס.

en: Looking for a WooCommerce theme?
he_IL: מחפש תבניות לווקומרס?

note: translators: a url
en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
he_IL: קטלוג ההרחבות של WooCommerce נמצא באתר WooCommerce.com כאן: <a href="%s">קטלוג ההרחבות של WooCommerce</a>

en: Free
he_IL: חינם

en: Marketing
he_IL: שיווק

en: Need a theme? Try Storefront
he_IL: זקוק לתבנית? נסו את Storefront

en: Itemized
he_IL: מפורט

en: As a single total
he_IL: כסך יחיד

en: Display tax totals
he_IL: הצגת סכומים כוללים של מס

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
he_IL: יש להגדיר את הטקסט שיופיע אחרי מחירי המוצרים. טקסט כזה יכול להיות, לדוגמה, כולל מע"מ' כדי להסביר את המחירים. אפשר גם להחליף מחירים כאן באמצעות אחת מהאפשרויות הבאות: {price_including_tax}‏, {price_excluding_tax}.

en: Price display suffix
he_IL: סיומת תצוגת מחירים

en: Display prices during cart and checkout
he_IL: הצגת מחירים בסל הקניות ובעמוד התשלום

en: Excluding tax
he_IL: לא כולל מיסים

en: Including tax
he_IL: כולל מיסים

en: Display prices in the shop
he_IL: הצגת מחירים בחנות

en: Additional tax classes
he_IL: סיווגי מס נוספים

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
he_IL: עיגול מס ברמת סכום ביניים, במקום עיגול בכל שורה

en: Rounding
he_IL: עיגול

en: Shipping tax class based on cart items
he_IL: שיעורי מס משלוח מבוססים על פריטי סל הקניות

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
he_IL: שולט, באופן אופציונלי, על אילו מיסים יחולו על המשלוח. להשאיר לא מסומן כדי שמיסי המשלוח יתבססו על הפריטים בסל הקניות.

en: Shipping tax class
he_IL: סיווג מס משלוח

en: Customer billing address
he_IL: כתובת לחיוב של הלקוח

en: Customer shipping address
he_IL: כתובת משלוח

en: This option determines which address is used to calculate tax.
he_IL: אפשרות זו קובעת שכתובת משמשת לחישוב מס.

en: Calculate tax based on
he_IL: חישוב המס מבוסס על

en: No, I will enter prices exclusive of tax
he_IL: לא, אני אכתוב מחירים ללא מס

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
he_IL: כן, אני אכתוב מחירים כולל מס

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
he_IL: זו אפשרות חשובה כי היא משפיעה על אופן הצכת המחירים. שינוי אפשרות זו לא מעדכן מוצרים קיימים.

en: Prices entered with tax
he_IL: מחירים שהוזנו עם מס

en: Enable taxes
he_IL: הפעלת מסים

en: Save webhook
he_IL: שמירת webhook

en: Updated at
he_IL: עודכן בתאריך

en: Created at
he_IL: נוצר בתאריך

en: Webhook actions
he_IL: פעולות של Webhook

en: Secret
he_IL: סוד

en: URL where the webhook payload is delivered.
he_IL: כתובת ה-URL שבה מסופק המטען של webhook.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
he_IL: יש להזין את הפעולה שתפעיל webhook זה.

en: Action event
he_IL: אירוע פעולה

en: Custom
he_IL: מותאם

en: Action
he_IL: פעולה

en: Product deleted
he_IL: המוצר נמחק

en: Product updated
he_IL: המוצר עודכן

en: Product created
he_IL: המוצר נוצר

en: Order deleted
he_IL: ההזמנה נמחקה

en: Order updated
he_IL: ההזמנה עודכנה

en: Order created
he_IL: ההזמנה נוצרה

en: Customer deleted
he_IL: הלקוח נמחק

en: Customer updated
he_IL: הלקוח עודכן

en: Customer created
he_IL: הלקוח נוצר

en: Coupon deleted
he_IL: הקופון נמחק

en: Coupon updated
he_IL: הקופון עודכן

en: Coupon created
he_IL: הקופון נוצר

en: Select when the webhook will fire.
he_IL: לבחור מתי ה-webhook יופעל.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
he_IL: האפשרויות הן 'פעיל' (המטען מסופק), 'מושהה' (לא מסופק) או 'מושבת' (לא מסופק עקב תקלות במסירה).

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
he_IL: שם ידידותי לזיהוי webhook זה, ברירת המחדל היא Webhook שנוצר ב-%s.

en: Webhook data
he_IL: נתוני Webhook

en: Method
he_IL: שיטה

en: Tax name
he_IL: שם מס

en: State code
he_IL: קוד מדינה (ארה"ב)

en: Country code
he_IL: קוד מדינה

en: No row(s) selected
he_IL: אין שורה (ים) נבחר

en: Import CSV
he_IL: יבוא מקובץ CSV

en: Remove selected row(s)
he_IL: הסר את השורות שנבחרו

en: Insert row
he_IL: להוסיף שורה

en: Tax rate ID.
he_IL: מזהה שיעור מס.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
he_IL: בחר אם שיעור המס זה חל גם על מחיר המשלוח.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
he_IL: בחר אם זה מס מורכב. מיסים מורכבים הם מיסים שחלים על מיסים אחרים.

en: Compound
he_IL: מורכב

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
he_IL: בחר עדיפות לשימוש בשיעור המס הזה. ניתן להשתמש בשיעור מס אחד בלבד עבור כל עדיפות. כדי להגדיר שיעורי מס מרובים לאזור יחיד אתה צריך לציין עדיפות שונה לכל שיעור.

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Enter a name for this tax rate.
he_IL: הזן שם לשיעור המס הזה.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
he_IL: הזן את שיעור המיסים (באחוזים) עד 4 ספרות אחרי הנקודה העשרונית.

en: Rate&nbsp;%
he_IL: שיעור מס באחוזים

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
he_IL: הזן כאן ערים. יש להפריד ערכים מרובים בנקודה פסיק (;). השאר ריק אם ברצונך להחיל על כל הערים.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
he_IL: קוד מדינה בעל שתי תווים, למשל AL. השאר ריק כדי להחיל על כל המדינות.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
he_IL: קוד ארץ בעל שתי תווים, למשל, US. השאר ריק כדי להחיל על כל הארצות.

en: Country&nbsp;code
he_IL: קוד מדינה

en: QRCode
he_IL: קוד QR

en: Consumer secret
he_IL: סיסמה סודית של צרכן

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copied!
he_IL: הועתק!

en: Consumer key
he_IL: מפתח צרכן

en: Revoke key
he_IL: ביטול מפתח

en: Generate API key
he_IL: יצירת מפתח API

en: Select the access type of these keys.
he_IL: בחירת סוג גישה עבור המפתחות האלה.

en: Owner of these keys.
he_IL: בעלי המפתחות האלה.

en: Friendly name for identifying this key.
he_IL: שם ידידותי לזיהוי מפתח זה.

en: Key details
he_IL: פרטי מפתח

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
he_IL: תעריפי %s

en: Standard rates
he_IL: תעריפים סטנדרטיים

en: Tax options
he_IL: אפשרויות מס

en: ID
he_IL: מזהה

en: Shipping method(s)
he_IL: שיטות משלוח

en: Ship to specific countries only
he_IL: משלוח לארצות ספציפיות בלבד

en: Ship to all countries
he_IL: משלוח לכל הארצות

en: Ship to all countries you sell to
he_IL: משלוח לכל הארצות אליהן החנות מוכרת

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
he_IL: בחירת המדינות אליהן מתבצעים משלוחים, או האם מתבצעים משלוחים לכל היעדים.

en: This controls which shipping address is used by default.
he_IL: זה שולט על איזו כתובת משלוח תיבחר כברירת מחדל.

en: Shipping destination
he_IL: יעד למשלוח

en: Hide shipping costs until an address is entered
he_IL: הסתר עלויות משלוח עד הזנת הכתובת

en: Enable the shipping calculator on the cart page
he_IL: הפעל מחשבון משלוחים בסל הקניות

en: Show "verified owner" label on customer reviews
he_IL: הצג תווית "בעל מוצר מאומת" על חוות דעת של לקוחות

en: Product ratings
he_IL: דירוגי מוצרים

en: This controls what unit you will define lengths in.
he_IL: אפשרות זו שולטת על הגדרת יחידות אורך.

en: Dimensions unit
he_IL: יחידת מידות

en: This controls what unit you will define weights in.
he_IL: אפשרות זו שולטת על הגדרת יחידות המשקל.

en: Weight unit
he_IL: יחידת משקל

en: Measurements
he_IL: מידות

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להעניק גישה להורדות כאשר הזמנות הן "בטיפול" ולא "הושלמה".

en: Grant access to downloadable products after payment
he_IL: הענקת גישה למוצרים להורדה לאחר תשלום

en: This setting does not apply to guest purchases.
he_IL: הגדרה זו אינה חלה על רכישות אורחים.

en: Downloads require login
he_IL: הורדות דורשות התחברות לאתר

en: Access restriction
he_IL: הגבלת גישה

en: Redirect only
he_IL: הפניה בלבד

en: Force downloads
he_IL: כפיית הורדות

en: File download method
he_IL: שיטה להורדת קבצים

en: Stock display format
he_IL: תבנית הצגת מלאי

en: Hide out of stock items from the catalog
he_IL: הסתר את מלאי הפריטים מתוך הקטלוג

en: Out of stock visibility
he_IL: נראות 'אזל מהמלאי'

en: Out of stock threshold
he_IL: ערך סף של 'אזל מהמלאי'

en: Low stock threshold
he_IL: ערך סף של מלאי מועט

en: Notification recipient(s)
he_IL: נמעני הודעות

en: Enable out of stock notifications
he_IL: הפעל התראות לא במלאי

en: Enable low stock notifications
he_IL: הפעל התראה כאשר המלאי נמוך

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
he_IL: שמור על המלאי (עבור הזמנות שלא שולמו) ל-x דקות. כשהמערכת מגיעה למגבלה זאת, הזמנות שלא שולמו יבוטלו. השאר ריק כדי לבטל.

en: Hold stock (minutes)
he_IL: השהיית מלאי (דקות)

en: Enable stock management
he_IL: הפעל ניהול מלאי

en: Manage stock
he_IL: ניהול מלאי

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
he_IL: הפעל אפשרות כפתור AJAX של "הוסף לסל הקניות" בעמוד ארכיון המוצרים

en: Redirect to the cart page after successful addition
he_IL: הפניה לסל הקניות אחרי הוספת מוצר

en: Add to cart behaviour
he_IL: פעולה בעת ההוספה לסל הקניות

en: Sort by price (desc)
he_IL: למיין לפי מחיר (יורד)

en: Sort by price (asc)
he_IL: למיין לפי מחיר (עולה)

en: Sort by most recent
he_IL: למיין לפי האחרון

en: Average rating
he_IL: דירוג ממוצע

en: Popularity (sales)
he_IL: פופולריות (מכירות)

en: Default sorting (custom ordering + name)
he_IL: מיון ברירת מחדל (סידור מותאם אישית + שם)

en: Default product sorting
he_IL: ברירת מחדל למיון מוצרים

en: Show subcategories
he_IL: הצג קטגוריות

en: Show products
he_IL: הצג מוצרים

en: Shop page display
he_IL: תצוגת עמוד חנות

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
he_IL: זה קובע את דף הבסיס של החנות - זהו המיקום של ארכיון המוצרים.

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
he_IL: ניתן להשתמש בעמוד הבסיס ב<a href="%s">קישורי המוצרים</a>.

en: Shop page
he_IL: עמוד חנות

en: Integration
he_IL: שירותים חיצוניים

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
he_IL: אפשרות זאת קובעת את מספר הספרות שיש להציג אחרי הנקודה

en: Number of decimals.
he_IL: מספר ספרות אחרי הנקודה העשרונית.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
he_IL: אפשרות זו קובעת את המפריד העשרוני למחירים המוצגים.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
he_IL: אפשרות זו קובעת את המפריד העשרוני למחירים המוצגים.

en: This controls the position of the currency symbol.
he_IL: אפשרות זו קובעת את המיקום של סמל המטבע.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
he_IL: זה קובע באיזה מטבע כתובים המחירים בקטלוג ובאיזה מטבע שיטות תשלום יקבלו תשלומים.

en: Currency
he_IL: מטבע

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
he_IL: האפשרויות הבאות ישפיעו על אופן שהמחירים מוצגים בממשק המשתמש.

en: Currency options
he_IL: אפשרויות מטבע

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
he_IL: זוהי חנות לדגומא למטרות בדיקה - הזמנות לא יכובדו.

en: Store notice
he_IL: הודעה בחנות

en: Geolocate (with page caching support)
he_IL: איתור המיקום הגיאוגרפי (עם תמיכה באחסון עמודים במטמון)

en: Geolocate
he_IL: אתר גיאוגרפית

en: Shop base address
he_IL: כתובת בסיס חנות

en: IP address
he_IL: כתובת IP

en: Specific Countries
he_IL: מדינה ספציפית

en: Sell to all countries
he_IL: מכירה לכל המדינות

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת להגביל את הארצות אליהן החנות מוכרת.

en: Selling location(s)
he_IL: מיקומי מכירה

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Base color
he_IL: צבע בסיס

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
he_IL: הטקסט שיופיע בתחתית כל האימיילים של ווקומרס.

en: Header image
he_IL: תמונת כותרת

en: Email template
he_IL: תבנית אימייל

en: "From" name
he_IL: שם מוען

en: Email sender options
he_IL: אפשרויות שולח אימייל

en: Email options
he_IL: אפשרויות אימייל

en: Emails
he_IL: אימיילים

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'תשלום &larr; הוספת אמצעי תשלום'.

en: Add payment method
he_IL: הוספת אמצעי תשלום

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד "תשלום &larr; ההזמנה התקבלה".

en: Order received
he_IL: ההזמנה התקבלה

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד "תשלום &larr; נא לשלם".

en: Pay
he_IL: שלם

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
he_IL: נקודות קצה מסופחות לכתובות URL של העמודים כדי להתמודד עם פעולות ספציפיות במהלך התשלום. עליהן להיות ייחודיות.

