ברוכים הבאים לעולם הצ'י קונג עם דניאל סמלסון

כדי להתחיל את הדרך או להעמיק בתרגול הצ'י קונג צילמתי עבורכם 3 סרטונים מתוך כוונה לאפשר לכם להכיר קשת רחבה של סוגי צ'י קונג שונים ולהגיש לכם אותם בצורה קלילה ונעימה שתתאים למי רק מתחיל את הדרך וגם למי שכבר מתרגל אך רוצה להתפתח עוד .

אני מתרגל ומלמד צ'י קונג מרפא מעל 35 שנים וחשוב לי לשלב בשעורים שלי את כל הרמות הבריאותיות שהצ'י קונג מאפשר.

בשעורים ובקורסים שבניתי, אני משלב את הידע שלי כמטפל ברפואה סינית להרחבת ההסברים בתרגול, יחד עם דגשים לבריאות כללית, הקלה על נוקשות וכאב, הפחתת תחושת המתח ואיזון הגוף והנפש

15 דקות תרגול לשיחרור הגוף והעלאת האנרגיה

בוידאו זה שצילמתי על שפת נהר "טריסולי" בנפאל, חיברתי תנועות צ'י קונג מסדרות שבניתי כדי לאפשר לכם כ 15 דקות של תרגול זורם ונעים שמתאים לכל גיל ומצב בריאותי.

התרגול נועד להניע את המפרקים והשרירים בגוף ולאפשר שיחרור של תחושות כאב ונוקשות יחד עם הזרמת הנשימה וטיפוח אנרגיית החיים (הצ'י), כדי שנוכל להרגיש מלאי כח ועצמה ביום יום שלנו.

בוידאו זה אני מסביר ומנחה את התרגול: איך לנוע בצורה נכונה, לאן לכוון את הנשימה והכוונה שלנו ואיך להתחבר אל מסלולי המרידיאנים (האנרגיה).     

10 דקות תרגול צ'י קונג לרוגע ושלווה

מתח, דאגה, אי שקט ואפילו חרדה הם תחושות ורגשות שמלווים את רובנו בעידן המודרני בו אנו חיים כיום. אנו חשופים יום יום לאינפורמציה והתרחשויות חיצוניות שמדאיגות אותנו, אנו מעמיסים על עצמנו עוד ועוד אחריות וכתוצאה מהעומס הרגשי והנפשי מתחילות להופיע גם תופעות בריאותיות וגופניות: עליה במשקל, לחץ דם לא מאוזן, כאבים ונוקשות בגוף, חוסר שינה, תחושות של מתח ואי שקט שמלווים כל רגע של עירות ולא מאפשרים לנו לחייך ולמצוא חיוביות בחיינו.

בוידאו הזה חיברתי תרגול קליל ואפקטיבי של 10 דקות בלבד כך שכל אחד יוכל להתפנות ולבצע אותו כ 3 פעמים בשבוע. התרגול מרגיע מאוד את המחשבה, מניע את האנרגיה באיברים הפנימים ובמסלולי המרידיאנים בצורה ייחודית שמחזירה את האיזון האנרגטי, הכימי, המטבולי בגופנו, מרגיעה את הנפש, מסדירה את הנשימה ומעצימה את הבריאות בכל הרמות.

5 דקות מדיטציה בתנועה

עולם המדיטציה הסינית נקרא "נאי גונג" והוא כולל מדיטציות, דמיון מודרך, עבודה עם צבע, צליל ועוד.

בוידאו הזה חיברתי עבורכם 3 תנועות (מחוות ידיים) פשוטות וזורמות מתוך כוונה לאפשר לכם לנשום, לדמיין, להתחבר כל אחד בדרכו למקום השקט והפנימי שלו.

התרגול מביא אותנו לקשב פנימי עמוק ונינוח בשילוב התנועה הרכה, הנשימה המודעת והמרחב שאנו מאפשרים לעצמנו.

5 דקות ביום בלבד, של עצירת מרוץ החיים יאפשרו לכם להחזיר איזון ורוגע לחייכם ויפתחו את עולמכם אל "הנאי גונג" – התרגול הרוחני הפנימי הסיני.

תודה לכם על הצפיה, אני מקווה שנהנתם ואני תמיד זמין בשבילכם

קבלו במתנה את כל הפוסטים המובילים שלי בצורה מאורגנת ומסודרת לפי נושאים.

בנוסף תקבלו תכנים בלעדיים לרשימת התפוצה שלי