Plugins - Insert Headers and Footers - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (30 entries)

note: translators: %s: The `</body>` tag
en: These scripts will be printed above the closing %s tag.
he_IL: סקריפטים אלה יתווספו לפני התגית %s.

note: translators: %s: The `<head>` tag
en: These scripts will be printed just below the opening %s tag.
he_IL: סקריפטים אלה יתווספו אחרי התגית %s.

en: Scripts in Body
he_IL: סקריפטים ב-body

note: translators: %s: The `<head>` tag
en: These scripts will be printed in the %s section.
he_IL: סקריפטים אלה יתווספו בתוך התגית %s.

en: Get the best WordPress Coming Soon Page plugin
he_IL: תוסף Coming Soon לוורדפרס

en: Best WordPress Lead Generation Plugin
he_IL: התוסף הטוב ביותר עבור וורדפרס ליצירת לידים

en: Google Analytics Made Easy for WordPress
he_IL: גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס

en: Drag & Drop WordPress Form Builder
he_IL: תוסף לבניית טפסים גרור ושחרר

en: Like this plugin? Check out our other WordPress plugins:
he_IL: אהבת את התוסף הזה? בדוק את תוספי הוורדפרס האחרים שלנו:

en: Our WordPress Plugins
he_IL: תוספי הוורדפרס שלנו

en: Boost Your WordPress SEO
he_IL: שפר את ה-SEO של האתר

en: Improve WordPress Security
he_IL: שפר את אבטחת האתר

en: Speed Up WordPress
he_IL: להאיץ את וורדפרס

en: Some of our popular guides:
he_IL: כמה מהמדריכים הפופולריים שלנו:

en: WPBeginner blog
he_IL: WPBeginner בלוג

note: translators: %s: Link to WPBeginner blog
en: Want to take your site to the next level? Check out our daily free WordPress tutorials on %s.
he_IL: רוצה לקחת את האתר לשלב הבא? בדוק את מדריך הוורדפרס היומי החינאמי ב%s.

en: Improve Your Site
he_IL: שפרו את האתר

en: Save
he_IL: שמירה

en: Scripts in Footer
he_IL: סקריפטים בפוטר

en: Scripts in Header
he_IL: סקריפטים בהדר

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: to configure the plugin.
he_IL: כדי להגדיר את התוסף.

en: Click here
he_IL: לחץ כאן

note: translators: %s: Name of this plugin
en: Thank you for installing %1$s!
he_IL: תודה שהתקנת את %1$s!

en: Settings Saved.
he_IL: הגדרות נשמרו

en: Invalid nonce specified. Settings NOT saved.
he_IL: הוגדר nonce לא חוקי. ההגדרות לא נשמרו.

en: nonce field is missing. Settings NOT saved.
he_IL: חסר שדה nonce. ההגדרות לא נשמרו.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
he_IL: אין לה הרשאות לגשת לעמוד זה.

note: Description of the plugin
en: Allows you to insert code or text in the header or footer of your WordPress blog
he_IL: מאפשר להוסיף קוד או טקסט בהדר או בפוטר של אתרי וורדפרס

note: Plugin Name of the plugin
en: Insert Headers and Footers
he_IL: סקריפטים בהדר ובפוטר