en: Checkout endpoints
he_IL: נקודות קצה של תשלום

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
he_IL: אם הוגדר עמוד "תנאי שימוש" שהלקוח יתבקש לאשר במהלך התשלום.

en: Terms and conditions
he_IL: תנאי שימוש

en: Checkout page
he_IL: עמוד תשלום

en: Cart page
he_IL: עמוד סל קניות

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
he_IL: יש להגדיר דפים אלה כדי שווקומרס יידע לאן לשלוח את המשתמשים לתשלום.

en: Force HTTP when leaving the checkout
he_IL: השתמש ב-HTTP במהלך עזיבת עמוד התשלום

en: Force secure checkout
he_IL: השתמש בתשלום מאובטח

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
he_IL: כאשר משתמשים בקופונים מרובים, להחיל את הקופון הראשון על המחיר המלא ואת הקופון השני על המחיר אחרי הנחה, וכן הלאה.

en: Calculate coupon discounts sequentially
he_IL: חישוב קופוני הנחה ברצף

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
he_IL: ניתן לממש קופונים מסל הקניות וגם מעמודי התשלום.

en: Enable the use of coupon codes
he_IL: אפשר שימוש בקופונים

en: General options
he_IL: אפשרויות כלליות

en: Account creation
he_IL: יצירת חשבון

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
he_IL: נקודת קצה להפעלת התנתקות מהמערכת. ניתן להוסיף אותה לתפריטים באמצעות קישור מותאם אישית: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Logout
he_IL: התנתקות

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'החשבון שלי &larr; שחזור סיסמה'.

en: Lost password
he_IL: איפוס סיסמה

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'החשבון שלי &larr; כתובות'.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'החשבון שלי &larr; עריכת חשבון'.

en: Edit account
he_IL: עריכת חשבון

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
he_IL: נקודת קצה לעמוד 'החשבון שלי &rarr; הצגת הזמנה'.

en: View order
he_IL: סדר הצגה

en: My account page
he_IL: עמוד 'החשבון שלי'

en: Totals
he_IL: סך הכל

en: Total sales minus shipping and tax.
he_IL: המכירות בניכוי משלוח ומיסים.

en: Net profit
he_IL: רווח נקי

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
he_IL: זהו סכום השדה 'סה"כ משלוח' בתוך ההזמנות.

en: Total shipping
he_IL: סה"כ משלוח

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
he_IL: זהו סכום השדה 'סה"כ הזמנה' בתוך ההזמנות.

en: Total sales
he_IL: סה"כ מכירות

en: Period
he_IL: תקופה

en: No taxes found in this period
he_IL: לא נמצאו מיסים בתקופה זו

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
he_IL: זהו סך המס עבור התעריף (מס משלוח + מס מוצר)

en: Total tax
he_IL: סה"כ מס

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
he_IL: זהו הסכום של מסי המשלוח 'שורות מס' בתוך ההזמנות.

en: Shipping tax amount
he_IL: סכום מסי משלוח

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
he_IL: זהו סכום המסים של 'שורות מס' בתוך ההזמנות.

en: Tax amount
he_IL: סכום מסים

en: Number of orders.
he_IL: מספר ההזמנות.

en: Rate
he_IL: שיעור

en: Units in stock
he_IL: יחידות במלאי

en: Parent
he_IL: אב

en: No products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים.

en: Sales amount
he_IL: סך כל המכירות

en: Top earners
he_IL: מוצרים מובילים בתשלום

en: Top freebies
he_IL: מוצרים מובילים בחינם

en: No products found in range
he_IL: לא נמצאו מוצרים בטווח

en: Top sellers
he_IL: הנמכרים ביותר

en: Product search
he_IL: חיפוש מוצר

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
he_IL: איפוס

en: Showing reports for:
he_IL: מציג דוחות עבור:

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
he_IL: %s רכישות עבור הפריטים שנבחרו

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
he_IL: %s מכירות עבור הפריטים שנבחרו

en: Net sales amount
he_IL: סכום מכירות נטו

en: Gross sales amount
he_IL: סכום מכירות ברוטו

en: Shipping amount
he_IL: סכום משלוח

en: Average net sales amount
he_IL: סכום מכירות ממוצע

en: Number of orders
he_IL: מספר הזמנות

en: Number of items sold
he_IL: מספר מוצרים שנמכרו

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
he_IL: %s שווי של קופונים מומשו

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
he_IL: %s חיובים על משלוח

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
he_IL: %s מוצרים נרכשו

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
he_IL: %s הזמנות בוצעו

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
he_IL: זהו הסיכום של סכום ההזמנה אחרי כל ההחזרים וכולל עלות משלוח ומיסים.

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
he_IL: %s מכירות נטו בתקופה זו

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
he_IL: זהו הסיכום של סום ההזמנה אחרי כל ההחזרים וכולל עלות משלוח ומיסים.

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
he_IL: מכירות ברוטו של %s בתקופה זו

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
he_IL: %s ממוצע מכירות חודשי

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
he_IL: %s ממוצע מכירות יומי

en: All
he_IL: הכל

en: None
he_IL: כלום

en: Select categories&hellip;
he_IL: בחר קטגוריות&hellip;

en: No out of stock products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים שאזלו מהמלאי

en: No low in stock products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים עם מלאי נמוך

en: new users
he_IL: משתמשים חדשים

en: Signups
he_IL: הרשמות

en: guest orders
he_IL: הזמנות אורחים

en: customer orders
he_IL: הזמנות לקוח

en: orders | orders
he_IL[0]: הזמנה
he_IL[1]: הזמנות

en: Guest orders
he_IL: הזמנות של אורחים

en: Customer orders
he_IL: הזמנות של לקוחות

en: Guest sales
he_IL: מכירות של אורחים

en: Customer role.
he_IL: תפקיד לקוח.

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
he_IL: %s הרשמות בתקופה זו

en: Last order
he_IL: הזמנה אחרונה

en: Money spent
he_IL: כסף שהוצא

en: Location
he_IL: מיקום

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Name (Last, First)
he_IL: שם (משפחה, פרטי)

en: Link previous orders
he_IL: קישור להזמנה קודמת

en: View orders
he_IL: הצג הזמנות

en: Refresh stats
he_IL: רענן נתונים

en: Search customers
he_IL: חיפוש לקוחות

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
he_IL: סטטיסטיקות עדכניות עבור %s

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
he_IL[0]: הזמנה קודמת %s קושרה
he_IL[1]: %s הזמנות קודמות קושרו

en: No customers found.
he_IL: לא נמצאו לקוחות.

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Discount amount
he_IL: סכום הנחה

en: Number of coupons used
he_IL: מספר של קופונים שמומשו

en: Export CSV
he_IL: יצוא לקובץ CSV

en: Most discount
he_IL: הנחה מרבית

en: No coupons found in range
he_IL: לא נמצאו קופונים בטווח

en: Most popular
he_IL: הפופולרי ביותר

en: No used coupons found
he_IL: לא נמצאו קופונים שמומשו

en: Show
he_IL: הצג

en: All coupons
he_IL: כל הקופונים

en: Choose coupons&hellip;
he_IL: בחר קופונים&hellip;

en: Filter by coupon
he_IL: סנן לפי קופון

en: Last 7 days
he_IL: 7 הימים האחרונים

en: This month
he_IL: חודש זה

en: Last month
he_IL: החודש האחרון

en: Year
he_IL: שנה

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
he_IL: %s קופונים בשימוש סה"כ

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
he_IL: %s הנחות בסה"כ

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
he_IL[0]: נמכר פריט %1$d ב-%2$d הימים האחרונים
he_IL[1]: נמכרו %1$d פריטים ב-%2$d הימים האחרונים

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
he_IL: נמכרו בשווי %1$s ב-%2$d הימים האחרונים

en: Variation description.
he_IL: תיאור וריאציה.

en: Tax class.
he_IL: מחלקת מס.

en: Same as parent
he_IL: כמו האב

en: Shipping classes
he_IL: סוגי משלוחים

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
he_IL: מידות (אורך×רוחב×גובה) (%s)

en: Sale end date
he_IL: תאריך סיום המבצע

en: Sale start date
he_IL: תאריך התחלת המבצע

en: Cancel schedule
he_IL: ביטול תזמון

en: Sale price
he_IL: מחיר מבצע

en: Variation price (required)
he_IL: מחיר הוריאציה (חובה)

en: Regular price
he_IL: מחיר רגיל

en: Enable this option to enable stock management at variation level
he_IL: אפשר הגדרה זו כדי ךאפשר ניהול מלאי ברמת הוריאציה

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
he_IL: הפעל אפשרות זו אם מוצר לא בעל אפשרות משלוח או שאין עלות משלוח

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
he_IL: הפעל אפשרות זו, אם ניתנת גישה לקובץ להורדה בעת רכישת המוצר

en: Enabled
he_IL: פעיל

en: Upload an image
he_IL: העלה תמונה

en: Remove this image
he_IL: להסיר תמונה זו

en: Insert file URL
he_IL: הכנס כתובת קובץ

en: Choose file
he_IL: בחר קובץ

en: File name
he_IL: שם קובץ

en: Add new
he_IL: הוסף חדש

en: Shipping methods
he_IL: שיטות משלוח

en: Shipping name
he_IL: שם משלוח

en: Optional
he_IL: לא חובה

en: Or, enter tax rate ID:
he_IL: או, הזן מזהה תעריף מס

en: Rate %
he_IL: שיעור מס באחוזים

en: Rate code
he_IL: קוד תעריף

en: Tax class
he_IL: סוג מס

en: Rate name
he_IL: שם תעריף

en: Add tax
he_IL: הוסף מס

en: Add products
he_IL: הוסף מוצרים

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
he_IL: יש לבצע החזר ידני דרך מערכת התשלומים אחרי לחיצת הכפתור.

en: Payment gateway
he_IL: שיטת תשלום

en: Reason for refund (optional):
he_IL: סיבה להחזר כספי (אופציונלי):

en: Refund amount
he_IL: כמות החזר

en: Total available to refund
he_IL: סכום זמין להחזר

en: Amount already refunded
he_IL: הסכום כבר הוחזר

en: Restock refunded items
he_IL: חדש מלאי פריטים שעברו החזר כספי

en: Save
he_IL: שמור

en: Add shipping costs
he_IL: הוסף עלות משלוח

en: Add fee
he_IL: הוסף עמלה

en: Add product(s)
he_IL: הוסף מוצר/ים

en: Refund
he_IL: החזר

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
he_IL: כדי לערוך הזמנה זו, יש להחזיר את הסטטוס ל'ממתין לתשלום'

en: Refunded
he_IL: הוחזר

en: Order Total
he_IL: סה"כ הזמנה

en: Tax
he_IL: מיסים

en: Qty
he_IL: כמות

en: Cost
he_IL: עלות

note: translators: %s: Item name.
en: Item
he_IL: פריט

en: After pre-tax discounts.
he_IL: אחרי הנחות טרום-מיסים.

en: Add&nbsp;meta
he_IL: הוסף מטא

en: Product SKU.
he_IL: מק"ט מוצר.

en: Variation ID:
he_IL: ה-ID של הווריאציה:

en: Product ID.
he_IL: ה-ID של המוצר.

en: Fee name
he_IL: שם תשלום

en: Access expires
he_IL: פג תוקף גישה

en: Downloads remaining
he_IL: מספר הורדות שנותרו

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
he_IL[0]: הורד פעם %s
he_IL[1]: הורד %s פעמים

en: Revoke access
he_IL: ביטול הרשאת גישה

en: Add product gallery images
he_IL: הוסף תמונות גלריה של המוצר

en: Add to gallery
he_IL: הוסף לגלריה

en: Add images to product gallery
he_IL: הוספת תמונות לגלריית המוצרים

en: Delete image
he_IL: מחק תמונה

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
he_IL: וריאציה #%1$s מתוך %2$s

note: translators: %s: Downloadable file
en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
he_IL: לא ניתן להשתמש בקובץ %s להורדה, כיוון שהוא אינו קיים בשרת.

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
he_IL: אי אפשר להשתמש בקובץ להורדה %1$s מאחר שסוג הקובץ שלו אינו נתמך. הסוגים הנתמכים כוללים: %2$s

en: Go to the last page
he_IL: עבור לדף האחרון

en: Go to the next page
he_IL: עבור לעמוד הבא

[ctx: number of pages]
en: of
he_IL: מתוך

en: Current page
he_IL: דף נוכחי

en: Select Page
he_IL: בחירת עמוד

en: Go to the previous page
he_IL: עבור לדף הקודם

en: Go to the first page
he_IL: עבור לדף הראשון

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
he_IL[0]: פריט %s
he_IL[1]: %s פריטים

en: Go
he_IL: בצע

en: Download expiry
he_IL: תפוגת הורדה

en: Download limit
he_IL: הגבלת הורדות

en: Downloadable products
he_IL: מוצרים להורדה

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
he_IL: הפעל/כבה "ניהול מלאי"

en: Set scheduled sale dates
he_IL: תיזמון תאריכי מכירה

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
he_IL: הקטן מחירי מבצע (סכום קבוע או אחוזים)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
he_IL: הגדל מחירי מבצע (סכום קבוע או אחוזים)

en: Set sale prices
he_IL: הגדר מחיר מבצע

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
he_IL: ירידה במחירים קבועים (סכום קבוע או אחוז)

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
he_IL: הגדל מחירים רגילים (סכום קבוע או אחוז)

en: Set regular prices
he_IL: הגדר מחירים רגילים

en: Pricing
he_IL: מחירון

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
he_IL: הפעל/כבה "וירטואלי"

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
he_IL: הפעל/כבה "הורדה"

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
he_IL: הפעל/כבה

en: Delete all variations
he_IL: מחק את כל הוריאציות

en: Default Form Values
he_IL: ערכי ברירת מחדל בטופס

en: Learn more
he_IL: מידע נוסף

en: Enable reviews
he_IL: אפשר חוות דעת

en: Custom ordering position.
he_IL: סידור מותאם אישית.

en: Menu order
he_IL: סידור תפריט

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
he_IL: הזן הערה אופציונלית שתשלח ללקוח לאחר הרכישה.

en: Purchase note
he_IL: הערת רכישה

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
he_IL: מוצרים משלימים הם מוצרים מקודמים המוצגים בסל הקניות, בהתבסס על המוצר הנוכחי.

en: Cross-sells
he_IL: מוצרים משלימים

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
he_IL: מוצרים משודרגים הם מוצרים מומלצים בהתבסס על המוצר הנוכחי. לדוגמא מוצרים רווחיים יותר, באיכות גבוהה יותר או יקרים יותר.

en: Upsells
he_IL: מוצרים משודרגים

en: Save attributes
he_IL: שמור תכונות

en: Close
he_IL: סגור

en: Expand
he_IL: פתח

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
he_IL: סוגי משלוח מאפשרים לקבץ ביחד קבוצת מוצרים דומים.

en: Shipping class
he_IL: סוג משלוח

en: No shipping class
he_IL: אין סוגי משלוח

en: LxWxH in decimal form
he_IL: אורך x רוחב x גובה בתבנית עשרונית

en: Height
he_IL: גובה

en: Width
he_IL: רוחב

en: Length
he_IL: אורך

en: Dimensions
he_IL: מידות

en: Weight in decimal form
he_IL: משקל בתבנית עשרונית

en: Weight
he_IL: משקל

en: Sold individually
he_IL: נמכרים בנפרד

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
he_IL: שליטה על האם המוצר רשום כ"במלאי" או "אזל מהמלאי" בממשק המשתמש.

en: Stock status
he_IL: מצב מלאי

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
he_IL: אם מתבצע ניהול מלאי, זה שולט על האם הזמנות מראש מאופשרות. אם כן, כמות המלאי יכולה לרדת מתחת ל-0.

en: Allow, but notify customer
he_IL: הפעל, אבל תודיע ללקוח

en: Do not allow
he_IL: אל תאפשר

en: Allow backorders?
he_IL: לאפשר הזמנה מראש?

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
he_IL: כמות מלאי. אם מדובר במוצר עם וריאציות, ערך זה ישמש לשליטה במלאי לכל הוריאציות, אלא אם אתה מגדיר את המלאי ברמת הוריאציה.

en: Stock qty
he_IL: כמות במלאי

en: Manage stock?
he_IL: ניהול מלאי

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
he_IL: בחר מדרגת מס עבור מוצר זה. מדרגות מס מיועדות עבור תעריפי מס שונים לסוגים שונים של מוצרים.

en: Standard
he_IL: סטנדרטי

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
he_IL: הגדר אם המוצר כולו חייב במס או רק את עלות המשלוח.

[ctx: Tax status]
en: None
he_IL: ללא

en: Shipping only
he_IL: משלוח בלבד

en: Taxable
he_IL: חייב במס

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
he_IL: מספר הימים לפני שיפוג תוקף הקישור, או השאירו ריק.

en: Never
he_IL: אף פעם

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
he_IL: להשאיר ריק בשביל לא להגביל הורדות.

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Add File
he_IL: הוסף קובץ

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
he_IL: זה ה URL או זוהי הכתובת המלאה אליה יוכלו לגשת הלקוחות, ה URLs שמוזנים צריכים להיות כבר מקודדים.

en: File URL
he_IL: כתובת URL של קובץ

en: This is the name of the download shown to the customer.
he_IL: זהו שם ההורדה אשר מוצג ללקוח.

en: Downloadable files
he_IL: קבצים להורדה

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
he_IL: עד…

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
he_IL: מ&hellip;

en: Sale price dates
he_IL: תאריכי מחיר מבצע

en: Schedule
he_IL: תזמון

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
he_IL: טקסט זה יופיע על כפתור קישור למוצר החיצוני.

[ctx: placeholder]
en: Buy product
he_IL: קנה מוצר

en: Button text
he_IL: טקסט כפתור

en: Enter the external URL to the product.
he_IL: הזן את כתובת האתר החיצונית למוצר.

en: Product URL
he_IL: כתובת מוצר

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
he_IL: המק"ט מתייחס ליחידת שמירת המלאי, מזהה ייחודיי לכל מוצר ושירות ייחודיים שניתן לרכוש.

en: Stock Keeping Unit
he_IL: יחידת שמירת מלאי

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Variations
he_IL: וריאציות

en: Linked Products
he_IL: מוצרים מקושרים

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Inventory
he_IL: מלאי

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
he_IL: מוצרים להורדה מעניקים גישה לקובץ לאחר הרכישה.

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
he_IL: מוצרים וירטואליים הם בלתי מוחשיים ולכן אינם ניתנים למשלוח.

en: Product Type
he_IL: סוג המוצר

en: Add
he_IL: הוספה

en: Note to customer
he_IL: הערה ללקוח

en: Private note
he_IL: הערה פרטית

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
he_IL: הוספת הערה לעיונך, או להוסיף הערת ללקוח (הלקוח יקבל הודעה לאימייל).

en: Add note
he_IL: הוסף הערה

en: There are no notes yet.
he_IL: אין הערות עדיין.

en: Delete note
he_IL: למחוק את ההערה

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
he_IL: מאת %s

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
he_IL: נוסף בתאריך %1$s בשעה %2$s

en: Grant access
he_IL: הענקת גישה

en: Search for a downloadable product&hellip;
he_IL: חפש מוצר ניתן להורדה&hellip;

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
he_IL: קובץ %d

en: Customer notes about the order
he_IL: הערות לקוח אודות ההזמנה

en: Customer provided note
he_IL: הערה שסופקה על-ידי הלקוח

en: No shipping address set.
he_IL: לא הוגדרה כתובת משלוח.

en: Load shipping address
he_IL: טען כתובת משלוח

en: Shipping details
he_IL: פרטי משלוח

en: Transaction ID
he_IL: מזהה עסקה

en: Other
he_IL: אחר

en: N/A
he_IL: אין מידע

en: No billing address set.
he_IL: לא נקבעה כתובת לחיוב.

en: Address | Addresses
he_IL[0]: כתובת

en: Load billing address
he_IL: טען כתובת חיוב

en: Billing details
he_IL: פרטי חיוב‫

en: Customer:
he_IL: לקוח:

en: Order Status
he_IL: סטטוסי הזמנות

en: Order Date
he_IL: תאריך הזמנה

en: Customer ID.
he_IL: מזהה לקוח.

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
he_IL: תשלום באמצעות %s

en: Phone
he_IL: טלפון

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
he_IL: החל

en: Regenerate download permissions
he_IL: ייצר מחדש הרשאות הורדה

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
he_IL: קוד קופון כבר קיים - לקוחות ישתמשו בקופון האחרון עם הקוד הזה.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
he_IL: מספר הפעמים בהן קופון זה ניתן לשימוש על ידי משתמש בודד. עושה שימוש באימייל החיוב עבור אורחים, וה-ID של המשתמש עבור משתמשים מחוברים.

en: Usage limit per user
he_IL: מגבלת שימוש למשתמש

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
he_IL: המספר המקסימלי של פריטים בודדים אשר ניתן להשתמש בקופון זה עבורם כאשר נעשה שימוש בהנחות מוצר. השאר לא מסומן כדי לתקף לכל הפריטים המתאימים בסל הקניות.

en: Limit usage to X items
he_IL: הגבלת שימוש לX פריטים

en: How many times this coupon can be used before it is void.
he_IL: כמה פעמים ניתן להשתמש בקופון לפני ביטולו.

en: Usage limit per coupon
he_IL: מגבלת שימוש לקופון

en: No restrictions
he_IL: ללא מגבלות

en: No categories
he_IL: אין קטגוריות

en: Exclude categories
he_IL: אל תכלול קטגוריות

en: Any category
he_IL: כל קטגוריה

en: Product categories
he_IL: קטגוריות מוצרים

en: Exclude products
he_IL: אל תכלול מוצרים

en: Search for a product&hellip;
he_IL: חפש מוצר…

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
he_IL: סמנו תיבה זו אם הקופון לא יחול על פריטים במבצע. קופונים לפי פריט יפעלו רק אם הפריט אינו במבצע. קופונים לכל סל קניות יפעלו רק אם אין פריטים במבצע בסל הקניות.

en: Exclude sale items
he_IL: אל תכלול פריטים במבצע

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
he_IL: סמנו תיבה זו אם לא ניתן להשתמש בקופון בשילוב עם קופונים נוספים.

en: Individual use only
he_IL: לשימוש אישי בלבד

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
he_IL: שדה זה מאפשר לך להגדיר את סכום הביניים המקסימלי המורשה בעת שימוש בקופון.

en: No maximum
he_IL: ללא מקסימום

en: Maximum spend
he_IL: קנייה מקסימלית

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
he_IL: שדה זה מאפשר לך לקבוע את סכום ביניים המינימלי הנדרש כדי להשתמש בקופון.

en: No minimum
he_IL: ללא מינימום

en: Minimum spend
he_IL: קנייה מינימלית

en: Coupon expiry date
he_IL: תאריך תפוגת הקופון

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
he_IL: יש לסמן תיבה זו אם הקופונים מעניקים משלוח בחינם. האפשרות <a href="%s" target="_blank">שיטת משלוח בחינם</a> חייבת להיות מופעלת באזור המשלוח, ועליה להיות מוגדרת לדרוש 'קופון משלוח חינם תקף' (ההגדרה 'משלוח חינם מחייב').

en: Allow free shipping
he_IL: אפשר משלוח חינם

en: Value of the coupon.
he_IL: ערך הקופון

en: Discount type
he_IL: סוג הנחה

en: Usage limits
he_IL: מגבלות שימוש

en: Usage restriction
he_IL: הגבלת שימוש

en: General
he_IL: כללי

en: Sorry, there has been an error.
he_IL: אירעה שגיאה.

en: Upload file and import
he_IL: העלה קובץ ויבא

en: Delimiter
he_IL: מפריד

en: OR enter path to file:
he_IL: או להכניס נתיב לקובץ:

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
he_IL: גודל מקסימלי: %s

en: Choose a file from your computer:
he_IL: בחירת קובץ מהמחשב:

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
he_IL: לפני שניתן יהיה להעלות את קובץ היבוא, יש לתקן את השגיאה הבאה:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
he_IL: שלום שם! העלו קובץ CSV המכיל שיעורי מס כדי לייבא את התוכן אל החנות שלכם. בחרו קובץ עם סיומת .csv להעלאה, ואז הקליקו על "העלה קובץ וייבא".

en: Import tax rates
he_IL: ייבוא שיעורי מס

en: View tax rates
he_IL: הצגת שיעורי מס

en: All done!
he_IL: הכל בוצע!

en: The CSV is invalid.
he_IL: CSV אינו תקין.

en: The file does not exist, please try again.
he_IL: הקובץ אינו קיים, יש לנסות שוב.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
he_IL: תודה לך על השימוש בווקומרס.

en: Thanks :)
he_IL: תודה :)

en: HTML email template
he_IL: תבנית HTML לאימייל

en: Docs
he_IL: תיעוד

en: Search webhooks
he_IL: חיפוש webhooks

en: Add webhook
he_IL: הוספת webhook

en: Webhook created successfully.
he_IL: Webhook נוצר בהצלחה.

en: Webhook updated successfully.
he_IL: Webhook עודכן בהצלחה

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
he_IL[0]: %d webhook נמחק לצמיתות.
he_IL[1]: %d webhooks נמחקו לצמיתות.

en: You do not have permission to edit Webhooks
he_IL: אין לך הרשאות לערוך Webhooks

en: You do not have permission to update Webhooks
he_IL: אין לך הרשאות לעדכן Webhooks

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
he_IL: Webhook נוצר ב-%s

en: Empty Trash
he_IL: לרוקן את הפח

en: Move to Trash
he_IL: הועבר לפח

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: <span class="count">(%s)</span> טיוטות
he_IL[1]: <span class="count">(%s)</span> טיוטות

en: Delivery URL
he_IL: URL משלוח

en: Topic
he_IL: נושא

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
he_IL: ניתן לשייך תכונות למוצרים ולווריאציות.<br/><br/><b>הערה</b>: מחיקת תכונה תסיר אותה מכל המוצרים והווריאציות שאליהן היא משתייכת. יצירה מחדש של התכונה לא תקצה אותה באופן אוטומטי חזרה לאותם המוצרים.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
he_IL: אפשר לנהל כאן את קטגוריות המוצרים של החנות. כדי לשנות את סדר הקטגוריות בעמוד הראשי, אפשר לגרור ולשחרר כדי למיין אותן. כדי לראות ברשימה קטגוריות נוספות, יש ללחוץ על הקישור 'אפשרויות מסך' בפינה הימנית העליונה של עמוד זה.

en: Use image
he_IL: להשתמש בתמונה

en: Remove image
he_IL: הסרת התמונה

en: Upload/Add image
he_IL: העלאת/הוספת תמונה

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ראשית

en: Both
he_IL: בשניהם

en: Subcategories
he_IL: תתי קטגוריות

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Display type
he_IL: סוג תצוגה

en: Delete WooCommerce tax rates
he_IL: מחק שיעורי מס של ווקומרס

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
he_IL: כלי זה יאפס את תפקידי המנהל, הלקוחות ומנהל החנות לברירת מחדל. השתמש באפשרות זו אם המשתמשים לא יכולים לגשת לכל דפי ניהול של החנות.

en: Reset capabilities
he_IL: איפוס תפקידים

en: Capabilities
he_IL: תפקידים

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
he_IL: כלי זה יספור מונחי מוצר - שימושי בעת שינוי ההגדרות באופן שמסתיר את המוצרים מהקטלוג.

en: Recount terms
he_IL: ספירה מחדש

en: Term counts
he_IL: ספירת מונחים

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
he_IL: כלי זה ינקה את כל ה שפגו תוקף מוורדפרס.

en: Expired transients
he_IL: שורות זמניות שפג תוקפן

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
he_IL: כלי זה נועד לנקות את המטמון הזמני של המוצרים / החנות.

en: Clear transients
he_IL: נקוי קבצים זמניים

en: Your changes have been saved.
he_IL: השינויים נשמרו.

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
he_IL: הייתה שגיאה בקריאה ל %s

note: translators: %1$s: callback string, %2$s: error message
en: There was an error calling %1$s: %2$s
he_IL: הייתה שגיאה בקריאה אל ⁦%1$s⁩: %2$s

en: Tax rates successfully deleted
he_IL: שיעורי המס נמחקו בהצלחה

en: Terms successfully recounted
he_IL: מונחים נספרו בהצלחה

en: Roles successfully reset
he_IL: תפקידים אופסו בהצלחה

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
he_IL: %d שרות זמניות נוקו

en: Product transients cleared
he_IL: שורות זמניות של המוצר נוקו

en: Learn More
he_IL: מידע נוסף

en: Next step
he_IL: שלב הבא

en: Allow
he_IL: הפעל

en: Enable cash on delivery
he_IL: מתן אפשרות לתשלום במזומן בעת מסירה

en: Cash on delivery
he_IL: מזומן בעת מסירה

en: Offline Payments
he_IL: תשלומים לא מקוונים

en: PayPal email address
he_IL: כתובת אימייל עבור פייפאל

en: State
he_IL: מדינה

en: yd
he_IL: יארדים

en: in
he_IL: אינצ'ים

en: mm
he_IL: מילימטרים

en: cm
he_IL: סנטימטרים

en: oz
he_IL: עוז

en: lbs
he_IL: ליברות

en: g
he_IL: גרם

en: kg
he_IL: ק"ג

en: Decimal separator.
he_IL: מפריד עשרוני.

en: Thousand separator.
he_IL: מפריד אלפים.

en: Right with space
he_IL: ימינה עם מרווח

en: Left with space
he_IL: שמאל עם מרווח

en: Right
he_IL:  ימין

en: Left
he_IL: שמאל

en: Currency position.
he_IL: מיקום המטבע.

en: Choose a currency&hellip;
he_IL: בחירת מטבע&hellip;

en: Where is your store based?
he_IL: היכן ממוקמת החנות?

en: Skip this step
he_IL: דלג על שלב זה

en: Continue
he_IL: המשך

[ctx: Page title]
en: My account
he_IL: החשבון שלי

[ctx: Page title]
en: Checkout
he_IL: תשלום

[ctx: Page title]
en: Cart
he_IL: סל קניות

[ctx: Page title]
en: Shop
he_IL: חנות

en: Not right now
he_IL: לא כרגע

en: Let's go!
he_IL: קדימה!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
he_IL: אשף ההתקנה של ווקומרס

en: Ready!
he_IL: מוכן!

en: Payments
he_IL: תשלומים

en: Page setup
he_IL: הגדרת עמוד

en: Select none
he_IL: לא לבחור כלום

en: Select all
he_IL: לבחור הכל

en: Select a page&hellip;
he_IL: בחירת עמוד&hellip;

en: Hard crop?
he_IL: חיתוך קשיח?

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
he_IL: ההגדרות של גודל תמונה זו הושבתו בגלל שהערכים שלה מחולפים בידי פילטר.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
he_IL: השינויים שביצעת יאבדו אם תנווט מחוץ לדף זה.

en: Your settings have been saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Taxes by date
he_IL: מיסים לפי תאריך

en: Taxes by code
he_IL: מיסים לפי קוד

en: Taxes
he_IL: מיסים

en: Most stocked
he_IL: הכי הרבה במלאי

en: Low in stock
he_IL: מלאי נמוך

en: Customer list
he_IL: רשימת לקוחות

en: Customers vs. guests
he_IL: לקוחות לעומת אורחים

en: Customers
he_IL: לקוחות

en: Coupons by date
he_IL: קופונים לפי תאריך

en: Sales by category
he_IL: מכירות לפי קטגוריה

en: Sales by product
he_IL: מכירות לפי מוצר

en: Sales by date
he_IL: מכירות לפי תאריך

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Email
he_IL: אימייל

en: State / County or state code
he_IL: מדינה/מחוז או קוד מדינה

en: State/County
he_IL: מדינה / ארץ

en: Postcode
he_IL: מיקוד

en: City
he_IL: עיר

en: Company
he_IL: חברה

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: OK
he_IL: אישור

en: Catalog visibility:
he_IL: נראות הקטלוג:

en: Hidden
he_IL: להסתיר

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Catalog
he_IL: קטלוג

en: Description (optional)
he_IL: תיאור (אופציונלי)

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Product name
he_IL: שם מוצר

en: Show all types
he_IL: הצג את כל הסוגים

en: Simple product
he_IL: מוצר רגיל

en: Variable product
he_IL: מוצר עם וריאציות

en: External/Affiliate product
he_IL: תוכנית שותפים/חיצוני

en: Grouped product
he_IL: קבוצת מוצרים

en: Order status changed by bulk edit:
he_IL: מצב הזמנה לשינוי על ידי עריכה בכמות גדולה:

en: Complete
he_IL: הושלם

en: Processing
he_IL: בטיפול

en: Guest
he_IL: אורח

en: Billing
he_IL: חיוב

note: translators: %d: notes count
en: %d note | %d notes
he_IL[0]: הערה %d
he_IL[1]: %d הערות

note: translators: %d: notes count
en: Plus %d other note | Plus %d other notes
he_IL[0]: ועוד הערה נוספת אחת.
he_IL[1]: ועוד %d הערות נוספות

en: View
he_IL: צפייה

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Delete permanently
he_IL: מחיקה לצמיתות

en: Delete this review permanently
he_IL: מחק פריט זה לצמיתות

en: Trash
he_IL: פח

en: Move this review to the Trash
he_IL: הזזת פריט זה לפח

en: Restore
he_IL: שחזור

en: Restore this review from the Trash
he_IL: שחזור פריט זה מהפח

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: No
he_IL: לא

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Yes
he_IL: כן

en: Toggle featured
he_IL: הפעלה/כיבוי מוצר נבחר

en: Downloadable
he_IL: להורדה

en: Virtual
he_IL: וירטואלי

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Order notes
he_IL: הערות להזמנה

en: Ship to
he_IL: שלח אל

en: Purchase
he_IL: רכישה

en: Order | Orders
he_IL[0]: הזמנה

en: Status
he_IL: מצב

en: Expiry date
he_IL: תאריך תפוגה

en: Usage / Limit
he_IL: שימוש / הגבלה

en: Product IDs
he_IL: מזהי מוצר

en: Coupon amount
he_IL: גובה הנחה

en: Coupon type
he_IL: סוג קופון

en: Code
he_IL: קוד

en: Date
he_IL: תאריך

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Price
he_IL: מחיר

en: Stock
he_IL: מלאי

en: SKU
he_IL: מק"ט

en: Image
he_IL: תמונה

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
he_IL[0]: קופון %s שוחזר מהפח.
he_IL[1]: %s קופונים שוחזרו מהפח.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
he_IL[0]: קופון %s הועבר לפח.
he_IL[1]: %s קופונים הועברו לפח.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
he_IL[0]: קופון %s נמחק לצמיתות.
he_IL[1]: %s קופונים נמחקו לצמיתות.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
he_IL[0]: קופון %s לא עודכן. מישהו עורך אותו.
he_IL[1]: %s קופונים לא עודכנו. מישהו עורך אותם.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
he_IL[0]: קופון %s עודכן.
he_IL[1]: %s קופונים עודכנו.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
he_IL[0]: הזמנה %s שוחזרה מהפח.
he_IL[1]: %s הזמנות שוחזרו מהפח.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
he_IL[0]: הזמנה %s עברה לפח.
he_IL[1]: %s הזמנות עברו לפח.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
he_IL[0]: הזמנה %s נמחקה לצמיתות
he_IL[1]: %s הזמנות נמחקו לצמיתות

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
he_IL[0]: הזמנה %s לא עודכנה, מישהו עורך אותה.
he_IL[1]: %s הזמנות לא עודכנו, מישהו עורך אותן.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
he_IL[0]: הזמנה %s עודכנה.
he_IL[1]: %s הזמנות עודכנו.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
he_IL[0]: מוצר %s שוחזר מהפח.
he_IL[1]: %s מוצרים שוחזרו מהפח.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
he_IL[0]: מוצר %s הועבר לפח.
he_IL[1]: %s מוצרים הועברו לפח.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
he_IL[0]: מוצר %s נמחק לצמיתות.
he_IL[1]: %s מוצרים נמחקו לצמיתות.

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
he_IL[0]: מוצר %s לא עודכן, מישהו עורך אותו.
he_IL[1]: %s מוצרים לא עודכנו, מישהו עורך אותם.

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
he_IL[0]: מוצר %s עודכן.
he_IL[1]: %s מוצרים עודכנו.

en: Coupon draft updated.
he_IL: טיוטת קופון עודכנה.

en: Coupon submitted.
he_IL: קופון נשלח.

en: Coupon saved.
he_IL: קופון נשמר.

en: Coupon updated.
he_IL: קופון עודכן.

en: Order draft updated.
he_IL: טיוטת הזמנה עודכנה.

en: Order submitted.
he_IL: הזמנה נשלחה.

en: Order saved.
he_IL: הזמנה נשמרה.

en: Order updated.
he_IL: הזמנה עודכנה.

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
he_IL: טיוטת המוצר עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של מוצר</a>

en: M j, Y @ G:i
he_IL: M j, Y @ G: i

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
he_IL: המוצר מתוזמן עבור: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של מוצר</a>

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
he_IL: המוצר נשלח. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של מוצר</a>

en: Product saved.
he_IL: מוצר נשמר.

en: Product updated.
he_IL: המוצר עודכן.

en: Custom field deleted.
he_IL: שדה מותאם אישית נמחק.

en: Custom field updated.
he_IL: שדה מותאם אישית עודכן.

en: Product Categories
he_IL: קטגוריות מוצרים

en: Product description
he_IL: תיאור המוצר

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
he_IL: הזן מבנה קישורים מותאם אישית. מבנה הקישורים חייב להיות מוגדר, במידה ולא וורדפרס ישתמש במבנה קישורים ברירת מחדל.

en: Custom base
he_IL: בסיס מותאם אישית

en: Shop base with category
he_IL: בסיס חנות עם קטגוריה

en: Shop base
he_IL: בסיס חנות

en: Product | Products
he_IL[0]: מוצר

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Product attribute base
he_IL: בסיס תכונת מוצר

en: Product tag base
he_IL: בסיס תגית מוצר

en: Product category base
he_IL: בסיס קטגוריית מוצר

en: Reviews
he_IL: חוות דעת

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Coupon data
he_IL: נתוני קופון

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
he_IL: %s פעולות

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
he_IL: הערה: הרשאת גישה לפריטים תינתן באופן אוטומטי כאשר מצב ההזמנה ישתנה לבטיפול/הושלמה.

en: Downloadable product permissions
he_IL: הרשאות מוצר ניתן להורדה

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
he_IL: %s הערות

en: %s items
he_IL: %s פריטים

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
he_IL: נתוני %s

en: Product gallery
he_IL: גלריית תמונות מוצר

en: Product data
he_IL: נתוני מוצר

en: Product short description
he_IL: תיאור קצר של המוצר

en: Visit Store
he_IL: ביקור בחנות

en: Add to menu
he_IL: הוספה לתפריט

en: WooCommerce endpoints
he_IL: נקודות קצה של ווקומרס

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
he_IL: הזמנות

en: WooCommerce settings
he_IL: הגדרות ווקומרס

en: Sales reports
he_IL: דוחות מכירות

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
he_IL: ייבא <strong>שיעורי מס</strong> באמצעות קובץ CSV.

en: WooCommerce tax rates (CSV)
he_IL: שיעורי מס של ווקומרס ‏(CSV)

en: Official extensions
he_IL: הרחבות רשמיות

en: GitHub project
he_IL: פרויקט Github

en: WordPress.org project
he_IL: פרויקט WordPress.org

en: About WooCommerce
he_IL: מידע על ווקומרס

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף:

en: Report a bug
he_IL: דיווח על תקלה

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
he_IL: אם נמצא באג בליבה של ווקומרס, אפשר ליצור כרטיס דרך <a href="%1$s">בעיות בגיטהאב</a>. יש להקפיד לקרוא את <a href="%2$s">מדריך התרומה</a> לפני שליחת הדוח. כדי לסייע לנו בפתרון הבעיה, יש לספק תיאור מפורט ככל האפשר ולכלול את <a href="%3$s">דוח מצב המערכת</a>.

en: Found a bug?
he_IL: מצאת תקלה?

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
he_IL: לפני שליחת בקשה לעזרה, אנחנו ממליצים לעיין בעמוד של מצב המערכת כדי לאתר בעיות אפשריות בהגדרות אצלך.

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
he_IL: להסבר נוסף על ווקומרס ולעזרה בשימוש בו או בהרחבתו, <a href="%s">יש לעיין בתיעוד שלנו</a>. תיעוד זה כולל את כל סוגי המשאבים, כולל קטעי קוד, מדריכים ועוד.

en: Coupons
he_IL: קופונים

en: Reports
he_IL: דוחות

en: Local pickup
he_IL: איסוף מקומי

en: Local delivery
he_IL: מסירה מקומית

en: Free Shipping
he_IL: משלוח חינם

en: PayPal Standard
he_IL: פייפאל סטנדרט

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
he_IL: יצירת המוצר נכשלה, לא ניתן למצוא מוצר מקורי: %s

en: No product to duplicate has been supplied!
he_IL: לא סופק מוצר לשכפול!

en: Copy to a new draft
he_IL: העתק לטיוטה חדשה

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Make a duplicate from this product
he_IL: לשכפל מוצר זה

en: There are no product reviews yet.
he_IL: אין חוות דעת מוצרים עדיין.

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
he_IL[0]: <strong>%s מוצרים</strong> המלאי אזל
he_IL[1]: <strong>%s מוצרים</strong> אזלו מן המלאי

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
he_IL[0]: <strong>%s מוצרים</strong> המלאי נמוך
he_IL[1]: <strong>%s מוצרים</strong> בעלי מלאי נמוך

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
he_IL[0]: <strong>הזמנה %s</strong> בהמתנה
he_IL[1]: <strong>%s הזמנות</strong> בהמתנה

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
he_IL[0]: <strong>%s עסקאות</strong> ממתינות לטיפול
he_IL[1]: <strong>%s הזמנות</strong> ממתינות לטיפול

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
he_IL: %1$s המוכר המוביל בחודש זה (%2$d נמכרו)

en: WooCommerce status
he_IL: מצב ווקומרס

en: WooCommerce Recent Reviews
he_IL: ביקורות אחרונות של ווקומרס

en: Are you sure you want to delete this attribute?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תכונה זאת?

en: Add attribute
he_IL: הוספת תכונה

en: Add new attribute
he_IL: הוספת תכונה חדשה

en: No attributes currently exist.
he_IL: אין כרגע תכונות קיימות.

en: Configure terms
he_IL: הגדר מונחים

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Terms
he_IL: מונחים

en: Order by
he_IL: מיון לפי

en: Attributes
he_IL: תכונות

en: Update
he_IL: עדכן

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
he_IL: קובע את סדר המיון של המונחים בעמודי המוצרים של החנות. אם נעשה שימוש במיון מותאם אישית, ניתן לגרור ולשחרר את המונחים שבתכונה.

en: Term ID
he_IL: מזהה מונח

en: Name (numeric)
he_IL: שם (מספרי)

en: Custom ordering
he_IL: סידור מותאם אישית

en: Default sort order
he_IL: סידור ברירת מחדל

en: Type
he_IL: סוג

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
he_IL: סמנו את האפשרות כדי לאפשר לתכונה זו להציג ארכיונים עם מוצרים.

en: Enable Archives?
he_IL: לאפשר ארכיונים?

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
he_IL: מזהה ייחודי לכתובת/הפניה עבור התכונה; חובה לכלול יותר מ-28 תווים.

en: Slug
he_IL: מזהה כתובת

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
he_IL: שם התכונה (המוצגת בממשק המשתמש).

en: Error: non-existing attribute ID.
he_IL: שגיאה: לא קיים מזהה תכונה.

en: Edit attribute
he_IL: עריכת תכונה

en: Attribute updated successfully
he_IL: תכונה עודכנה בהצלחה

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
he_IL: מזהה כתובת "%s" כבר נמצא בשימוש. אנא שנה אותו.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
he_IL: מזהה כתובת "%s" אינו מורשה מכיוון שזה מונח שמור. אנא שנה אותו.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
he_IL: מזהה כתובת "%s" ארוך מדי (28 תווים מקסימום). אנא קצר אותו.

en: You cannot add the same tax rate twice!
he_IL: אינך יכול להוסיף את אותו תעריף המס פעמיים!

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל גישה להורדה זו?

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
he_IL: לא ניתן להעניק גישה - למשתמש כבר יש הרשאה לקובץ הזה או שמילל חיוב אינו מוגדר. ודא כי מייל החיוב מוגדר, ושההזמנה נשמרה.

en: No customer selected
he_IL: לא נבחר לקוח

en: Featured
he_IL: נבחר

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
he_IL: טען מידע המשלוח של הלקוח? זו תסיר את כל מידע משלוח נכנס ברגע זה.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
he_IL: טען את פרטי החיוב של הלקוח? זו תסיר את כל פרטי חיוב נכנסו כרגע.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
he_IL: פרטי חיוב של העתקה למשלוח מידע? זו תסיר את כל מידע משלוח נכנס ברגע זה.

en: Enter a name for the new attribute term:
he_IL: הזן שם עבור ערך התכונה:

en: Used for variations
he_IL: נועד עבור וריאציות

en: Visible on the product page
he_IL: מוצג בעמוד המוצר

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
he_IL: הזן טקסט כלשהו, ​​או כמה תכונות  והפרד על ידי קו (|) מפריד.

en: Value(s)
he_IL: ערך(ים)

en: Click to toggle
he_IL: לחץ כדי להפעיל/לכבות

note: translators: Remove chip.
en: Remove
he_IL: הסר

en: Name
he_IL: שם

en: Remove this item meta?
he_IL: הסר מטא פריט זה?

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק טור מס זה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק החזר כספי זה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעבד החזר כספי זה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Please select some items.
he_IL: אנא בחר כמה פריטים.

en: Select an option&hellip;
he_IL: בחר אפשרות&hellip;

en: %qty% variations
he_IL: %qty% וריאציות

en: Save changes before changing page?
he_IL: שמור את השינויים לפני שינוי הדף?

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
he_IL: תאריך סיום מבצע (בפורמט YYYY-MM-DD או השאר ריק)

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
he_IL: תאריך תחילת מבצע (בפורמט YYYY-MM-DD או השאר ריק)

en: Are you sure you want to remove this variation?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר וריאציה זאת?

en: 1 variation added
he_IL: הוריאציה נוספה

en: Set variation image
he_IL: הגדר את תמונת הוריאציה

en: Choose an image
he_IL: בחר תמונה

en: Last warning, are you sure?
he_IL: אזהרה אחרונה, אתה בטוח?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל הוריאציות? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Enter a value (fixed or %)
he_IL: הזן ערך (מס' קבוע או באחוזים)

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
he_IL: סדר תפריטי וריאציות (קובע את המיקום ברשימת הווריאציות)

en: Enter a value
he_IL: הזן ערך

note: translators: %d: Number of variations
en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לקשר את כל הווריאציות? פעולה זו תיצור וריאציה חדשה עבור כל שילוב אפשרי של תכונות (מקסימום %d לכל ריצה).

en: Please enter in a value less than the regular price.
he_IL: אנא הזן ערך הקטן מהמחיר הרגיל.

en: Please enter in country code with two capital letters.
he_IL: אנא הזן קוד מדינה בעל שתי אותיות גדולות.

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
he_IL: יש להזין עם נקודה כספית עשרונית אחת (%s) ללא מפריד אלפים או סמל מטבע.

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
he_IL: מחפש&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
he_IL: טוען תוצאות נוספות&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
he_IL: באפשרותך לבחור %qty% פריטים בלבד

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
he_IL: באפשרותך לבחור פריט 1 בלבד

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
he_IL: אנא מחק %qty% תווים

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
he_IL: אנא מחק תו 1

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
he_IL: אנא הזן %qty% תווים נוספים

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
he_IL: אנא הזן תו 1 או יותר

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
he_IL: טעינה נכשלה

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
he_IL: לא נמצאו התאמות

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
he_IL: פעולה נכשלה. יש לרענן את הדף ולנסות שוב.

en: Search key
he_IL: מפתח חיפוש

en: Add key
he_IL: הוספת מפתח

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Read/Write
he_IL: קריאה/כתיבה

en: Write
he_IL: כתיבה

en: Read
he_IL: קריאה

en: Revoke
he_IL: בטל

en: Revoke API key
he_IL: ביטול מפתח API

en: View/Edit
he_IL: צפיה/עריכה

en: API key
he_IL: מפתח API

en: Last access
he_IL: גישה אחרונה

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: User
he_IL: משתמש

en: Consumer key ending in
he_IL: מפתח הצרכן מסתיים ב-

en: Description
he_IL: תיאור

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
he_IL: דורג %s מתוך 5

[ctx: min_price]
en: From:
he_IL: החל מ:

en: Out of stock
he_IL: המלאי אזל

en: Available on backorder
he_IL: ניתן להזמנה מראש

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
he_IL: %s במלאי

en: (can be backordered)
he_IL: (ניתן להזמנה מוקדמת)

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
he_IL: נשארו במלאי רק %s

en: In stock
he_IL: קיים במלאי

en: Read more
he_IL: מידע נוסף

en: Add to cart
he_IL: הוספה לסל

en: CVC
he_IL: קוד אבטחה

en: Card code
he_IL: קוד כרטיס

en: Expiry (MM/YY)
he_IL: תאריך תפוגה (MM/YY)

en: Card number
he_IL: מספר כרטיס

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
he_IL: מצב ההזמנה שונה ממצב %1$s למצב %2$s.

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce
he_IL: ווקומרס

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
he_IL[0]: הורדה

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
he_IL: הורד קובץ %d

en: Total:
he_IL: סך הכל:

en: Payment method:
he_IL: אמצעי תשלום:

en: Fee
he_IL: עמלה

en: Shipping:
he_IL: משלוח:

en: Discount:
he_IL: הנחה:

en: Subtotal:
he_IL: סכום ביניים:

en: Free!
he_IL: חינם!

en: Backordered
he_IL: הזמנה מראש

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Western Cape
he_IL: כף מערבית

en: North West
he_IL: צפון מערב

en: Northern Cape
he_IL: כף הצפונית

en: Mpumalanga
he_IL: מפומלנגה

en: Limpopo
he_IL: לימפופו

en: KwaZulu-Natal
he_IL: קוואזולו נטאל

en: Gauteng
he_IL: גאוטנג

en: Free State
he_IL: מדינה חופשיה

en: Eastern Cape
he_IL: מחוז כף מזרחית

en: Puerto Rico
he_IL: פורטו ריקו

en: Northern Mariana Islands
he_IL: אי מריאנה הצפוניים

en: Guam
he_IL: גואם

en: American Samoa
he_IL: סמואה האמריקנית

en: Armed Forces (AP)
he_IL: כוחות מזוינים (AP)

en: Armed Forces (AE)
he_IL: כוחות מזוינים (AE)

en: Armed Forces (AA)
he_IL: כוחות מזוינים (AA)

en: Wyoming
he_IL: ויומינג

en: Wisconsin
he_IL: ויסקונסין

en: West Virginia
he_IL: מערב וירג'יניה

en: Washington
he_IL: וושינגטון

en: Virginia
he_IL: וירג'יניה

en: Vermont
he_IL: רמונט

en: Utah
he_IL: יוטה

en: Texas
he_IL: טקסס

en: Tennessee
he_IL: טנסי

en: South Dakota
he_IL: דרום דקוטה

en: South Carolina
he_IL: דרום קרוליינה

en: Rhode Island
he_IL: רוד איילנד

en: Pennsylvania
he_IL: פנסילבניה

en: Oregon
he_IL: אורגון

en: Oklahoma
he_IL: אוקלהומה

en: Ohio
he_IL: אוהיו

en: North Dakota
he_IL: צפון דקוטה

en: North Carolina
he_IL: צפון קרוליינה

en: New York
he_IL: ניו יורק

en: New Mexico
he_IL: ניו מקסיקו

en: New Jersey
he_IL: ניו ג'רזי

en: New Hampshire
he_IL: ניו המפשייר

en: Nevada
he_IL: נבאדה

en: Nebraska
he_IL: נברסקה

en: Missouri
he_IL: מיזורי

en: Mississippi
he_IL: מיסיסיפי

en: Minnesota
he_IL: מינסוטה

en: Michigan
he_IL: מישיגן

en: Massachusetts
he_IL: מסצ'וסטס

en: Maryland
he_IL: מרילנד

en: Maine
he_IL: מיין.

en: Louisiana
he_IL: לואיזיאנה

en: Kentucky
he_IL: קנטאקי

en: Kansas
he_IL: קנזס

en: Iowa
he_IL: איווה

en: Indiana
he_IL: אינדיאנה

en: Illinois
he_IL: אילינוי

en: Idaho
he_IL: איידהו

en: Hawaii
he_IL: הוואי

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
he_IL: ג'ורג'יה

en: Florida
he_IL: פלורידה

en: District Of Columbia
he_IL: מחוז קולומביה

en: Delaware
he_IL: דלוור

en: Connecticut
he_IL: קונטיקט

en: Colorado
he_IL: קולורדו

en: California
he_IL: קליפורניה

en: Arkansas
he_IL: ארקנסו

en: Arizona
he_IL: אריזונה

en: Alaska
he_IL: אלסקה

en: Alabama
he_IL: אלבמה

en: Osmaniye
he_IL: אוסמנייה

en: Kilis
he_IL: קיליס

en: Yalova
he_IL: יאלובה

en: Ardahan
he_IL: ארדהאן

en: Batman
he_IL: באטמן

en: Karaman
he_IL: קרמאן

en: Bayburt
he_IL: בייבורט

en: Aksaray
he_IL: אקסראי

en: Zonguldak
he_IL: זונגולדאק

en: Yozgat
he_IL: יוזגט

en: Van
he_IL: ואן

en: Tunceli
he_IL: טונסלי

en: Trabzon
he_IL: טרבזון

en: Tokat
he_IL: טוקאט

en: Sivas
he_IL: סיווס

en: Sinop
he_IL: סינופ

en: Siirt
he_IL: סיאירט

en: Samsun
he_IL: סמסון

en: Sakarya
he_IL: סקריה

en: Rize
he_IL: רייז

en: Ordu
he_IL: אורדו

en: Mardin
he_IL: מרדין

en: Manisa
he_IL: מניסה

en: Malatya
he_IL: מלטיה

en: Konya
he_IL: קוניה

en: Kocaeli
he_IL: קוג'אלי

en: Kayseri
he_IL: קייסרי

en: Kastamonu
he_IL: קסטמונו

en: Kars
he_IL: קארס

en: Isparta
he_IL: אספרטה

en: Hatay
he_IL: הטאי

en: Hakkari
he_IL: האקארי

en: Giresun
he_IL: גירסון

en: Gaziantep
he_IL: גזיאנטפ

en: Erzurum
he_IL: ארזורום

en: Erzincan
he_IL: ארזינקאן

en: Edirne
he_IL: אדירנה

en: Denizli
he_IL: דניזלי

en: Bursa
he_IL: בורסה

en: Burdur
he_IL: בורדור

en: Bolu
he_IL: בולו

en: Bitlis
he_IL: ביטליס

en: Bilecik
he_IL: בילסיק

en: Artvin
he_IL: ארטווין

en: Antalya
he_IL: אנטליה

en: Ankara
he_IL: אנקארה

en: Amasya
he_IL: אמסיה

en: Afyon
he_IL: אפיון

en: Adana
he_IL: אדנה

en: Metro Manila
he_IL: מטרו מנילה

en: Zamboanga Sibugay
he_IL: זאמבואנגה סיבוגאי

en: Zamboanga del Sur
he_IL: זמבואנגה דל סור

en: Zamboanga del Norte
he_IL: זמבואנגה דל נורטה

en: Zambales
he_IL: זמבאלאס

en: Tawi-Tawi
he_IL: טאווי-טאווי

en: Tarlac
he_IL: טרלאק

en: Surigao del Sur
he_IL: סוריגאו דל סור

en: Surigao del Norte
he_IL: סוריגאו דל נורטה

en: Sulu
he_IL: סולו

en: Sultan Kudarat
he_IL: סולטן קודאראט

en: Southern Leyte
he_IL: דרום לייטה

en: South Cotabato
he_IL: דרום קוטאבאטו

en: Sorsogon
he_IL: סורסוגון

en: Siquijor
he_IL: סיקוייג'ור

en: Sarangani
he_IL: סראנגאני

en: Samar
he_IL: סמארה

en: Romblon
he_IL: רומבלון

en: Rizal
he_IL: ריזאל

en: Quirino
he_IL: קירינו

en: Quezon
he_IL: קוזון

en: Pangasinan
he_IL: פאנגאסינאן

en: Pampanga
he_IL: פמפאנגה

en: Palawan
he_IL: פאלאוון

en: Oriental Mindoro
he_IL: מזרחי מינדורו

en: Occidental Mindoro
he_IL: אוקסידנטל מינדורו

en: Nueva Vizcaya
he_IL: בנואווה ויזקיה

en: Nueva Ecija
he_IL: נואבה אסיחה

en: Northern Samar
he_IL: צפון סמאר

en: Negros Oriental
he_IL: נגרוס אוריאנטל

en: Negros Occidental
he_IL: נגרוס אוקסידנטאל

en: Mountain Province
he_IL: מחוז ההר

en: Misamis Oriental
he_IL: מזרחי מיזמיס

en: Misamis Occidental
he_IL: אוקסידנטל מיסמי

en: Masbate
he_IL: מסבאט

en: Marinduque
he_IL: מרינדוק

en: Maguindanao
he_IL: מאגווינדנאו

en: Leyte
he_IL: לייטה

en: Lanao del Sur
he_IL: לנאו דל סור

en: Lanao del Norte
he_IL: לנאו דל נורטה

en: Laguna
he_IL: לגונה

en: La Union
he_IL: איחוד בלה

en: Kalinga
he_IL: קאלינגה

en: Isabela
he_IL: איזבלה

en: Iloilo
he_IL: אילוילו

en: Ilocos Sur
he_IL: אילוקוס סור

en: Ilocos Norte
he_IL: אילוקוס נורטי

en: Ifugao
he_IL: איפוגאו

en: Guimaras
he_IL: גימרס

en: Eastern Samar
he_IL: סמארה המזרחית

en: Dinagat Islands
he_IL: איי דיגנאט

en: Davao Oriental
he_IL: מזרחי דבאו

en: Davao Occidental
he_IL: אוקסידנטל דבאו

en: Davao del Sur
he_IL: דבאו דל סור

en: Davao del Norte
he_IL: דבאו דל נורטה

en: Cotabato
he_IL: קוטאבאטו

en: Compostela Valley
he_IL: עמק קומפוסטלה

en: Cebu
he_IL: סבו

en: Cavite
he_IL: קאביטה

en: Catanduanes
he_IL: קאטאנדואנס

en: Capiz
he_IL: קאפיז

en: Camiguin
he_IL: קאמיגווין

en: Camarines Sur
he_IL: קמרינס סור

en: Camarines Norte
he_IL: קמרינס נורטי

en: Cagayan
he_IL: גאגיאן

en: Bulacan
he_IL: בולאקאן

en: Bukidnon
he_IL: בוקידנון

en: Bohol
he_IL: בוהול

en: Biliran
he_IL: ביליראן

en: Benguet
he_IL: בנגוט

en: Batangas
he_IL: בטנגס

en: Batanes
he_IL: באטאנס

en: Bataan
he_IL: בטאן

en: Basilan
he_IL: באסילן

en: Aurora
he_IL: אורורה

en: Apayao
he_IL: אפאיו

en: Antique
he_IL: עתיק

en: Albay
he_IL: אלביי

en: Aklan
he_IL: אקלן

en: Agusan del Sur
he_IL: אגוסן דל סור

en: Agusan del Norte
he_IL: אגוסן דל נורטה

en: Abra
he_IL: אברה

en: Ucayali
he_IL: אוקאיאלי

en: Tumbes
he_IL: טומבס

en: Tacna
he_IL: טקנהטקנה

en: Puno
he_IL: פונו

en: Piura
he_IL: פיורה

en: Pasco
he_IL: פסקו

en: Madre de Dios
he_IL: מדרה דה דיוס

en: Loreto
he_IL: לורטו

en: Lima
he_IL: לימה

en: Lambayeque
he_IL: לאמבאייק

en: La Libertad
he_IL: לה ליברטד

en: Ica
he_IL: איקה

en: Huancavelica
he_IL: הואנקווליקה

en: Cusco
he_IL: קוסקו

en: Cajamarca
he_IL: קחמרקה

en: Ayacucho
he_IL: אייקוצ'ו

en: Arequipa
he_IL: ארקיפה

en: Ancash
he_IL: אנקש

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
he_IL: מטרופולין לימה

en: El Callao
he_IL: קלאו

en: Otago
he_IL: אוטאגו

en: Canterbury
he_IL: קנטרברי

en: West Coast
he_IL: החוף המערבי

en: Tasman
he_IL: טסמן

en: Marlborough
he_IL: מרלבורו

en: Nelson
he_IL: נלסון

en: Wellington
he_IL: וולינגטון

en: Manawatu-Wanganui
he_IL: מנוואטו-וואנגנוי

en: Gisborne
he_IL: גיסבורן

en: Taranaki
he_IL: טראנאקי

en: Bay of Plenty
he_IL: מפרץ עושר

en: Auckland
he_IL: אוקלנד

en: Northland
he_IL: נורת'לנד

en: Huíla
he_IL: ווילה

en: Terengganu
he_IL: טרנגנו

en: Selangor
he_IL: סלנגור

en: Sarawak
he_IL: סארוואק

en: Sabah
he_IL: סבאח

en: Perlis
he_IL: פרליס

en: Perak
he_IL: פראק

en: Pahang
he_IL: פאהאנג

en: Negeri Sembilan
he_IL: ניגרי סמבילאן

en: Kelantan
he_IL: קלנטאן

en: Kedah
he_IL: קדה

en: Johor
he_IL: ג'והור

en: Zacatecas
he_IL: סקטקס

en: Yucatán
he_IL: יוקטן

en: Veracruz
he_IL: וראקרוס

en: Tlaxcala
he_IL: טלקסקלה

en: Tamaulipas
he_IL: טמאוליפס

en: Tabasco
he_IL: טבאסקו

en: Sonora
he_IL: סונורה

en: Sinaloa
he_IL: סינלואה

en: San Luis Potosí
he_IL: סן לואיס פוטוסי

en: Quintana Roo
he_IL: קינטנה רו

en: Querétaro
he_IL: קרטרו

en: Puebla
he_IL: פואבלה

en: Oaxaca
he_IL: אואחאקה

en: Nayarit
he_IL: נאיאריט

en: Morelos
he_IL: מורלוס

en: Michoacán
he_IL: מיצ'ואקאן

en: Hidalgo
he_IL: אידלגו

en: Guerrero
he_IL: גררו

en: Guanajuato
he_IL: גואנחואטו

en: Durango
he_IL: דורנגו

en: Colima
he_IL: קולימה

en: Coahuila
he_IL: קואווילה

en: Chihuahua
he_IL: צ'יוואווה

en: Chiapas
he_IL: צ'יאפס

en: Campeche
he_IL: קמפצ'ה

en: Baja California Sur
he_IL: באחה קליפורניה סור

en: Baja California
he_IL: באחה קליפורניה

en: Aguascalientes
he_IL: אגואסקליינטס

en: Nuevo León
he_IL: נואבו לאון

en: Jalisco
he_IL: חליסקו

en: Okinawa
he_IL: אוקינאווה

en: Kagoshima
he_IL: קאגושימה

en: Miyazaki
he_IL: מיהזקאי

en: Oita
he_IL: אויטה

en: Kumamoto
he_IL: קומהמוטו

en: Nagasaki
he_IL: נגסאקי

en: Saga
he_IL: סאגה

en: Fukuoka
he_IL: פוקוקה

en: Kochi
he_IL: קוצ'י

en: Ehime
he_IL: אהימה

en: Kagawa
he_IL: קגאווה

en: Tokushima
he_IL: טוקושימה

en: Yamaguchi
he_IL: יאמגוצ'י

en: Hiroshima
he_IL: הירושימה

en: Okayama
he_IL: אוקיאמה

en: Shimane
he_IL: שימאנה

en: Tottori
he_IL: טוטורי

en: Wakayama
he_IL: וואקאיאמה

en: Nara
he_IL: נארה

en: Hyogo
he_IL: היוגו

en: Osaka
he_IL: אוסקה

en: Kyoto
he_IL: קיוטו

en: Shiga
he_IL: שיגה

en: Aichi
he_IL: אייצ'י

en: Shizuoka
he_IL: שיזואוקה

en: Gifu
he_IL: גיפו

en: Nagano
he_IL: נאגאנו

en: Yamanashi
he_IL: יאמאנאשי

en: Fukui
he_IL: פוקוי

en: Ishikawa
he_IL: אישיקאווה

en: Toyama
he_IL: טויאמה

en: Niigata
he_IL: נייגטה

en: Kanagawa
he_IL: קאנאגאווה

en: Tokyo
he_IL: טוקיו

en: Chiba
he_IL: צ'יבה

en: Saitama
he_IL: סאיטמה

en: Gunma
he_IL: גאנמה

en: Tochigi
he_IL: טוצ'יגי

en: Ibaraki
he_IL: איבראקי

en: Fukushima
he_IL: פוקושימה

en: Yamagata
he_IL: יאמאגטה

en: Akita
he_IL: אקיטה

en: Miyagi
he_IL: מיאגי

en: Iwate
he_IL: איווטה

en: Aomori
he_IL: אומורי

en: Hokkaido
he_IL: הוקאידו

en: Viterbo
he_IL: ויטרבו

en: Vicenza
he_IL: ויצ'נזה

en: Vibo Valentia
he_IL: ויבו ולנטיה

en: Verona
he_IL: ורונה

en: Vercelli
he_IL: ורצ'לי

en: Verbano-Cusio-Ossola
he_IL: ורבאנו-קוציו-אוסולה

en: Venezia
he_IL: ונציה

en: Varese
he_IL: וארזה

en: Udine
he_IL: אודינה

en: Trieste
he_IL: טריאסטה

en: Treviso
he_IL: טרוויזו

en: Trento
he_IL: טרנטו

en: Trapani
he_IL: טראפאני

en: Torino
he_IL: טורינו

en: Terni
he_IL: טרני

en: Teramo
he_IL: טראמו

en: Taranto
he_IL: טרנטו

en: Sondrio
he_IL: סונדריו

en: Siracusa
he_IL: סירקוזה

en: Siena
he_IL: סיינה

en: Savona
he_IL: סבונה

en: Sassari
he_IL: ססארי

en: Salerno
he_IL: סלרנו

en: Rovigo
he_IL: רוביגו

en: Roma
he_IL: רומא

en: Rimini
he_IL: רימיני

en: Rieti
he_IL: ריאטי

en: Reggio Emilia
he_IL: רג'יו אמיליה

en: Reggio Calabria
he_IL: רג'יו קלבריה

en: Ravenna
he_IL: רוונה

en: Ragusa
he_IL: רגוזה

en: Prato
he_IL: פראטו

en: Potenza
he_IL: פוטנצה

en: Pordenone
he_IL: פורדנונה

en: Pistoia
he_IL: פיסטויה

en: Pisa
he_IL: פיזה

en: Piacenza
he_IL: פיאצ'נזה

en: Pescara
he_IL: פסקארה

en: Pesaro e Urbino
he_IL: פזארו אה אורבינו

en: Perugia
he_IL: פרוג'ה

en: Pavia
he_IL: פאביה

en: Parma
he_IL: פארמה

en: Palermo
he_IL: פאלרמו

en: Padova
he_IL: פדובה

en: Oristano
he_IL: אוריסטאנו

en: Nuoro
he_IL: נואורו

en: Novara
he_IL: נובארה

en: Napoli
he_IL: נאפולי

en: Lodi
he_IL: לודי

en: Livorno
he_IL: ליבורנו

en: Lecco
he_IL: לקו

en: Lecce
he_IL: לצ'ה

en: Latina
he_IL: לטינה

en: La Spezia
he_IL: לה ספציה

en: Isernia
he_IL: איסרניה

en: Imperia
he_IL: אימפריה

en: Grosseto
he_IL: גרוסטו

en: Gorizia
he_IL: גוריציה

en: Genova
he_IL: גנואה

en: Frosinone
he_IL: פרוסינונה

en: Forlì-Cesena
he_IL: פורלי-צסנה

en: Foggia
he_IL: פוג'יה

en: Firenze
he_IL: פירנצה

en: Ferrara
he_IL: פרארה

en: Fermo
he_IL: פרמו

en: Enna
he_IL: אנה

en: Cuneo
he_IL: קונאו

en: Crotone
he_IL: קרוטונה

en: Cremona
he_IL: קרמונה

en: Cosenza
he_IL: קוזנצה

en: Como
he_IL: קומו

en: Chieti
he_IL: קיאטי

en: Catanzaro
he_IL: קטנזארו

en: Catania
he_IL: קטאניה

en: Caserta
he_IL: קאזרטה

en: Campobasso
he_IL: קמפובאסו

en: Caltanissetta
he_IL: קלטניסטה

en: Cagliari
he_IL: קליארי

en: Brindisi
he_IL: ברינדיזי

en: Brescia
he_IL: בְּרֶשִיָה

en: Bolzano
he_IL: בּוׂלְצָנוׂ

en: Bologna
he_IL: בולוניה

en: Biella
he_IL: ביאלה

en: Bergamo
he_IL: ברגמו

en: Benevento
he_IL: נוונטו

en: Belluno
he_IL: בלונו

en: Barletta-Andria-Trani
he_IL: ברלטה-אנדריה-טראני

en: Bari
he_IL: בארי

en: Avellino
he_IL: אבלינו

en: Asti
he_IL: אסטי

en: Ascoli Piceno
he_IL: אסקולי פיסנו

en: Arezzo
he_IL: ארזו

en: Aosta
he_IL: אאוסטה

en: Ancona
he_IL: אנקונה

en: Alessandria
he_IL: אלסנדריה

en: Agrigento
he_IL: אגריג'נטו

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
he_IL: סיסתאן ובלוצ'סתאן (سیستان و بلوچستان)

en: Hormozgan (هرمزگان)
he_IL: הורמוזגאן (هرمزگان)

en: Markazi (مرکزی)
he_IL: מַרְכַּ‏זי (مرکزی)

en: Mazandaran (مازندران)
he_IL: מאזנדראן (مازندران)

en: Gilan (گیلان)
he_IL: גילאן (گیلان)

en: Golestan (گلستان)
he_IL: גולסתאן (گلستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
he_IL: כהגילויה ובויראחמד (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kurdistan / کردستان)
he_IL: קורדיסטן / کردستان)

en: Qom (قم)
he_IL: קום (قم)

en: Fars (فارس)
he_IL: פארס (فارس)

en: Semnan (سمنان)
he_IL: סמנאן (سمنان)

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
he_IL: צפון ח'וראסאן (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
he_IL: ח'וראסאן רזאווי (خراسان رضوی)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
he_IL: דרום ח'וראסאן (خراسان جنوبی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
he_IL: צ'הארמחאל ובח'תיארי (چهارمحال و بختیاری)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
he_IL: מערב אזרבייג'ן (آذربایجان غربی)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
he_IL: מזרח אזרבייג'ן (آذربایجان شرقی)

en: Alborz (البرز)
he_IL: אלבורז (البرز)

en: Luristan (لرستان)
he_IL: לורסתאן (لرستان)

en: Zanjan (زنجان)
he_IL: זנג'אן (زنجان)

en: Ghazvin (قزوین)
he_IL: קזבין (قزوین)

en: Hamadan (همدان)
he_IL: המדאן (همدان)

en: Kerman (کرمان)
he_IL: כרמאן (کرمان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
he_IL: כרמאנשאה (کرمانشاه)

en: Yazd (یزد)
he_IL: יזד (یزد)

en: Isfahan (اصفهان)
he_IL: אספהאן (اصفهان)

en: Ardabil (اردبیل)
he_IL: ארדביל (اردبیل)

en: Bushehr (بوشهر)
he_IL: בושהר (بوشهر)

en: Tehran (تهران)
he_IL: טהרן (تهران)

en: Khuzestan (خوزستان)
he_IL: ח'וזסתאן (خوزستان)

en: Pondicherry (Puducherry)
he_IL: פונדיצ'רי (Puducherry)

en: Delhi
he_IL: דלהי

en: Daman and Diu
he_IL: דאמאן ודיו

en: Dadra and Nagar Haveli
he_IL: דאדרה ונאגר הבלי

en: Andaman and Nicobar Islands
he_IL: אנדמן וניקובר איי

en: West Bengal
he_IL: המערב בנגל

en: Uttar Pradesh
he_IL: אוטר פראדש

en: Uttarakhand
he_IL: אוטראקהאנד

en: Tripura
he_IL: טריפורה

en: Telangana
he_IL: טלנגאנה

en: Tamil Nadu
he_IL: טמיל נאדו

en: Sikkim
he_IL: סיקים

en: Rajasthan
he_IL: רג'סטאן

en: Punjab
he_IL: פנג'אב

en: Mizoram
he_IL: מיזורם

en: Manipur
he_IL: מאניפור

en: Maharashtra
he_IL: מהרשטרה

en: Madhya Pradesh
he_IL: פרדש

en: Kerala
he_IL: קראלה

en: Karnataka
he_IL: קרנטקה

en: Jammu and Kashmir
he_IL: ג'אמו וקשמיר

en: Himachal Pradesh
he_IL: הימצ'אל פראדש

en: Haryana
he_IL: הריאנה

en: Gujarat
he_IL: גוג'ראט

en: Goa
he_IL: גואה

en: Chhattisgarh
he_IL: צ'האטיסגאר

en: Bihar
he_IL: ביהאר

en: Assam
he_IL: אסאם

en: Arunachal Pradesh
he_IL: ארונצ'אל פראדש

en: Andhra Pradesh
he_IL: אנדרה פראדש

en: Papua Barat
he_IL: פפואה ראט

en: Papua
he_IL: פפואה

en: Maluku Utara
he_IL: צפון מלוקו

en: Maluku
he_IL: אלוקו

en: Gorontalo
he_IL: גורונטלו

en: Sulawesi Selatan
he_IL: סולווזי סלטאן

en: Sulawesi Barat
he_IL: סלווזי בראט

en: Sulawesi Tenggara
he_IL: סולאווסי טנגארה

en: Sulawesi Tengah
he_IL: מרכז סולאווסי

en: Sulawesi Utara
he_IL: סולאווסי אוטרה

en: Kalimantan Utara
he_IL: קלימנטן אוטרה

en: Kalimantan Selatan
he_IL: קלימנטאן סלטאן

en: Kalimantan Timur
he_IL: קלימנטן טימור

en: Kalimantan Tengah
he_IL: קלימנטן טנגה

en: Kalimantan Barat
he_IL: קלימנטן בארט

en: Nusa Tenggara Timur
he_IL: נוסה טנגרה טימור

en: Nusa Tenggara Barat
he_IL: נוסה טנגרה בראט

en: Bali
he_IL: באלי

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
he_IL: Daerah Istimewa יוגיאקרטה

en: Jawa Timur
he_IL: ג'אווה טימור

en: Jawa Tengah
he_IL: ג'אווה טנגה

en: Banten
he_IL: נטן

en: DKI Jakarta
he_IL: DKI ג'קרטה

en: Bengkulu
he_IL: נגקולו

en: Bangka Belitung
he_IL: באנגקה ליטונג

en: Sumatera Selatan
he_IL: דרום סומטרה

en: Jambi
he_IL: ג'מבי

en: Kepulauan Riau
he_IL: קפולאון קיאו

en: Sumatera Barat
he_IL: סומטרה בראט

en: Sumatera Utara
he_IL: סומטרה אוטרה

en: Daerah Istimewa Aceh
he_IL: Daerah Istimewa אצ'ה

en: Zala
he_IL: זלה

en: Tolna
he_IL: טול

en: Somogy
he_IL: סומוגי

en: Pest
he_IL: טרדן

en: Nógrád
he_IL: נוגראד

en: Komárom-Esztergom
he_IL: קומרום-Esztergom

en: Jász-Nagykun-Szolnok
he_IL: Jász-Nagykun-ז'ולנוק

en: Heves
he_IL: הווס

en: Hajdú-Bihar
he_IL: היידו-ביהאר

en: Győr-Moson-Sopron
he_IL: Győr-Moson-שופרון

en: Budapest
he_IL: בודפשט

en: Baranya
he_IL: ארניה

en: Békés
he_IL: קש

en: Bács-Kiskun
he_IL: באץ'-קישקון

en: New Territories
he_IL: שטחים חדשים

en: Kowloon
he_IL: קאולון

en: Hong Kong Island
he_IL: אי הונג קונג

en: Zaragoza
he_IL: סראגוסה

en: Zamora
he_IL: זאמורה

en: Valladolid
he_IL: ויאדוליד

en: Valencia
he_IL: ולנסיה

en: Toledo
he_IL: טולדו

en: Teruel
he_IL: טרואל

en: Tarragona
he_IL: טרגונה

en: Soria
he_IL: סוׂרִיה

en: Sevilla
he_IL: סביליה

en: Segovia
he_IL: סגוביה

en: Santa Cruz de Tenerife
he_IL: סנטה קרוז דה טנריף

en: Salamanca
he_IL: סלמנקה

en: Pontevedra
he_IL: פונטוודרה

en: Palencia
he_IL: פלנסיה

en: Ourense
he_IL: אורנסה

en: Navarra
he_IL: נווארה

en: Murcia
he_IL: מורסיה

en: Melilla
he_IL: מלייה

en: Madrid
he_IL: מדריד

en: Lugo
he_IL: לוגו

en: Lleida
he_IL: ליידה

en: Las Palmas
he_IL: לאס פאלמאס

en: Huesca
he_IL: הואסקה

en: Huelva
he_IL: הואלבה

en: Gipuzkoa
he_IL: גיפוזקואה

en: Guadalajara
he_IL: גואדלחרה

en: Granada
he_IL: גרנדה

en: Girona
he_IL: גירונה

en: Cuenca
he_IL: קואנקה

en: Ciudad Real
he_IL: סיודאד ריאל

en: Ceuta
he_IL: סאוטה

en: Cantabria
he_IL: קנטבריה

en: Burgos
he_IL: בורגוס

en: Barcelona
he_IL: ברצלונה

en: Baleares
he_IL: האיים הבלאריים

en: Badajoz
he_IL: בדחוס

en: Asturias
he_IL: אסטוריאס

en: Alicante
he_IL: אליקנטה

en: Albacete
he_IL: אלבסטה

en: Yukon Territory
he_IL: טריטוריה של יוקון

en: Saskatchewan
he_IL: ססקצ'ואן

en: Quebec
he_IL: קוויבק

en: Prince Edward Island
he_IL: אי נסיך אדוארד

en: Ontario
he_IL: אונטריו

en: Nunavut
he_IL: נונאווט

en: Nova Scotia
he_IL: נובה סקוטיה

en: Northwest Territories
he_IL: טריטוריות הצפון מערביים

en: Newfoundland and Labrador
he_IL: ניופאונדלנד ולברדור

en: New Brunswick
he_IL: ניו ברונסוויק

en: Manitoba
he_IL: מניטובה

en: British Columbia
he_IL: קולומביה הבריטית

en: Alberta
he_IL: אלברטה

en: Tocantins
he_IL: טוקנטינס

en: Sergipe
he_IL: סרגיפה

en: Santa Catarina
he_IL: סנטה קטרינה

en: Roraima
he_IL: רוריימה

en: Rio Grande do Sul
he_IL: ריו גרנדה דו סול

en: Rio Grande do Norte
he_IL: ריו גרנדה דו נורטה

en: Rio de Janeiro
he_IL: ריו דה ז'נרו

en: Pernambuco
he_IL: פרנמבוקו

en: Mato Grosso do Sul
he_IL: מאטו גרוסו דו סול

en: Mato Grosso
he_IL: מאטו גרוסו

en: Distrito Federal
he_IL: מחוז פדרלי

en: Bahia
he_IL: באהיה

en: Amazonas
he_IL: אמזונס

en: Alagoas
he_IL: אלגואס

en: Acre
he_IL: אקר

en: Yambol
he_IL: ימבול

en: Vratsa
he_IL: וראצה

en: Vidin
he_IL: וידין

en: Veliko Tarnovo
he_IL: וליקו טרנובו

en: Varna
he_IL: וארנה

en: Targovishte
he_IL: טרגובישטה

en: Stara Zagora
he_IL: סטארה זאגורה

en: Sofia
he_IL: סופיה

en: Smolyan
he_IL: סמוליאן

en: Sliven
he_IL: סליבן

en: Silistra
he_IL: סיליסטרה

en: Shumen
he_IL: שומן

en: Ruse
he_IL: רוסה

en: Razgrad
he_IL: ראזגרד

en: Plovdiv
he_IL: פלובדיב

en: Pleven
he_IL: פלבן

en: Pernik
he_IL: פרניק

en: Pazardzhik
he_IL: פאזארדז'יק

en: Montana
he_IL: מונטנה

en: Lovech
he_IL: לובץ'

en: Kyustendil
he_IL: קיוסטנדיל

en: Kardzhali
he_IL: קרדז'אלי

en: Haskovo
he_IL: חאסקובו

en: Gabrovo
he_IL: גברובו

en: Dobrich
he_IL: דובריץ'

en: Burgas
he_IL: בורגס

en: Blagoevgrad
he_IL: בלגואבגרד

en: Thakurgaon
he_IL: תאקורגאון

en: Tangail
he_IL: טנגאלי

en: Sylhet
he_IL: סילהט

en: Sunamganj
he_IL: סונאמגאנג'

en: Sirajganj
he_IL: סיראג'גאנג

en: Sherpur
he_IL: שרפור

en: Shariatpur
he_IL: שאריאטפור

en: Satkhira
he_IL: סטקירה

en: Rangpur
he_IL: ראנגפור

en: Rangamati
he_IL: רנגמטי

en: Rajshahi
he_IL: ראג'שאי

en: Rajbari
he_IL: ראג'בארי

en: Pirojpur
he_IL: פירוז'פור

en: Patuakhali
he_IL: פטווחלי

en: Panchagarh
he_IL: פנצ'גר

en: Pabna
he_IL: פבנה

en: Noakhali
he_IL: נואחלי

en: Nilphamari
he_IL: נילפמארי

en: Netrakona
he_IL: נטראקונה

en: Nawabganj
he_IL: נאוואבגני

en: Natore
he_IL: נטורה

en: Narsingdi
he_IL: נרשינגדי

en: Narayanganj
he_IL: נאראיאנגנג'

en: Narail
he_IL: נראיל

en: Naogaon
he_IL: נאוגאון

en: Mymensingh
he_IL: מימנסינג

en: Munshiganj
he_IL: מונשיגאנג'

en: Meherpur
he_IL: מהרפור

en: Manikganj
he_IL: מניקגאנג'

en: Magura
he_IL: מאגורה

en: Madaripur
he_IL: מדריפור

en: Lalmonirhat
he_IL: לאלמונירהאט

en: Lakshmipur
he_IL: לקשמיפור

en: Kushtia
he_IL: קושטיה

en: Kurigram
he_IL: קוריגראם

en: Kishoreganj
he_IL: קישורגאנג

en: Khulna
he_IL: קהולנה

en: Khagrachhari
he_IL: חגראצ'ארי

en: Joypurhat
he_IL: ג'איפורהאט

en: Jhenaidah
he_IL: גהנאידא

en: Jhalokati
he_IL: גחאלוקאטי

en: Jamalpur
he_IL: ג'מלפור

en: Habiganj
he_IL: האביגאנג '

en: Gopalganj
he_IL: דינאג'פור

en: Gazipur
he_IL: גזיפור

en: Gaibandha
he_IL: גאיבנדה

en: Feni
he_IL: פני

en: Faridpur
he_IL: פארידפור

en: Dinajpur
he_IL: דינאג'פור

en: Dhaka
he_IL: דאקה

en: Cox's Bazar
he_IL: קוקס בזאר

en: Cumilla
he_IL: קומילה

en: Chuadanga
he_IL: צ'ואדנגה

en: Chandpur
he_IL: צ'אנדפור

en: Brahmanbaria
he_IL: ברהונבריה

en: Bogura
he_IL: בוגרה

en: Bhola
he_IL: בולה

en: Barishal
he_IL: באריסל

en: Barguna
he_IL: בארגונה

en: Bandarban
he_IL: בנדרבן

en: Bagerhat
he_IL: בג'ראט

en: Western Australia
he_IL: מערב אוסטרליה

en: Victoria
he_IL: ויקטוריה

en: Tasmania
he_IL: טסמניה

en: South Australia
he_IL: דרום אוסטרליה

en: Queensland
he_IL: קווינסלנד

en: Northern Territory
he_IL: טריטוריה צפונית

en: New South Wales
he_IL: ניו סאות' וויילס

en: Australian Capital Territory
he_IL: טריטוריית בירה אוסטרלית

en: Tierra del Fuego
he_IL: טיירה דל פואגו

en: Santiago del Estero
he_IL: סנטיאגו דל אסטרו

en: Santa Fe
he_IL: סנטה פה

en: Santa Cruz
he_IL: סנטה קרוז

en: San Luis
he_IL: סן לואיס

en: San Juan
he_IL: סן חואן

en: Salta
he_IL: סלטה

en: Misiones
he_IL: מיסיונס

en: Mendoza
he_IL: מנדוזה

en: La Rioja
he_IL: לה ריוחה

en: La Pampa
he_IL: לה פמפה

en: Jujuy
he_IL: חוחוי

en: Formosa
he_IL: פורמוזה

en: Corrientes
he_IL: קוריינטס

en: Chubut
he_IL: צ'ובוט

en: Chaco
he_IL: צ'אקו

en: Catamarca
he_IL: קטמרקה

en: Buenos Aires
he_IL: בואנוס איירס

en: Zimbabwe
he_IL: זימבבואה

en: Zambia
he_IL: זמביה

en: Yemen
he_IL: תימן

en: Western Sahara
he_IL: מערב הסהרה

en: Wallis and Futuna
he_IL: איי ווליס ופוטונה

en: Vietnam
he_IL: ויטנאם

en: Venezuela
he_IL: ונצואלה

en: Vatican
he_IL: הוותיקן

en: Vanuatu
he_IL: ונאוטו

en: Uzbekistan
he_IL: אוזבקיסטן

en: Uruguay
he_IL: אורוגוואי

en: United States (US)
he_IL: ארה"ב

en: United Kingdom (UK)
he_IL: אנגליה

en: United Arab Emirates
he_IL: איחוד האמירויות

en: Ukraine
he_IL: אוקראינה

en: Uganda
he_IL: אוגנדה

en: Tuvalu
he_IL: טובאלו

en: Turks and Caicos Islands
he_IL: איי טורקס וקייקוס

en: Turkmenistan
he_IL: טורקמניסטן

en: Turkey
he_IL: טורקיה

en: Tunisia
he_IL: טוניסיה

en: Trinidad and Tobago
he_IL: טרינידד וטובגו

en: Tonga
he_IL: טונגה

en: Tokelau
he_IL: טוקלאו

en: Togo
he_IL: טוגו

en: Timor-Leste
he_IL: מזרח טימור

en: Thailand
he_IL: תאילנד

en: Tanzania
he_IL: טנזניה

en: Tajikistan
he_IL: טג'יקיסטן

en: Taiwan
he_IL: טייוואן

en: Syria
he_IL: סוריה

en: Switzerland
he_IL: שוויץ

en: Sweden
he_IL: שוודיה

en: Svalbard and Jan Mayen
he_IL: איי סבלברד ויאן מאיין

en: Suriname
he_IL: סורינם

en: Sudan
he_IL: סודן

en: Sri Lanka
he_IL: סרי לנקה

en: Spain
he_IL: ספרד

en: South Sudan
he_IL: דרום סודן

en: South Korea
he_IL: דרום קוריאה

en: South Georgia/Sandwich Islands
he_IL: ג'ורג'יה הדרומית / איים סנדוויץ'

en: South Africa
he_IL: דרום אפריקה

en: Somalia
he_IL: סומליה

en: Solomon Islands
he_IL: איי שלמה

en: Slovenia
he_IL: סלובניה

en: Slovakia
he_IL: סלובקיה

en: Singapore
he_IL: סינגפור

en: Sierra Leone
he_IL: סיירה ליאון

en: Seychelles
he_IL: איי סיישל

en: Serbia
he_IL: סרביה

en: Senegal
he_IL: סנגל

en: Saudi Arabia
he_IL: ערב הסעודית

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
he_IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: San Marino
he_IL: סן מרינו

en: Saint Vincent and the Grenadines
he_IL: סנט וינסנט והגרנדינים

en: Saint Pierre and Miquelon
he_IL: סנט פייר ומיקלון

en: Saint Martin (Dutch part)
he_IL: סנט מרטין (חלק הולנדי)

en: Saint Martin (French part)
he_IL: סנט מרטין (חלק צרפתי)

en: Saint Lucia
he_IL: סנט לוצ'יה

en: Saint Kitts and Nevis
he_IL: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Helena
he_IL: סנט הלנה

en: Saint Barth&eacute;lemy
he_IL: סנט ברתלמי

en: Rwanda
he_IL: רואנדה

en: Russia
he_IL: רוסיה

en: Romania
he_IL: רומניה

en: Reunion
he_IL: ראוניון

en: Qatar
he_IL: קטר

en: Portugal
he_IL: פורטוגל

en: Poland
he_IL: פולין

en: Pitcairn
he_IL: פיטקרן

en: Philippines
he_IL: הפיליפינים

en: Peru
he_IL: פרו

en: Paraguay
he_IL: פרגוואי

en: Papua New Guinea
he_IL: פפואה-גינאה החדשה

en: Panama
he_IL: פנמה

en: Palestinian Territory
he_IL: השטחים הפלשתינים

en: Pakistan
he_IL: פקיסטן

en: Oman
he_IL: עומאן

en: Norway
he_IL: נורווגיה

en: North Korea
he_IL: צפון קוריאה

en: Norfolk Island
he_IL: האי נורפולק

en: Niue
he_IL: נואי

en: Nigeria
he_IL: ניגריה

en: Niger
he_IL: ניז'ר

en: Nicaragua
he_IL: ניקרגוואה

en: New Zealand
he_IL: ניו זילנד

en: New Caledonia
he_IL: קלדוניה החדשה

en: Netherlands
he_IL: הולנד

en: Nepal
he_IL: נפאל

en: Nauru
he_IL: נאורו

en: Namibia
he_IL: נמיביה

en: Myanmar
he_IL: מיאנמר

en: Mozambique
he_IL: מוזמביק

en: Morocco
he_IL: מרוקו

en: Montserrat
he_IL: מונסראט

en: Montenegro
he_IL: מונטנגרו

en: Mongolia
he_IL: מונגוליה

en: Monaco
he_IL: מונקו

en: Moldova
he_IL: מולדובה

en: Micronesia
he_IL: מיקרונזיה

en: Mexico
he_IL: מקסיקו

en: Mayotte
he_IL: מאיוט

en: Mauritius
he_IL: מאוריציוס

en: Mauritania
he_IL: מאוריטניה

en: Martinique
he_IL: מרטיניק

en: Marshall Islands
he_IL: איי מרשל

en: Malta
he_IL: מלטה

en: Mali
he_IL: מאלי

en: Maldives
he_IL: האיים המלדיביים

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Malawi
he_IL: מלאווי

en: Madagascar
he_IL: מדגסקר

en: Luxembourg
he_IL: לוקסמבורג

en: Lithuania
he_IL: ליטא

en: Liechtenstein
he_IL: ליכטנשטיין

en: Libya
he_IL: לוב

en: Liberia
he_IL: ליבריה

en: Lesotho
he_IL: לסוטו

en: Lebanon
he_IL: לבנון

en: Latvia
he_IL: לטביה

en: Laos
he_IL: לאוס

en: Kyrgyzstan
he_IL: קירגיסטן

en: Kuwait
he_IL: כוויית

en: Kiribati
he_IL: קיריבטי

en: Kenya
he_IL: קניה

en: Kazakhstan
he_IL: קזחסטן

en: Jordan
he_IL: ירדן

en: Jersey
he_IL: ג'רזי

en: Japan
he_IL: יפן

en: Jamaica
he_IL: ג'מייקה

en: Ivory Coast
he_IL: חוף שנהב

en: Italy
he_IL: איטליה

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Isle of Man
he_IL: האי מאן

en: Iraq
he_IL: עירק

en: Iran
he_IL: איראן

en: Indonesia
he_IL: אינדונזיה

en: India
he_IL: הודו

en: Iceland
he_IL: איסלנד

en: Hungary
he_IL: הונגריה

en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

en: Honduras
he_IL: הונדורס

en: Heard Island and McDonald Islands
he_IL: האי הרד ואיי מקדונלד

en: Haiti
he_IL: האיטי

en: Guyana
he_IL: גיאנה

en: Guinea-Bissau
he_IL: גינאה ביסאו

en: Guinea
he_IL: גינאה

en: Guernsey
he_IL: גרנזי

en: Guatemala
he_IL: גואטמלה

en: Guadeloupe
he_IL: גואדאלופ

en: Grenada
he_IL: גרנדה

en: Greenland
he_IL: גרינלנד

en: Greece
he_IL: יוון

en: Gibraltar
he_IL: גיברלטר

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Germany
he_IL: גרמניה

en: Georgia
he_IL: גאורגיה

en: Gambia
he_IL: גמביה

en: Gabon
he_IL: גאבון

en: French Southern Territories
he_IL: הטריטוריות הדרומיות של צרפת

en: French Polynesia
he_IL: פולינזיה הצרפתית

en: French Guiana
he_IL: גיאנה הצרפתית

en: France
he_IL: צרפת

en: Finland
he_IL: פינלנד

en: Fiji
he_IL: פיג'י

en: Faroe Islands
he_IL: איי פארו

en: Falkland Islands
he_IL: איי פוקלנד

en: Ethiopia
he_IL: אתיופיה

en: Estonia
he_IL: אסטוניה

en: Eritrea
he_IL: אריתריאה

en: Equatorial Guinea
he_IL: גינאה המשוונית

en: El Salvador
he_IL: אל סלוודור

en: Egypt
he_IL: מצרים

en: Ecuador
he_IL: אקוודור

en: Dominican Republic
he_IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Dominica
he_IL: דומיניקה

en: Djibouti
he_IL: ג'יבוטי

en: Denmark
he_IL: דנמרק

en: Czech Republic
he_IL: הרפובליקה הצ'כית

en: Cyprus
he_IL: קפריסין

en: Cura&ccedil;ao
he_IL: קוראסאו

en: Cuba
he_IL: תת-מחוז קובה

en: Croatia
he_IL: קרואטיה

en: Costa Rica
he_IL: קוסטה ריקה

en: Cook Islands
he_IL: איי קוק

en: Congo (Kinshasa)
he_IL: קונגו (קינשאסה)

en: Congo (Brazzaville)
he_IL: קונגו (ברזוויל)

en: Comoros
he_IL: איי קומורו

en: Colombia
he_IL: קולומביה

en: Cocos (Keeling) Islands
he_IL: איי קוקוס (קילינג)

en: Christmas Island
he_IL: אי חג המולד

en: China
he_IL: סין

en: Chile
he_IL: צ'ילה

en: Chad
he_IL: צ'אד

en: Central African Republic
he_IL: הרפובליקה המרכז אפריקנית

en: Cayman Islands
he_IL: איי קיימן

en: Cape Verde
he_IL: קייפ ורדה

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Cameroon
he_IL: קמרון

en: Cambodia
he_IL: קמבודיה

en: Burundi
he_IL: בורונדי

en: Burkina Faso
he_IL: בורקינה פאסו

en: Bulgaria
he_IL: בולגריה

en: Brunei
he_IL: ברוניי

en: British Indian Ocean Territory
he_IL: הטריטוריה הבריטית באוקינוס ההודי

en: Brazil
he_IL: ברזיל

en: Bouvet Island
he_IL: האי בובה

en: Botswana
he_IL: בוטסואנה

en: Bosnia and Herzegovina
he_IL: בוסניה והרצגובינה

en: Bolivia
he_IL: בוליביה

en: Bhutan
he_IL: בהוטן

en: Bermuda
he_IL: ברמודה

en: Benin
he_IL: בנין

en: Belize
he_IL: בליז

en: Belau
he_IL: באילו

en: Belgium
he_IL: בלגיה

en: Belarus
he_IL: בלרוס

en: Barbados
he_IL: ברבדוס

en: Bangladesh
he_IL: בנגלדש

en: Bahrain
he_IL: בחריין

en: Bahamas
he_IL: איי הבהאמה

en: Azerbaijan
he_IL: אזרבייג'ן

en: Austria
he_IL: אוסטריה

en: Australia
he_IL: אוסטרליה

en: Aruba
he_IL: ארובה

en: Armenia
he_IL: ארמניה

en: Argentina
he_IL: ארגנטינה

en: Antigua and Barbuda
he_IL: אנטיגואה וברבודה

en: Antarctica
he_IL: אנטארקטיקה

en: Anguilla
he_IL: אנגווילה

en: Angola
he_IL: אנגולה

en: Andorra
he_IL: אנדורה

en: Algeria
he_IL: אלג'יריה

en: Albania
he_IL: אלבניה

en: Afghanistan
he_IL: אפגניסטן
